Chat

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Chat

Post autor: Tatar »

Czy nie lepiej byłoby zamiast Chatu umieścić shoutbox'a na dole strony? Na czacie nikogo nigdy nie ma, nie ma jakiegokolwiek zastosowania na stronie. A podejrzewam, po uruchomieniu shout'a połowa off-topowania w tematach by sie skonczyla, bo shout świetnie by sie sprawdał do pisania bzdur. Co Wy na to i przede wszytkim pytanie do adminów - czy jest taka możliwość?
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

DObry pomysł :P a ja nawet nie potrafie tego chata uruchomic... :/ próbowałam kiedys i mi nie działał :/
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

jetem za. Przydało by się jeszcez jakoś odświeżyć wygląd stronki :P
np. jakieś motywy graficzne tip.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tatar pisze:Czy nie lepiej byłoby zamiast Chatu umieścić shoutbox'a na dole strony? Na czacie nikogo nigdy nie ma, nie ma jakiegokolwiek zastosowania na stronie. A podejrzewam, po uruchomieniu shout'a połowa off-topowania w tematach by sie skonczyla, bo shout świetnie by sie sprawdał do pisania bzdur. Co Wy na to i przede wszytkim pytanie do adminów - czy jest taka możliwość?
Pisz bezpośrednio do Bodzia na gg z takimi ideami, tylko on może takie coś wcisnąć, choć zaznaczam, że w tej wersji strony SB nie ujrzymy na 100%, więc jak chcecie takie coś musicie pisać, do niego, może zamieści w nowej wersji strony.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

A na kiedy ta wersja jest przewidywana?
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tatar pisze:A na kiedy ta wersja jest przewidywana?
nie wiem, zresztą to nieistotne, tak czy siak, chcecie jakichś konkretnych zmian, to musicie się śpieszyć z propozycjami, bo potem po nowej stronie, bodzio nie będzie raczej uwzględniał próśb, bo ciężkiej robocie jaką wykona. Macie propozycje piszcie do niego na gg.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”