something about me

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

something about me

Post autor: teken020 »

jak tak piszecie o sobie. wzrost, waga itp. to podajcie też wiek
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

wzrost 174 cm :)) lat 16 ;]
If the love that I got for you is gone
If the river I cried ain't that long
Then I'm wrong, yeah, I'm wrong
This ain't a love song.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Wiek w profilu :P
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

KondZik pisze:
Jak przymkne oko to się z tego pośmieje :P :D
Ale jeśli Ty tak poważniej to strach się bać, że dzielisz facetów ze względu na wzrost, przypisując im te stereotypowe cechy. :PPP :brawo: :PPP
Czytam czytam i zrozumiałem na początku, że chodzi Ci, że ważniejsze co mają NA głowie :P Hehe A propo testosteronu to raczej po tym prędzej idzie to stwierdzić a nie czy ktoś ma mniej czy więcej centymetrów. ;]
Jak Misstwisted napisała, też raczej się z tym spotkałem, ale to nieważne :P

;)
Ty na pewno odnosisz się do mojego posta? Mam wrażenie, że w ogóle nie zrozumiałeś mojego PRZES?ANIA :D
Nie dzielę nikogo i nie kieruję się żadnymi stereotypami. Gdyby tak było to rzekłabym prędzej, że każdy dużo mierzący mężczyzna to na pewno macho a ktoś, kogo matka natura nie obdarzyła wzrostem jest zupełną ciapą.
Chciałam powiedzieć, że nie ma to większego znaczenia i mężczyźni nie muszą ubolewać nad tym, że nie mają wzrostu modela, gdyż wraz z tymi centymetrami nie przybywa mu męskości.
A jak już wspomniałam: jeśli facet jest prawdziwym Mę?CZYZN?, to nie ma znaczenia dla kobiety czy będzie on miał 170 czy 190. Ważne, by czuła się przy nim NAJPIęKNIEJSZA. Ten stereotypowy "wysoki brunet z błękitnymi oczami" nie zawsze jest w stanie jej to zapewnić. To coś albo się ma albo i nie.
Kończąc tak pół serio, wole mieć 190 i być "gogusiem" jak to pięknie napisałaś, ale mieć szanse u kobiet z długimi nogami również
Mój "goguś" również podchodzi pod 190, więc nikogo na pewno nie chciałam urazić.
Sama mierzę 180, ale jestem już zajęta, więc sorry... ja odpadam w przedbiegach :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

170 też mogą mieć długie nogi! :beksa:

Ja bym proponowała zakończyć ten temat za porozumieniem wszystkich stron, ponieważ ile ludzi na forum, tyle gustów. Jedni mówią, że dla nich się nie liczy wygląd (ostatnio takie modne kłamstwo wśród ludzi, którzy jednak stawiają na wygląd partnera), dla innych liczy się TYLKO wygląd, bo sami nie mają wiele pod kopułą, a jeszcze kolejni są wymagający i najlepiej chcieliby inteligentnego pięknisia <peace>
KondZik

Post autor: KondZik »

jovizna pisze:
KondZik pisze:
Jak przymkne oko to się z tego pośmieje :P :D
Ale jeśli Ty tak poważniej to strach się bać, że dzielisz facetów ze względu na wzrost, przypisując im te stereotypowe cechy. :PPP :brawo: :PPP
Czytam czytam i zrozumiałem na początku, że chodzi Ci, że ważniejsze co mają NA głowie :P Hehe A propo testosteronu to raczej po tym prędzej idzie to stwierdzić a nie czy ktoś ma mniej czy więcej centymetrów. ;]
Jak Misstwisted napisała, też raczej się z tym spotkałem, ale to nieważne :P

;)
Ty na pewno odnosisz się do mojego posta? Mam wrażenie, że w ogóle nie zrozumiałeś mojego PRZES?ANIA :D
Nie dzielę nikogo i nie kieruję się żadnymi stereotypami. Gdyby tak było to rzekłabym prędzej, że każdy dużo mierzący mężczyzna to na pewno macho a ktoś, kogo matka natura nie obdarzyła wzrostem jest zupełną ciapą.
Chciałam powiedzieć, że nie ma to większego znaczenia i mężczyźni nie muszą ubolewać nad tym, że nie mają wzrostu modela, gdyż wraz z tymi centymetrami nie przybywa mu męskości.
A jak już wspomniałam: jeśli facet jest prawdziwym Mę?CZYZN?, to nie ma znaczenia dla kobiety czy będzie on miał 170 czy 190. Ważne, by czuła się przy nim NAJPIęKNIEJSZA. Ten stereotypowy "wysoki brunet z błękitnymi oczami" nie zawsze jest w stanie jej to zapewnić. To coś albo się ma albo i nie.
Kończąc tak pół serio, wole mieć 190 i być "gogusiem" jak to pięknie napisałaś, ale mieć szanse u kobiet z długimi nogami również
Mój "goguś" również podchodzi pod 190, więc nikogo na pewno nie chciałam urazić.
Sama mierzę 180, ale jestem już zajęta, więc sorry... ja odpadam w przedbiegach :P
Oj ;) Dlatego napisałem tą pierwszą część w żartach, a potem napisałem że tak poważnie mówiąc się z Tobą zgadzam, że nieważny wzrost itd :))
180cm... no cóż musze jakoś się pogodzić że zajęta :P
Pozdrawiam serdecznie ;)
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 08:15 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
sleaze
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2011, o 16:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sleaze »

Widzę, że dobrze się wpasowałem z rejestracją do dyskusji z racji tego, że też należę do wysokich osób. Pochodzę z rodziny, w której wszyscy bardzo grzeszyli wzrostem - mamuśka prawie 180cm, ojciec 185, ja mam 192. Najwyższy w rodzinie brat (195 cm) znalazł sobie żonę, która ma prawie 2 metry. Niedawno urodziły mu się bliźniaczki i nawet boję się pomyśleć ile one będą miały :D
Co tam więcej o mnie? Bon Jovi polubiłem w 1995 po usłyszeniu dzięki kuzynowi płyty Crossroad, która od początku do końca jest po prostu genialna,a 'Someday I'll be saturady night' towarzyszy mi do tej pory począwszy od walkmana, aż do współczesnych mp3-ójkowych czasów. Poza BJ słucham ogólnie pojętego hard rocka, klasycznego rocka oraz pochodnych, do tego od czasu do czasu po gorszym dniu lubię sobie urzadzić wieczorek z piwkiem przy smooth jazzie. Z tematów poza muzycznych lubię (poza eksperymentowaniem z moim długimi lokami hahaha) również języki obce - ostatnie 13 lat spędziłem na szlifowaniu angielskiego, znam również trochę francuski, włoski, niemiecki próbowałem, ale mimo lat starań mało co z tego wyszło i od października rozpoczynam naukę szwedzkiego ponieważ bardzo chciałbym kiedyś do tego kraju wyjechać.
Na razie tyle bo i tak się rozpisałem :)
EVENo

Post autor: EVENo »

witektok - pozwól, że sobie zażyczę Twój szablon i na jego podstawie stworze własny opis.

Wzrost: 172cm
Waga: 69kg :PPP
Numer Buta: 43
Wiek: 17 lat
Kolor Oczu: Niebieskie
Włosy: Proste, ciemny blond, krótkie
Imiona: Artur Marian
Znak Zodiaku: Byk
Wykształcenie: Przedmaturalne :lol:
Języki Obce: Angielski (mniej więcej)
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

No to ja również pożyczę szablon ale ciut dodam : )

Wzrost: 164
Waga:59
Wiek:15
Nr buta: 38
Kolor oczu: nikt nie wie... ja mówię morskie z granatową obwódką :D
Włosy: kręcone długość do biustu, kolor taki orzechowy brąz
Imiona: Maja, Weronika
Znak zodiaku: Baran
Wykształcenie: kończę gimnazjum ale na razie podstawowe
Języki obce: Angielski i Francuski
Ulubiona płyta: These days i Stranger in this town
Nie mogę żyć bez: słuchawek i zielonej herbaty
Kocham: śpiewać do upadłego, przebywać z przyjaciółmi, pisać w pamiętniku, czytać książki
Nie mogłabym żyć bez piosenek: Diamond Ring, The Answer, Livin' on a prayer, All that really matters, Lie to me, Something to believe in, Something for the pain, Wild is the wind, I'll be there for you, This ain't a love song, ROSIE, Father Time

Nienawidzę: mlaskania, chamstwa, dance i techno
Czego słucham przed snem:Deff Leppard, Bon Jovi, Sambora, Aerosmith
Których piosenek słuchałam daną jedna nawet po parędziesiąt razy: When Love and Hate Collide i Love Bites ( Def Leppard) the answer, father time i take me on - Sambora, It's hard letting you go on, Make a memory - Bon Jovi

Alem się rozpisała : )
A oprócz tego pochodzę z mieściny zwanej Płockiem. Mieszka tam ktoś jeszcze ?:D
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Rude farbowane. Niebieskookie. 160cm wzrostu. Pasjonuje się fotografią. Studiuje animację i menedżerstwo kultury. Kocha lato bo w sierpniu urodzona. Oprócz BJ słucha Blunta i Jacksona. Zaręczona. Znak zodiaku: Lew. Usposobienie przyjazne, chyba że ktoś zajdzie za skórę. Wtedy bezlitosna. Lubi starą architekturę i duże miasta. Coś jeszcze?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
sleaze
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2011, o 16:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sleaze »

Wnioskuję, że pare osób interesuje sie na tym forum fotografią. Ja tez lubię pstrykać foty, ale totalnie amatorsko. Moje robienie zdjęć polega na schemacie: fajna sceneria-pstryk, pstryk, pstryk - sprawdzenie na kompie - @#$wa nie ta przysłona/światło/itp.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Praktykowanie fotografii prawie zawsze jest rozwijające, więc amatorsko czy też nie...kontynuuj to co robisz :) Warto poruszyć czasem wyobraźnię, a aparat mocno w tym pomaga ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

something about me

Post autor: teken020 »

17/14
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

wzrost: 179 cm
waga: 108 kg
wiek: 26
nr buta: 45
kolor oczu: zielone
włosy: brązowe proste
imiona: Tomasz, Jakub
znak zodiaku: bliźnięta
wykształcenie: wyższe magisterskie
język obcy: angielski
nienawidzę: disco-polo, rapu, muzyki klubowej, bałkańskiego folku, papierosów

Które piosenki uwielbiam: KISS - Every Time I Look at You, Leonard Cohen - Closing Time, Aerosmith - Livin' on the Edge, Pink Floyd - Take It Back, Bon Jovi - Lie to Me, Whitney Houston - Step by Step, New Radicals - You Get What You Give, Tina Turner - When the Heartache is Over, Korn - Thoughtless, Prince - Call My Name

Których piosenek nienawidzę: Marek Grechuta - Będziesz moją Panią, Barka, Talk Talk - It's My Life, Metallica - Nothing Else Matters, Urszula - Na Sen, Blur - Song 2, The Verve - Bittersweet Symphony, Kayah & Bregović - Prawy do Lewego, Crazy Town - Butterfly, Kylie Minogue - Can't Get You Out of My Head, Nelly - N Dey Say, Madonna - Hung Up, Gnarls Barkley - Crazy, Adele - Rolling in the Deep
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”