Lista Przebojów Pr. III

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: EVENo »

Zauważyłem jakąś mobilizację na fejsbuku, to może i tu warto przypomnieć, że trwa głosowanie na Trójkowy Top Wszech Czasów. Skład "naszych" się nie zmienił: Always, It's My Life, Keep The Faith, Livin' On A Prayer oraz Blaze Of Glory. Warto zagłosować chociażby na tego Prayera, nawet jeśli nie dostanie się do setki, to każdy awans będzie miły dla oka.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: JonetteBJ »

Ja swój głos już oddałam na całą piątkę i chciałabym też zachęcić innych do tego samego :) A nuż się uda.
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:Zauważyłem jakąś mobilizację na fejsbuku, to może i tu warto przypomnieć, że trwa głosowanie na Trójkowy Top Wszech Czasów. Skład "naszych" się nie zmienił: Always, It's My Life, Keep The Faith, Livin' On A Prayer oraz Blaze Of Glory. Warto zagłosować chociażby na tego Prayera, nawet jeśli nie dostanie się do setki, to każdy awans będzie miły dla oka.
Co prawda nie przepadam za tą listą, ale zagłosowałem.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
jutuber
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 6 stycznia 2020, o 16:06

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: jutuber »

Ostatnio zmieniony 25 lutego 2020, o 15:56 przez jutuber, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: EVENo »

Przez ostatnie trzy tygodnie forum LP3 stało na głowie, aby rozwikłać zagadkę 26. Topu Wszech Czasów. Podobnie jak miało to miejsce w 2009 roku, wyniki Topu zostały zmanipulowane i niestety, nikt w Trójce nie zorientował się na czas. Dziś, gdy mamy już pod ręka pełne wyniki, forumowicze LP3 szybko wyłapali o co biega - głos jednego z użytkowników został zduplikowany. Nie wiemy czy na życzenie autora tego głosu, czy z powodu błędu systemu, ale piosenek, które zaliczyły absurdalne awanse (nawet po kilkaset pozycji) jest dokładnie sto, więc to nie może być przypadek. Nie wyjaśnia to jednak skąd wzięły się spadki wielu utworów, choć i tu dostrzegamy zależności - ubiegłoroczne pozycje 21-30 zajęły w tym roku miejsca albo w okolicach siódmej-ósmej dziesiątki, albo pozostały w okolicach drugiej-trzeciej dziesiątki.

Tak czy siak, świetnie się bawiliśmy na forum LP3 próbując ustalić, co do ciężkiego rocka się tam odwaliło i aż mordka mi się szczerzy od ucha do ucha, że nasza "komisja" ustaliła w tej sprawie tak wiele szczegółów.

Cokolwiek było powodem takiego przetasowania w tegorocznym TWC, nie miało wpływu na wyniki Bon Jovi. Prayer był 256., It's My Life 464., Always 589, kolejne utwory poza tysiącem.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: EVENo »

Dzieje się, oj dzieje ;)

Pamiętacie nowego Kazika, którego wstawiłem do tematu "Piosenka dnia"? Ludzie się zmotywowali i zagłosowali na niego, dzięki czemu wczoraj zadebiutował na pierwszym miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego. Ja sam oddałem głos na listę po raz pierwszy od dawna i wyłącznie na ten utwór. Nowość na pierwszym miejscu to sprawa bez precedensu, zdarzyła się po raz dziesiąty w 35-letniej historii LP3.

No, to teraz konsekwencje. Utwór "Twój ból jest lepszy niż mój" nie był rzecz jasna grany na antenie Trójki przez cały tydzień. Oznacza to, że w piątek o godzinie 21:50 słuchacze radia mogli usłyszeć go po raz pierwszy. Po 22:00 wyniki notowania pojawiły się na stronach Polskiego Radia, a towarzyszyło im, jak zwykle, krótkie podsumowanie w formie newsa na głównej stronie. Tak było wczoraj... a dzisiaj?

Dzisiaj strona Listy Przebojów nie działa. W ogóle. Wiem, że wszelkie awarie są stale notowane na forum LP3 i takie sytuacji, aby strona nie działała w ogóle nie było już bardzo dawno. Ale to nic, awaria się może zdarzyć, co nie. Gorzej z newsem na stronie Polskiego Radia. Ten nie tylko zniknął ze strony głównej, ale i zmienił tytuł na minimalistyczne "Zakończyło się 1998 notowanie LP3" (wcześniej było "LP3: Kazik debiutuje na pierwszym miejscu"), ale to jeszcze nic. Po kliknięciu w newsa, wyskakuje błąd. I jak już doszliśmy na forum - jest to skrypt, który po prostu przekierowuje link z newsa na stronę błędu. Z resztą, to nie może być przypadek, wszystkie inne linki działają jak należy, tylko ten jest zepsuty. Wyparował też link do odsłuchania trzeciej godziny wczorajszego notowania. Zupełnie jakby Lista skończyła się na dwunastym miejscu.

Komuś baaaardzo nie spodobał się widok Kazika na pierwszym miejscu listy i podjął drastyczne kroki. Ciekawi mnie, co dalej? W poniedziałek o 9:00 na Trójce tradycyjnie grany jest utwór z miejsca pierwszego piątkowego notowania. Do tego reklama samej audycji skonstruowana jest tak, że podaje się tam zwycięzcę ostatniego notowania, zachęcając słuchaczy do głosowania. Czy to również zostanie ocenzurowane?

Czekam na rozwój wydarzeń, bo sama strona do głosowania musi się do piątku "naprawić". Jeśli nie, to ciekaw jestem co tym razem wymyślą cenzorzy z PiSu. Tak czy siak, nie może się to obejść bez echa. Nieźle ten Kazik namieszał, nie spodziewałem się, że aż tak.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: EVENo »

Szanowni Słuchacze,
podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy.
W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy za zaistniałą sytuację.
Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze.


Tomasz Kowalczewski
Dyrektor-Redaktor Naczelny
Programu 3 Polskiego Radia

Powiedzcie, że to się nie dzieje naprawdę...
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: michael »

Coś niebywałego. To się dzieje naprawdę...
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: Adrian »

Ktoś zmanipulował listę to anulowano. Na co drążyć temat :) nie od dziś żyjemy w kraju gdy jak się przegrywa to trzeba anulować.
Trójki już nie ma, ale na szczęście dzięki wsparciu internautów tworzy się nowa trójka z kapitalnym składem. Aczkolwiek nie zdziwię się jak prezydent podpisze w nocy ustawę w której zdelegalizuje tego typu stacje radiowe. Nic bardziej mnie nie zdziwi niż próba przeprowadzenia wyborów w czasie narodowej tragedii (pandemii) na bazie sfałszowanej ustawy (zawierającej podpisy osób które nie mogły być w Warszawie) przyjętej pod obrady m.in dzięki posłom partii rządzącej który głosowali za kolegów. Dodatkowo to przesuniecie dnia głosowania i dziwne liczone przez system głosy dopełniają całość. Nawet Orwellowi się to nie śniło.
Dodajmy do tego sytuacje w której nie ma afer łąpówkowo-finansowych, bo ktoś wpadł na genialny pomysł, że po co kraść jak można legalnie ustawami przekazywać środki finansowe dla najbliższych (2 mld dla Kurskiego/ miliony na szkolenia dla Rydzyka xD itp). No i prezydent udający gangsta nie dla lansu, tylko dla powagi sytuacji i żeby zgarnąć kasę na to co można by przekazać np zabierając odrobinę Kurskiemu (wiem, że on już oficjalnie nie rządzi tylko jest jakimś tam doradcą pobierającym hajs za nic nie robienie). No to tak składając wszystko do kupy to ja się dziwie, że inne stacje poza TVP-1 oraz radiowe jeszcze istnieją. No ale może już nie długo :) Step by step. Ustawa za ustawą.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: EVENo »

Adrian pisze:No ale może już nie długo :) Step by step. Ustawa za ustawą.
Ostatnio robią coraz większe te kroki i bajoro, które się z tego wytworzyło jest już wszędzie. Ale to oni się w nim utopią, nie my.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
mario33x
It's My Life
It's My Life
Posty: 164
Rejestracja: 2 grudnia 2012, o 20:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: mario33x »

Wszyscy moi znajomi jadą po Dudzie. Znajomi z pracy jadą po Dudzie. Moi klienci życzą by Kaczyńskiego, Dudę, Morawieckiego wysłać w kosmos. Dosłownie wszyscy z kim rozmawiam, mniej i bardziej obcy nie chcą PISu. Włączam Tvn24 dj Duda 51 procent poparcia.. WTF?
Awatar użytkownika
Franciszek Józef I
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:49
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Gliwice

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: Franciszek Józef I »

mario33x pisze:Wszyscy moi znajomi jadą po Dudzie. Znajomi z pracy jadą po Dudzie. Moi klienci życzą by Kaczyńskiego, Dudę, Morawieckiego wysłać w kosmos. Dosłownie wszyscy z kim rozmawiam, mniej i bardziej obcy nie chcą PISu. Włączam Tvn24 dj Duda 51 procent poparcia.. WTF?
https://natemat.pl/171597,nie-znasz-nik ... mylisz-sie Tu jest dobrze opisane zjawisko o którym piszesz. Sam kiedyś miałem podobnie. Gdy w odległych czasach liceum popierałem Korwina, też mi się wydawało, że wszyscy są za nim i nienawidzą PO. A rzeczywistość pokazywały wyniki wyborów.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: EVENo »

SciFun w Krótkim filmie o prawdzie i fałszu też o tym mówił. Pozycja obowiązkowa tak btw. dla każdego. Dosłownie każdego.


Szanowni Słuchacze,

prowadzimy intensywne prace nad wyjaśnieniem nieprawidłowego głosowania w notowaniu 1998 Listy Przebojów. Wiemy już na pewno, że dokonano ręcznej manipulacji polegającej na zmianie kolejności piosenek, na które głosowali słuchacze Trójki. Nasi radiowi informatycy przeanalizowali logowania osoby odpowiedzialnej za kolejność piosenek w elektronicznej wersji listy. Według głosów słuchaczy Kazik powinien być na miejscu czwartym.

Następnie zespół Listy Przebojów Trójki poblokował głosy słuchaczy oddane na innych wykonawców, które zostały uznane przez nich za nieuczciwe lub manipulacyjne. Wpłynęło to na pozycję utworów z wyższego miejsca, które znalazły się niżej "torując" drogę na wyższą pozycję piosence Kazika. Po tym zabiegu piosenka artysty znalazła się na drugim miejscu.

Z naszych ustaleń wynika, że to prowadzący tego dnia audycję zdecydował o przestawieniu piosenki "Twój ból jest większy niż mój" na miejsce pierwsze, a piosenka wybrana przez słuchaczy z największą liczbą głosów spadła na miejsce szóste. Przez te zabiegi ucierpieli inni wykonawcy i nie była to niestety pierwsza taka ingerencja w wolę słuchaczy.

Jest nam przykro , że doszło do takiej sytuacji i dlatego przepraszamy słuchaczy Listy Przebojów Trójki, że unieważniliśmy ostatnie notowanie LP3. Było to jedyna możliwa decyzja, która pomoże w utrzymaniu zaufania do tego programu i zasad oddawania głosów. Piosenki Kazika Staszewskiego od zawsze, nawet te najbardziej polityczne były grane na naszej antenie i nie ma powodów, aby się to miało zmienić.


Tomasz Kowalczewski
Dyrektor-Redaktor Naczelny
Programu 3 Polskiego Radia

Czyli zwalają całą winę na Niedźwieckiego. Najbardziej bawią mnie słowa "nie była to niestety pierwsza taka ingerencja w wolę słuchaczy". Aha, ale dopiero teraz Was to zaswędziało? I dopiero teraz postanowiliście zareagować w najbardziej radykalny sposób?

Wyobrażacie sobie jak Solorz dzień po emisji odcinka Tańca z Gwiazdami wydaje oświadczenie, że anuluje wyniki tego odcinka? :lol:

No i przeczą sami sobie - najpierw mówią, że w zestawie znalazła się piosenka, która nie powinna się tam znaleźć, a zaraz potem, że zajęła czwarte miejsce. No to jedno, albo drugie? I co to k**** znaczy "nie powinna się tam znaleźć"? Wedle jakich reguł?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
mario33x
It's My Life
It's My Life
Posty: 164
Rejestracja: 2 grudnia 2012, o 20:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: mario33x »

Bądźmy szczerzy, ta piosenka wybitna nie jest, to taki kawałek na tu i teraz, ale za miesiąc nikt by o niej nie pamiętał, a tak przez czyjąś głupote, Kazik ma hita i jedną z ważniejszych jego piosenek, którą już zawsze będziemy pamiętać:)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Pr. III

Post autor: EVENo »

mario33x pisze:Bądźmy szczerzy, ta piosenka wybitna nie jest, to taki kawałek na tu i teraz, ale za miesiąc nikt by o niej nie pamiętał, a tak przez czyjąś głupote, Kazik ma hita i jedną z ważniejszych jego piosenek, którą już zawsze będziemy pamiętać:)
Dokładnie. Choć jestem jedną z osób, które zagłosowały na Kazika i trzymały kciuki za pierwsze miejsce, to na pewno nie byłby to song, który przeszedłby do historii. Raczej forma małego protestu tu i teraz. Oni sami przerodzili mały protest w międzynarodowy problem.

Co do oświadczenia Dyrektora Trójki... Nawet jeśli Niedźwiedź wpłynął na wyniki, to nie powinno się tego rozwiązywać w taki sposób. Gdyby to była piosenka o czymś innym, to wzięli by go na bok, powiedzieli, że ma więcej tego nie robić, ucięli premię... może i nawet zwolnili, ale na pewno nie usuwaliby całego notowania, co najwyżej kazali Baronowi powiedzieć przy kolejnej Liście, że doszło do błędu i wyniki poprzedniego notowania zostały skorygowane. Cała ta akcja nie miałaby miejsca, gdyby nie chodziło o ten konkretny utwór, więc zwalanie winy na Niedźwiedzia, nawet jeśli miał w tym swój udział, jest odwracaniem uwagi od faktycznych powodów tej decyzji.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”