Zażalenia

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Myślę, że decyzja będzie należała raczej do Pippo bądź nawet to Bodzia.
To Bodzio wybierał większość obecnych moderatorów.
Pomysł nie jest zły, ale ja osobiście uważam, że to nic nie zmieni. Jest dobrze, jak jest. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą mieli do kogoś pretensje...i to jest normalne. Ale to tylko moje zdanie.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Jak już komuś naprawde wiele przeszkadza to zróbcie ankiete kto jest za zmianami a kto nie, bo coś czuje ,że front rewolucyjny wcale nie jest taki wielki...
Obrazek
Scrooge

Post autor: Scrooge »

A ja uważam, że ostatnie wydarzenia pokazały, że wcale nie jest tak dobrze... poza tym, uważam też, że zapewne w drodze wyborów i tak na ten czas zostałyby wybrane osoby z obecnego grona moderatorów, dlatego nie ma co się kurczowo trzymać stołków...

Na początek proponowałbym utworzenie nowego tematu, w którym każdy mógłby wyrazić swoja opinię na ten temat + ew. ankieta... jak wypowie się większość to można pomyśleć nad jakimiś wnioskami.
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Daj sobie póki co na wstrzymanie. Niedługo i tak będzie nowa stronka i nowe forum...
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

ja mam neutralne zdanie, co do pomysłu Scrooge'a. ;p
Pippo pisze:Niedługo i tak będzie nowa stronka i nowe forum...
tzn jakieś zmiany się tutaj szykują? :]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Przede wszystkim – nie rzucaj się na mnie jak na świeże mięso
Nie rzucam się, ale może koniec zarzucania komuś czegoś bez podstawnie, albo bez poparcia tego argumentami.
Jeśli po tych dwóch latach pisania uważasz mnie Adrianie za osobę, której jedynym celem pisania na forum jest rzucanie @#$*&, to mylisz się.
Nic takiego nie napisałem. To była tylko moja odpowiedź do Twojej propozycji.
Mam taki styl i już. Nie będę rzucał w każdym poście przekleństw, ale oczekuje też tolerowania mojej formy wypowiedzi.
Jakąkolwiek odpowiedź nie napiszesz (głupia czy mądra) to nikt CI jej nie usunie jeśli nie obraża innych i nie ma w sobie wyrazów obraźliwych.
Jeśli lubisz sobie poprzeklinać to używaj skrótów K$@a a jeśli nie masz czasu używać takich zastępczych słów to przykro mi, ale zasady są proste. Albo kultura, albo nie piszesz.
Piszesz, że jeśli nie potrafię się wyrażać kulturalnie to nie jest forum dla mnie. NIGDY nie obraziłem nikogo na tym forum.
Bartek miałby chyba inne zdanie. A mnie obraziłeś mówiąc, ze jestem nieodpowiednią osobą na swoje stanowisko bez uzasadniania swojej wypowiedzi.
Nie zmienie go, gdyż podoba mi się tu, nie sądze bym jakoś szczególnie uprzykrzał życie userom, czy moderatorom.
Nie uprzykrzasz. Ale uwierz mi, że jakbyś przeklinał częściej a modzi byliby "obowiązkowi" to szybko zostałbyś zablokowany. Nie ma tu żadnej wycieczki do Ciebie. Za przekleństwa dostało się sporej grupie osób z forum.
Kiedy? Ja sobie czegoś takiego nie przypominam.
TO przypomnij sobie czasy Szczura, Piotrka i tamte wojny między kilkunastoma userami. Leciały wyzwiska na każdym kroku i mi też należały się ostrzeżenia żeby była jasność.
Czy ludzie notorycznie obrzucali się wyzwiskami i forum osiągnęło poziom dna?
Tak. Teraz zresztą na gg kilka osób nie piszących na forum a zaglądających tu pisali mi na gg że poziom forum sięgnął dna.

Moim jedynym zarzutem do Ciebie jako moda jest to, że mod powinien uspokajać sytuacje – Ty ją często zaogniasz. Nie jednokrotnie prowokowałeś/brałeś udział w off-topie. Faktem jest, że ostatnio tego nie ma, nie wiem, czy gdy to miało miejsce miałeś już możliwości moderowania. Więc nie wymagaj ode mnie tyrad przeklinających Cie w roli moderatora – naprawdę mi na tym nie zależy, byś stracił tą funkcje. Zwracam uwage na fakt, że moderator to osoba łagodząca obyczaje. Ty taką nie jesteś. Ja też nie, to nic złego. Tyle na razie ode mnie.
Wchodząc w wymianę zdań w jakimś temacie stawałem się zwykłym użytkownikiem. Nigdy nie wykorzystywałem swoich uprawnień , bo wiedziałem, że właśnie używając ich mogę zaognić sytuacje i być nie fair. Nie oczekuj jednak, ze biorąc udział w dyskusji będę się z każdą osobą zgadzał. A jeśli offtopowałem to tylko dlatego, że było takie przyzwolenie, ale zawsze liczyłem się z tym, ze mogę dostać ostrzeżenie lub mój tekst zostanie wycięty. I nieraz tak było.
Myślę, że temat warty przedyskutowania, mam nadzieję, że bez złośliwości...
Myśle, że za łatwo jedziecie po osobach, które są zasłużone dla forum i dla istnienia stronki.

Twój pomysł nie jest zły, ale wolałbym aby zanim kandydaci stanią do konkursu na moda wykazali się minimalną pomocą i wsparciem dla stronki a potem ustalali konkursy.

Jeśli jesteś zainteresowany byciem modem to najpierw napisz kilka newsów (wysyłaj mi na pw ja je będę umieszczał) a potem sam powiem Bodziowi aby zrobił Cię modem zamiast mnie. Pisze o newsach, bo każdy mod odpowiedzialny też był/jest za pisanie newsów.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

A gdzie ja napisałem, że chcę być modem? Modem byłem i nie mam ambicji być nim więcej - brak czasu, a jak mam być byle być to dzięki... jak się za coś biorę to porządnie albo wcale.
KondZik

Post autor: KondZik »

W sumie to nie chodzi mi o zażalenie ale pisze tutaj, bo po co zakładać nowy temat.
Chodzi o to, że wczoraj napisałem newsa i nie ma go. Tak kiedyś też już było. Staram się pomagać z pisaniem jeśli coś znajde i mam chwile. Pewnie ktoś nie miał czasu a pisze tutaj, żeby się przypomnieć:P
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Nie wiem gdzie to wpisać, wię daję tutaj
Proszę o poprawienie na forum daty urodzenia Hugh Mcdonald. Urodził się w 1950r a nie w 1952! Drażni mnie ta pomyłka. Dziękuję !
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Gotowe, i wielkie dzięki za znalezienie błędu. W sumie to nie na forum ten błąd, tylko w samym serwisie...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Kiedy ktoś zrobi porządek z tymi botami, które są permanentnie zalogowanie na tym forum. Mówię to, ponieważ przez większość czasu tylko ja jestem jedynym zalogowanym użytkownikiem. Czekam na ruch, który wywali z tego forum, te wszystkie boty.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Hmmm, prawdopodobnie to boty crawlery, np teraz:

Na Forum jest 8 użytkowników :: 3 Zarejestrowanych, 1 Ukryty i 4 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Bodzio, Googlebot/2.1, iPhone, SentiBot www.sentibot.eu

Co do usuwania ewentualnych botów spamrów etc. bo usunie to wkrótce aktualizacji skryptów.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”