nowy porządek

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

nowy porządek

Post autor: Pippo »

Macie temat, wymyślcie określony wzór zachowań, kiedy można kasować posty, dawać ostrzeżenia itp. Skonfrontujemy to na dniach z naszymi ustaleniami i może uda dojść sie do wspolnego porozumienia.

pzdr
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

juz dzis skasowano mi posta to po co pisac kiedy można skoro robicie to i tak jak chcecie?

wielkie PHI na to forum
C'mon
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

napisz swoje propozycje, zamiast wylewać żale o usuniętym poście. po to jest ten temat, żeby dojść do porozumienia... a takim pisaniem to raczej nie dojdziemy do tego.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Nie ma o czym dyskutować skoro juz nawet w hyde parku są kasowane posty... szkoda czasu na pisanie na tym forum...
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

odtworz tamten post to sie dowiesz o co chodzilo bo przeciez dla was latwiej jest cos usunac zamiast przeczytac.
C'mon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

jovi pisze:odtworz tamten post to sie dowiesz o co chodzilo bo przeciez dla was latwiej jest cos usunac zamiast przeczytac.
Piotrze, nie generalizuj za bardzo. Może jednak lepiej jakoś podyskutować rzeczowo o tym jak powinno tu być, żeby było nam wszystkim lepiej niż znowu wytaczać kolejny spór. Przecież każdemu z nas chodzi o to, żeby miło spędzało się tutaj czas, prawda? Przecież to można załatwić, wystarczą chęci. Więc wykaż chęć, a nie krytykuj "nas" na wstępie :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Agato nie generalizuje nawet nie sierżantuje po prostu chcecie uniknąć kasowania postów użytkownika a zaczynacie od usunięcia kilku które uderzają w was.


To tak jak z wyborami na Białorusi:
na karcie wyborczej znalazło się jedno nazwisko tak wiec i tutaj podajcie jak maja sie zachowywać użytkownicy a to co wam nie będzie pasować to usuniecie i będzie cacy DLA WAS.

milo spędzać czas po miesiącu napisałem swoje niezadowolenie i post usunięto ... :) no milo spędzacie czas byleby was nie zaczerniać
C'mon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

jovi pisze:Agato nie generalizuje nawet nie sierżantuje po prostu chcecie uniknąć kasowania postów użytkownika a zaczynacie od usunięcia kilku które uderzają w was.
Hmm, nie przypominam sobie bym usuwała jakiś post dotyczący mnie :) Czyli jednak generalizujesz.
Nie wiem kto i co Ci usunął, ale sam przyznasz, że porobiło się tu trochę bałaganu ostatnio. Czasem trzeba usunąć posty nie na temat (nie wiem jaki Twój był, nie do niego się odnoszę) bo robi się coraz gorzej. Ja nie mówię o kasowaniu postów uderzających w moją osobę. Wystarczy, że każdy będzie pisał kulturalnie i bez osobistych wywodów w czyjąś stronę. TYLKO o to chodzi, przynajmniej mi. To chyba nie jest zbyt skomplikowane...
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Też już miałem napisanego posta do poprzedniego tematu ale nie zdążyłem go dodać...
Nie chce mi sie znowu rozpisywać więc powiem w skrócie by nie przyjmować propozycji o sztywnym trzymaniu się tematów i pozwolić na małe off topy. Taka sztywność zabije twórczą dyskusję i wymiany zdań bo takowe powstawały głównie gdy sie trochę off topicowało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dand, trochę offtopu zawsze się pojawi i to jest naturalne :) A nawet dobre dla forum. Nie w tym rzecz, tak myślę.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Wiec nie rozumiem po co mieszasz się do tematu Agato skoro nie wiesz co nawet w trawie piszczy?
A jeśli masz ochote na rozmowe o niczym to zapraszam na gg.
Napisalem ze tutaj robi sie wspolne lizanie dupy i nic wiecej a jesli ktos ma inne zdaine to od razu sie goscia piętnuje.
C'mon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

jovi pisze:A jeśli masz ochote na rozmowe o niczym to zapraszam na gg.
Nie prowadzę nigdy rozmów "o niczym" :)
jovi pisze:...a jesli ktos ma inne zdaine to od razu sie goscia piętnuje.
Dokładnie... też to zauważyłam. I też chciałabym, żeby tak nie było. Ale do tego potrzeba chęci każdego tutaj. Nie tylko mojej czy Twojej.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovi pisze: Napisalem ze tutaj robi sie wspolne lizanie dupy i nic wiecej a jesli ktos ma inne zdaine to od razu sie goscia piętnuje.
Jovi, lizanie dupy od dawna tu rządzi... Czas się przyzwyczaić...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Scrooge

Post autor: Scrooge »

ja bym chciał tylko wiedzieć dlaczego kasujecie tematy z hyde parku :] co mam zaczac publikowac wypowiedzi na innych stronach a tu dawac tylko linki do nich?
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Właśnie w tym co wcześniej wkleił Scrooge była wizja braku offtopu i bardzo sztywne trzymanie sie tematów dlatego o tym teraz wspominam.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”