WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Post autor: prezes1 »

Ponieważ jutro raczej nie będzie czasu chciałbym wykorzystać chwilę i życzyć Wam wszystkim SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT W RODZINNEJ ATMOSFERZE, ZDROWIA I WSZYSTKIEGO DOBREGO ORAZ UDANYCH PREZENTÓW! ;)

Noworoczne życzenia jeszcze nie teraz... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
EVENo

Post autor: EVENo »

Od rana miałem w planach złożyć świąteczną garść rewelacji na offtopie, ale skoro człowiek, któremu po części zapewniłem drugie miejsce w FR2013 już stworzył ten temat to zacznę tak:

Życzę Wam śmiesznych świąt! Bo po co nam wesołe, skoro na co dzień powinniśmy tacy być. W zdrowiu, spokoju i wśród samych fajnych ludzi.

Życzę Wam szczęścia co najmniej takiego, jakie mnie dziś spotkało, gdy rano przejrzałem internet i dowiedziałem się, że wielki Skid Row oraz mój ukochany T.Love pojawią się na przyszłorocznym Przystanku Woodstock (z wrażenia bez powodu wyszedłem z domu, żeby popatrzeć na drzewa i płoty), a później dostałem prezent w postaci krążka Lightning Bolt zespołu Pearl Jam (swoją drogą, wie ktoś, czy są dwie wersje okładki tego albumu? Ja mam czarną wersję, a z takim pudełkiem pierwszy raz się spotykam: opakowanie jest jednocześnie książeczką, a książeczka opakowaniem).

Życzę Wam, by słuchanie New Jersey sprawiało Wam taką samą przyjemność, jak mi sprawiło blisko tydzień temu.

Życzę Wam, byście spełnili swoje marzenia. Ja na przykład jeszcze ani razu nie słyszałem Last Christmas w tym roku.

Życzę Wam, byście orali łebem o sufit z radości podczas Turnieju Czterech Skoczni (to przecież także nieodłączny element świątecznej atmosfery, prawda?)

I na koniec życzę Wam, by jakiś zdesperowany słabymi wynikami policjant nie podrzucił Wam worka z narkotykami, bo takie rzeczy też się kuźwa zdarzają.

Miejcie się ciepło!
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

ja Wam życzę Bobbiego pod choinką
Why so serious?
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

No to ja tak bardziej tradycyjnie- zdrowych, rodzinnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz abyście znaleźli coś "bonjoviastego" pod choinką ;)
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Życzenia ode mnie, szczególnie dla forumowiczek, ale nie tylko

Obrazek

;)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

A ja tradycyjnie życzę całej naszej Bonjovianej rodzince miłości, zrozumienia i spokoju. Wszystkim dużo, dużo zdrówka, szczęścia i uśmiechu w każdym dniu. Ciepełka rodzinnego, zero trosk i zmartwień. I oczywiście kaski w kieszeni na koncertowe wypady. Merry Christmas! :thup:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2013-12-23, 20:43 ]
Zdjęcie znalezione dopiero co :D

Obrazek
Ps: Z koncertu charytatywnego.
BJ - It's my life - Always !
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dzięki Peter, EVENo, Yossarian (przesadziłeś! ;) ), Lydia, Mst (kobiet nie było? Tyle jest w temacie "kobiety związane z BJ" ;) ), Miracle-BJ ! :)
Oczywiście dorzucam się do życzeń! Wszystkiego Naj!

Obrazek
Awatar użytkownika
Mrsadler1997
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 6 maja 2012, o 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mrsadler1997 »

Ja też tak bardziej tradycyjnie.
Życzę Wam,moi drodzy,aby następny rok był wspanialszy niż ten, spełnienia wszystkich waszych marzeń, duuuuuużo koncertów ( co się z tym wiążę, dużo pieniędzy), zdrowia i szczęścia. Jeszcze aby jutrzejszy dzień był spędzony w cieple rodzinnym,śpiewając kolędy i zajadać się pysznymi potrawami :3. NO I WYMARZONYCH PREZENTÓW!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Co prawda redakcyjne życzenia już do Was trafiły zapewne, ale jeszcze tak od siebie raz dodam - Wesołych Świąt! Uśmiechajcie się codziennie i cieszcie się z drobnych rzeczy. Zwyczajnie bądźcie szczęśliwi w te Święta, przez cały nadchodzący rok i...następne lata! ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Wszyscy wklejają jakieś zdjecia to ja też !

Obrazek

I dla Panów ;)
Obrazek

Życzę wszystkim forumowiczom pogodnych i wesołych świąt, spełnienia wszelkich marzeń i pomyślności :)
I aby Bon Jovi dostarczali wciąż wiele emocji, samych pozytywnych ! :)
Życze również nam wszystkim i zespołowi, żeby ''Lost Cowboy" powrócił jak najszybciej :)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

I aby Bon Jovi dostarczali wciąż wiele emocji, samych pozytywnych ! :)
Moni pięknie ujęła także moje dla was życzenia)
dodam może jedynie: żeby choć część z tych wrażeń ponownie wydarzyła się na polskiej ziemi ;]

Tomker pisze: Yossarian (przesadziłeś! ;) )

Yoss nie rób tego nigdy więcej :lol:


ps. zdjęcia dajecie obłędne :o
Awatar użytkownika
madzik_78
It's My Life
It's My Life
Posty: 182
Rejestracja: 25 sierpnia 2013, o 22:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: madzik_78 »

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia .... buziaki dla Wszystkich od tego Pana ;)
Obrazek
madzia
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

To ze swojej strony również życzę Wam spokojnych, zdrowych, rodzinnych, pysznych, pachnących, nęcąco-kuszących, rozgrzewających, pozytywnie nastrajających i zaskakujących Świąt wraz z bogatym w prezenty Mikołajem i bogatym we wzruszenia wigilijnym wieczorem :).
RADOSNYCH ŚWIĄT!!!
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

To i ja się skromnie dołączę do życzeń. Radosnych, pełnych ciepła i miłości Świąt, szalonego Sylwestra oraz pełnego uśmiechu i sukcesów Nowego Roku życzę Wam ja :)

Tomker, z tym śniegiem, to chyba lipa w tym roku... Jesienią była bardziej hardrockowa zima niż teraz :P Ale mam nadzieję, że jeszcze zdąży przyprószyć.

Happy Xmas!
Stick to your guns.
kat
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 5 lutego 2013, o 10:46
Lokalizacja: W-wa

Post autor: kat »

Wesołych, spokojnych Świąt oraz dobrych wieści o Bondżowiastych w przyszłym roku.:) Niech gwiazda betlejemska wskaże Ryszardowi właściwą drogę :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”