Gdzie nowe ankiety?

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Gdzie nowe ankiety?

Post autor: Grzesiek »

Dla czego nie pojawiły się żadne nowe ankiety dotyczące Lost Highway albo ostatnich wydarzeń?
Proponuję zrobić ankietę na temat ulubionej piosenki z nowej płyty oraz ankietę na temat "najlepsza płyta od TD (po 2000)" - może być ciekawie. To tyle. :)
bartekbb23

Re: Gdzie nowe ankiety?

Post autor: bartekbb23 »

Grzesiek pisze:Dla czego nie pojawiły się żadne nowe ankiety dotyczące Lost Highway albo ostatnich wydarzeń?
Proponuję zrobić ankietę na temat ulubionej piosenki z nowej płyty oraz ankietę na temat "najlepsza płyta od TD (po 2000)" - może być ciekawie. To tyle. :)
Wiem, że całkiem niedawno byłą podobna ankieta na temat ostatnich płyt, coś w stylu : " która z ostatnich płyt podoba ci się najbardziej" czy jakoś tak. Oczywiście nie było wtedy LH jeszcze.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Tak czy tak myślę że przydałyby się jakieś ankiety związane z Lost Highway. Można na takowe liczyć w najbliższym czasie? :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Grzesiek pisze:Tak czy tak myślę że przydałyby się jakieś ankiety związane z Lost Highway. Można na takowe liczyć w najbliższym czasie? :P
Jeśli chodzi o ankietę na głównej stronie to ja bym z chęcią coś zamieścił, no ale nie mogę :P Takie coś to tylko u administratora strony. Jak masz jakieś ciekawe pomysły na ankietę to wyślij Bodziowi i może jeszcze Pippo to myślę, że spokojnie Twój pomysł pojawi się na stronie.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

OK. Dzięki za informacje :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”