Zażalenia

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Scrooge

Post autor: Scrooge »

bartekbb23 pisze:Zakomunikuje tobie tylko, że przez takie osoby jak ty, stronka niedługo padnie, osoby które dodawały niusy, tworzyły nowe tematy z nowościami, noszą się z zamiarem odejścia, wtedy dopiero strona zejdzie na psy, a wszystko przez takie osoby jak ty, które myślą, że wiedzą wszystko najlepiej...cóż, wtedy będziecie sobie mogli swobodnie pierdzielić o niczym, bo wtedy faktycznie tylko rozmowa o niczym pozostanie do dyskusji, pozdro geniuszu


do mojego poziomu bardzo ci daleko, tak wysoko nigdy nie dojdziesz, ja może jestem nisko... ale ty jeszcze niżej przykro mi :(


aha i zawsze odnosisz się tylko do tego gdzie można się za przeproszeniem przy###ać, resztę wypowiedzi ignorujesz, tak jakby jej nie było, nie odniesiesz się nigdy do tego, aby np jak pisałem dawniej, zostać samemu modem i pokazać co i jak powinno się robić, napisać do kogoś na gadu żeby nie zaogniać sporu na forum itp itd, więcej ci nie odpowiem, wiedz o tym, możesz sobie pisać co chcesz, próbować swoich kolejnych dziecinnych prowokacji, ale dla mnie już nie istniejesz na tym forum, aczkolwiek posty dalej będę ciął i nagradzał cie warnami jeżeli będzie trzeba, szkoda tylko, że przez tobie podobnych osobników, strona straci wiele wartościowych współpracowników :(
Hahaha ktoś się zdenerwował... znasz takie powiedzenie przygarnął kocioł garnkowi? A co do tego kto ile w życiu osiągnął to możemy pogadać na priv, wtedy zrozumiesz dlaczego kiedyś nazwałem Cie "dzieciaczkiem" co z resztą nie bez powodu tak Cię wyprowadziło z równowagi...
A co do "podobnych mi" to zauważ, że póki co w tym temacie (w którym właśnie robisz offtop chociaż jesteś modem i powinieneś świecić przykładem) nikt poza modami nie stanął po stronie modów, wręcz przeciwnie coraz większa liczba osób popiera moje poglądy ;]
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Posty nie na temat nadal będą cięte lub przenoszone do odpowiednich działów. Moderatorzy często przymykają oczy na jakieś pojedyncze off-topy, nic się nikomu przez to nie stanie, jednak gdy w porę użytkownicy nie przestaną off-topować, wówczas takie posty trzeba usunąć. Moderatorzy zastopują to wg własnego uznania. Ktoś zrobi to wcześniej lub później... ale pojedynczych nikt nie rusza.

Scrooge, a kogo Ty właściwie reprezentujesz? Jak mniemam, to raczej użytkowników, którzy są w stanie napisać tylko "jest super". My jako Mod's team usuwaliśmy takie posty i będziemy to robić. Gdy off-topy są non stop kontynuowane - również.

Zaznaczałeś, że off-topy są spowodowane tym, że tematy zostają wyczerpane i dyskusja schodzi na inny tor. Na boczny tor schodzi również w czasie, gdy temat nie został wyczerpany. Gdy ktoś "popełni" jakiś pojedynczy off-top, nic nikomu nie będzie, ale gdy - jak już Bartek wcześniej napisał - nie przestaniecie w odpowiedniej chwili, my czekać nie będziemy. A gdy chcecie pogadać sobie o jakichś bzdurach, jest taki dział jak Hyde Park. Załóżcie sobie temat, gadajcie. My nie mamy nic przeciwko. Po to ten dział istnieje. A gdy jakiś wątek zostanie wyczerpany, zostawcie ten temat w spokoju i krzywda nikomu nie będzie się działa. Uważam, że zamykać takiego czegoś nie ma sensu, a nuż ktoś będzie chciał odświeżyć pisząc coś ciekawego.

Co do długości postów - nikt nikomu nie karze pisać jakichś poematów. Fajnie jest, gdy ktoś napisze ze 3 lub 4 zdania, lecz nie jest to konieczne. Można i nawet napisać 1 sensowne zdanie. Ale musi być jakiś sens w tym. Gdy ktoś pisze "suuuuper", "fajne" itp lub jakąś kompletną bzdurę, niech nie liczy na pobłażliwość. Taka osoba sama prowokuje pewne reakcje moderatorów, a później żali się jacy to my źli nie jesteśmy. Jeżeli ktokolwiek zalicza się do takich osób, proponuje przenieść się na inne forum lub założyć własne, gdzie będzie pełen luuuz i w ógoleeee....
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Reprezentuje siebie...

Jeżeli takie osoby jak Tatar czy Jovi uznajesz za piszących posty typu "Super" "Fajnie" to nie mam więcej pytań.
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Nigdzie w swojej wcześniejszej wypowiedzi nie wskazałem ani Tatara ani joviego. To było zwykłe uogólnienie w kierunku osób, które praktykowały takie rzeczy, po czym nagle burzyły się, że ich post został usunięty.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Zasugerowałeś, że taki osoby reprezentuje... a w większym lub mniejszym stopniu poparli mnie m.in. Tatar czy Jovi...
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

OK, mój błąd z tą sugestią.
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

dobra, przynajmniej już wiadomo co komu leżało na sercu ;p. tak więc doszliśmy wszyscy do wniosku, że moderatorzy podpisują się pod usuniętymi przez nich postów. i gra :D
bartekbb23 pisze:unavoidable napisał/a:
to jest tak: moderatorzy są razem i będą siebie nawzajem popierać, a my 'zwykli' forumowicze razem (choć mogę się mylić, w co niektórych przypadkach, bo wyjątki zawsze istnieją).


sratatatatat gó*no prawda akurat, ja tam cały czas dostaje warny od modów, a moje posty są tak samo kasowane jak wasze.
w nawiasie napisane było - mogę się mylić bądź są wyjątki :]
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Do czego tak właściwie ta dyskusja prowadzi ? Co chcesz Scrooge osiągnąć ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

dobra Dandi daj spokój bo to nie ma żadnego sensu ... ;)
One light burning ...
Scrooge

Post autor: Scrooge »

W pierwszym swoim poście napisałem co chciałem osiągnąć, teraz już o nic mi nie chodzi bo to walka z wiatrakami, a szanowne grono moderatorów i tak jest wypięte na użytkowników bo przecież są tu dla własnych interesów a nie po to, żeby dbać o rozwój forum i dobrą atmosferę na nim... (jak to napisała Jovizna - ma to w nosie) ważniejszy jest porządek, nawet jeżeli zrobi się tu pusto. To mój ostatni post na temat związany z funkcjonowaniem forum i pracą moderatorów, przedstawiłem swoje racje i tyle. Wracam do biernej obserwacji, zapewne ku uciesze modów ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Scrooge pisze:a szanowne grono moderatorów i tak jest wypięte na użytkowników bo przecież są tu dla własnych interesów i niespełnionych ambicji
Nie mów proszę o moich ambicjach czy interesach bo nie masz o nich zielonego pojęcia. Najlepiej mów o sobie, a nie o kimś kogo nie znasz.

Najlepiej będzie, jak przeczytamy sobie wszyscy po kilka razy post Pippo i się do niego ustosunkujemy.
I lepiej to zakończyć...chyba, że ktoś ma jeszcze coś ważnego do powiedzenia?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

W pierwszym swoim poście napisałem co chciałem osiągnąć, teraz już o nic mi nie chodzi bo to walka z wiatrakami, a szanowne grono moderatorów i tak jest wypięte na użytkowników bo przecież są tu dla własnych interesów a nie po to, żeby dbać o rozwój forum i dobrą atmosferę na nim... (jak to napisała Jovizna - ma to w nosie) ważniejszy jest porządek, nawet jeżeli zrobi się tu pusto. To mój ostatni post na temat związany z funkcjonowaniem forum i pracą moderatorów, przedstawiłem swoje racje i tyle. Wracam do biernej obserwacji, zapewne ku uciesze modów ;)
Nie odzywałem się, bo nie chciałem w tym wszystkim brać udziału, ale po 1dnej prośbie postanowiłem jednak jako "mod" się ustosunkować do tej sytuacji.

Gdy swego czasu na forum Jovizna, Pippo, Agata czy Bartek nie byli aktywni i nie "Cieli" tematów i nie dawali ostrzeżenia to był tutaj burdel. Ostatnio zaczęli się udzielać (I CHWA?A IM ZA TO) i robi się wielkie halo, że jest ktoś ponad normalnymi użytkownikami. Stałeś się tutaj główną osobą broniącą, zwykłych użytkowników których moderatorzy denerwują, ale także stanąłeś na czele paru osób, które momentami prezentują mega chamskie zachowanie na tym forum.

Nieraz na tym forum leciały teksty poniżej pewnego poziomu, a sam byłem obrażany przez 2 osoby z forum. Nie dawałem im ani ostrzeżenia ani nie ucinałem tematu, bo uważałem, że jako mod który jest stroną w kłótni nie powinienem tego robić. Nie pisałem też nic żadnemu z modów na gg aby kogoś ukarał. Inni moderatorzy wtedy zresztą olewali forum (z różnych powodów) wiec tematy kwitły na potęgę a chamskie posty były na porządku dziennym. Ja nie chce takiego forum gdzie panuje agresja i burdel. To że inni modzi wzięli się za porządna robotę (bardzo porządną) to wszyscy powinniśmy im dziękować za to, że odwalą kupę roboty i poświęcają swój cenny czas na uporządkowanie forum.

Mnie osobiście denerwował ostatnio poziom postów niektórych osób i serdecznie miałem dość tego forum. 2 osoby mi też zarzuciły (w mojej opinii bezpodstawnie) to, że jestem "Junior Adminem" a nie powinienem. Dlatego zrezygnowałem z tego uprawnienia jak najszybciej, bo to co chciałem zrobić zrobiłem i takie uprawnienia nie były mi więcej potrzebne, a widać niektórych to denerwowało. Z funkcji moderatora też chciałem zrezygnować, tylko po to aby nik mi nie zarzucił, ze nim jestem a nic nie robię. Na razie je mam , ale jak znowu kogoś zaboli, ze jestem modem to i z tego zrezygnuje.

Wracając do meritum. Jeśli mam wybierać między burdelem jaki czasami się tutaj tworzy a czasami może zbyt rygorystycznymi i denerwującymi interwencjami moderatorów to WYBIERAM TO DRUGIE.

A widzę, Scrooge, ze jesteś aktywny co cenie i zamiast tracić czas na podważanie roli moderatorów proponuje np pomagać w pisaniu newsów.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Do Agaty: OK przegiąłem z tymi "niespełnionymi ambicjami" z resztą po chwili to wykasowałem z tym, że było to, gdy ty już pisałaś swoją wypowiedź.

Do Adriana: Zgadzam się z Tobą co do wypowiedzi obrażających innych, czy zawierających wulgaryzmy - powinny być kasowane, z resztą nigdy nie twierdziłem, że nie... generalnie nie lubię, gdy wypowiedzi mające mniejszy czy większy ale sens są kasowane tylko dlatego, że nie są zgodne z tematem wątku... ale o tym nie ma sensu dyskutować swoje powiedziałem i więcej nie mam zamiaru do tego wracać. Moderatorzy są potrzebni, ale w granicach zdrowego rozsądku.

A co do tego, że ktoś Ci coś nawrzucał, olej to i pisz dalej bo zawsze tak jest, że gdy ktoś nie jest szary i głośno wyraża swoje poglądy to znajdą się osoby, które mają odmienne zdanie i też lubią je głośno wyrażać... i dochodzi do jakiś tam konfliktów ;] Zauważyłem, że ostatnio praktycznie się nie wypowiadasz... szkoda, bo byłeś jedną z osób dzięki którym to forum żyje, co prawda nie zawsze zgadzam się z Twoimi poglądami na temat obecnej twórczości zespołu niemniej uważam, iż źle się stało, że ucichłeś...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Agata BJ pisze:I lepiej to zakończyć...chyba, że ktoś ma jeszcze coś ważnego do powiedzenia?
Tak, zostałam chyba jeszcze ja…
Zaczęłam ten temat, więc zakończę go w pięknym stylu.

Po pierwsze Droga Angelo,
Jeśli masz ochote z kims naprawdę porozmawiac „ot tak” w samotny letni, jesienny czy każdy inny wieczor, to zadzwon po prostu do przyjaciolki, wyjdz na piwo z kolegą albo na naszej stronie głównej odszukaj zakładkę- chat, który wyobraz sobie również u nas istnieje! Tak właśnie! Nie zamierzam usuwać Twojej wypowiedzi,ale jako nadgorliwa moderatorka dam Ci pouczenie : w jezyku polskim istnieje jeszcze coś takiego jak - znaki interpunkcyjne. Nie wiem czy wiesz o co chodzi.


Scrooge,
Wybacz moją niegrzecznosc, ale jestes tu niecaly miesiac a strasznie się szarogęsisz i chcesz zmienic porządek, który panuje tutaj od dobrych kilku lat. Przycinasz strasznego cwela, myśląc, że przemawiasz głosem ludu, który tak naprawdę milczy… nie wiem co chcesz tym osiągnąć. Nie mow mi, ze obserwujesz forum od wieków i doskonale wiesz jak wszystko tutaj funkcjonuje. Nie wiesz.
Jeśli chodzi o usuwanie, to prawdę mówiąc rzadko to robiłam, częściej scalałam posty do innych tematów, bo szkoda było ciąć konkretną wypowiedz, która fakt- była offtopem, ale była także czymś więcej niż tylko głupim wcięciem się. Takie cos szło po prostu w inne miejsce w przeciwieństwie do postow skladajacych się z jednego wyrazu bądź emoty- to tak, cielam zawsze, bez chwili zastanowienia. Twoich komentarzy pod newsem X na stronie głównej usunelam ostatnio chyba z 20. Prosiła mnie o to osoba z która skakliscie sobie do gardeł, starajac się pokazac, który z was jest madrzejszy. Z racji tej, że wybraliscie sobie na te wycieczki osobiste naprawdę niewłaściwe miejsce jak i niewlasciwą formę – to jak najbardziej przychylilam się do prosby jednego z was.

Nie mam w nosie tego, co tutaj robiłam, bo czerpalam z tego zawsze jakąś przyjemnosc – inaczej by mnie chyba tu nie było. Jeśli ktoś mi chce cos zarzucić – niech wyszuka naprawdę lepszy argument. Nie mam również w nosie uzytkownikow , bo nie dla siebie to wszystko robiłam. Nie mam i nie miałam w tym wszystkim żadnego interesu Scrooge, ani zadnych niespelnionych ambicji, wiec sypanie takimi tekstami jest już za przeproszeniem typowym przypierdoleniem się, byleby tylko cos napisac (tak, czekam na ostrzeżenie, nawet na 6!). Nie spedza mi snu z powiek sprawa liczby uzytkownikow tego forum.Czy wypowiadaja się sami moderatorzy czy Kasie, Basie i inne Karolinki. Przez 7 lat przetoczyła się tu spora liczba osób. Oni odeszli, przyszli nowi. Tak już jest! Nie przywiązuję wagi do tego kto się udziela i ilu was jest, tylko staram się by to jakos miało ręce i nogi!


A teraz do meritum :) Z dniem dzisiejszym ku uciesze wielu….. zawieszam swoją działalność tutaj. Moja prośba o usunięcie konta niestety nie została spełniona. Nikt nie powinien już wam psuć tej wspaniałej atmosfery, jaką chcecie sobie tworzyć robiąc ogólny śmietnik z forum. Szkoda, bo kilka dobrych lat staralam się ( jak i inni) by strona jakoś funkcjonowala, pomijajac jedną dużą przerwę z przyczyn osobistych, podczas której stery przejął Adrian i Frankie . Wszystko po to, by osoba X, Y czy Z miała taki sam dostęp do informacji jak fani z innych zakątków świata. Nie mówiąc już o kilku innych kwestiach, bo to juz nie ma sensu. Ale tak jak ja we krwi mam złośliwość, tak wielu z was ma NIEWDZIęCZNOŚć. To wszystko widocznie za mało. Zaloze się, ze jeśli BJ zagrają kiedys w Polsce, to nawet żadne z was nie zdobedzie się na to, by podziekować odpowiednim osobom. Takich wlasnie fanow mamy. Zawsze nastawieni tylko na branie. Najłatwiej jest zawsze tylko narzekac.

Za uwagę dziękuję.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

jovizna pisze:Z dniem dzisiejszym ku uciesze wielu….. zawieszam swoją działalność tutaj. Moja prośba o usunięcie konta niestety nie została spełniona. Nikt nie powinien już wam psuć tej wspaniałej atmosfery, jaką chcecie sobie tworzyć robiąc ogólny śmietnik z forum.
Jovizna sorry ale dla mnie to jest bardzo słabe ,że z powodu gościa, który jest tu niecały miesiąc rezygnujesz ze swojej , jak to nazwałaś, działalności. Nie ma ku temu powodów bo z tego co widać to kolega s. zbyt wielkiego poparcia tutaj nie dostał i on sam -sorry scrooge- niewiele znaczy.
Każde forum ma moderatorów , na każdym wywołują kontrowersje ale tak juz po prostu musi być.
Z dwójki scrooge- jovizna zdecydowanie staje po stronie tej drugiej mimo iż moje posty pewnie nie raz kasowała :P ale nie tne sie z tego powodu
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”