Nasze seriale

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ktoś może jest fanem Doktora Who? :)
Jestem właśnie na 6. sezonie i uwielbiam ten serial!
Moim absolutnym faworytem jest Doktor grany przez Davida Tennanta. Znajdą się tu jacyś entuzjaści? :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Jestem po finale How I Met Your Mother. Nie każcie mi tego komentować...
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

A mi sie podobało ;p
Nareszcie jakiś serial, który mimo posiadania wielu sezonów kończy się tak jak to producenci obmyślili już na początku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

TYLKO BARDZO WAS PROSZĘ O NIE UJAWNIANIE ZAKOŃCZENIA! :D
Ja dziś dopiero nadrobię ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Obmyśleć - obmyślili, fakt. W międzyczasie tworzyli odcinki z serii "zapchaj" i czy się to wszystko siebie trzymało, to już inna sprawa.
Mnie się nie podobało. Te ostatnie sceny zepsuły mi efekt. Zamiast "o, po tylu kiepskich odcinkach przynajmniej koniec jest porządny" powiedziałam raczej "o maaaaaaaaaaaaatko, serio? MUSIELIŚCIE mi zepsuć wrażenie?"

Agata - spoilerom śmierć!
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Od poniedziałku IV sezon Gry o Tron.
Poniżej cztery zwiastuny. Będzie trochę nowych bohaterów i trochę mniej starych :D
http://www.youtube.com/watch?v=xZY43QSx3Fk
http://www.youtube.com/watch?v=d2ZNaLQD60Y
http://www.youtube.com/watch?v=xIASaUUwklk
http://www.youtube.com/watch?v=lkKYEzmR92A
Why so serious?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ok, jestem po obejrzeniu finału HIMYM.
Powiem Wam, że się zawiodłam.. Po dziewięciu sezonach zakończenie powinno wbijać w fotel, być mega emocjonalne. Nie było takie. Zamiast tego jest naciągane i przekombinowane. A do tego smutne. A to podobno serial komediowy. Lipa :P

Z innej beczki, zaczynam ostatni, siódmy sezon Doktora Who. Serio tylko ja to oglądam? :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Agata BJ pisze:Po dziewięciu sezonach zakończenie powinno wbijać w fotel, być mega emocjonalne.
Myśle,że po prostu zrobili błąd ,że w 40 minut tyle informacji wcisnęli. Z samego założenia pomysł o weekendzie ślubnym na cały sezon był nietrafiony. Byłoby na pewno mocno emocjonalne gdyby UWAGA SPOILER na biało śmierć matki nie była wspomniana przez 5 sekund ale rozciągnięta przynajmniej na kilka minut i to samo z ostatnią sceną. Dla mnie byłoby to wszystko idealne gdyby na same wydarzenia finałowe przeznaczyli z 5 odcinków a nie 2.
Ostatnio zmieniony 4 kwietnia 2014, o 13:41 przez Dand, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dand, kasuj ten spoiler! Ktoś Cię tu zaraz zlinczuje! :D Masz szczęście, że ja już jestem po!

P.S - Ale generalnie zgadzam się z tym co napisałeś.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Dand pisze:Dla mnie byłoby to wszystko idealne gdyby na same wydarzenia finałowe przeznaczyli z 5 odcinków a nie 2.
Dla mnie finał był po prostu za długi o te dwie ostatnie sceny. Ewentualnie mogłoby w ogóle nie być ostatniego odcinka, serial zakończyłby się na ślubie i byłoby dużo lepiej...
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Polecam 'Detektywa'. Super serial kryminalny z Matthew i Woodym! :)
Ponownie świetna rola Matthew McConaughey!
Ktoś ogląda?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nasze seriale

Post autor: Miracle-BJ »

Ostatnio nagminnie oglądałam serial „Sons of anarchy”. Amerykański serial, 7 sezonów w latach 2008 – 2014. :brawo:
Wczoraj, a właściwie dzisiaj o 2.30 zakończyłam seans. Bardzo mnie wciągnął i chętnie obejrzałabym jeszcze raz, nie pamiętając co było. Mocny, wzruszający, szybka akcja, po prostu genialny. Bohaterowie których się nienawidzi za ich brutalność, a jednocześnie kocha. Jak zacznie się oglądać to nie można skończyć z ciekawości co będzie dalej. Charlie Hunnam jako Jackson "Jax" Teller po prostu genialny jest w tej roli. Przeczytałam kiedyś jak ktoś napisał, że jest on młodszym bratem Heatha Ledgera. Uważam, że ten ktoś miał rację pisząc te słowa. Inni bohaterowie jak Clay i Gemma również wspaniale zagrane. Oczywiście w serialu jest bardzo dużo przemocy, brutalności, ale i chwile wyciskające łzy chociażby pożegnanie Opiego. A ostatnia scena to zabójczy finał, coś strasznego i do teraz chce mi się płakać.
Jak ktoś jeszcze nie oglądał to bardzo polecam, świetna muza, motory i "This Life" nadal brzmi w mojej głowie :))
https://www.youtube.com/watch?v=xHQMvhcj0EI
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Nasze seriale

Post autor: Smolek »

Obrazek

13 Reasons Why jest oparty na bestsellerze Jaya Ashera. Opowiada o nastolatku, Clayu Jensenie, który pewnego dnia wraca ze szkoły i znajduje tajemnicze pudełko zaadresowane do niego. W środku są nagrania wykonane przez jego przyjaciółkę, Hannah Baker, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Na taśmach dziewczyna ujawnia 13 powodów, dla których zdecydowała się zakończyć swoje życie.

WOW. Co za serial. Już dawno żaden serial AŻ tak mocno mnie nie wciągnął. Nie powiem, miałem obawy, bo co jak co jest o nastolatkach. Ale już w pierwszym odcinku można było zauważyć, że nie będzie to typowa produkcja o nastolatkach. Jest bardzo dojrzały, opowiadający o ważnych sprawach, a klimat jest mroczniejszy niż w tego typu produkcjach. Właśnie dlaczego ten serial jest tak rewelacyjny? Fabuła która niesamowicie wciąga i intryguje, chce się wiedzieć kto będzie na następnej taśmie i poznać kolejne elementy układanki. Kolejna rzecz, styl opowiadania, czyli, że mamy sceny retrospekcji i teraźniejszość, świetnie jest zrównoważone, a widz łatwo może odróżnić czy jest teraźniejszość czy retrospekcje. Klimat aż wylewa się z ekranu. Do tego obsada, serio jak na serial o nastolatkach to obsada jest rewelacyjna, wiele świetnych ról. Świetny klimat robi też klimatyczna muzyka. Po obejrzeniu mam tak wielką pustkę i smutek. Polubiłem Hannah, i bardzo mi jej szkoda, a jej relacja z Clayem była rewelacyjna. Oczywiście jeśli chodzi o same powody, dlaczego to Hannah zrobiła są nierównomierne, niektóre wydają się niewinne, niektóre o wiele ważniejsze, a niektóre aż szokujące. Z pewnością jest to typ serialu, który skłania do refleksji. Jest kontrowersyjny, bo takiego typ serialu musi tak być. Chodzą słuchy, że będzie drugi sezon, jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, bo akcja już nie będzie powiązana z książką.
Ostatnio zmieniony 1 maja 2017, o 14:39 przez Smolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nasze seriale

Post autor: EVENo »

Smolek pisze: WOW. Co za serial. Już dawno żaden serial AŻ tak mocno mnie nie wciągnął. Nie powiem, miałem obawy, bo co jak co to serial o nastolatkach. Ale już w pierwszym odcinku można było zauważyć, że nie będzie to typowy serial o nastolatkach. Jest to serial bardzo dojrzały, opowiadający o ważnych sprawach, a klimat serialu jest mroczniejszy niż w tego typu serialu. Właśnie dlaczego ten serial jest tak rewelacyjny?
Nie no, to jest chyba jakiś nowy rekord :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Nasze seriale

Post autor: Smolek »

Dlatego mam Ciebie, żebyś wyłapywał takie kwiatki. :P Niemniej serial polecam. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”