Facebook - bonjovi.pl - Opinie

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ

Czy zaglądasz na Facebooka bonjovi.pl?

Tak - jestem na bieżąco
6
40%
Od czasu do czasu
4
27%
Nie - nie ma tam nic co mnie interesuje
4
27%
Nie wiedziałam/em że jest taki
0
Brak głosów
Nie mam Facebooka
1
7%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Facebook - bonjovi.pl - Opinie

Post autor: Adrian »

Witajcie.
Od dłuższego czasu staramy się trochę przywrócić stronę jak i FBook Always do świata żywych prezentując różnorodne treści (artykuły, klipy, dema, zestawienia) itp.

Chciałbym się dowiedzieć od was:

1- Czy zaglądacie na naszego Facebooka?
2- Co byście najbardziej chcieli na nim widzieć

Generalnie materiały tam zamieszczane podzielić można na kilka kategorii:
1 - Nowości - Czyli wszystko to co nowego pojawi się w świecie Bon Jovi
2 - Ciekawe klipy - Czyli taki misz-masz tego co komu z redaktorów wpadnie ciekawego pod rękę i wrzuci
3 - Historia - wszystkie jakieś ciekawsze informacje jak np teraz dodałem informacje o Always czy klip z premiery Runaway
4 - Dema, Bonusy, Covery, Piosenki oddane innym artystom - Niedawno np wynalazłem "Burn With Me" odrzut z "WANa"
5 - Aktualne konkursy na forum - Czyli jak mamy coś ciekawego na forum i prowadzonego w jasny i sensowny sposób to daje znać o tym na FB
6 - Zestawienia/Rankingi - Czyli np zdobycze albumów na Billboardzie czy piosenek w RMF FM.
7 - Całe koncerty, albumy - Najlepiej z jakimś wstępem jak np. o wydawnictwie "Inside Out".
8 - Aktualne tematy - W grudniu wrzucę 2-3 posty z propozycją "dobrego prezentu" dla fana Bon Jovi

Generalnie idea jaka mi przyświeca to aby wstawiać rzeczy ciekawe i różnorodne. czasami totalnie błahe jak ten art o Gunsach a czasami tłumacze jakieś konkretne artykuły z rożnych stron jak np ten o uczestnictwie Jona w Middle Class Advocacy Group.

Grubsze tematy lądują na stronie głównej, która przekierowuje news również na FBooka natomiast na Fejs trafia masa innych drobniejszych rzeczy.

Dlatego też chciałbym wiedzieć co was najbardziej interesuje, a co wkurza.
Czy jest warto sięgać po książki, gazety, aby wyszukiwać ciekawostek czy nie ma sensu?

Generalnie chciałbym wiedzieć w co inwestować czas jeśli już taki ja lub ktoś inny z redakcji wygospodaruje.

Fajnie byłoby też zrobić jakieś cykle np
Demo, Cover, Bonus
Ciekawostka
Zestawienie

Acha no i najważniejsze. Nasz FBook znajduje się pod poniższym linkiem. Niestety dla nas bywamy myleni z innymi stronami FB o Bon Jovi ;)
https://www.facebook.com/bonjovipl
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

niestety, nie mam fejsbuka
Why so serious?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Oczywiście Adrian pisał w imieniu całej naszej redakcji :P Także to MY chcielibyśmy znać Waszą opinię :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Zaglądam od czasu do czasu, ale jedynie jako obserwator.

Zdecydowanie wolę nasze wąskie forumowe grono zagorzalców, którzy znają ten zespół "od podszewki", niż zlepek tysięcy, czy jak w przypadku oficjalnego profilu BJ - milionów, często przypadkowych osób... ;)
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Ja w zasadzie tam nie zaglądam. Czytam posty, które wyskakują mi w aktualnościach, ale nie subskrybuję fanpejdża, więc pewnie jakaś połowa wiadomości mi umyka.
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Na moim komputerze strona często chwyta jakieś lagi, dlatego głównym źródłem wiedzy tzw. newsów jest FB. Wchodząc na forum, chcąc-nie chcąc natykam się na stronę z newsami, ale zazwyczaj już o nich wiem, właśnie z facebooka :)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Przyznam, że od jakiegoś czasu mniej ekscytuję się każdym nowym newsem na temat Bon Jovi. Minął mi już czas fanatycznej ekscytacji zespołem, dlatego też wszelkich nowości dowiaduję się przypadkowo, kiedy akurat wchodzę tutaj, na nasze forum (na które od jakiegoś czasu wchodzę codziennie, tak swoją drogą). Wpisy bonjovi.pl na Facebooku mi się nie pokazują, sama też nie zaglądam.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Co prawda mam ''polubiony'' profil bj.pl na facebooku, ale rzadko czytam wyskakujące posty, gdyż pierwszym źródłem informacji zawsze dla mnie będzie forum, a większość newsów na FB to newsy, które pojawiają się najpierw tutaj ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
EVENo

Post autor: EVENo »

Na moim facebooku wyświetlają się tylko wpisy Cezarego Gutowskiego, SokolimOkiem, SkiJumping.pl, Eurosportu oraz Welcome To The Internet. Oraz posty kilku moich znajomych, którzy wrzucają coś raz na rok. Całą resztę mam zablokowaną. W ten sposób zrobiłem sobie z fejsa portal informacyjny z małą dawką 4chanowego humoru.

Zespoły muzyczne? Tylko oficjalne profile i tylko te, które nie spamują byle gównem. Hinder na przykład nie odzywał się przez pół roku, ale teraz promują nowy singiel, więc się nasiliło. Wokół Bon Jovi dzieje się jednak zbyt wiele nieinteresujących wydarzeń, przez co nie ma szans, abym śladem kilkudziesięciu moich znajomych (WHAT THE FUUUUCK?) polubił ich fb.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:Zespoły muzyczne? Tylko oficjalne profile i tylko te, które nie spamują byle gównem. Hinder na przykład nie odzywał się przez pół roku, ale teraz promują nowy singiel, więc się nasiliło. Wokół Bon Jovi dzieje się jednak zbyt wiele nieinteresujących wydarzeń, przez co nie ma szans, abym śladem kilkudziesięciu moich znajomych (WHAT THE FUUUUCK?) polubił ich fb.
Zawsze możesz polubić nasz fanpage ;) Raczej byle co się nie pojawia. Ciekawostki, zestawienia itp. - tak jak pisał Adrian.

Zaskoczyło mnie to co piszecie :) Byłam przekonana, że akurat te osoby, które są aktywne na forum, śledzą również naszego facebooka. Nie raz widzę też "polubienia" od tych osób, więc może nie do końca jest tak, że całkowicie nas omijacie?
W każdym razie - ważne jest budowanie społeczności również tam. Tutaj, oczywiście, mamy "najbliższą" rodzinę i jest to całkowite epicentrum informacji i działań. Facebook natomiast jest fajnym dodatkiem, gdzie wrzucamy nie raz nieco inne informacje niż tutaj. Zachęcam do polubienia i bycia z nami również tam :) To dla nas ważne, ale myślę, że zwyczajnie nie pożałujecie!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
KondZik

Post autor: KondZik »

EVENo pisze:Na moim facebooku wyświetlają się tylko wpisy Cezarego Gutowskiego, SokolimOkiem, SkiJumping.pl, Eurosportu oraz Welcome To The Internet. Oraz posty kilku moich znajomych, którzy wrzucają coś raz na rok. Całą resztę mam zablokowaną. W ten sposób zrobiłem sobie z fejsa portal informacyjny z małą dawką 4chanowego humoru.

Zespoły muzyczne? Tylko oficjalne profile i tylko te, które nie spamują byle gównem. Hinder na przykład nie odzywał się przez pół roku, ale teraz promują nowy singiel, więc się nasiliło. Wokół Bon Jovi dzieje się jednak zbyt wiele nieinteresujących wydarzeń, przez co nie ma szans, abym śladem kilkudziesięciu moich znajomych (WHAT THE FUUUUCK?) polubił ich fb.
A propo Hinder to czy oni nie zmienili wokalisty czasem? Coś mi się obiło o uszy jakiś czas temu.
EVENo

Post autor: EVENo »

KondZik pisze:A propo Hinder to czy oni nie zmienili wokalisty czasem? Coś mi się obiło o uszy jakiś czas temu.
Pisałem już o tym w topicu o oczekiwanych albumach:
EVENo pisze:Hinder wyskoczył niedawno z nowym singlem, czyli szykuje się piąta płyta - pierwsza bez wokalisty Austina Winklera. Nie był to założyciel zespołu, właściwie dołączył jako ostatni, więc wydaje się, że zmiana na froncie nie będzie bolesna. Tym bardziej, że nowy wokalista ma bardzo podobny głos.

Martwi mnie jednak poziom piosenek. Już poprzednia płyta daleka była od hard rockowej, choć pierwszy singiel, jak i kilka utworów dawało radę. "Hit The Ground" jest fajnym, najkelbowskim graniem: umiarkowanie mocno, melodycznie, dynamicznie. Jeśli jednak, jak w przypadku poprzedniej płyty, okaże się to najmocniejszym punktem albumu, Hinder będzie dla mnie skończony. Trzymam za nich kciuki, liczę na pozytywne zaskoczenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”