Bj.pl wersja 9.0

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Smolek »

Nie wiem jak Wam, ale mi brakowało zawsze na forum bj.pl takiej jednej rzeczy: gdy w jakimś wątku ostatni post jest np. mój, żebym mógł dodać po nim przynajmniej jeszcze jeden post. Wiem, że moderatorzy czy administratorzy mają taką możliwość. Ale przydałaby się taka opcja także zwykłym użytkowników. Obecnie działało to na takiej zasadzie: Jeżeli twój post jest ostatni, dajesz, np. za jakiś czas odpowiedź i on ląduje w tym samym poście, a nie w następnym, a więc nie jest widoczne, że ktoś dodał coś nowego. Nie mówię, żeby było 10 postów po kolei, ale żeby można było dać przynajmniej jeden post po sobie. A czasem są ważne tematy, i niestety nie możną nic napisać, bo i tak nie będzie tego widać. Na forach, na których przebywam/przybywałem zazwyczaj można dodawać posty po sobie, więc fajnie jakby coś takiego dało się tutaj zrobić.

PS. Chyba, że teraz już się da coś takiego zrobić? Nie sprawdzałem jeszcze na obecnej formie forum.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Agata BJ »

Smolek pisze:Nie wiem jak Wam, ale mi brakowało zawsze na forum bj.pl takiej jednej rzeczy: gdy w jakimś wątku ostatni post jest np. mój, żebym mógł dodać po nim przynajmniej jeszcze jeden post. Wiem, że moderatorzy czy administratorzy mają taką możliwość. Ale przydałaby się taka opcja także zwykłym użytkowników. Obecnie działało to na takiej zasadzie: Jeżeli twój post jest ostatni, dajesz, np. za jakiś czas odpowiedź i on ląduje w tym samym poście, a nie w następnym, a więc nie jest widoczne, że ktoś dodał coś nowego. Nie mówię, żeby było 10 postów po kolei, ale żeby można było dać przynajmniej jeden post po sobie. A czasem są ważne tematy, i niestety nie możną nic napisać, bo i tak nie będzie tego widać. Na forach, na których przebywam/przybywałem zazwyczaj można dodawać posty po sobie, więc fajnie jakby coś takiego dało się tutaj zrobić.
W obecnej wersji forum jest już to możliwe :) Dzięki za zwrócenie na to uwagi.
Testujcie forum na ile się da i dawajcie znać co jeszcze trzeba dodać lub poprawić!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: misiek_93 »

[tabs][tabs: Uwaga#1 ][tab=30]Fajnie by było żeby na stronie głównej obok "Nieprzeczytane posty" pojawiało się w nawiasie ile ich jest (w starej wersji forum tak było). Po wejściu w te nieprzeczytane posty przydałby się też przycisk "oznacz wszystkie wątki jako przeczytane" (jakoś tak to brzmiało w starej wersji), mi się ten przycisk bardzo przydawał.
[tabs: Uwaga #2 ][tab=30]No i jeszcze w starej wersji forum było tak, że jak w tych nieprzeczytanych postach klikało się tytuł wątku to automatycznie było się przekierowywanym do pierwszego nieprzeczytanego posta (obecnie kliknięcie tytułu powoduje podróż na początek wątku), teraz trzeba kliknąć w taką małą pomarańczową ikonkę obok tytułu wątku - ciężej trafić :D. Ale to w zasadzie kwestia przyzwyczajenia, a może niektórzy wolą mieć do wyboru albo trafić na początek wątku albo do pierwszego nieprzeczytanego posta.[/tabs]
[offtopic]Nie mogłem się powstrzymać żeby się nie pobawić tymi nowymi funkcjami :D[/offtopic]
EVENo

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: EVENo »

Nie wymagam naprawienia tego teraz, chce tylko się upewnić, że gdy wszystko będzie gotowe, to odnośniki do forum na stronie głównej będą przenosić do ostatniego postu, a nie na sam początek?

[offtopic]Tak naprawdę napisałem ten post, bo Misiek mnie oświecił, że na górze jest cały panel łakoci dla łakomczuchów. Mniam mniam.[/offtopic]
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Bodzio »

pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Bodzio »

misiek_93 pisze:[tabs][tabs: Uwaga#1 ][tab=30]Fajnie by było żeby na stronie głównej obok "Nieprzeczytane posty" pojawiało się w nawiasie ile ich jest (w starej wersji forum tak było). Po wejściu w te nieprzeczytane posty przydałby się też przycisk "oznacz wszystkie wątki jako przeczytane" (jakoś tak to brzmiało w starej wersji), mi się ten przycisk bardzo przydawał.
[tabs: Uwaga #2 ][tab=30]No i jeszcze w starej wersji forum było tak, że jak w tych nieprzeczytanych postach klikało się tytuł wątku to automatycznie było się przekierowywanym do pierwszego nieprzeczytanego posta (obecnie kliknięcie tytułu powoduje podróż na początek wątku), teraz trzeba kliknąć w taką małą pomarańczową ikonkę obok tytułu wątku - ciężej trafić :D. Ale to w zasadzie kwestia przyzwyczajenia, a może niektórzy wolą mieć do wyboru albo trafić na początek wątku albo do pierwszego nieprzeczytanego posta.[/tabs]
[offtopic]Nie mogłem się powstrzymać żeby się nie pobawić tymi nowymi funkcjami :D[/offtopic]
Mowisz o stronie głownej forum?
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Agata BJ »

Test test :D
21:16 :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Bodzio »

EVENo pisze:Nie wymagam naprawienia tego teraz, chce tylko się upewnić, że gdy wszystko będzie gotowe, to odnośniki do forum na stronie głównej będą przenosić do ostatniego postu, a nie na sam początek?

[offtopic]Tak naprawdę napisałem ten post, bo Misiek mnie oświecił, że na górze jest cały panel łakoci dla łakomczuchów. Mniam mniam.[/offtopic]
Też dotyczy bj.pl czy forum?

Chyba trtzeba powyłączać Wam te opcje...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Bodzio »

ktoś kiedyś pisał o TapaTalk. Na teraz nie wprowadzimy, zbyt wiele problemów związanych ze zgodnością - przynajmniej na tym etapie. Wprowadziliśmy za to wersję mobilną. Testujcie.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: monjovi »

Bodzio pisze:ktoś kiedyś pisał o TapaTalk. Na teraz nie wprowadzimy, zbyt wiele problemów związanych ze zgodnością - przynajmniej na tym etapie. Wprowadziliśmy za to wersję mobilną. Testujcie.

Działa ok, z tym, że wcześniej wrzucony tu filmik z YT rozjechał mi się na pół ekranu telefonu, wychodzi poza obszar forum, nie mogę go tez uruchomić. Może to kwestia przeglądarki (Chrome).
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Damned »

Bodzio pisze:
Damned pisze:- wszystkie duże zdjęcia wstawiane w postach (np. scany) są poucinane; wcześniej były automatycznie pomniejszane do szerokości 400px i myślę że to było bardzo dobre rozwiązanie
Możesz mi w PW pokazać przykład?
Już naprawione. Dzięki!
Bodzio pisze:
Damned pisze:PS. apeluję o zmianę koloru nazw użytkowników z grupy Gdańsk Supporter. Różowy to ostatni kolor, który wybrałbym, aby mnie reprezentował... :D
Jaki chcecie?
Tak naprawdę to najmniej istotny szczegół, ale gdyby dało się ustawić osobiście kolor nazwy użytkownika (tak jak na starej wersji forum), to chętnie bym z niej skorzystał ;)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Dand »

W wersji mobilnej nie widze możliwości wybrania numeru strony danego tematu, w ogóle nie moge przejść do strony drugiej.
Jest też możliwość,że jestem ślepy i tego nie widze :)
Obrazek
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: monjovi »

Dand pisze:W wersji mobilnej nie widze możliwości wybrania numeru strony danego tematu, w ogóle nie moge przejść do strony drugiej.
Jest też możliwość,że jestem ślepy i tego nie widze :)
Też nie mogłam znaleźć, trzeba kliknąc na płotek (#) który znajduje się na górnym panelu ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: Dand »

^^ a rzeczywiście, mam.
Dzięki bardzo.
Obrazek
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bj.pl wersja 9.0

Post autor: misiek_93 »

Bodzio pisze:Mowisz o stronie głownej forum?
Tak, mam na myśli forum.
Zablokowany

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”