Głupi pomysł...

Inne sprawy dotyczące zlotów.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Głupi pomysł...

Post autor: sobol_77 »

Taka mała propozycja, nie będę nazywał tego zlotem, ale pomysł jest.
Nie wiem, czy ktokolwiek byłby zainteresowany, ale proponuję spotkanie w dowolnym wybranym terminie tej jesieni - w Głogowie.
Miejsce - Tequila Pub, Rattie jak był u mnie przed wakacjami miał okazję poznać knajpę, więc zna temat. Ze swojej strony mogę zagwarantować nocleg kilku osobom, jeśli taka potrzeba zaistnieje.
W przypadku większej ilości osób, jest możliwość zamknięcia pubu tylko dla nas, oczywiście muzyka Bon Jovi zagwarantowana, jak również koncerty dvd (lokal posiada 2 telewizory lcd).
Pozostawiam temat otwarty, mam nadzieję, że chętni się znajdą. Jeśli nie, Ratt, wpadaj na wódkę, porządzimy sami :).

P.S. - wiem, że pewnie zbyt optymistycznie podszedłem do tematu znając mobilność fanów Bon Jovi, ale cóż, może tym razem będzie inaczej...
Ostatnio zmieniony 28 września 2010, o 10:24 przez sobol_77, łącznie zmieniany 1 raz.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Spoko! Przywieźć znowu Absynta? :D:D
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ratt, kocham Cię :). Spoko, przywieź, nie zepsuje się hehe. Czekam na odzew reszty zainteresowanych - i na propozycję terminu.

Ten weekend odpada, przyjeżdża moja była miłość z Gliwic, będę nieosiągalny :)).
Każdy inny termin będzie pasował.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Mi by pasowało kazdy weekend po 22.10 bo wtedy odbieram legitkę więc transport tańszy.
A teraz apel do reszty. Jak wszyscy wiedzą, urzadzilismy se z Sobolem kilka dni ostrej imprezy i mogę potwierdzić to co nastepuje:
- mieszkanie na tyle duże coby spokojnie przekimało w nim 6-7 osób
- jeśli przyjedzie więcej osób o nocleg tez nie beda musiały się martwić, wierzcie mi :)
- jeden z pokoi przystosowany do słuchania muzyki i oglądania koncertów, tzn. duży TV, porzadne wysokiej klasy nagłośnienie oraz głusi sasiedzi (pamiętasz Sobol koncert Europe ustawiony na 7-ke o 1 w nocy?:D Chociaż może być szansa, że nie bo wtedy zdaje się wyznawałes miłość flaszce Absyntu)
- Tequila Pub jest świetnie wyglądającym, duzym lokalem, ulokowanym w bardzo urokliwej uliczce. Prowadzi go wybitnie wesołe i towarzyskie małżeństwo, podobnie jak osoby odwiedzające ten pub. I potwierdzam słowa Sobola co do muzyki! Ostatnio wystarczyła jedna malutka prośba a Bon Jovi lecialo dopóty się nawzajem nie wyczołgalismy na zewnątrz :)

Dawno zlotu nie było, a tutaj macie gotowca - mieszkanie, knajpa, muzyka jest JU? ustawiona. Wystarczy tylko wpakowac dupsko w pkp, autobus, helikopter, rower czy rolki i przyjechać. Wierzcie mi, naprawdę warto :)

PS. Kazano mi jeszcze dodać:

!!!!!!!!!!!!HIGIENA I DYSKRECJA GWARANTOWANA!!!!!!!!!!!!
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

To ostatnie na prośbę kumpla z forum Def Leppard - mimo, że fan innej grupy, wyraził zainteresowanie :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A jak wygląda sprawa z łazienką? (ludzie po długiej i ciężkiej podróży na pewno będą przepoceni.) Czy do dyspozycji gości pozostaje wyłącznie prysznic czy również wanna?
I kolejna jakże istotna kwestia: czy brak piżamki do spania stanowi jakiś problem?
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Jovizna, w Twoim wypadku brak piżamki jest wręcz pożądany :D. Wanną również dysponuję, nie ma problemu :)).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Co jest ludzie z wami? Okazja na integracje świetna, miejscówa i knajpa dobra, że już o najlepszym na świecie towarzystwie (czyli ja z Sobolem :P) nie wspomnę. Planujecie tą wielce wymagająca eskapadę, czy zaś wszyscy maja tak napięty grafik, że ledwo czas na oddychanie znajdują? ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Daj spokój... żenada jedna wielka. K..... załamali mnie. Rattie i kilka osób, które się dziś do mnie odezwały na gg lub tel, dzięki - reszta - wy........., miękkie faje.
Ostatnio zmieniony 29 września 2010, o 17:55 przez sobol_77, łącznie zmieniany 1 raz.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

wooow... ostroooo :D Ale wiele w tym racji. W kwietniu wszyscy się oburzali,że się nabijamy, że chętnie by wpadli ino nie napisałes wczesniej o tym 'zlocie', a teraz reakcja jeszcze słabsza. Tutaj olewka, Bodzio również zaproponował bardzo ciekawa posiadówę, która również rozeszła sie bez jakiegokolwiek zainteresowania. A potem czytam lamenty 'fanów'.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Gdzie byliście jak był pomysł zlotu w trójmieście hmm? :)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Tu fanów poza kilkoma wyjątkami nie ma. Adrian i Rattie podsunęli mi pomysł, by zwołać starą ekipę z forum, aktywną dużo bardziej niż młodzi, co nawet słowa w temacie nie napisali. W sumie to dobrze, pokazaliście, jacy z Was fani. Potraficie tylko pisać o niczym, generować nic nie znaczące spory, a jak jest jakaś inicjatywa, piszecie we wszystkich tematach oprócz tego najbardziej gorącego. Smutne, ale przy okazji dowodzi, że forum żyło dzięki starym fanom, co się wspólnie wódki napić nie bali i przy niej pospierać na temat Bon Jovi również.
Rattie, zwołaj Lordiego :).

[ Dodano: 2010-09-28, 21:49 ]
bartekbb23 pisze:Gdzie byliście jak był pomysł zlotu w trójmieście hmm? :)
Ja byłem w Gdańsku :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Co do spotkania to ja co dwa tygodnie mam zjazdy szkolne bo zaocznie się ucze.Więc nie wiem czy w danym terminie będe wolna.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

sobol_77 pisze:Ja byłem w Gdańsku :) .
Coś tam pisałeś, ale termin nie ten co ustaliśmy ze scroogem jako taki. Co do tamtego zlotu, to w tamtym temacie poszły maile botem do osób zapisanych w fanklubie z pomorskiego i 0 odzewu :) Sobol, ludzie może nie chcą po prostu spotkać się z Tobą i Rattem, przerażacie ich, boją się was, albo po prostu was nie lubią no bywa :)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Może nas nie lubią, ale Bon Jovi też nie lubią? Aż tak straszny nie jestem. A jak nie masz do mnie takiego urazu jak reszta, będę w Elblągu w listopadzie, piwko proponuję :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
ODPOWIEDZ