Problemos

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

mi przeszkadza ze jak odpowiadam na posta lub edytuje własny, muszę wpisać nazwe tematu ;/ a czasem nawet nazwe użytkownika, bo wjakiś magiczny sposów wylogowuje mnie. wcześniej tak nie było i było wygodniej :whoeva:
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

A czy Wam też, jak wywalało na jakąś inną stronę, antywirus coś wykrywał? Bo nie wiem czy czasem czegoś nie złapałem, chcąc przejrzeć archiwalne posty.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

mi nic nie wykrywał i jest ok ani też mnie nie wylogowuje przy np edycji postów
One light burning ...
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

mi się czasami pojawia jakaś stronka z czerwoną lampką i że komputer może być zagrożony czy coś :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

masakrycznym problemem jest dodawanie komentarzy w newsach, po dodaniu komentarza wyskakuje biała pusta strona, wiele osób myśli, że komentarz się nie dodał, po czym robi 'wstecz' w przeglądarce i dodaje komentarz jeszcze raz, czynią tak nawet 'starczy wyjadacze' forumowi, nie wiem czy z zapomnienia czy ciągle z niezorientowania, nieważne, bynajmniej jeżeli tak robią stali użytkownicy to co powiedzieć o nowych, rzadko się udzielających. Zgłaszam problem :P
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

dostałem dzisiaj ostrzeżenie za napisanie 'ku***', nie widzę punktu regulaminu pod który można to podciągnąć. nie mam pretensji, ale może dobrze byłoby zmodyfikować regulamin do obecnych standardów ostrzeżeń.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tatar pisze:dostałem dzisiaj ostrzeżenie za napisanie 'ku***', nie widzę punktu regulaminu pod który można to podciągnąć. nie mam pretensji, ale może dobrze byłoby zmodyfikować regulamin do obecnych standardów ostrzeżeń.

napisałeś ku*** tylko że bez żadnych gwiazdek, napisałeś całe słowo, w regulaminie jest podane, że nie używa się wulgaryzmów, nie ma podanych konkretnych słów, ale tego można się domyślić :)
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

REGULAMIN

1. Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono sie do ciebie. Rasistowskie, obraźliwe lub dyskryminujące posty bedą natychmiastowo usuwane.

2. Bądz wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwage - zrób to w prywatnym mailu do tej osoby, jest to znacznie rozsądniejsze niż próba publicznego napiętnowania początkującego użytkownika.

3. ?le widziane są u nas posty napisane "cyrylicą", lub jak kto woli "pokemonami". Co to oznacza? Jeśli piszesz bez zachowania podstawowych zasad gramatyki, ortografii i stylistyki nie oczekuj, że komuś będzie się chciało przedrzeć przez "g?sZcZ pOkEmOnÓw" lub czegoś "jeshtsche gorschego" i odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wbrew pozorom nie jest to śmieszne dla osób, które muszą czytać (i rozumieć!) kilkaset takich pokemonów dziennie.

4. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.

5. Zwracaj szczególną uwagę na słownictwo, którego używasz. Słowa i zwroty, które stosujesz, tobie mogą wydawać sie zupełnie naturalne, natomiast innym mogą wydawać sie obraźliwe. Pamiętaj, że słowo pisane ma zupełnie inną siłę wyrazu niż słowo mówione.

6. Pamiętaj aby zamieszczać posty w odpowiednich działach i podforach.

7. Stosuj się do wewnętrznych regulaminów niektórych subforów.
są jakieś dwie wersje regulaminu?
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tak! Jest jeszcze ta wersja niepisana! Za przeklinanie dostajesz albo upomnienie albo ostrzeżenie. Pech chciał, że Bartek wybrał dziś to drugie.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

good to know. :D
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Taka prośba - jesli dodajecie komentarze do niusow na stronie głównej, to nie robcie tego po 10 razy, bo mimo, ze wyskakuje jakas bledna strona to komentarz na pewno zostal dodany i bedzie wyswietlony.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Oł jeah :D Wracam po dwóch tygodniach i taka miła niespodzianka - problem zninął :D Dziękuję!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”