Zażalenia

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

angela pisze:ale ilekrośc widze jakieś spory, zawsze pojawia sie tam Jovizna.
Może dlatego ,że jest moderatorem i musi to uporządkować ?
Modzi z zasady są nielubiani więc w sumie sytuacja w pełni normalna.
Mamy normalne forum ! :D
Obrazek
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

to jest tak: moderatorzy są razem i będą siebie nawzajem popierać, a my 'zwykli' forumowicze razem (choć mogę się mylić, w co niektórych przypadkach, bo wyjątki zawsze istnieją).
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Czasami odnoszę wrażenie iż problem polega na tym, że pewne osoby z mods team są troszkę nadgorliwe i czasami zastanawiam się czy oby nie traktują tej funkcji jako najbardziej odpowiedzialnej jaka im się w życiu trafiła... myślę, że jest 1000 lepszych sposobów na samorealizację niż nadgorliwe i do obłędu skrupulatne pilnowanie forum...

A tak serio bez złośliwości, bo trochę się z Wami droczę ;) - po prostu odrobinę wyluzujcie z tym kasowaniem, przymknijcie czasami oko na off top i pozwólcie nam podyskutować, a wszyscy będą zadowoleni... korona Wam z głowy nie spadnie ;]
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

jak widzę jak niektóre osoby już coś napisały w nowym temacie, to od razu wiem że zaraz będą sprzeczki i nie chce mi się tego czytać.
Mówicie, że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, a gdy wam coś nie pasuje usuwacie(nie no są między wami wyjątki)..
(proszę wybaczyć, jeśli uraziłam Państwa ;] )
Scrooge pisze:korona Wam z głowy nie spadnie ;]
No właśnie!
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie wiem czym i komu zawiniłam :PPPP Ale dobra, przyjmuję na klatę (przecież należę do Mod's Team, więc muszę być ZUA :)) ) Nie wypowiadam się więcej tutaj. Będę się podpisywać pod każdym postem, który usunę. A usuwam tylko te, które niczego nie wnoszą, prowadzą do kłótni lub są obraźliwe - jeśli by ktoś pytał. Dziękuję za uwagę.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

"kasuję teksty które niczego nie wnoszą" - no, i o to własnie chodzi. PO CO? czy każdy tekst musi coś wnosić? A może ktoś ma po protu ochotę z nami popisać - nie każdy musi od razu pisać poematy (te podobno wniosły coś do literatury). Sorki, dalej nie łapie, to tu sie gada o wszystkim i niczym na temat BJ czy nie? Bo jeśli musi każdy post cos wnosić, to ja wymiękam - czasem po prostu miałam ochote pogadać - nie koniecznie górnolotnie.
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

dodam tylko, że wszystko brane jest tutaj na poważnie.

Jest taki stary dowcip.

W piekle jest 3ch różnych diabłów i każdy opowiada jaką ciężką pracę mają
- pierwszy mówi, że pracuje przy kotle z Niemcami i ciągle musi wrzucać ich do kotła bo pomagają sobie w ucieczkach
- drugi mówi ze ma jeszcze więcej pracy bo jest z amerykanami i każdego dnia planują inni ludzie ucieczki i pomagają sobie
- trzeci najspokojniejszy pali fajkę i mówi ze on pracuje z polakami i ma zajebistą robotę bo każdy każdego stara się ściągnąć na dno i nikt nie ucieka.

Brakuje luzu takiego jak u tych profesjonalistów:

Milwaukee

ciekawe jest całe wideo ale od 2:40 pokazane jest jak modeator powinien podchodzić do pracy ;) nie brać wszystkiego na poważnie i pozwolić na odrobinę swobody.
Popieram anty-moderatorów i od dawna popierałem - nawet kiedyś był temat i może gdzieś nadal istnieje "moderatorom wstęp wzbroniony"

A Ty Agata - nie masz glanów :D
C'mon
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

haha dobre, nawet teraz troszkę polubiłem tą piosenkę^^

a co do modów, to pamiętam jaki kiedyś dawno temu ktoś usuną mój post w którym chyba pytałem gdzie mogę coś tam ściągnąć, czy jakoś tak... głupi mod :lol:
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

unavoidable pisze:to jest tak: moderatorzy są razem i będą siebie nawzajem popierać, a my 'zwykli' forumowicze razem (choć mogę się mylić, w co niektórych przypadkach, bo wyjątki zawsze istnieją).
sratatatatat gó*no prawda akurat, ja tam cały czas dostaje warny od modów, a moje posty są tak samo kasowane jak wasze.
Scrooge pisze:A tak serio bez złośliwości, bo trochę się z Wami droczę ;) - po prostu odrobinę wyluzujcie z tym kasowaniem, przymknijcie czasami oko na off top i pozwólcie nam podyskutować, a wszyscy będą zadowoleni... korona Wam z głowy nie spadnie ;]
chłopie irytujesz mnie, oko jest przymykane bardzo często, dyskusje są nie ruszane przez parę dni, ale patrząc, że offtop trwa i trwa a główny temat dawno zniknął, wtedy zaczynają się cięcia, bo ile można czekać aż sami skończycie.
Agata BJ pisze:Nie wiem czym i komu zawiniłam :PPPP Ale dobra, przyjmuję na klatę (przecież należę do Mod's Team, więc muszę być ZUA :)) ) Nie wypowiadam się więcej tutaj. Będę się podpisywać pod każdym postem, który usunę. A usuwam tylko te, które niczego nie wnoszą, prowadzą do kłótni lub są obraźliwe - jeśli by ktoś pytał. Dziękuję za uwagę.
akurat ty Agata generalnie za dużo nie robisz, sory ale taka prawda, miałaś zlewę na stronę i forum bardzo długi czas, a wróciłaś stosunkowo niedawno i też za dużo nie robisz, bo to Jovizna generalnie wszystko tnie, ja się wstrzymuję bardzo często pozwalając właśnie na dyskusję i ograniczam się do gwiazdkowania wulgarnych moim zdaniem słów/ wyrażeń, czasem coś oczywiście wytnę sam, ale nie za często, generalnie tnie Jovizna i ona jedyna zajmuje z modów zajmuje się tym forum jak należy, reszta z nas, nie tnie z reguły, czy to, aby pozwolić na dyskusje, albo z nieróbstwa, nie wiem.
angela pisze:"kasuję teksty które niczego nie wnoszą" - no, i o to własnie chodzi. PO CO? czy każdy tekst musi coś wnosić? A może ktoś ma po protu ochotę z nami popisać - nie każdy musi od razu pisać poematy (te podobno wniosły coś do literatury). Sorki, dalej nie łapie, to tu sie gada o wszystkim i niczym na temat BJ czy nie? Bo jeśli musi każdy post cos wnosić, to ja wymiękam - czasem po prostu miałam ochote pogadać - nie koniecznie górnolotnie.
forum jest po to, aby dyskutować na konkretny temat, bez offtopowania, chcecie dyskusji o wszystkim i o niczym, a od tego jest coś takiego jak Shoutbox, którego na tej stronie brakuje, czas o tym chyba pomyśleć, może wreszcie nie będzie pretensji że bezsensowne posty z punktu widzenia moda są ucinane.
teken020 pisze:a co do modów, to pamiętam jaki kiedyś dawno temu ktoś usuną mój post w którym chyba pytałem gdzie mogę coś tam ściągnąć, czy jakoś tak... głupi mod :lol:

jak pytałeś o oficjalne wydawnictwo to się nie dziw że ktoś ci pociął :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze: akurat ty Agata generalnie za dużo nie robisz, sory ale taka prawda, miałaś zlewę na stronę i forum bardzo długi czas, a wróciłaś stosunkowo niedawno i też za dużo nie robisz,
Wiesz...to że nie pisałam przez długi czas na forum nie znaczy, że tu nie wchodziłam i nic nie robiłam.

Często zanim coś usunę to uprzedzam userów. Na forum (tak jak było to tym razem i od tego zaczęła się cała ta obecna dyskusja), albo na PW.
"Posty nic nie wnoszące" chyba interpretujesz jakoś inaczej niż ja, Angela. Na KA?DYM forum (nasze nie jest wyjątkiem) kasowane są posty, które nie wprowadzają nic do dyskusji. "Po co?" - bo tak działa forum i nie ja to wymyśliłam :))
Nie mówię o zwykłym offtopie, bo ten się zdarza i prawie zawsze sama się jeszcze do niego przyłączam. Offtop to bardzo fajna sprawa od czasu do czasu, w każdym temacie.
No i miałam już nic nie pisać, ale po prostu ciężko się powstrzymać jak widzę co piszecie. Po prostu się zastanawiam czym wszyscy moderatorzy tego forum teraz zawinili? ;) Tym, że Jovizna ucięła parę postów? Hmm...
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Scrooge

Post autor: Scrooge »

bartekbb23 pisze: chłopie irytujesz mnie, oko jest przymykane bardzo często, dyskusje są nie ruszane przez parę dni, ale patrząc, że offtop trwa i trwa a główny temat dawno zniknął, wtedy zaczynają się cięcia, bo ile można czekać aż sami skończycie.
Bo czasami po prostu główny temat zostaje wyczerpany i nie ma nic więcej do powiedzenia... ile można w kółko o tym samym. Czy coś się stanie jeżeli po wyczerpaniu tematu pogadamy sobie o czymś innym? Po kija zakładać milion nowych tematów... tym bardziej, że jak wspomniałem w 99% przypadków offtop zaczyna się od wątku poruszonego w wypowiedzi na temat właściwy :]

To, że Cię irytuję bardzo mnie cieszy, jak powiesz, że mnie nienawidzisz to poczuję się spełniony :PPP ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Scrooge pisze:Bo czasami po prostu główny temat zostaje wyczerpany i nie ma nic więcej do powiedzenia... ile można w kółko o tym samym
no to proszę bardzo, tematy, które będą uważane przez moderatorów za wyczerpane zostaną zamykane, proszę bardzo.
Scrooge pisze:Czy coś się stanie jeżeli po wyczerpaniu tematu pogadamy sobie o czymś innym? Po kija zakładać milion nowych tematów... tym bardziej, że jak wspomniałem w 99% przypadków offtop zaczyna się od wątku poruszonego w wypowiedzi na temat właściwy :]
Panie.... widzisz i nie grzmisz..... jak się nie ma nic do powiedzenia to się siedzi cicho a nie mieli jęzorem na prawo i na lewo byle coś powiedzieć i zaistnieć, w tym wypadku pisze o pierdołach na forum.
Scrooge pisze:To, że Cię irytuję bardzo mnie cieszy, jak powiesz, że mnie nienawidzisz to poczuję się spełniony :PPP ;)

niewiele ci trzeba do spełnienia, gratuluje ambicji :brawo: :lol: , ale wybacz chyba pozostaniesz niespełniony :( bo tego nie napiszę, nie odczuwam do ciebie nic innego generalnie poza obojętnością wobec ciebie i nutką irytacji odnośnie tego co piszesz na forum bez żadnej potrzeby... byle zaistnieć :lol:
Scrooge

Post autor: Scrooge »

bartekbb23 pisze:

niewiele ci trzeba do spełnienia, gratuluje ambicji :brawo: :lol:
Postanowiłem zniżyć się do twojego poziomu :))
bartekbb23 pisze: ale wybacz chyba pozostaniesz niespełniony :( bo tego nie napiszę, nie odczuwam do ciebie nic innego generalnie poza obojętnością wobec ciebie i nutką irytacji odnośnie tego co piszesz na forum bez żadnej potrzeby... byle zaistnieć :lol:
o nie... jak możesz :(
bartekbb23 pisze: co piszesz na forum bez żadnej potrzeby... byle zaistnieć :lol:
Zaprzeczasz sam sobie, przecież spełniam się w ten sposób, czyli jednak mam potrzebę :PPP
bartekbb23 pisze: Panie.... widzisz i nie grzmisz..... jak się nie ma nic do powiedzenia to się siedzi cicho a nie mieli jęzorem na prawo i na lewo byle coś powiedzieć i zaistnieć, w tym wypadku pisze o pierdołach na forum.
To forum to jedno wielkie pisanie o pierdołach... chyba, że dla Ciebie Jon to całe życie...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Zakomunikuje tobie tylko, że przez takie osoby jak ty, stronka niedługo padnie, osoby które dodawały niusy, tworzyły nowe tematy z nowościami, noszą się z zamiarem odejścia, wtedy dopiero strona zejdzie na psy, a wszystko przez takie osoby jak ty, które myślą, że wiedzą wszystko najlepiej...cóż, wtedy będziecie sobie mogli swobodnie pierdzielić o niczym, bo wtedy faktycznie tylko rozmowa o niczym pozostanie do dyskusji, pozdro geniuszu

quote="Scrooge"]Postanowiłem zniżyć się do twojego poziomu :))[/quote]

do mojego poziomu bardzo ci daleko, tak wysoko nigdy nie dojdziesz, ja może jestem nisko... ale ty jeszcze niżej przykro mi :(


aha i zawsze odnosisz się tylko do tego gdzie można się za przeproszeniem przy###ać, resztę wypowiedzi ignorujesz, tak jakby jej nie było, nie odniesiesz się nigdy do tego, aby np jak pisałem dawniej, zostać samemu modem i pokazać co i jak powinno się robić, napisać do kogoś na gadu żeby nie zaogniać sporu na forum itp itd, więcej ci nie odpowiem, wiedz o tym, możesz sobie pisać co chcesz, próbować swoich kolejnych dziecinnych prowokacji, ale dla mnie już nie istniejesz na tym forum, aczkolwiek posty dalej będę ciął i nagradzał cie warnami jeżeli będzie trzeba, szkoda tylko, że przez tobie podobnych osobników, strona straci wiele wartościowych współpracowników :(
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

W ogóle nie tak powinna wyglądać ta rozmowa... Weźcie się w garść, chłopaki. Po co Wam się kłócić? Po co takie słowa? Przecież wszystko można na spokojnie. Czemu od razu rzucacie się sobie do gardeł? I to jeszcze próbując sobie dogadać kto jest na jakim poziomie...
Nie możemy normalnie?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”