A moze tak do garów?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: A moze tak do garów?

Post autor: EVENo »

Dobra, to ja może w niedzielę znajdę trochę czasu, to posprzątam ten spam.

Może we trójkę reaktywujemy Błazen Team? Jako jedyny aktywny członek tego zespołu mam do niego prawo xD A tak się składa, że przez ostatnie kilka lat głosowałem w plebiscycie tylko na naszą trójkę. Tak, raz zagłosowałem na siebie, bo "po prostu sobie zasłużyłem" :dupa:

Czego słuchacie, pochwalcie się. U mnie spoko płytka Cheap Trick ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: A moze tak do garów?

Post autor: prezes1 »

Dobrze Cię słyszeć Eveno! :)
U mnie ok. Po wakacjach w górach odżyłem, teraz czekam na koncerty jakieś. W kinie już byłem(hehe, do czego to doszło aby się tym chwalić...)
Ostatnio słucham cały czas The Pretty Reckless, nowego Garbage i całej dyskografii(bo faza przyszła), Lady Pank LP40. Teraz lecą nowe Strachy. Nieźli są nowi Ironi. Nawet Peszek słuchałem.:)
Zaglądają tu jeszcze w miarę regularnie Bon Jovi i ostatnia Forumowiczka Roku! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: A moze tak do garów?

Post autor: Bon Jovi »

Ja słuchałem ostatnio nowe kawałki Ironów, Gunsów (też nowe i z przed 3 lat z boxetu) oraz (zapomniałem o ...) Metallice: Blacklist (ciekawe są stare utwory zaaranżowane i nagrane przez innych wykonawców na nowo), Borysewicza z Piotrem Fronczewskim, Petera Gabriela, Aerosmith i Run Dmc, HIM, Lite Ford, Crazy Lixx, nIEBO, Thin Lizzy a także zacząłem od pierwszego albumu Bon Jovi, teraz kończę New Jersey oraz jak co miesiąc album 2020. Do kina też chodzę, ostatnio oglądałem "Wcielenie". Teraz się wybieram po niedzieli na nowego Bonda a za 2 tygodnie na Venom 2, z seriali zakończyłem Agentów Tarczy, na bieżąco oglądam The Walking Dead 11 sezon, jestem po 7 odcinku, drugi sezon Jessica Jones oraz z córką Scooby Doo różne odcinki z różnych seriali. Czytam drugą część Harry Potter: Komnata Tajemnic i jestem po lekturze mojej ulubionej serii komiksów, z pobocznej serii: Thorgal: Młodzieńcze lata - "Łzy Hel".
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: A moze tak do garów?

Post autor: JonetteBJ »

Cześć wszystkim :D
Tak jak Prezes zauważył, zaglądam tu dosyć regularnie, jak na to, ile dzieje się tu i wokół zespołu, dlatego fajnie, że coś się w końcu ruszyło :)
Jeżeli kogoś interesuje, co u mnie słychać muzycznie, to od dobrego miesiąca głównie maNga (to jest świetny kawałek: https://www.youtube.com/watch?v=dcKnoH_726I :D ) i nowe single The Warning (z niecierpliwością czekam na wychodzący w piątek nowy album) :)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: A moze tak do garów?

Post autor: EVENo »

Tak dawno mnie tu nie było, że jakimś cudem pomyliłem Paulska z Jonette :x Sorki! :PPP

Z tego co wymieniliście, The Pretty Reckless świetna płyta, choć ma syndrom deja vu, niemal każdy utwór wydaje mi się być w pewnym stopniu plagiatem :P The Warning też mnie interesuje, choć na dwa single "Choke" był kapitalny, tak ten drugi już niestety dosyć męczący (wokalnie w refrenie przede wszystkim). Iron Maiden w formie, przynajmniej kompozycyjnej i słucha się ich bardzo dobrze.

Z nierockowych rzeczy na pewno poleciłbym nową płytę Birdy, może kogoś zainteresują te klimaty ;) Z bardziej niszowych odkryć warto sprawdzić takiego pana jak Cam Cole oraz holenderski zespół Pom.

Z resztą, jeśli kogoś interesuje, to moja lista przebojów jest niezmiennie dostępna w linku w podpisie tu na dole :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: A moze tak do garów?

Post autor: Paulska »

EVENo pisze: 5 października 2021, o 11:26 Tak dawno mnie tu nie było, że jakimś cudem pomyliłem Paulska z Jonette :x Sorki! :PPP
Myślę, że jakoś przeżyję ;)

Co do muzycznych odkryć ostatniego czasu: nowe Strachy są naprawdę niezłe, podeszło mi The Killers "Pressure Machine", sporo słuchałem też Lady Pank LP40 (heh, w sierpniu udało mi się być na ich koncercie :D ), no i The Blacklist.
Dla rozrywki - nowego Nocnego Kochanka.

Z innych: składanki 2CELLOS (Dedicated) i Jary OZ.

Nie mogę póki co przekonać się, żeby dosłuchać do końca nowe Kombii.

Do nadrobienia mam nową Sharron Corr i Darka Kozakiewicza.
W planach przesłuchać nowego Janka Borysewicza i ZAZ.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: A moze tak do garów?

Post autor: JonetteBJ »

EVENo pisze: 5 października 2021, o 11:26 Tak dawno mnie tu nie było, że jakimś cudem pomyliłem Paulska z Jonette :x Sorki! :PPP
No to może w tym roku Forumowicz Roku dla Paulski? :cfaniak:
EVENo pisze: 5 października 2021, o 11:26 choć na dwa single "Choke" był kapitalny, tak ten drugi już niestety dosyć męczący (wokalnie w refrenie przede wszystkim)
Single są trzy - jakieś dwa tygodnie temu wydały Martirio ;) Masz rację, Choke świetne, zwłaszcza bębny (choć to akurat największa zaleta większości utworów dziewczyn). W tym momencie z pozostałych utworów najbardziej czekam na Z, które ze snipetta zapowiada się ciekawie :)

A nowe Iron Maiden do mnie jakoś nie trafiło (jak zresztą wszystkie albumy po Brave New World nie licząc pojedynczych utworów). Przez pewien czas po premierze miałam trzy utwory na playliście, ale myślę, że najbardziej zniechęciło mnie zbyt duże podobieństwo pewnego fragmentu do jednego z utworów z Brave New World :PPP Ja tam jednak zostanę przy starych albumach :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: A moze tak do garów?

Post autor: EVENo »

Jak jest nas czwórka, to możemy już organizować zlot :D

Ja sensu w słuchaniu nowego Nocnego nie widzę absolutnie żadnego. Przed tą płytą wydali jeden cover w tym samym stylu i trzeba być upośledzonym, żeby wybierać ich Tribjut zamiast oryginalnego. Chyba, że jest na tej składance jakiś utwór, którego nie znam, to chętnie poznam :P

Ten trzeci, hiszpański The Warning bardzo smaczny! Jeśli dziewczyny mają tak brzmieć muzycznie, to mogą śmiało odpuścić sobie śpiewanie po angielsku, bo tutaj muzyka się sama broni.

Odkurzam starocie: dzisiaj trafiłem na empik.com best ofa Proletaryatu za 12 złotych, lepszy taki biznes, niż próba wyczarowania całej dyskografii :P Dorzuciłem do tego best of Van Halen, ale nie wiem czy będę po niego sięgał tak często, jak po goldy Abby :D Swoją drogą ten jeden nowy singiel fajny (Don't Shoot Me Down), ale po co miałbym się interesować albumem studyjnym Abby? Nie mam pojęcia ;)
Losowo odtwarzałem też sobie płyty Closterkeller i Cyan z 1996 roku chyba najlepszy. Kto dawno (lub nigdy) nie słuchał, powinien spróbować.

Dzisiaj na mycharts poruszany był temat teaserów i wyjaśniałem dlaczego ich nie słucham i tak sobie teraz przypomniałem, że Rychu cośtam jakieś snippety czy Jakto się to w ogóle nazywa xD Nie sprawdzałem i nie mam zamiaru, czekam na jakąś piosenkę. Całą.
Boję się tylko, że ten zatracony człowiek już sporo czasu temu przestał zadowalać się alkoholem i poszedł też w narkotyki. Tym bardziej, że Ori wygląda na taką, co lubi sobie przyćpać. Ale nie wiem, nie znam się, ja tu tylko stukam. W klawiaturę.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: A moze tak do garów?

Post autor: JonetteBJ »

Czekałam bardzo na coś po hiszpańsku, bo świetnie brzmią w swoim ojczystym języku. Narcisista to wg mnie jeden z ich najlepszych utworów, a niestety do tej pory jako jedyny był po hiszpańsku. W międzyczasie przesłuchałam jeszcze snippet pierwszej ścieżki z albumu - nie porwał mnie aż tak, ale zobaczymy w piątek jak wyjdzie całość :D

Też nie słuchałam tych snippetów od Rycha. Przyznam, że słyszałam fragmenty bodajże IML i Wanted z tego jego koncertu i... dałam sobie spokój. Jeśli wyda w końcu coś studyjnego to pewnie przesłucham, ale póki co nie mam na to ochoty. A najbardziej przykre w tym momencie jest chyba to jak ci wszyscy psychofani upierają się przy tym, że wszytko jest ok, kiedy gołym okiem widać, że nie jest. Chociaż co mnie tu dziwi? Przecież z drugiej strony mamy osoby twierdzące, że Jon brzmi identycznie jak w 90s :P
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: A moze tak do garów?

Post autor: EVENo »

JonetteBJ pisze: 6 października 2021, o 20:50 wszyscy psychofani upierają się przy tym, że wszytko jest ok, kiedy gołym okiem widać, że nie jest. Chociaż co mnie tu dziwi? Przecież z drugiej strony mamy osoby twierdzące, że Jon brzmi identycznie jak w 90s :P
Dla mnie to nie są psychofani. Dla mnie to są po prostu idioci.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: A moze tak do garów?

Post autor: Bon Jovi »

JonetteBJ pisze: 6 października 2021, o 20:50 Czekałam bardzo na coś po hiszpańsku, bo świetnie brzmią w swoim ojczystym języku. Narcisista to wg mnie jeden z ich najlepszych utworów, a niestety do tej pory jako jedyny był po hiszpańsku. W międzyczasie przesłuchałam jeszcze snippet pierwszej ścieżki z albumu - nie porwał mnie aż tak, ale zobaczymy w piątek jak wyjdzie całość :D

Też nie słuchałam tych snippetów od Rycha. Przyznam, że słyszałam fragmenty bodajże IML i Wanted z tego jego koncertu i... dałam sobie spokój. Jeśli wyda w końcu coś studyjnego to pewnie przesłucham, ale póki co nie mam na to ochoty. A najbardziej przykre w tym momencie jest chyba to jak ci wszyscy psychofani upierają się przy tym, że wszytko jest ok, kiedy gołym okiem widać, że nie jest. Chociaż co mnie tu dziwi? Przecież z drugiej strony mamy osoby twierdzące, że Jon brzmi identycznie jak w 90s :P
Ja twierdze że Jon brzmiał identycznie jak w latach 90-tych, tylko latach 90-tych. Głos Jon'a się bardzo zmienił, tak jak każdemu z nas. Inną sprawą jest zaakceptowanie lub nie, obecnego głosu jakim śpiewa Jon. Ja nie mam z tym problemu. Snippetów słuchałem, bo to dla mnie daje jakiś obraz tego czego można się spodziewać, według zapowiedzi tych krótkich fragmentów wydaje się oczywiste, że płyta pewnie będzie różnorodna, co mi się podobać z pewnością będzie.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
ansley15
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 12 października 2021, o 17:38
Ulubiona płyta: shshksk saisjilsjs
Lokalizacja: Staszów

Re: A moze tak do garów?

Post autor: ansley15 »

Nie przepadam za gotowaniem.
Awatar użytkownika
elenamarvin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 15 października 2021, o 16:28
Ulubiona płyta: sdsdhhkd dlsalkslk
Lokalizacja: Łódź

Re: A moze tak do garów?

Post autor: elenamarvin »

Jaką kuchnię najbardziej lubicie? Bo ja włoską.
Awatar użytkownika
xkristinaxbond
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwietnia 2022, o 19:37
Ulubiona płyta: Nw Jersey

Re: A moze tak do garów?

Post autor: xkristinaxbond »

Uwielbiam gotować, ale czasem łatwiej w tej kwestii zaufać profesjonalistom, zwłaszcza jeśli chodzi o pieczenie. Swoją drogą jeśli interesuje Was pyszne i oryginalne ciasto to polecam cukiernię Tortowni, tutaj można kupić duży wybór ciast w okazyjnej cenie. Dodatkowo z kodem promocyjnym promo20 możesz otrzymać rabat w wysokości 20 zł.
Martapona
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2022, o 11:59
Ulubiona płyta: Crush

Re: A moze tak do garów?

Post autor: Martapona »

Mam coś dla osób, które nie mogą spożywać laktozy! Pyszne naleśniki bez mleka! Mam nadzieje, że się wam się spodoba :)
https://latweprzepisy.com/nalesniki-bez-mleka/

Lubicie Włoską kuchnię? Jeżeli tak to na pewno spodoba wam się przepis na risotto pomidorowe… Pycha!
https://latweprzepisy.com/risotto-pomidorowe/

Każdy z nas lubi szpinak ;) Tutaj znajdziecie dokładny opis jak go zamrozić samodzielnie, aby mieć do niego dostęp przez cały rok!
https://latweprzepisy.com/jak-mrozic-szpinak/

Na dobre samopoczucie trzeb pić dużo soków. Tu wam podam super instrukcje na świetny sok z selera naciowego!
https://latweprzepisy.com/sok-z-selera-naciowego/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”