zlotowo i koncertowo...

Inne sprawy dotyczące zlotów.

Moderator: Mod's Team

Która opcja zlotów wydaje ci się najodpowiedniejsza?

2 zloty na koncertach + ognisko z 25/26 sierpnia (piątek-sobota)
5
71%
koncertowy zlot w ?ywcu i ognisko z 26/27 sierpnia (sobota-niedziela)
2
29%
koncertowy zlot w Bielsku i ognisko z 25/26 sierpnia (piątek-sobota)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ja nie mam nic przeciwko nieoficjalnym zlotom, pod warunkiem, że organizator zlotu nieoficjalnego raczy spytać, czy przypadkiem data nie koliduje z datą planowanego oficjalnego. To, że jeszcze nie ma info na forum nie znaczy, że wkrótce takowe się nie pojawi. Tłumaczenie się faktem, że nie ma infa, że topic na Always jest zamknięty (a czemu, swoją drogą? No właśnie przez podobne zachowanie sd), uważam za dziecinadę; istnieje coś takiego jak gg, e-mail, priv na forum czy telefon, by można było spytać. I mówię to nie tylko do sd, ale także do wszystkich osób, które pytały JEGO o MOJE plany czy pomysły apropo kolejnych zlotów. Ta sama droga co powyżej; nawet, jeśli gg czasami szwankuje, pozostają jeszcze 3 inne sposoby skontaktowania się ze mną.

Na dzień dzisiejszy - i te informacje miały zostać zamieszczone dziś lub jutro; w sobotę wyjeżdzam i wracam pod koniec lipca, a chciałem, by wszyscy się z tym zapoznali - przewiduję zlot na przełomie lipca i sierpnia w Katowicach oraz 26/27 sierpnia w Lublińcu. 26/27, bo tak ustalałem z Kasią przed jej wyjazdem (wraca do Polski ok. 20 sierpnia) i tak pasuje większej liczbie osób. Wcześniej niemożliwe (Kasi nie ma), później też (dla części fandomu zaczyna się rok szkolny, więc dwudniowy wypad... ciężka sprawa)Sd postawił swoje pytanie tendencyjnie, niejasno; do tego nie biorąc pod uwagę interesu wszystkich osób - np. Ela, Wesolutka i Marcin pracują i ciężko byłoby im przyjechać na zlot w piątek. Więc już mielibyśmy mniej osób, niż by się chciało. Widzę też, że Adrian na FoF i Lordi tuodpowiedzieli a, z zastrzeżeniem, że na Irę i tak nie pojadą. Tym bardziej, że być może na ognisko w weekend przyjechałoby znów parę osób spoza Śląska, a w tygodniu pewnie byłyby z tym większe trudności.

Więc, wobec powyższego, proponuję, żeby jednak ustalona została wersja b - Irowcy pojadą 11 sierpnia do ?ywca, a wszyscy zbieżemy się w dniach 26-27 sierpnia w Lublińcu. Proste, spokojnie, do ustalenia. Sd - nie musisz iść na oba koncerty, gdyby nie rozmowa ze mną zapewne tego ?ywca byś
w ogóle nie brał pod uwagę. Można by więc pomyśleć, czy dla dobra grupki fanów, która się uformowała i stanowi dość spójną całość, nie warto by odpuścić sobie tej Iry w B-B i pojechać tylko do ?ywca... taka propozycja. Ja nie chcę się kłócić, ja chcę po prostu spokojnej współpracy - a nie wyskakiwania z własną inicjatywą bez pytania. Raz odpuściłem - w sprawie tego lipcowego koncertu - i dlatego w ostatnim czasie zlotu nie było (za dużo by było tego). Ale drugi raz, sorrry... uważam, że powinieneś był jednak wczesniej spytać (sam to zresztą przyznałeś na gg)...

Elcia, powtórzę się, ale zlotów ostatnio nie było głównie z racji pomysłów sd. Najpierw te juwenalia w Gliwicach - miał być oficjalny, pokićkało się (już nie wdawajmy się w szczegóły...) ale ok, odpuściłem, bo było to ustalone i wyszło jak miało wyjść. Drugi raz już sd wyszedł z inicjatywą bez pytania. Ale ok, było jak było, ja już nie robiłem zlotu w pobliskim terminie - żeby nie dublować. Mam nadzieję, że tym razem dojdziemy do porozumienia :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Może nie bawmy się w to, co nazywa się zlotem a co nim nie jest. Po prostu z racji tego, że pewnie jakaś cząstka nas będzie chciała jechać do Bielska 26 to po prostu przełóżmy ze względu na te osoby ognisko, czyli ZLOT OFICJALNY, o jeden dzień i po kłopocie;) Ja osobiście jestem za opcją A jeśli nic się nie zmieni, choć mogę mieć niezły problem z powrotem.
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

Adrian pisze:Ja tam bym się w lipcu na jeden dzień do Katowic z chęcią urwał.
no mnie tez pasuje, zawsze mozna w mniejszym gronie bez oficjalnego tyt "zlot" wyskoczyc
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Hmm...dopiero teraz przeczytałam posta powyżej mnie i sądze że w zasadzie całkiem logiczne jest w tej sytuacji ognisko 26 zamiast Bielska. ?ywiec chyba nam wystarczy? ;) Pozdrowki :) PEACE!

Jakby coś również jestem za SPOTKANIEM w lipcu, jeśli akurat nie będzie zamieszania z maturami czy czymśtam;)
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2006, o 13:01 przez Klorcio, łącznie zmieniany 1 raz.
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Sd postawił swoje pytanie tendencyjnie, niejasno; do tego nie biorąc pod uwagę interesu wszystkich osób - np. Ela, Wesolutka i Marcin pracują i ciężko byłoby im przyjechać na zlot w piątek.
A co w tym jest tendencyjnego albo niejasnego? Wszystko jest wyjaśnione w temacie, nie muszę budować pytania do ankiety będącego zdaniem wielokrotnie złożonym... Myślę, że jest jasne... Tendencyjne? Nie wydaje mi się... Co do interesu wszystkich osób - nie widzę problemu w dojechaniu na zlot po pracy... Ela nie zgłaszała żadnych sprzeciwów - jak widać wyżej...
Widzę też, że Adrian na FoF i Lordi tuodpowiedzieli a, z zastrzeżeniem, że na Irę i tak nie pojadą.
i co to ma za znaczenie czy pojadą czy nie? Ważne, że są gotowi na kompromis...
Tym bardziej, że być może na ognisko w weekend przyjechałoby znów parę osób spoza Śląska, a w tygodniu pewnie byłyby z tym większe trudności.
Myślę, że to jednak nie ma znaczenia... No i trzeba pamiętać, że są to przede wszystkim Śląskie zloty fanów...
Sd - nie musisz iść na oba koncerty, gdyby nie rozmowa ze mną zapewne tego ?ywca byś w ogóle nie brał pod uwagę.
Brałem pod uwagę ?ywiec, ale po konsultacji zostało wybrane Bielsko... Nie muszę iść na oba koncerty to jasne... Zresztą napisałem to już wyżej...
Drugi raz już sd wyszedł z inicjatywą bez pytania. Ale ok, było jak było, ja już nie robiłem zlotu w pobliskim terminie - żeby nie dublować.
Och no tak... Bo to byłby problem zrobić dwa zloty obok siebie... Tylko jakoś widzę, że w sierpniu nikomu nie będzie przeszkadzało kilka zlotów właściwie jeden po drugim... Zresztą pozostawię bez komentarza... Każdy wie jak sytuacja wyglądała...
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

wiec tak :)
panowie przesadzacie przeciez Sd ma prawo wymyslic zlot jak nikt nie mysli o tym i ma to gdzies a fakt ze macie cos w planach a nie jest powiedziane nie daje przecierz rezerwacji terminu skad ma sd wiedziec ze cos jestpewne nie jest duchem swietym...
a po drugie Rycki skad wiesz czy plany ogniska w Lublincu beda pewne i czy cala ekipa przyjedzie ja powiem szczerze ze do Lublinca nie pojade .
Co do koncertow czy wogole zlotow jak i koncerty czy cos to kazdy ma prawo napisac chodzby ze robi urodzinki i kto przyjdzie ..Kurde nikt nie bedzie sie pytal o pozwolenie bo to nie oficjalne zloty.
Ja ogolnie nie mam pojecia jak moje plany na koniec sierpnia wygladaja wiec nie moge nic powiedziec .wiem ze pod koniec lipca jestem w Dabrowie i chodzby 29 lipca moge sie z ludzmi spotkac:)
kurczak
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 14 maja 2006, o 13:58
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: kurczak »

mi zlot by pasował w krakowie.
Keep The Faith
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Kurczaczku kazdy by chcial w rodzinnym miescie:)
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Ale ja bym chciala jechac na zlot, chociazby w tym lipcu do Katowic. Problem jest taki, ze ode mnie do Katowic jest ok. 440 km :( :(
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Rokitka pisze:Ja ogolnie nie mam pojecia jak moje plany na koniec sierpnia wygladaja wiec nie moge nic powiedziec .wiem ze pod koniec lipca jestem w Dabrowie i chodzby 29 lipca moge sie z ludzmi spotkac:)
super Bożenka, więc już wiemy kiedy kiedy się widzimy. Z chęcią oprowadze Cię po dąbrowskich kanjpach. Myśle że z przekonaniem adriana i lordiego też nie będzie problemu :mrgreen:
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

no Adrian juz na mnie krzyczal ze nie przyjerzdzam a z Lordim to zadnego problemu nie bedzie :p
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

zebys sie nie zdziwiła, 29 to raczej bede odsypiac impreze
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

a no wlasnie bedziemy odsypiac wiec jak sie wyspimy to mozemy sie spotkac z ludzmi ::P:P:P:P
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

29 lipca? Będę nad morzem :P Na innym zlocie :P
kurczak
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 14 maja 2006, o 13:58
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: kurczak »

fajnie masz :P :D :aniol:
Keep The Faith
ODPOWIEDZ