Zasady gry.

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Zasady gry.

Post autor: jovizna »

Z racji, że tematy typu "czy Twoja lewa ręka jest lepsza od prawej" rozrastają się tutaj do nieprzyzwoitej wręcz liczby, a niektórzy tylko w nich znajdują upodobanie, co wiąże się z tym, że liczba ich postów zwiększa się z dziesiątek w setki i nic konkretnego z nich nie wynika, to pozwolę sobie ustalić zasadę 1/1 :) w każdym wątku podobnego rodzaju czy to "X czy Y" "survivor nie survivol" obowiązuje
1 POST na 1 DZIEń

Nie bronię nikomu zabawy, ale albo zacznijcie pisać konkrety i przy okazji się bawić, albo pograjcie w domu w statki, bo ja- prędzej czy później oczyszczę taki temat.


Miłego dnia.
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

jovizna pisze:co wiąże się z tym, że liczba ich postów zwiększa się z dziesiątek w setki i nic konkretnego z nich nie wynika
bo zbieranie ilosci postow jest fascynujace, taak. Nie mart sie, nikt(tak mysle) tu Ciebie nie sciga pod wzgledem liczby postow (powtorzenie, wiem)
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
SZ@JB@
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 5 marca 2009, o 17:43
Lokalizacja: Gdańsk(MORENA)

Post autor: SZ@JB@ »

Ktoś tu widzę, a raczej czytam, się zdenerwował ;)
I'm gonna live my Life


...Everyday.
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Kiedys ze Szczurem wprowadzilismy podobny limit dla tematu "Skojarzenia", ktory 'bil rekordy popularnosci' w nabijaniu'. A ze komus zepsujemy zabawe, odbierajac tym samym sens zycia - trudno. Popieram wprowadzenie LIMITU.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Pippo pisze:Kiedys ze Szczurem wprowadzilismy podobny limit dla tematu "Skojarzenia", ktory 'bil rekordy popularnosci' w nabijaniu'. A ze komus zepsujemy zabawe, odbierajac tym samym sens zycia - trudno. Popieram wprowadzenie LIMITU.

ktoś nie ma co robić z wolnym czasem najwidoczniej :D hmm chyba, że ktoś nie ma sensu życia hehe żart :D

a tak na poważnie, to naprawdę nie uważam, że ktoś robi coś dla 'nabijania' postów, bo i po co, nagrody finansowe ani materialne przyznawane za to nie są.

Więc, takim śmiesznym regulacjom prawnym prowadzącym do zmniejszenia ilości użytkowników mówię stanowcze NIE. Lepiej pozwolić pisać ile się chce na durne tematy niż zabronić a samemu w inteligentnych tematach milczeć ;]
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

milagros^ pisze:
jovizna pisze:co wiąże się z tym, że liczba ich postów zwiększa się z dziesiątek w setki i nic konkretnego z nich nie wynika
bo zbieranie ilosci postow jest fascynujace, taak. Nie mart sie, nikt(tak mysle) tu Ciebie nie sciga pod wzgledem liczby postow (powtorzenie, wiem)
Widocznie fascynujące, skoro 40 na 60 Twoich postów znajduje się w/w tematach.

Bart, lepiej 4 konkretnych użytkowników niż 20 byle jakich :) you know..
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Bart, lepiej 4 konkretnych użytkowników niż 20 byle jakich :) you know..
W teorii tak, ale w praktyce jak zabroni się pisać osobom które "podobno" piszą dla nabijania postów to forum umrze, bo te nazwijmy to "konkretne" osoby oprócz narzekania na innych nie piszą nic. ?adnego konkretnego tematu i opinii.

Pozwoliłem sobie zaglądnąć do historii osób które są za ograniczeniem postów i powiem, ze konkretny post u was powstał pare ładnych miesięcy temu. Nie to żebym był uszczypliwy ;]

Jak dla mnie takie ograniczanie wprowadzanie jakiś bezsensownych ograniczeń (za łamanie maja być bany??) jest niepotrzebne. Gdzie takie osoby maja pisać różne pierdoly na temat Jovisów jak nie na forum bon jovi??

Jeśli chcemy zrobić porządek to sprawa prosta trzeba zrobić osobny dział na takie pierdoły (gry) i wyłączyć ten dział z aktualizacji na głównej (jako ostatni temat). Nie będzie to wtedy rzucało się w oczy a inni będą mogli pisać tysiące postów dziennie.
Z tym, że wtedy podejrzewam, ze nie będzie żadnej rotacji tematycznej na forum, bo nie sadze by tym konkretnym fanom chciało się nagle coś pisać o Bon Jovi.

Albo rozwiazmy to konkretnie albo popieram Bartka.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Andrucha! Nie zabraniamy nikomu pisać w takich tematach, ale niech ludzie też mają litość! Jeśli rejestrują się tu po to, by tylko sobie pograć, to mówię- niech lepiej odpalą pasjansa na kompie. Kiedy nie wejdzie się na forum tam wiecznie wałkowany temat co kto woli always od bor. Czy Ty myślisz, że nawet samych grających obchodzą wybory poprzednika?

Wyłączam temat z głównej. Nie będzie rotacji tematów? Trudno. Z grami czy nie- forum i tak istnieć będzie i ożywi się w odpowiednim czasie.
Banów ani ostrzeżeń nie zamierzam dawać! Chyba, że ktoś usilnie będzie starał się mnie wkurzyć nadaktywnością w tym temacie :)
Pozwoliłem sobie zaglądnąć do historii osób które są za ograniczeniem postów i powiem, ze konkretny post u was powstał pare ładnych miesięcy temu. Nie to żebym był uszczypliw
Nie, nie jesteś. Ja też nie będę uszczypliwa mówiąc, że niektórzy stanęli chyba w miejscu i o tym samym piszą od ładnych paru lat.
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

jovizna pisze:Czy Ty myślisz, że nawet samych grających obchodzą wybory poprzednika?
To ja tylko dodam, że owszem, obchodzą
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Osoby chcące zmienić forum na lepsze niech wezmą się za tworzenie konkretnych tematów aco do reszty to niech się bawią jak chcą. Rozwiazanie z wyłączeniem wszelakich gier z głównej strony jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem.
Co do postów - to czy to jest ważne? Dla mnie nie więc pomijam tą kwestie.
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Zasady gry.

Post autor: Jovinka »

jovizna pisze:Z racji, że tematy typu "czy Twoja lewa ręka jest lepsza od prawej" rozrastają się tutaj do nieprzyzwoitej wręcz liczby, a niektórzy tylko w nich znajdują upodobanie, co wiąże się z tym, że liczba ich postów zwiększa się z dziesiątek w setki i nic konkretnego z nich nie wynika, to pozwolę sobie ustalić zasadę 1/1 :) w każdym wątku podobnego rodzaju czy to "X czy Y" "survivor nie survivol" obowiązuje
1 POST na 1 DZIEń

Nie bronię nikomu zabawy, ale albo zacznijcie pisać konkrety i przy okazji się bawić, albo pograjcie w domu w statki, bo ja- prędzej czy później oczyszczę taki temat.


Miłego dnia.
Jestem za. w sumie wprowadzenie czegoś takiego nie jest złym pomysłem. 1 post na 1 dzień- nie jest tak źle ;)

Ps.: według mnie ludzie powinni pisać posty wg reguły 'nie liczy się ilość tylko jakość'.
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Z tego właśnie powodu zniknąłem kilka tygodni temu - zmęczyło mnie to ogólne zidiocenie i niszczenie idei sensownego funkcjonowania forum. Jovizna - popieram.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

sobol_77 pisze:Z tego właśnie powodu zniknąłem kilka tygodni temu - zmęczyło mnie to ogólne zidiocenie i niszczenie idei sensownego funkcjonowania forum. Jovizna - popieram.
stary, bez obrazy, ale jakoś nie widzę, żebyś cisnął w poważnych i inteligentnych tematach, a co do zasad gry, to sam żeś zapoczątkował np Ring, więc teraz nie czaje takiej nie konsekwencji w postępowaniu, pozdro.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ring w moim założeniu miał być jednorazową zabawą a nie potworkiem jakim stały się jego kontynuacje i tyle w tym temacie - nie żałuję, że powstał, żałuję, że został powielony i rozwleczony do granic absurdu.
Co do moich postów - bez urazy, jeśli się wypowiadam, to nie w tematach typu "x czy y", założyłem kilka tematów które pozwoliły na fajną dyskusję, kilka które wywołały burzę i kilka, na które nikt nie odpowiedział, bo wykraczały poza utarty standard "x czy y".
Tyle.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Po częsci zgadzam sie z jovizna, sobolem - z duzo jest tych gier i zidiociałych postów. Jadnak taka już jest uroda forum , nie tylko tego ale każdego. Kolejna sprawa jest taka ,że obecnie z zespołem niewiele sie dzieje i praktycznie nie ma o czym konkretnym zbyt wiele pisać. I tak jak pojawia sie coś konkretnego to wtedy uaktywniają sie inne osoby a pozostałe ciągle przynajmniej mają swoje x czy y, ząbki jona , w jakich latach wyglądał lepiej i takie tam. Dla każdego coś miłego.

Dobry pomysł z wyłaczeniem gier ze strony głownej.
Jovinka pisze:Ps.: według mnie ludzie powinni pisać posty wg reguły 'nie liczy się ilość tylko jakość'.
Zmiany każdy powinien zaczynać od siebie :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”