something about me

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

EVENo

Post autor: EVENo »

To ja zaś uwielbiam horrory i śmieję się gdy je oglądam :D
Dokładnie tak jak ja. Świt żywych trupów to horror, przy którym najbardziej się uśmiałem :D
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Psycho-fanka Elvisa :D zakochana w Bon Jovi, uwielbia swojego kota ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

monjovi pisze:Psycho-fanka Elvisa
Boże, ja go nie trawię! ;) mogę się jednak nazwać psycho-fanką Bon Jovi, lubię też The Strokes i Coldplay, do których przekonałam się po tegorocznym Openerze.

Natomiast rówież uwielbiam swojego kota, który ma na imię Cynamon i jest najpiękniejszy na świecie.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

alniac pisze:
KondZik pisze:nie ma za wysokich kobiet, poprostu facet może być za niski. :P
Fakt, święta racja. ;) Ale i tak nie lubię tych swoich 180 centymetrów...
Zmieni Ci się jak podrośniesz :D znajdziesz odpowiedniego FACETA (niekoniecznie wyższego) to wtedy pokochasz każdy centymetr :D


Pracuję w hotelu w którym w czasie II wojny mordowano i torturowano ludzi.
M.in. z tego powodu nie oglądam żadnych horrorów, bo na nockach byłabym jeszcze bardziej (za przeproszeniem) osrana ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

jovizna pisze:jak podrośniesz
Wypluj te słowa! :zly:
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovizna pisze:
Zmieni Ci się jak podrośniesz :D znajdziesz odpowiedniego FACETA (niekoniecznie wyższego) to wtedy pokochasz każdy centymetr :
Kocham posty jovizny (i może więcej) - dlatego w pierwszym dniu 3-ciego tygodnia urlopu się odezwałem hehe. Wstałem o szóstej z mega kacem i ciałem obcym w oku - później pewnie szpital, jak coś sorki za błędy, ledwo widzę. Tak sobie dodam - sikacie po Amy że się zaćpała, ale po śmierci Dio, Steela czy Gary'ego Moore'a mało kto słowo napisał. Taki właśnie jestem, olewacie wielkie postacie rockowego świata, a śmieszne gwiazdki opłakujecie. Wyżej wymieniona trójka to był TOP OF THE WORLD jak śpiewał ŚP. Steve Lee (jego zapomniałem wymienić) - ale co ja tam wiem. Pozdro z Mazur.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

sobol_77 pisze:
jovizna pisze:
Zmieni Ci się jak podrośniesz :D znajdziesz odpowiedniego FACETA (niekoniecznie wyższego) to wtedy pokochasz każdy centymetr :
Kocham posty jovizny (i może więcej) - dlatego w pierwszym dniu 3-ciego tygodnia urlopu się odezwałem hehe.
Ironia? :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovizna pisze:
Ironia? :)
Jovizna, na Twój temat nie mam śmiałości ironizować :). Jak to było? Kocham każdy Twój centymetr, ale to taka miłość jak do Bon Jovi - niespełniona... Pokochasz mnie z jednym okiem? Bo jednak do szpitala muszę:).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

sobol_77 pisze:
jovizna pisze:
Ironia? :)
Jovizna, na Twój temat nie mam śmiałości ironizować :). Jak to było? Kocham każdy Twój centymetr, ale to taka miłość jak do Bon Jovi - niespełniona... Pokochasz mnie z jednym okiem? Bo jednak do szpitala muszę:).
Oj pokocham, pokocham. A reszta ciała sprawna? :D

alniac pisze:
jovizna pisze:jak podrośniesz
Wypluj te słowa! :zly:
Nie było to zamierzone :D
W każdym bądź razie jestem zdania, że rozmiar nie ma znaczenia. Czy jesteś za wysoka, za niska, za pulchna czy za chuda. Każda/y z nas ma coś nie tak i rzadko kiedy da się to zmienić. Na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Dlatego jak to mówią: kobieta może poczuć się w pełni kobietą dopiero przy ODPOWIEDNIM mężczyźnie i wcale nie musi być on kopią Leonarda Di Caprio a Ty nie musisz mieć wymiarów i urody modelki. Aj!

A i pamiętajcie Drodzy Panowie (zwłaszcza Ci, którzy również narzekają na swój wzrost):

MęSKOŚć nosi się w głowie ( a nie w spodniach ).

I nie ma znaczenia czy macie 190 cm czy 165 cm wzrostu. Z mojego jako takiego doświadczenia (ha ha ha) wynika, że Ci mniejsi mają niekiedy więcej testosteronu i są bardziej temperamentni niż gogusie mierzące po 190cm :) i to właśnie przy tych pierwszych nie rzadko kobieta czuję się piękniejsza... ( w szerokim tego słowa znaczeniu)

P.S.
Jakby co to mój ma i centymetry i temperament :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovizna pisze:
Oj pokocham, pokocham. A reszta ciała sprawna? :D
Z tego co wiem to sprawna :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
KondZik

Post autor: KondZik »

Lubie pisać... Ale to nic wielkiego. Tak tylko poprostu. Chociaż raczej w czasie przeszłym bo dawno nic nie pisałem.
Hm... teraz siedze sobie w oknie pisze na laptopie i myśle nad filmem bo właśnie oglądałem.
Taki właśnie jestem.

... I'm just a man at the crossroad of my life ...
Last Man Standing - to zapożyczone wiadomo skąd.
No i może jeszcze bym dodał, że... Man who is still waiting for sunrise.

:x
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

jovizna pisze:Ci mniejsi mają niekiedy więcej testosteronu i są bardziej temperamentni niż gogusie mierzące po 190cm
A jacy przemądrzali ci 170... Jeden niemal przyprawił mnie o psychologa.
Chyba, że po prostu trafiłam na niedowartościowanego debila, który "mądrością" chciał sobie zrekompensować swój niski wzrost. Mój szwagier go prawie zabił, więc musiałam z nim zerwać :jupi:
Nie mam tu na celu atakowania wszystkich, którzy są niskiego wzrostu, ale radą moją dla takich niech będzie to, że czasem lepiej milczeć niż pieprzyć, za przeproszeniem, od rzeczy i denerwować tym innych.
KondZik

Post autor: KondZik »

jovizna pisze:
sobol_77 pisze:
jovizna pisze:
Ironia? :)
Jovizna, na Twój temat nie mam śmiałości ironizować :). Jak to było? Kocham każdy Twój centymetr, ale to taka miłość jak do Bon Jovi - niespełniona... Pokochasz mnie z jednym okiem? Bo jednak do szpitala muszę:).
Oj pokocham, pokocham. A reszta ciała sprawna? :D

alniac pisze:
jovizna pisze:jak podrośniesz
Wypluj te słowa! :zly:
Nie było to zamierzone :D
W każdym bądź razie jestem zdania, że rozmiar nie ma znaczenia. Czy jesteś za wysoka, za niska, za pulchna czy za chuda. Każda/y z nas ma coś nie tak i rzadko kiedy da się to zmienić. Na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Dlatego jak to mówią: kobieta może poczuć się w pełni kobietą dopiero przy ODPOWIEDNIM mężczyźnie i wcale nie musi być on kopią Leonarda Di Caprio a Ty nie musisz mieć wymiarów i urody modelki. Aj!

A i pamiętajcie Drodzy Panowie (zwłaszcza Ci, którzy również narzekają na swój wzrost):

MęSKOŚć nosi się w głowie ( a nie w spodniach ).

I nie ma znaczenia czy macie 190 cm czy 165 cm wzrostu. Z mojego jako takiego doświadczenia (ha ha ha) wynika, że Ci mniejsi mają niekiedy więcej testosteronu i są bardziej temperamentni niż gogusie mierzące po 190cm :) i to właśnie przy tych pierwszych nie rzadko kobieta czuję się piękniejsza... ( w szerokim tego słowa znaczeniu)

P.S.
Jakby co to mój ma i centymetry i temperament :D

Jak przymkne oko to się z tego pośmieje :P :D
Ale jeśli Ty tak poważniej to strach się bać, że dzielisz facetów ze względu na wzrost, przypisując im te stereotypowe cechy. :PPP :brawo: :PPP
Czytam czytam i zrozumiałem na początku, że chodzi Ci, że ważniejsze co mają NA głowie :P Hehe A propo testosteronu to raczej po tym prędzej idzie to stwierdzić a nie czy ktoś ma mniej czy więcej centymetrów. ;]
Jak Misstwisted napisała, też raczej się z tym spotkałem, ale to nieważne :P
Kończąc tak pół serio, wole mieć 190 i być "gogusiem" jak to pięknie napisałaś, ale mieć szanse u kobiet z długimi nogami również :P

A tak poważnie to jako facet moge tylko powiedzieć, że mi jakoś nigdy nie przeszkadzał wzrost u kobiety. Byłem z niższymi, wyższymi. Co to za znaczenie, tak jak mówisz trzeba się czuć przy kimś, powiedziałbym że najlepiej na świecie i proste. ;)

Pozdrawiam małych, dużych, chudszych, grubszych, wszystkich z familii bonjovi.pl ;)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

KondZik pisze:Kończąc tak pół serio, wole mieć 190 i być "gogusiem" jak to pięknie napisałaś, ale mieć szanse u kobiet z długimi nogami również
Czeeeść :D

A tak poza tym wszystkim, to nie za bardzo potrafię umyślnie pomagać ludziom. Nie fizycznie, a słowem czy coś. Wiecie, nie zawsze potrafię sypnąć dobrą radą, żeby to komuś pomogło. Zaś często robię to nieświadomie. Wtedy znowuż to bardzo miłe, że nieświadomie komuś się pomogło ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

alniac pisze:A tak poza tym wszystkim, to nie za bardzo potrafię umyślnie pomagać ludziom. Nie fizycznie, a słowem czy coś. Wiecie, nie zawsze potrafię sypnąć dobrą radą, żeby to komuś pomogło. Zaś często robię to nieświadomie. Wtedy znowuż to bardzo miłe, że nieświadomie komuś się pomogło ;)
Musiałam sobie strzelić dwa głębsze, ale już wszystko rozumiem :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”