Richie nagrywa

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

^^ Z A J E * I S T E !

Ja nie wiem jak on po takim graniu ma wrócić do Bon Jovi. W sensie nie wiem jak zespół i jego rola w nim ma go zacząć kręcić tak jak kręci go granie z Orianthi.

świetna fotka :
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

"If Jon and I see eye to eye with each other artistically I may return to band" :cfaniak:
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dand pisze:^^ Z A J E * I S T E !

Ja nie wiem jak on po takim graniu ma wrócić do Bon Jovi. W sensie nie wiem jak zespół i jego rola w nim ma go zacząć kręcić tak jak kręci go granie z Orianthi.

świetna fotka :
Obrazek
No to zależy co go obecnie kręci najbardziej.

Voodoo Child fajne, ale takiego Ryśka nigdy nie widzieliśmy. To nie jest ani to co robił na bluesowo-rockowym Strangerze czy Pop-Rockowymi USoul i AOLowdown. O dokonaniach BJ oczywiście nie trzeba wspominać.

Może to być jego nowy kierunek z Orianthi.

Może obecnie to go kręci i niewątpliwie jest to ciekawy kierunek. Jona widać, że ciągnie do "Halleluyowatych" klasyków (NRAnymore, Amen, Old Habits, Fighter Have Little Faith In Me itp
Albo uda się to połączyć w całość i może wyjść coś naprawdę interesującego i świeżego na następnej płycie, albo drogi się tak mocno rozejdą, że Jon zwoła Phila X i pójdzie swoją drogą a Richie zwoła swoją ekipę (może nawet z Hugh, Davidem, Tico?) i pójdzie swoją..

Póki co nie pozostaje mi nic innego tylko czekać na albumy obu panów, bo ich muzyka to co mnie najbardziej teraz interesuje.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Mam nadzieje, że Richie pobędzie przy Ori jak najdłużej. Widać, że jej towarzystwo mu służy. Zarówno pod względem fizycznym jak i wokalnym zaczyna przypominać starego dobrego Ryśka. Nie moge się doczekać nowej płyty Richiego. Coś czuje, że to będzie bomba.
It's my life!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Wykonanie kapitalne! :) Dzięki za linki, zdjęcia etc.
A co do Voodoo - przecież to legendarny heavy blues jam Hendrixa!!! Jak to takiego Ryśka nigdy wcześniej nie widzieliśmy? To nie jest blues tylko nowy kierunek? Hehe, to jest właśnie stary dobry Ryszard!!! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

madm pisze:Mam nadzieje, że Richie pobędzie przy Ori jak najdłużej.
To bardzo prawdopodobne ;)
Obrazek
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
Awatar użytkownika
Mrsadler1997
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 6 maja 2012, o 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mrsadler1997 »

Collie pisze:
madm pisze:Mam nadzieje, że Richie pobędzie przy Ori jak najdłużej.
To bardzo prawdopodobne ;)
Obrazek
No no, fajnie,że "kręcą" ze sobą ;). Iii też nie mogę się doczekać nowej płyty Richiego. A jego nowy wygląd jest świetny! Wraca nasz stary,dobry Rysiu :D
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Tiaa, na filmiku też to widać... :D

http://youtu.be/GXjTqtC3d14?t=9m43s

I bardzo dobrze... ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Mona Tozzi pisze:Richie Sambora & Orianthi - Troubadour - 2-14-14 / Voodoo Child :))
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
Kosa!

Dobre wykonanie epickiego numeru. Trochę inna odsłona ostatnich występów Richiego i Ori z uwagi na zespół towarzyszący. Ciekawe czy doczekamy się aranżacji Voodoo Child z zespołem Richiego. Z pewnością byłoby jeszcze ciekawiej :)
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

I rosną szanse na ściągnięcie ich do Polski "w pakiecie" :D ;)
[to oczywiscie komentarz do komentarza Ricky'ego]
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Mona Tozzi pisze:Richie Sambora & Orianthi - Troubadour - 2-14-14 / Voodoo Child :))
http://www.youtube.com/watch?v=GXjTqtC3 ... e=youtu.be

Z Twittera Ryśka:
"Best 10min of soulful guitar communication in my life"
łał :)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

... to sa dwa rozne artystyczne swiaty teraz...
Pisze o Richiem i BJ... ooo, Panie i Panowie- Sambora dal do pieca i to pieknie!! Jest ogien cudnie sie zarzacy :P Jest moc gitar, jest dusza... Jest serca...

Sambora mial zawsze reke do Hendrixa- jak w linku, ponizej !!

http://www.youtube.com/watch?v=VOssGKJE7ms

Nie wiem co z tego wyniknie, ale to, co widze, podoba mi sie coraz bardziej i cholernie !!
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Jesli ktoś chce przybliżyć sobie osobę Pani Orianthi to dziś o 23:35 na TVP Kultura emitowany będzie koncert ''Alice Cooper plays Avo Session'' z 2012 roku ;)

ps nie wiedziałam gdzie dać tę informację :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Dolkin

Post autor: Dolkin »

ROCKSTAR pisze:... to sa dwa rozne artystyczne swiaty teraz...
Pisze o Richiem i BJ... ooo, Panie i Panowie- Sambora dal do pieca i to pieknie!! Jest ogien cudnie sie zarzacy :P Jest moc gitar, jest dusza... Jest serca...

Sambora mial zawsze reke do Hendrixa- jak w linku, ponizej !!

http://www.youtube.com/watch?v=VOssGKJE7ms

Nie wiem co z tego wyniknie, ale to, co widze, podoba mi sie coraz bardziej i cholernie !!
Andrzej, nie wiem czy do końca można się z tym zgodzić. Oczywiście NIE chodzi o to by być za wszelką cenę na przekór. Fajny, naprawdę fajny jam. Sambora zagrał krwiście i spontanicznie. Dodatkowo otoczka scenowa stworzyła świetny klimat - rodem z lat 70 ;)
Kawałek fajny, miłe łamanie tempa, wielowątkowość. Chciałbym usłyszeć autorski kawałek Sambory o podobnej zawartości artystycznej czy też stylistycznej.

Do rzeczy...

Ostatni album Richiego nie zachwycił. Nie było tam niemal nic na skalę podobną do tego z "Voodoo Child" - może poza rozpędzonym "Burn The Candla Down". Reszta piosenek oscylowała w granicach tego co tworzył ostatnio w Bon Jovi. Zatem? Jest różnica w podniecaniu się "improwizacją piosenki, którą zgrało się juz milion razy" (wnioskuję, że wiesz coś o tym), a nagraniem solidnego kawałka oddającego świetna formę twórczą. Tego póki co brak...

Chyba, że założymy, iż Sambora przez ostatnie 5-6 lat nie był w formie scenowej to OK.

Na podniety (mam nadzieję) przyjdzie jeszcze czas ;)
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Dolkin pisze:
ROCKSTAR pisze:... to sa dwa rozne artystyczne swiaty teraz...
Pisze o Richiem i BJ... ooo, Panie i Panowie- Sambora dal do pieca i to pieknie!! Jest ogien cudnie sie zarzacy :P Jest moc gitar, jest dusza... Jest serca...

Sambora mial zawsze reke do Hendrixa- jak w linku, ponizej !!

http://www.youtube.com/watch?v=VOssGKJE7ms

Nie wiem co z tego wyniknie, ale to, co widze, podoba mi sie coraz bardziej i cholernie !!
Andrzej, nie wiem czy do końca można się z tym zgodzić. Oczywiście NIE chodzi o to by być za wszelką cenę na przekór. Fajny, naprawdę fajny jam. Sambora zagrał krwiście i spontanicznie. Dodatkowo otoczka scenowa stworzyła świetny klimat - rodem z lat 70 ;)
Kawałek fajny, miłe łamanie tempa, wielowątkowość. Chciałbym usłyszeć autorski kawałek Sambory o podobnej zawartości artystycznej czy też stylistycznej.

Do rzeczy...

Ostatni album Richiego nie zachwycił. Nie było tam niemal nic na skalę podobną do tego z "Voodoo Child" - może poza rozpędzonym "Burn The Candla Down". Reszta piosenek oscylowała w granicach tego co tworzył ostatnio w Bon Jovi. Zatem? Jest różnica w podniecaniu się "improwizacją piosenki, którą zgrało się juz milion razy" (wnioskuję, że wiesz coś o tym), a nagraniem solidnego kawałka oddającego świetna formę twórczą. Tego póki co brak...

Chyba, że założymy, iż Sambora przez ostatnie 5-6 lat nie był w formie scenowej to OK.

Na podniety (mam nadzieję) przyjdzie jeszcze czas ;)
W moim odczuciu Aftermath to połączenie tego co widzieliśmy na filmiku, z tym, co 3mało go w Bon Jovi. Tam jest masa dobrych kawałków, które utwierdzają mnie w tym, że wolę takiego Sambore, niż Sambore grającego "Because We Can"... Przecież ten "wybitny gitarowo" kawałek...albo dobra...ironie pozostawie dla siebie :))

Ludzie, ja przecieram oczy ze zdumienia, ze takie 7YG nie leci w wielkich radiostacjach, przecież to jest miażdzący kawałek! Życzyłbym sobie, bym napisał kiedyś tak emocjonalny, chwytliwy, wpadający w ucho i dotykający duszy utwór! :)

Z niecierpliwością czekam na kolejną solową płyte.
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”