Zażalenia

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovizna pisze:Z dniem dzisiejszym ku uciesze wielu….. zawieszam swoją działalność tutaj. Moja prośba o usunięcie konta niestety nie została spełniona.
jovizna - akurat ten krok jest zbędny... Podzielam Twoje zdanie na temat porządkowania w cywilizowany sposób tego forum, do tej pory w tym temacie nie miałem sił się wypowiadać, ale Twoja reakcja jest chyba troszkę na wyrost. Z dwa lata temu również na kilka tygodni z jakichś tam powodów znikłem z forum, ale z perspektywy czasu zrozumiałem, że nie był to najlepszy pomysł.

Fora mają to do tego, że na każdym z nich spotykają się bardzo różni ludzie, choć niby jednoczy ich jeden cel - jak w naszym przypadku Bon Jovi. Konflikty były i będą się zdarzać, offtopy również, modzi swoją pracę będą również wykonywać, choć nie jest ona specjalnie wdzięczna - ale tak to już jest. Osobiście jestem za swobodą wypowiedzi, ale porządek a przed wszystkim kultura obowiązuje każdego z nas, choć wszyscy kochać się nie muszą i zawsze ktoś komuś tam do gustu nie przypadnie.

Dlatego warto, byś swój pomysł odłożyła na półkę - i została z nami. Ja wracam do wyra - po ostatnim meczu perfidnie się rozchorowałem i nie mam już mocy siedzieć przed kompem.
Pozdro dla wszystkich - i zwykłych użytkowników takich jak ja - i dla wyższych sił porządkowych :)
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

No i co?? Tego chcieliście??? /pytanie kierowane do wiadomych osób/
Apelowałem kilka postów wcześniej o życzliwą dyskusję. Ludzie spierajmy się, dyskutujmy, ale róbmy to w sposób kulturalny. Nie można dopuszczać do sytuacji zaszczucia jednego użytkownika przez innego. Jovizna akurat należy do tych osób, które robią najwięcej na forum, dbają o to by wszystko było ok i by inni fani mogli czerpać z tego przyjemność.
Chcecie wyrazić swój pogląd to proszę bardzo, tylko nie opluwajmy innych. Wszyscy tu jesteśmy z tego samego powodu. Na pewno nie po to, by z sobą walczyć.
Naprawdę sam czytając niektóre wypowiedzi może się odechciewać cokolwiek robić na stronie.
Traktujmy siebie nawzajem tak, jakbyśmy chcieli być samemu traktowani. Porządek musi na forum być. Zakres tematów na stronie jest naprawdę rozległy i każdy się może udzielać do woli - do momentu, gdy nie łamie zasad przyjętych na forum.
Ostatnio zmieniony 8 września 2009, o 21:19 przez Frankie, łącznie zmieniany 1 raz.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Zresztą, Narzekacze - nawet jeśli już srać na forum, to zobaczcie kto zamieszcza newsy na tej stronie, patrzac na pierwsza strone 6 newsów jovizna i 2 Adrian, nie trudno sie domyśleć ,że bez niej ta strona zdechnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jestem na forum od jakichś 7 lat. Sprzeczek było tu dziesiątki, offtopów setki, usuniętych postów chyba tysiące. Czy tak to się teraz musi kończyć? Moderatorzy zawsze dostają po tyłku, tak to niestety wygląda.

Jovizna robi dla tego forum najwięcej i taka jest prawda. Ja wiele razy miałam wielotygodniowe przerwy w pisaniu na forum. Zawsze starałam się mimo wszystko kontrolować to, co się tu dzieje. Ale to właśnie Zosia miała na wszystko oko, bez przerwy.
Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić co by się tu działo, gdyby nie ingerencja moderatorów? To nie jest czat. To forum. Tu muszą panować pewne zasady, które kto jak kto ale Mod's Team musi przestrzegać.

Jovizna, bardzo Cię proszę...po prostu bądź tu dalej. Przynajmniej przez wzgląd na ostatnich 7 lat...i starych wyjadaczy!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Nie tylko starych...
Z przykrością czytałam dyskusję w tym temacie i czułam iż skończy się
właśnie w taki sposób. Sama prowadzę forum i wiem jak użytkownicy
lubią się bezsensownie czepiać.
Nie raz miało się ochotę rzucić wszystko w cholerę.
Nikt długo najazdu wytrzymać nie potrafi.
Jovizna, jak tylko trafiłam tutaj te forum zawsze kojarzyło mi się
z Tobą i twoim wkładem.
Zastanów się dwa razy zanim rzucisz coś co zapewne bardzo lubisz.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Mozę moje 5 gorszy.
Tutaj apel do Jovizny aby nie robila czegos czego będzie zalowac.Siedze tutaj juz od paru lat , raz pisze czesciej raz rzadziej. Ale to forum bez Joviny Adriana np bedzie gorsze i moze umrzeć , mimo ze czasem obie postacie mnie irytują.
Co do kolegi buntownika z obozu cichych to prosta sprawa , ktos za to forum placi . Prawda? Podejrzewam ze to Bodzio(jak sie myle to przepraszam). On pewnie powierzył to forum modom min Jovizie Agacie Adrianowi i innym. Wiec to oni decydują co usunac a co nie . Chcesz nie usuwac postow to prosze kup domenę , załóż forum i tam dzialaj. Narazie jesteś tutaj zwykłym użytkownikiem wiec musisz sie dostosować . Ja takze nim jestem , a mimo to jestem takiego zdania. Piszesz ze czasem chcesz pogadac o czymś innym , to prosze gadu gadu bądź chat.
Co do Bartka to jest postac ktora widac ze bzika na punkcie BJ ale za bardzo irytuje swoimi postami ,ale robi duzo dla strony i BJ w polskim necie.
Scrooge musisz zdac sobie sprawe ze przez ta kłótnie wywołana przez Ciebie możesz tylko otrzymac odwrotny skutek od zamierzonego , wiec sugeruje Ci przemyśleć sprawę .Mi także usuwali posty ale pozniej zdalem sobie sprawe ze nic nie wnosiły . Czasem trudno gadac caly czas o tym samym wiec lepiej jest uciszyć się przez moment a w tym czasie zastanowic sie nad nowym ciekawym tematem .

[ Dodano: 2009-09-08, 23:45 ]
Jeszcze jedno . Zastanawiam sie czy to fani Bon Jovi w Polsce maja takie zryte podejście czy wszyscy Polacy ?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Scrooge

Post autor: Scrooge »

OK krótkie sprostowanie dla Jovizny i wszystkich innych którzy zarzucają, że jestem tu od miesiąca...

Z Always mam kontakt od samego początku, gdy jeszcze serwis ten funkcjonował pod domeną gery.pl. Nie ważne pod jakim nickiem tu kiedyś "pisałem" w każdym razie panowała tu zupełnie inna atmosfera, pisałem newsy, miałem bezpośredni dostęp do serwera, miałem tworzyć dział o Richiem (niestety miałem przez pewien okres problem z Internetem - przeprowadzka, a było to jakieś 7 lat temu jak nie dawniej kiedy nie wszędzie jeszcze można było od ręki założyć stałe łącze przez co musiałem zrezygnować z współtworzenia strony). Osobiście poznałem Bodzia, Crushynke (część z Was ją pewnie pamięta) i sporo innych osób ze starej gwardii... Co prawda przez bardzo długi okres nie wypowiadałem się tu (brak czasu i chęci) ale zaglądałem co jakiś z czystej ciekawości... Może mam w sobie tyle żalu bo pamiętam stare czasy, klimat jaki tu panował i niestety już nie panuje...

Dlatego darujcie sobie txt typu jesteś tu od miesiąca i gówno wiesz co tu się dzieje bo to samo mogę napisać Wam...

A patrząc z perspektywy tych ok 8 lat to forum od jakiś 3 lat schodzi na psy równią pochyłą...
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Szczur?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Co do Jovizny to zawsze była równie przemądrzała jak beznadziejna w byciu moderatorem (nadgorliwość) także Zosiu daruj sobie tą dramaturgię i szantaż emocjonalny...

[ Dodano: 2009-09-08, 23:54 ]
żaden szczur... nie wiem czy jest na tym forum ktokolwiek kto by mnie pamiętał (z aktywnych userów) - jedynie z Jovim chyba miałem kontakt przez GG jakiś czas ale to kupę lat temu
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Szczur czy nie szczur , daj na luz trochę .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Też jestem tu od czasów, gdy byliśmy na gery.pl. Czemu nie chcesz się przyznać kim jesteś?
Kpić z czyjejś "dramaturgii" to trochę nieładnie. Podobnie jak nazywanie kogoś "beznadziejnym" w czymkolwiek. Zwłaszcza, gdy się tego kogoś nie zna. Radzę nieco poluzować.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Tak ja mam dać na luz... chronologiczny skrót wydarzeń:
- rejestruję się na forum,
- moje wypowiedzi są kasowane (nie wiem przez kogo),
- po którymś razie nie wytrzymuję i piszę o tym na forum, w temacie o radiu,
- zostaję zaatakowany przez Bartka, ma miejsce mała przepychanka, ja obraziłem go on mnie, ja dostaje ostrzeżenie (od Bartka - już wiem po co mu tytuł moda) za obrazę Bartka, ale on oczywiście nie - głupio, żeby dał sam sobie :]
- zostaje założony wątek tutaj...

Skoro zrobiliście wątek zażalenia to zgodnie z tematem wylewam swoje żale... a, że mam takie a nie inne poglądy moja sprawa, jeżeli Wam przeszkadzam aż tak bardzo to po prostu mnie zbanujcie i problem będzie rozwiązany, albo najlepiej skasujcie konto... dla panujących tu strażników teksasu to przecież żaden problem :]

PS skoro jovizna nazwała mnie cwelem... to nie mam żadnych skrupułów wobec niej od tej pory
Ostatnio zmieniony 8 września 2009, o 22:15 przez Scrooge, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Ta strona istniała i będzie istniała ... nie mam pojęcia kim jest kolega Scrooge, ale jeśli mnie pamięta to ukłon w jego stronę jak najniżej potrafię bo liczy się tylko ludzka pamięć. A co do Jovizny gdybym dziś Cie poznał powiedziałbym, że zachowujesz się jak dziecko ... wiem ze odpoczniesz i wrócisz, bo nie potrafisz żyć bez tego. Teraz wszyscy ludzie zlecą się jak much do ... sera żeby nie było do ... ;))
żal i rozpacz ... bo jovizna napisala ze kończy i wszystkich to nagle obchodzi a jak 3 dni temat to kazdy siedział cicho ... wiem ze mnie traktujecie jako marudę i ja mogę ze szczerą miną powiedzieć ze mam to daleko w ... niech będzie znowu koło nosa ... robicie sami problem ktorego nie ma ... polscy fani potrafia stwarzac problemy i uciekac :)) uciekajcie ... wiecej bon jovi dla mnie :)) rzadko sie wypowiadam od odejscia cr@sha bo to forum stracilo sens .. przy kazdej plycie ożywa na 10 dni by pojawily sie klotnie by pojawilo sie kto na tym forum jest najmądrzejszy by ktos zakonczyl po to by inni mieli satysfakcję.

Wózek dalej jedzie i jeśli Bon Jovi nie przyjadą do Polski to zobacze ich w Londynie czy we Franfurcie a Polscy fani ... byli, są i będą ... bylebym im spotykał tam gdzie nadal są życzliwi i chętni do rozmowy, chetni do tego by powiedziec dziekuje by pamietac (szczerze to napiszę ze poznalem martę na forum holenrderskim i uwazam ze zniknela stad tylko dlatego bo są ludzie i ludziska).

Być może dla was wszystkich moje słowa nie mają sensu ale nie jestem fanem dla was tylko dla siebie. Kto mnie miał okazję poznać ten wie.

Gdyby byl 1 mod byloby lepiej. To moje zdani - mod niezalezny z czasem na wszystko.
C'mon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Powiem tak. Mam do tego wszystkiego mieszane uczucia.

Z jednej strony ZGADZAM się z tym co napisała Jovizna.
Jovizna może czuć się urażona przez różne epitety rzucane (nie od dzisiaj) w jej stronę. Nie chodzi tutaj jednak o to, że ktoś się z nią nie zgadza., Chodzi tutaj raczej o styl, argumentacje i totalny brak szacunku dla jej osoby chociażby za to co robiła dla nas wszystkich. Każdy popełnia błędy i "Scrooge" nie jest jedyną osobą, która nie zgadzała się z Jovizną i to że Jovizna teraz napisała, ze rezygnuje jest efektem nie jednej krzywdzącej opinii na jej temat. Jednak ostatnio się wzięła do porządnej pracy i dała sporo newsów, parę ciekawych linków i chciała zrobić porządek na forum, a tu nadziała się na tyle nieprzyjemnych opinie.

DRUGA strona tej sprawy co sprawia, ze nie zgadzam się z decyzją Jovizny. 3 tygodnie temu byłem w taiej samem sytuacji jak Jovizna. Zgłosiłem swoją rezygnacje Bodziowi z uprawnień i chciałem usunąć swoje konto. Za namową Pippo i JOVIZNY postanowiłem jednak zostać, ale co głupsze w mojej ocenie dyskusje i propowakcje po prostu olewać. Mam za złe Joviźnie, ze poddała się, bo w tym momencie pokazuje, ze można nic nie robić i tylko narzekać na prace innych i wygrać. A wiemy dobrze, ze bywały o wiele gorsze dyskusje w których niejeden mod oberwał (i leciały niecenzuralne słowa), ale nikt nie rezygnował ze swoich obowiązków.

Co do waszej kłótni moderatorzy vs użytkownicy denerwuje mnie, że fajne osoby, które znam (np Jovizne osobiście a Angele z akcji DPoland) stanęły na przeciwko siebie a uważam, że powinny razem działać aby strona i forum była źródłem informacji i miejscem swobodnej wymiany opinii o naszym ulubionym zespole.
Dandi pisze:Zresztą, Narzekacze - nawet jeśli już srać na forum, to zobaczcie kto zamieszcza newsy na tej stronie, patrzac na pierwsza strone 6 newsów jovizna i 2 Adrian, nie trudno sie domyśleć ,że bez niej ta strona zdechnie.
Przez pewien czas było tak, że praktycznie sam pisałem newsy (Maj - Lip / czasami Frankie jak miał czas), ale ostatnio wszystko ruszyło ponownie do przodu. Zaczęła pisać Jovizna i zaczął pisać więcej Frankie (newsy + forum). Po ostatnich akcjach na forum w stosunku do mnie jestem na etapie pisania newsów tylko o najważniejszych rzeczach (napisałem tylko 2 a mogłem kilkanaście), Frankie nie ma czasu bo ma obronę pracy i Jovizna właśnie zrezygnowała (osoba w której osobiście pokładałem nadzieje, że strona dzięki niej będzie dalej na czasie z newsami) to nie wygląda to najlepiej.

Tak krótka statystyka dla zobrazowani sprawy:
2008 rok - Newsy (ilośc):
Listopad - Frankie 3 / Adrian i Jovizna po 2
Grudzień - Adrian 8 / Frankie 1

2009 rok - Newsy (ilośc):
Styczern - Frankie 2 / Jovizna 1
Luty - Frankie 1
Marzec - Frankie 4
Kwiecien - Jovizna 7 / Adrian 2
Maj - Adrian 6
Czerwiec - Adrian 4 / Frankie 1
Lipiec - Adrian 4 / Frankie 1
Sierpień - Adrian 9 / Jovizna 8 / Frankie 2


Sami widzicie, ze jak Jovizna bierze się do roboty to daje dużo newsów. Frankie ma ważniejsze rzeczy teraz na głowie a ja jakoś straciłem ochotę dzielić się tym co i tak już wiem z innymi. W momencie kiedy można dodawać newsa za newsem, bo dziej się dużó strona znowu może mieć przestuj. I to z tak błachego powodu ;/
Skoro zrobiliście wątek zażalenia to zgodnie z tematem wylewam swoje żale... a, że mam takie a nie inne poglądy moja sprawa, jeżeli Wam przeszkadzam aż tak bardzo to po prostu mnie zbanujcie i problem będzie rozwiązany, albo najlepiej skasujcie konto... dla panujących tu strażników teksasu to przecież żaden problem :]
Właśnie nie. Chodzi o to, żeby nikt nie odchodził i nikogo nie banować. Po prostu należy się zachowywać jak cywilizowani ludzie. Toczymy dyskusje i dlatego jestem zły na Jovizne, że po prostu powiedziała "pa, ja spadam" bo trzeba by to doprowadzić do końca, bo sama w sobie jest czymś pożytecznym. Na forum jestem od początku wiem kim jesteś chociaż nicka nie pamiętam (potwierdzam, ze to nie Rattie). Co to atmosfery wcześniejszego forum to na pewno była lepsza, ale tutaj też mogłaby być dobra tylko od pewnego czasu forum opanowało chamstwo i brak szacunku do nikogo. Błędem nie jest to, że ktoś tutaj za dużo tnie. Bledem jest to, ze tak późno zaczęto dbać o porządek na forum. Uważam, ze zamiast obrażać się jeden na drugiego powinniśmy wspólnie ustalić pewne zasady, albo ustalone stare zasady konsekwentnie egzekwować.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

. :x
Ostatnio zmieniony 9 września 2009, o 16:01 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”