something about me

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

A ja napiszę o sobie w sposób zagadkowy???

wzrost - średniopienny
waga: trzeba by odjąć 3 kilogramy
wiek: pomiędzy XX a XXI
kolor oczu: bez lustra nie widzę
włosy: zależy jaka farba
znak zodiaku: ryba nie umiejąca pływać
imiona: BJ (serio-Bożena Jadwiga)
wykształcenie:wyższe niż w papierach
język obcy: nie zadaję się z obcymi
Wszystkie pozostałe kwestie bez zarzutu :D
BJ - It's my life - Always !
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Ciekawy, luźny temat...

Może napiszę coś o sobie.

Największym moim hobby (obok muzyki, książek, szeroko pojętej aktywności ruchowej po fizjoterapię) są (niestety) kobiety. Na szczęście moja dziewczyna chyba zdaje sobie z tego sprawę :P

W muzyce niekoniecznie ważne jest dla mnie przesłanie. Grunt, żeby dany kawałek był naturalny, żeby miał "tę" nutkę. To coś. Ale jeśli byłby to, np. Shine On You Crazy Diamond Pts. I-V nie miałbym pretensji...

Bon Jovi słucham, hm, długo. Mogłoby się wydawać - niemal całe życie i stety/ niestety mam wszystkie albumy studyjne, jakieś rare-y plus parę singli, etc. Nie mam jako tako ulubionej piosenki Bon Jovi. Jest tych parę perełek.

Ulubiona piosenka ogólnie to również kwestia ryzykowna: Would? - Alice in Chains, Back In Black - AC/DC, Children of the Damned - Iron Maiden, Eli Lama Sabachtani - Wilki, Mouth For War - Pantera... To tylko kilka z wielu ulubionych nut. Zresztą staram się słuchać różnych stylów - od Heavy Metalu przez Blues po Gitarowy Pop w stylu np. Dziewczyna z gitarą.

Jednym z największych sukcesów było dla mnie niewątpliwie : RZUCENIE PALENIA. Cholera 4 lata już, ale czasem ciągnie... Piwko, gitara... Wiadomo. Chociaż bardziej preferuję wina.Wytrawne, czy półwytrawne. Dla mnie lepszy klimat.

Nie lubię krótkich włosów. Oczywiście u siebie. Czasem jednak zastanawiam się czy może nie ściąć radykalnie, drastycznie. Na jakiś czas.
Kto wie? Może wtedy niektórzy przestaliby mówić do mnie... Bon Jovi.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Największy sukces jaki osiągnąłem to ukończenie uczelni z tytułem magistra, oraz droga którą przeszedłem by otrzymać to wyróżnienie. Moi rodzice bardzo się denerwowali, kiedy w soboty i niedziele jechałem na uczelnię i byłem tam od rana do wieczora. Oni bardzo martwili się o to, jak wytrzymam tyle czasu poza domem, lecz okazałem się bardziej wytrzymały niż oni mogli się tego spodziewać.

Moim hobby jest zbieranie oryginalnych płyt kompaktowych, które kupuję w MediaMarkt od roku. Przez ten czas uzbierała mi się całkiem niezła kolekcja. Oto lista albumów jakie do tej pory kupiłem.

4 Non Blondes - Bigger, Better, Baster, More!
KISS - Psycho Circus
KISS - Sonic Boom
Leonard Cohen - Dear Heather
Leonard Cohen - Old Ideas
Primus - Sailing the Seas of Cheese
Primus - Pork Soda
Primus - Tales from the Punchbowl
Primus - Antipop
Urszula - Biała Droga
Urszula - Akustycznie
ZZ Top - Antenna
ZZ Top - Rhythmeen
ZZ Top - Mescalero

Kupiłem tam też dwa single. Są to Red Hot Chilli Peppers The Adventures of Rain Dance Maggie oraz U.D.O. Leatherhead.
Awatar użytkownika
bbosco
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 18 sierpnia 2021, o 20:15
Ulubiona płyta: fdfdfbf ffddf
Lokalizacja: Racibórz

Re: something about me

Post autor: bbosco »

Skoro mam coś o sobie opowiedzieć to może wspomnę, że zmieniłem ostatnio pracę i bardzo się z tego powodu cieszę. Wykorzystam również tą okazję i zapytam was o coś związanego z moim zajęciem: czy warto zamówić części do maszyn w internecie? Trafiłem ostatnio na koła zębate katalog i zastanawiam się, czy ceny są niższe w sklepach online czy jednak stacjonarnie.
Awatar użytkownika
rowequinn
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 21 sierpnia 2021, o 15:14
Ulubiona płyta: jdfn kdfjnfcjv
Lokalizacja: Rzeszów

Re: something about me

Post autor: rowequinn »

Mieszkam w Rzeszowie i pracuje w firmie budowlanej. Interesuję się sportem i muzyką.
Awatar użytkownika
lorenzo40
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 2 września 2021, o 16:41
Ulubiona płyta: shbssn sssjjkkz
Lokalizacja: Końskie

Re: something about me

Post autor: lorenzo40 »

Hej wszystkim, nazywam się Dariusz i pracuję na budowie. Bardzo lubię moją pracę, ponieważ jest bardzo ciekawa. Co prawda nie jest to łatwy zawód, ale jestem z niego bardzo zadowolony. Potrzeba od pracownika dużej dokładności oraz zaopatrzenie się we wszelkie niezbędne elementy takie jak np. szalunki ścienne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”