Kultura postu-nie tylko do Rattie'go :)

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Kultura postu-nie tylko do Rattie'go :)

Post autor: sobol_77 »

Mialem wczoraj niewatpliwa przyjemnosc pogadac sobie na gg z Rattie'm, co zaowocowalo kilkoma trafnymi spostrzezeniami. Ale o tym ponizej.

Co by nie bylo, zgadzam sie z nim w wielu sprawach, w wielu nie - ale nie w tym rzecz. Rattie postrzegany jest na forum przez pryzmat swoich wypowiedzi - z reszta jak kazdy :) . Chodzi jednak o to, by swoje zdanie wyrazac w sposob, ktory nie urazi uczuc innych osob - a o to jak widac po spieciach na forum dosc latwo. Kazdy ma prawo sadzic, ze HAND to nie album roku (temat zalozony przeze mnie: plyty 2005 lepsze od HAND), tyle ze mozna napisac ze jest ona ku...sko zje...na, a mozna rowniez napisac, ze niewatpliwie nie jest to album dostarczajacy najwyzszych odczuc sluchowych :P . Jasne ze teraz przejaskrawiam, ale chodzi tylko o kulture slowa, ktora w sieci powoli umiera.

I chocbym zgadzal sie z Rattie'm dosc czesto (co ma miejsce) to nie zawsze forma jego wypowiedzi mi sie podoba i zwyczajne wtedy mnie razi taki ton. Bo kazdy ma prawo uwazac co mu sie tylko podoba, ale porzeba nam troche subtelnosci (jak powiedzialem Rattie'mu - do takich kwestii trzeba podchodzic delikatnie - jak do ukochanej kobiety, gdy ma sie wielka ochote, a ona akurat wypuscila z domu znajomego hydraulika :P ).

I trudno mi sie nie zgodzic z Toba Rattie, ze na forum coraz wiecej fanatykow niz fanow - a to nie tedy droga. Trzeba zauwazac plamy na "nieskalanym" wizerunku swojego ukochanego zespolu, bo inaczej zaczniemy pisac tylko listy pochwalne i z nudow forum nam zdechnie.

To tyle chyba, oczywiscie to nie dotyczy tylko tego, ktory stal sie pretekstem do napisania powyzszego tekstu, a dotyczy nas wszystkich. Pamietajmy, ze stanowimy pewna grupe ludzi o podobnych muzycznych zapatrywaniach - wiec szanujmy sie. I szanujmy zdanie innych.

Pozdrowionka Rattie.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Yh to jest to czego tygryski nie lubia najbardziej :P dlugich postow ;)
Tak za bardzo nei wiem czemu temat ma słuzyc... bo nastawienie niektorych userow i tak sie nie zmieni :)
I chocbym zgadzal sie z Rattie'm dosc czesto (co ma miejsce) to nie zawsze forma jego wypowiedzi mi sie podoba i zwyczajne wtedy mnie razi taki ton.
egzakli :P
ja tam tez uwazam ze bj czasami sucks za co pewnie niektorzy by mnie wychlostali z checia ale taka jest prawda i co zrobic,ale nadal sa zespolem dla mnie number one i nie jest to bynajmniej zaden fanatyzm w moim przypadku.

nikogo nei przekreslam ze mysli inaczej,tylko wlasnei wkurzajaca jest forma wypowiedzi.. to tyle chyba,nie wiem czy to ma sens ale zmeczona jestem wiec trzeba mi to wybaczyc
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovizna pisze: Tak za bardzo nei wiem czemu temat ma słuzyc... bo nastawienie niektorych userow i tak sie nie zmieni :)
zmieni sie czy nie - chcialem tylko zwrocic uwage na kilka waznych moim zdaniem kwestii, moze komus da to do myslenia, innym moze nie.

Pozdrawiam wszystkich :) .
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

:o staje się coraz bardziej popularny na forum :P :P
OK, a więc tak ----->> posty jakie piszę, każdy widzi :) Problem w tym, że zwykle te 'ważniejsze' dyskusje zaczynały się od tego, że przeczytałem jakiś, moim zdaniem, głupi post, a jako, że nerwowy jestem i ciężko się uspokajam to, można powiedzieć, że i tak w miarę grzecznie pisałem (potwierdzą to Ci co mnie znają i widzieli wcurvionego :P ).
Ale spoko, w miarę możliwości postaram się trochę uspokoić, przed napisaniem czegokolwiek
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Cóż ja się tez bynajmniej za fanatyka nie uważam ;)
Zgadzam się ze wszystkim co napisał Sobol i mam nadzieję, że nadejdzie ten piękny czas, kiedy to w ciągu chociażby jednego miesiąca nie będzie żadnej tutaj kłótni :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Agata BJ pisze: mam nadzieję, że nadejdzie ten piękny czas, kiedy to w ciągu chociażby jednego miesiąca nie będzie żadnej tutaj kłótni :P
Nooooo..... tego obiecać nie mogę, chyba, że gdzieś wyjadę, ale jak na razie żadnych planów nie mam :mruga:
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Rattie pisze:Nooooo..... tego obiecać nie mogę, chyba, że gdzieś wyjadę, ale jak na razie żadnych planów nie mam :mruga:
A do Przeworska przypadkiem sie nie wybierasz? :D

Czasem potrzebna jest intryga bo inaczej forum byloby nudne...
co ja mowie... :P
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

A do Przeworska przypadkiem sie nie wybierasz?
Tego, jak na razie, w planach nie mam, ale jak bym się wybierał do dam Ci cynk to pójdziem powalczyć w jakiejś knajpie :D
Czasem potrzebna jest intryga bo inaczej forum byloby nudne...
co ja mowie...
Święte słowa!! W końcu ktoś to powiedział :D :mruga:
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
ewa
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 20 października 2005, o 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewa »

:) Przepraszam Rattie, ja też jestem zbyt impulsywna i faktycznie bardzo niegrzecznie ci odpowiedziałam. Także nie uważam się za fanatyka, po przemyśleniu po prostu wyszłam z założenia że to są tylko media i tak nie będziemy wiedzieć jak było naprawdę. A że panowie z BJ czasami przesadzają to fakt, bardzo jednak trudno stwierdzić jaka jest prawda.

Jovizna nie chciałam być zarozumiała i nie jestem snobką , jeżeli tak to odebrałaś to także cię przepraszam.Słowo pisana to jednak słowo pisane.
Niektóre rzeczy potraktowałam nie z humorem ale zbyt poważnie. :) Cóż, nie znam forum, charakteru waszych rozmów, faktycznie najlepiej wiele spraw warto przyjmować z przymrużeniem oka.
:)

Pozdrawiam
ewa
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Cóż, nie znam forum, charakteru waszych rozmów
heh ja tez nie wiem zupelnie o co tym ludziom chodzi :D :D ;)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”