Porządki na forum

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Geminiman

Porządki na forum

Post autor: Geminiman »

Przez te niecałe 10 lat istnienia tego forum, zostało tu utworzonych mnóstwo różnych tematów w wielu różnych działach. Spora część z nich jest zamknięta (widać przy nich ikonę kłódki), zatem najwyższy czas na uporządkowanie tego forum i usunięcie zamkniętych tematów przez Administratora. Czy inni użytkownicy zgadzają się na to? Zatem w postach w tym dziale, proszę o umieszczanie linków to tematów z tego forum, które są zamknięte, bądź ostatni post zamieszczony w nim ma minimum 4 lata.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nawet tematy, które są zamknięte nie zawsze zasługują na usunięcie. Te, które miały zniknąć, zniknęły od razu po zamknięciu. Jednak do niektórych wątków jest czasem fajnie powrócić, dlatego wiele tematów zostaje. No, ale rozejrzę się i jeśli uznam, że coś powinno już zniknąć to usunę ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Zdecydowanie jestem na NIE.
Często szukam potwierdzenia czegoś co chce napisać na FBooku (info, link itp) i właśnie m.in z zamkniętych tematów czerpie informacje.

Jak się nie chcę oglądać zamkniętych tematów to można na nie nie wchodzić. Jak usuniemy to treści tam zawarte znikają.

Sami wybierzcie lepsze rozwiązanie.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Jeśli chodzi o to usuwanie zamkniętych tematów na forum, to jest to tylko moją sugestia i nawiązanie do innego forum internetowego. Kiedyś byłem zalogowany na forum http://senpuusociety.com.pl/ poświęconym mandze i anime Naruto, gdzie tematy i konta użytkowników były usuwane niemal w ilościach hurtowych. Byłem użytkownikiem tamtego forum w latach 2008-2012. Niedługo po tym jak Administrator usunął moje konto (na moją własną prośbę), wygląd forum uległ całkowitej zmianie (bo zostało wtedy zrobione przy pomocy zupełnie innych narzędzi).
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Adrian pisze:Zdecydowanie jestem na NIE.
Często szukam potwierdzenia czegoś co chce napisać na FBooku (info, link itp) i właśnie m.in z zamkniętych tematów czerpie informacje.

Jak się nie chcę oglądać zamkniętych tematów to można na nie nie wchodzić. Jak usuniemy to treści tam zawarte znikają.

Sami wybierzcie lepsze rozwiązanie.
Dokładnie. Zgadzam się w zupełności.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Agata BJ pisze:
Adrian pisze:Zdecydowanie jestem na NIE.
Często szukam potwierdzenia czegoś co chce napisać na FBooku (info, link itp) i właśnie m.in z zamkniętych tematów czerpie informacje.

Jak się nie chcę oglądać zamkniętych tematów to można na nie nie wchodzić. Jak usuniemy to treści tam zawarte znikają.

Sami wybierzcie lepsze rozwiązanie.
Dokładnie. Zgadzam się w zupełności.
I ja także ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Moim zdaniem też jest to bez sensu. Zanim się tu zarejestrowałam, to czytałam forum często od najstarszych wątków, nawet z 2005 roku. Tak jak napisał Adrian, większość z nich jest kopalnią materiałów i wiedzy, i wydaje mi się, że niektórzy nowi użytkownicy też czytają stare tematy. Nawet te głupoty, z których często można się pośmiać :)
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

misstwisted pisze:Nawet te głupoty, z których często można się pośmiać :)
albo te dyskusje 'na śmierć i życie'
rany... toż często tam emocje takie, że żal usuwać --- więc jestem przeciw wywalaniu zamkniętych tematów.

Ale... jeśli już coś trzeba - to postuluję 'przejrzenie' listy członków forum i przetrzebienie spisu... Jak kto nieaktywny lat 2? 4? 5? Ile??? (do ustalenia) to do działu archiwum/do kosza/ gdzieś tam...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”