Koronawirus

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koronawirus

Post autor: EVENo »

A to teraz to jest faktycznie interesujące.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Koronawirus

Post autor: michael »

EVENo pisze:A to teraz to jest faktycznie interesujące.
Eveno Ty zdążyłeś obejrzeć ten materiał. Wszystkie inne komentarze o podobnej tematyce zostały wciągu ostatnich 2 dni usunięte z youtuba. W tych materiałach nie było nic z kosmosu tylko konstruktywny komentarz. Baronowie farmaceutyczni szykują się na globalne żniwa. Czy Koronawirus zaraża i zabija ludzi? Oczywiście, ale jest to tylko zasłona dymna do wywrócenia świata do góry nogami. To się dzieje na naszych oczach. Szczepionki z chipami??? Kosmos.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koronawirus

Post autor: EVENo »

Nie obejrzałem całego, właściwie tylko fragment. Gościu strasznie przypominał mi Kolonkę, wyglądem, ubiorem, zachowaniem i przede wszystkim sposobem wypowiedzi, więc brałem jego słowa z odpowiednim dystansem. Niczego niestosownego się jednak nie dopatrzyłem. Wiadomym jest, że usuwane są materiały łączące koronę z 5G, bo doszło z ich powodu do niebezpiecznych sytuacji i wandalizmu. Jeśli w tamtym wywiadzie było coś na ten temat, to pewnie się klasyfikował. A jeśli nie, to faktycznie wychodzi z tego trochę strzał w kolano. Gdyby zamiast usunięcia ktoś ogarnięty zrobiłby analizę tego wywiadu, wymienił błędy i półprawdy w nim zawarte i sprostował doniesienia to OK. A tak zostajemy z niczym, poza "ten film jest błe i już".
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koronawirus

Post autor: Bon Jovi »

Zespół Accept może nam coś powiedzieć o pandemii...
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Koronawirus

Post autor: michael »

Mocarny kawałek. Do obecnej sytuacji ma się średnio bo żadnej pandemii nie ma. Gdybym mógł się cofnąć o te 6 tygodni wstecz to tylko zamknąłbym granice państwowe a cała sfera naszego życia powinna pozostać bez zmian. Czy wirus jest? Oczywiście. Czy na taką skalę żeby zniszczyć gospodarkę i ludzi trzymać w domach jak jakieś szczury doświadczalne? Absolutnie nie. Czy w Polsce jest taraz 4mln ludzi bez pracy? Chyba więcej. No kur...a!!! Wykorzystując sytuację z turbo mega niesamowicie śmiertelnym wirusem marionetkowy rząd zrobił nas w chu..a!
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koronawirus

Post autor: EVENo »

Ludzie to lemingi, a koronawirus to potwierdza.

Coraz bardziej mam wrażenie, że pandemia jest ogólnoświatowym testem społecznym. Są oczywiście tak skrajne przypadki jak rekomendacja departamentu zdrowia w stanie Nowy Jork, który sugeruje, że ludzie powinni uprawiać seks poprzez tzw. glory hole. To już jest ewidentny test na inteligencję. Badanie, które ma sprawdzić jak wielu ludzi nie dostrzeże tego skrajnego absurdu, że jedynym niezabezpieczonym miejscem podczas stosunku ma być dokładnie to miejsce, które powinno być zabezpieczone.

I takie testy na inteligencję widzę codziennie w tramwaju. Z jakiegoś powodu po podniesieniu liczby pasażerów mogących się mieścić w wagonie (swoją drogą nie wiem skąd oni biorą te liczby dostępnych miejsc stojących, chyba oprócz podłogi liczą też dach), nadal obowiązuje zasada co drugiego wolnego krzesła. Nie pytajcie mnie dlaczego, nie ja to wymyśliłem. W tramwaju jest 26 miejsc siedzących, można używać tylko 13, ale ogółem pasażerów może być... 60! No to powiedzenia z uniknięciem tłoku, gdy tylko 13 może usiąść.

No i dwie sytuacje. Jedna, w której na środku autobusu są cztery krzesła dookoła złączenia przegubowego. Trzy z nich zajęte, jedno ma tabliczkę, żeby broń boże nie siadać, bo można umrzeć. No to babka zamiast siadać, staje w złączeniu przegubowym. Efekt? Chwyta się rurki, na której mogą być wirusy i koniec końców znajduje się o metr bliżej mnie i pozostałych dwóch osób, niż gdyby usiadła na wolnym miejscu. Druga sytuacja już patologiczna. W tramwaju wszystkie miejsca zajęte. To znaczy, co drugie miejsce zajęte. Co robi reszta? Stoi w tłoku na końcu wagonu. Bez maseczek. Kurka wodna, skoro nie obchodzą ich maseczki, to czemu obchodzi ich jakaś tabliczka o niesiadaniu?! Jeden przepis mają w dupie, a drugi nie?

To tylko kilka przykładów pokazujących mi smutną prawdę o społeczeństwie - LUDZIE NIE POTRAFIĄ SAMODZIELNIE MYŚLEĆ. Niby wiem to od dawna, ale znów uderza mnie to i dobija. Ludzie nie umieją w matematykę, ludzie nie umieją w fizykę, ludzie nie umieją w logikę. Albo boją się samodzielnie myśleć, bo widzą, że wszyscy wokół tego nie robią. Nacisk ze strony większości, durnowatej większości... Ten świat jest naprawdę gówno wart.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Koronawirus

Post autor: M »

michael pisze:Mocarny kawałek. Do obecnej sytuacji ma się średnio bo żadnej pandemii nie ma. Gdybym mógł się cofnąć o te 6 tygodni wstecz to tylko zamknąłbym granice państwowe a cała sfera naszego życia powinna pozostać bez zmian. Czy wirus jest? Oczywiście. Czy na taką skalę żeby zniszczyć gospodarkę i ludzi trzymać w domach jak jakieś szczury doświadczalne? Absolutnie nie. Czy w Polsce jest taraz 4mln ludzi bez pracy? Chyba więcej. No kur...a!!! Wykorzystując sytuację z turbo mega niesamowicie śmiertelnym wirusem marionetkowy rząd zrobił nas w chu..a!
Powiedz to temu 500tys. ludzi, których już nie ma... Masz rację, pandemii nie ma...
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Koronawirus

Post autor: M »

EVENo pisze:Ludzie to lemingi, a koronawirus to potwierdza.

Coraz bardziej mam wrażenie, że pandemia jest ogólnoświatowym testem społecznym. Są oczywiście tak skrajne przypadki jak rekomendacja departamentu zdrowia w stanie Nowy Jork, który sugeruje, że ludzie powinni uprawiać seks poprzez tzw. glory hole. To już jest ewidentny test na inteligencję. Badanie, które ma sprawdzić jak wielu ludzi nie dostrzeże tego skrajnego absurdu, że jedynym niezabezpieczonym miejscem podczas stosunku ma być dokładnie to miejsce, które powinno być zabezpieczone.

I takie testy na inteligencję widzę codziennie w tramwaju. Z jakiegoś powodu po podniesieniu liczby pasażerów mogących się mieścić w wagonie (swoją drogą nie wiem skąd oni biorą te liczby dostępnych miejsc stojących, chyba oprócz podłogi liczą też dach), nadal obowiązuje zasada co drugiego wolnego krzesła. Nie pytajcie mnie dlaczego, nie ja to wymyśliłem. W tramwaju jest 26 miejsc siedzących, można używać tylko 13, ale ogółem pasażerów może być... 60! No to powiedzenia z uniknięciem tłoku, gdy tylko 13 może usiąść.

No i dwie sytuacje. Jedna, w której na środku autobusu są cztery krzesła dookoła złączenia przegubowego. Trzy z nich zajęte, jedno ma tabliczkę, żeby broń boże nie siadać, bo można umrzeć. No to babka zamiast siadać, staje w złączeniu przegubowym. Efekt? Chwyta się rurki, na której mogą być wirusy i koniec końców znajduje się o metr bliżej mnie i pozostałych dwóch osób, niż gdyby usiadła na wolnym miejscu. Druga sytuacja już patologiczna. W tramwaju wszystkie miejsca zajęte. To znaczy, co drugie miejsce zajęte. Co robi reszta? Stoi w tłoku na końcu wagonu. Bez maseczek. Kurka wodna, skoro nie obchodzą ich maseczki, to czemu obchodzi ich jakaś tabliczka o niesiadaniu?! Jeden przepis mają w dupie, a drugi nie?

To tylko kilka przykładów pokazujących mi smutną prawdę o społeczeństwie - LUDZIE NIE POTRAFIĄ SAMODZIELNIE MYŚLEĆ. Niby wiem to od dawna, ale znów uderza mnie to i dobija. Ludzie nie umieją w matematykę, ludzie nie umieją w fizykę, ludzie nie umieją w logikę. Albo boją się samodzielnie myśleć, bo widzą, że wszyscy wokół tego nie robią. Nacisk ze strony większości, durnowatej większości... Ten świat jest naprawdę gówno wart.

Wiesz... Każdy radzi sobie ze stresem inaczej. Inaczej musi odreagować. Tyle tylko, że pewne zachowania są mało odpowiedzialne. Jak widzimy, że wokół nagle wszyscy bez maseczek to na "maseczkowca" patrzymy jak na idiotę... Kilka tygodni temu było zupełnie odwrotnie.

Internet zalewa fala komentarzy znafcow tematu w stylistyce wpisów Pana Def Leppard wyszydzajacych ludzki strach, niepokój, odpowiedzialność. Jest to cholernie smutne, ponieważ nie ma nic wspólnego ze świadomością społeczną. Być może jest to przejaw jakiejś niezrozumiałej mody na bycie mądrzejszym i "myślącym". Z tym, że czasem mamy farta, czasem nie.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Koronawirus

Post autor: michael »

Panie M czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli nie to jesteś kompletnym de...m. Te statystyki masz z tvp polsatu czy tvn??? Pandemia jest wtedy o wszechwiedzący gdyby w ciągu pół roku w każdym kraju umarło 500tys ludzi a nie 350tys na całym świecie. Nadarzyła się doskonała okazja żeby ludzi trzymać za mordę i robią to z nami. Serce się kraje kiedy widzę starszych ludzi z tymi pieprzonymi maseczkami na twarzy i dzieci. Wszystko dlatego bo się boją. Tak firmy telewizyjne zmieliły ludziom głowy. Druga fala na jesień raczej pewna. Odsyłam do niezależnych kanałów informacyjnych w necie. Tak z ciekawości co oznacza literka M? Matoł? Bo raczej nie jesteś postacią z Bonda.
Chcecie sobie radzić ze stresem? Moi Drodzy nie oglądajcie telewizji w ogóle.
  • Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten post.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Koronawirus

Post autor: michael »

Dostałem ostrzeżenie za tego posta???
To zablokujcie mi konto. Ojej.
P.S
Proszę mi wybaczyć "wulgaryzm" jednego słowa z mojego postu które przyprawia udka na patelni :PPP
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Franciszek Józef I
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:49
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Gliwice

Re: Koronawirus

Post autor: Franciszek Józef I »

Jest pewna grupa osób, którym wydaje się, że skoro nie wierzą mainstreamowym mediom, to są mądrzejsi od innych, bo nie dają sobą manipulować. Tylko, że sami są manipulowani przez "niezależne kanały informacyjne", które bardzo często są stekiem bzdur. Podam przykład; jedna moja znajoma jakiś czas temu udostępniła na facebooku artykuł (oczywiście z "niezależnego kanału informacyjnego"), w którym było napisane, że we Włoszech co roku przyczyną 49 procent zgonów są choroby zakaźne, więc nie ma co się przejmować koronawirusem. Oczywiście od razu wiedziałem, że to bzdura, ale postanowiłem sprawdzić skąd wzięli te rewelacje i znalazłem. Był to wykres pokazujący, że w w ciągu ostatnich 10 lat liczba zgonów we Włoszech z powodu chorób zakaźnych zmniejszyła się o 49 procent. Rzeczywiście na pierwszy rzut oka mogło wyglądało na to, że faktycznie tyle ludzi umiera z tego powodu, ale wystarczyło dokładnie przeczytać, żeby zobaczyć o co chodzi.

Do czego zmierzam, owa moja znajoma podobnie jak pan Michael uważa się za mądrzejszą od innych, bo nie ogląda telewizji, tylko czerpie wiedzę z "niezależnych kanałów informacyjnych". Zabawne, że dała się nabrać na taką kompletną bzdurę, w którą nikt nawet średnio inteligentny by nie uwierzył. Zastanawiam się jakim trzeba być dzbanem, żeby pomyśleć, że w bogatym europejskim kraju niemal połowa ludzi umiera z powodu chorób zakaźnych, jak chyba każdy trochę zorientowany wie, że obecnie główną przyczyną zgonów są nowotwory i choroby układu krążenia. Nie należę do osób łykających we wszystko co jest w telewizji, ale szczerze mówiąc bardziej wierzę Polsatowi, niż jakimś śmiesznym portalom internetowym, prowadzonym przez nie wiadomo kogo i podającym informacje wyssane z palca.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koronawirus

Post autor: EVENo »

W sumie nie wiem czemu zniżam się do tego poziomu, ale skoro mam chwilkę to sobie popiszę. Każdy może to robić, dopóki nie obraża innych.

Nie wiem skąd M wziął te statystyki z tvp polsatu czy tvn pytajnik pytajnik pytajnik. Ja nie mam telewizji i mam te same statystyki. Wszyscy powinni mieć te same, o ile są prawdziwe. Liczby nie kłamią, można tylko wyciągać na ich podstawie inne wnioski.

Nie wiem co Ci przeszkadzają ludzie w maskach. Jak chcą, to niech sobie noszą. Co Ci do tego? Skoro czują się w nich pewniej, to ich sprawa. Niektórzy robią sobie tatuaże, moim zdaniem wyglądają one paskudnie. Ale może innym się podobają? Skoro tak, to niech sobie robią tatuaże. Co mi do tego?

Któż Cię znowu trzyma za mordę, powiesz nam w końcu? Bo ja nie wiem co jest takiego strasznego w obecnych przepisach, że nie możesz tego wytrzymać. Jedyne, czego brakuje to imprez masowych typu koncerty, ale to chyba trochę za mało, aby uznać, że ktoś nas trzyma za mordę. Mnie nikt nie trzyma.

I na koniec, błagam, znajdź w tych swoich niezależnych mediach kogoś, kto nauczy Cię pisać, bo to nie M ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, tylko Ty piszesz tak niestarannie, tak niechlujnie i tak niezgodnie z zasadami, że po prostu ciężko cokolwiek z tego zrozumieć.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Koronawirus

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bylem bardzo zaangażowany w udzielanie ochrony przed możliwością zakażenia Covidem-19, ale tak z ciekawości... i całkowicie bez żadnych podtekstów i insynuacji: ile osob z Was zna kogoś kto stracił zdrowie przez koronawirusa?
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Koronawirus

Post autor: Paulska »

Bez podtekstów jak najbardziej - moja kuzynka zaraziła się tym paskudztwem (jest lekarzem) i od miesiąca z tym sią zmaga, choć przebieg nie jakiś bardzo ciężki, to cały czas wychodzi w testach obecność wirusa...
Bardzo łatwo się ten wirus przenosi, ona miała kontakt z bezobjawowym pacjentem.
Także znam jedna osobę.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Koronawirus

Post autor: Agata BJ »

Tomker pisze:bylem bardzo zaangażowany w udzielanie ochrony przed możliwością zakażenia Covidem-19, ale tak z ciekawości... i całkowicie bez żadnych podtekstów i insynuacji: ile osob z Was zna kogoś kto stracił zdrowie przez koronawirusa?
Znam osobę, której ciocia zmarła z powodu tegoż wirusa.
W UK wciąż sporo przypadków..

P.S. - Uwielbiam ten wysyp specjalistów w każdej dziedzinie przy okazji pandemii..
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”