Klip YGLABN

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Klip YGLABN

Post autor: Bonjova »

Miałam dzisiaj zaszczyt a właściwie koszmar obejrzeć na polskiej Vivie najnowszy klip Mandaryny do dobrze znanej nam piosenki.Klip utrzymany w tonacji zimnej. Biało szare kolory i mandaryna wyglądająca jak wampir ( wg.mnie).Stanowczo odradzam oglądanie :evil:
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

To juz to wyszlo :?: O zgrozo :wsciekly: To dobrze, ze nie mam zwyczaju ogladac VIVY, bo bylabym narazona na ten koszmarny widok :P Bonjova szczerze wspolczuje, to musialo byc okropne :(
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

No niestety, tez to widzialam. Zdecydowanie lepiej oglada sie bez dzwieku! KOSZMAR!!
Keep The Faith
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Bonjova tudzież Gonia, współczuję serdecznie!!!! :) Ja jeszcze nie miałam NIEprzyjemności oglądania rzeczonego teledysku, mogę więc mówić o sporym szczęściu^-^. Mówiąc szczerze, starczy mi ów słynny 30-sekundowy fragment wiadomego w jej wykonaniu i w zasadzie też rzadko oglądam Vivę, więc przy odrobinie szczęścia nie powinnam na to trafić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Taaaa i teraz zacznie się bluzganie na Mandarynę i komentowanie wykonania, którego komentować nie trzeba.
Zastanówcie się ludzie, jaki ma sens powtarzanie w kółko jednego i tego samego i emocjonowanie się tym? Niejedna piosenka, lepsza od YGLABN została przerobiona przez osobników pokroju Mandarynu i na pewno niejedna jeszcze zostanie - a nam pozostaje się tylko z tym pogodzić i unikać słuchania, jak się da.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Jeju, ponarzekajmy trochę na nią, co z wątroby to z serca :P :lol:

A poważnie-właściwie nie spodziewałabym się więcej komentarzy na temat tego wykonania, bo chyba ten temat już wyczerpaliśmy na starym forum- tylko ewentualnie rady Mądrych Fanów na to, jak oglądania owegoż uniknąć.
W tej chwili lista zawiera 1 punkt: Nie oglądać Vivy!!!.....
Ma ktoś jeszcze pomysł?^-^
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Chciałam zauwarzyć, że owy teledysk (którego JESZCZE na szczęście nie miałam okazji widzieć), nie będzie nadawany wyłącznie na Vivie. Trzeba się z tym pogodzić, że w niedługim czasie będzie można zobaczyć go też na innych, polskich (i nie tylko) kanałach ;]
A co do listy zawierającej jeden punkt...hmmm...może lepiej nie włączać telewizora w ogóle? :lol:
Dżołk...wszyscy wiemy, że tak się nie da :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Mnie i tak już nic bardziej nie zabije od komentarza mojej osobistej matki na ten temat - kiedy puściłam jej oryginał, a później od razu wersję pomarańczową, stwierdziła, że nie rozumie z czego robię problem, ponieważ oni "zaśpiewali to z jajami" a ona "zrobiła kołysankę" :mrgreen:
Teraz tylko czekać, jak ojciec podłapie gdzieś wideoklip i od razu pospieszy mnie o tym poinformować - to ostatnio jego ulubiona forma rozrywki - wyszukiwanie wieści o Pomarańczy i przekazywanie mi ich :mrgreen:

A teledysku na szczęście nie widziałam, ale sądząc po zdjęciach, które przemknęły mi gdzieś tam, zapewne za sprawą wyżej wymienionego, jest gorzej niż zwykle, czyli gorzej niż źle :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Teraz mam tylko nadzieje, zeby przez przypadek niezobaczyc tego na innym programie :evil:
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

A ja mialem nieprzyjemnosc zobaczyc TO wczoraj w tesco... o malo nie ucieklem z wrzaskiem. koszmar i tyle...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

ja rozumiem, ze mozna zagrac czyjs kawałek - w koncu BJ tez takie kawalki graja - ale w taki sposob to przerobic?? Profanacja ...
Keep The Faith
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Trafilem 2 razy. Raz obejrzałem, żeby wiedzieć czego się wystrzegać... (to już nawet nie dno (oceaniczne?, to trzeba schować w płynnym jądrze ziemi...), drugi raz wyłączyłem zaraz po tym, jak zauważyłem co to jest (5 sekund...?).

PS. Przeniosłem temat do Hyde Parku - Bon Jovi to w żadnej mierze nie jest, a i muzyką bym tego nie nazwał ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Ja póki co nie widziałam, oglądać nie zamierzam, ale jestem ustawicznie przez znajomych owym 'dziełem' straszona ;]
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Ja tez bym chciala tego nie zobaczyc, ale jak gdzies na to trafie... to bedzie straszne :( :evil:
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

:P to jest forum mandaryny czy bon jovi :P bo sie czasem myle jak widze posty
Zablokowany

Wróć do „Hyde Park”