Marzenia..

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Marzenia..

Post autor: Smolek »

Macie jakieś marzenia, które chcielibyście kiedyś spełnić. Jak tak to piszcie, ja mam takie wielkie dwa marzenia.

1. Pojechanie na pierwszy w moim życiu koncert Bon Jovi (Jak nie będzie w Polsce, to pojadę do Niemiec).
2. Pojechanie na mecz Atletico Madryt do Madrytu.
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 08:06 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Moim największym muzycznym marzeniem jest nauka gry na gitarze basowej. Wynika to pewnie z sentymentu za Alecem Johnem Suchem. Zresztą basista jest zawsze takim "innym" członkiem zespołu. Niby go nie słychać, rzadko go pokazują, a jednak jest bardzo ważny, ponieważ z perkusją tworzy sekcję rytmiczną, czyli podstawę piosenek.

Kolejne marzenie to uzdrowienie muzycznego rynku, który znajduje się obecnie w stanie agonii. Przede wszystkim definitywnie pozbycie się tych wszystkich miałkich popowych gwiazdek dla nieletnich, typu Beyonce, Rihanna, Lady GaGa, Miley Cyrus, The Jonas Brothers czy Justin Bieber. W zamian pragnę powrotu do mainstreamu rockowych zespołów, które święciły sukcesy ponad 20 lat temu (oczywiście tych które jeszcze istnieją). Mówię to, ponieważ we współczesnej muzyce rozrywkowej nie znajduję dla siebie niczego godnego uwagi.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

1. Własny Intruder 800 :whoeva:
2. Objechanie nim całej Europy, najlepiej z osobą towarzyszącą
3. Znaleźć dobrze płatną pracę
4. Koncert BJ i zebranie calutkiej dyskografii
5. Normalny facet, który nie będzie musiał się dowartościowywać moim kosztem :)
6. ?adnego raka, wrzodów, stwardnienia rozsianego... jednym słowem ZDROWIE
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 08:06 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja marzę o bujnej grzywce jak kiedyś :). I powrotu do piłki, bo ostatnio kolano nie pozwala, ślady starej kontuzji...
Poza tym marzę o urlopie, bo właśnie wróciłem po 3 tygodniach i pierwszy dzień w pracy to masakra.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

witektok pisze:
misstwisted pisze:1. Własny Intruder 800 :whoeva:
Gustujesz w bardzo fajnych motorach, podobają mi się takie, niestety nie wiem czy kiedykolwiek będe mógł sobie na coś takiego pozwolić
Wszystko zależy od punktu trzeciego... ;/

Do mojej listy dodam jeszcze chyba najistotniejsza rzecz, o której jednak zapomniałam wspomnieć.
Chciałabym znaleźć PRAWDZIWEGO przyjaciela, który będzie akceptował moja bezpośredniość i przejawy bezczelności w pewnych momentach :) Na razie jakoś wszyscy okazują straszliwymi sztywniakami, którzy obrażają się za każde dwuznaczne słowo. Cóż, taka polska mentalność.
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 08:07 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

sobol_77 pisze:
Poza tym marzę o urlopie, bo właśnie wróciłem po 3 tygodniach i pierwszy dzień w pracy to masakra.
?ączę się z Tobą w bólu :( znam to okropne uczucie.

I chyba nie marzę o niczym ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Całkowita likwidacja polskich komercyjnych rozgłośni radiowych, takich jak ESKA, RMF FM, czy Zet-ka.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Geminiman019 pisze:Całkowita likwidacja polskich komercyjnych rozgłośni radiowych, takich jak ESKA, RMF FM, czy Zet-ka.
Białoruś czeka z otwartymi ramionami, kilka godzin pociągiem i będziesz w raju...
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Ja chyba nie jestem taki sztywny... cu? :whoeva:
Chociaż może lepiej nie powinienem się pytać :) hahaha
Nie wiem, nie poznałam cię jeszcze dobrze.

Na moje podejście do świata duży wpływ miało wychowywanie w rodzinie, w której było mało refleksji, a dużo pozytywnego śmiechu. Dlatego niektórzy nie potrafią zaskoczyć na odpowiednie obroty będąc w moim towarzystwie. Choć skrycie marzę aby posiadać taki przełącznik, który momentalnie będzie mógł mnie nastrajać stosownie do sytuacji :)[/quote]
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Scrooge pisze:
Geminiman019 pisze:Całkowita likwidacja polskich komercyjnych rozgłośni radiowych, takich jak ESKA, RMF FM, czy Zet-ka.
Białoruś czeka z otwartymi ramionami, kilka godzin pociągiem i będziesz w raju...
Ja nie mam najmniejszej ochoty się ruszać z tego miejsca w którym teraz jestem. Zresztą Ziemie Odzyskane cenię sobie znacznie bardziej, niż Kresy Wschodnie do których nic nie czuję. Napisałem to tylko dlatego, ponieważ jestem całkowicie zdegustowany poziomem jaki reprezentują te stacje radiowe. Dla mnie muzyka, którą puszczają te rozgłośnie, jest jak hamburger w McDonaldzie. Jednym uchem wpadnie, drugim wypadnie i nawet nie wiesz co to dokładnie było.

Jeżeli chodzi o marzenia takie bardziej realne, to zakup jakiś rzadkich kompaktów z muzyką, które są niedostępne w MediaMarktach czy Saturnach. Dokładniej singli polskich wykonawców, które nigdy się nie uświadczyło w normalnej sprzedaży. Zresztą nigdy nie dało się znaleźć w normalnej sprzedaży, żadnego kompaktowego singla pochodzącego od polskich wykonawców. W związku z tym pozostaje mi tylko Allegro. Może trafi się jakaś ciekawa okazja.

Chciałbym też żeby MTV definitywnie zakończyło emisję, bo to co się z nim teraz dzieje, to po prostu żenua. Jest tam pełno głupich reality-shows, które budzą moje zniesmaczenie i nie są dostosowane do takiego targetu docelowego, jakim jestem (26-latek) a muzyki jest tam tyle ile kot napłakał. Obecnie nie widzę żadnego sensu istnienia takiej telewizji, jaką jest MTV w obecnej postaci.
KondZik

Post autor: KondZik »

Ta, nie wiem czy był gdzieś temat o snach. Nie moge znaleźć wybaczcie jako coś.
To też związane z marzeniami:
Sniło mi się dziś w nocy, że byłem po koncercie za kulisami. Rozmawiałem z Jonem i Richiem. Uścisnąć ręke Sambory no marzenie :PPP Potem coś dłużej debatowałem z Jonem o czymś istotnym i się na mnie troche obraził a Richie się smiał :PPP
A potem coś mi się sniło, że jestem na koncercie gitarzystą :P
Z kumplami gramy w jakiejś sali, ludzi sporo, my gramy stonsów Satisfaction. Potem coś dla płci pięknej mieliśmy zagrać i zacząłem grać Make a memory. Nie wiem jakim cudem ludzie to znali i robili takie "łooo". Ja do kumpla czy pamięta tekst, a on, że nie i miałem ja być na wokalu kiedy... obudziłem się. :PPP

Dzięki :D :P
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 08:07 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”