CHCIA?(A)BYM...

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Fantaghiro7
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 524
Rejestracja: 14 czerwca 2013, o 13:30
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Fantaghiro7 »

Chciałabym mieć jeszcze dłuższe włosy :P
19.06.2013r. - Gdańsk
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

Chciałabym, żeby najbliższe 14 dni zleciały jak najszybciej.
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Agata BJ pisze:
Frankie pisze:Mam czasami takie chwile, że chciałbym wszystko rzucić i wyjechać do USA.
Zupełnie jak ja. Tylko u mnie plączą się myśli o UK.
u mnie jeszcze gorzej:
na Antarktydę!
tam ponoć nie ma uczulających pyłków...
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

imp pisze:
Agata BJ pisze:
Frankie pisze:Mam czasami takie chwile, że chciałbym wszystko rzucić i wyjechać do USA.
Zupełnie jak ja. Tylko u mnie plączą się myśli o UK.
u mnie jeszcze gorzej:
na Antarktydę!
tam ponoć nie ma uczulających pyłków...
Ale jest zimno! To ja już wolę życie z kropelkami... xD

A żeby nie offtopować, chciałabym przełamać zastój TFUrczy w kwestii pracy magisterskiej, bo pierwsze strony po 'rozruchu' są dość podłej jakości... *-*
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

99-in-the-shade pisze: A żeby nie offtopować, chciałabym przełamać zastój TFUrczy w kwestii pracy magisterskiej, bo pierwsze strony po 'rozruchu' są dość podłej jakości... *-*
99, jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że możesz mieć niemoc twórczą ;)

A żeby nie offtopować dopowiem, że chciałbym móc Ci pomóc w tej pracy - jeśli w swojej idealnej pracy chcesz mieć coś do czego będzie mógł się przyczepić promotor, daj znać! ;)
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Tomker pisze:
99-in-the-shade pisze: A żeby nie offtopować, chciałabym przełamać zastój TFUrczy w kwestii pracy magisterskiej, bo pierwsze strony po 'rozruchu' są dość podłej jakości... *-*
99, jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że możesz mieć niemoc twórczą ;)

A żeby nie offtopować dopowiem, że chciałbym móc Ci pomóc w tej pracy - jeśli w swojej idealnej pracy chcesz mieć coś do czego będzie mógł się przyczepić promotor, daj znać! ;)
Tomker - you made my evening ;) jak zwykle niezawodny ;)

A widzisz... jak się siądzie po ponad miesiącu rozjazdów i coverdale'owskiego 'I don't know where I'm going, but I sure know, where I've been', włączy laptopa (który przez ten czas zdążył zapaść w tak twardy sen, że przez kilka minut po podłączeniu do ładowania nawet nie reagował, powodując stan przedzawałowy ;) ) i próbuje odnaleźć beztrosko porzucony kiedyś tam wątek, w międzyczasie robiąc oczy jak spodki, że ja to tak podzieliłam...? - to i niemoc się pojawia, ale mam nadzieję, że pierwsze śliwki robaczywki, a dalej będzie lepiej. ;)

Co do rzeczy, do których promotor mógłby się przyczepić - nie wiem, czy zdaje on sobie sprawę z faktu, że ostatni rozdział będzie wybuchową mieszanką popkultury z propagandą i po stronach będzie skakał David Bowie, Iggy Pop, Roger Waters, U2, Elton John, Alfred Hitchcock... i jeszcze kilka innych ciekawych osobistości. Znając szanownego profesora, to cóż... chciałabym, żeby jednak to przyjął ;)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

99-in-the-shade pisze:Co do rzeczy, do których promotor mógłby się przyczepić - nie wiem, czy zdaje on sobie sprawę z faktu, że ostatni rozdział będzie wybuchową mieszanką popkultury z propagandą i po stronach będzie skakał David Bowie, Iggy Pop, Roger Waters, U2, Elton John, Alfred Hitchcock... i jeszcze kilka innych ciekawych osobistości. Znając szanownego profesora, to cóż... chciałabym, żeby jednak to przyjął ;)
easy baby dopisz tam Tomkera -zaliczysz wszystko ;]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

imp pisze:
99-in-the-shade pisze:Co do rzeczy, do których promotor mógłby się przyczepić - nie wiem, czy zdaje on sobie sprawę z faktu, że ostatni rozdział będzie wybuchową mieszanką popkultury z propagandą i po stronach będzie skakał David Bowie, Iggy Pop, Roger Waters, U2, Elton John, Alfred Hitchcock... i jeszcze kilka innych ciekawych osobistości. Znając szanownego profesora, to cóż... chciałabym, żeby jednak to przyjął ;)
easy baby dopisz tam Tomkera -zaliczysz wszystko ;]
Imp, chyba jako niezależnego recenzenta ;)

99 - co to za praca, po której stronach skaczą tak zacne dinozaury, jesteś na archeologii? ;)

Żeby nie offtopować - chciałbym być recenzentem magisterki 99 :)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Właśnie, 99, co studiujesz? :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Politologię, a moja praca magisterska dotyczy Berlina ;)
(Teraz powinnam napisać, że osoba, która odgadnie związek wymienionych powyżej postaci z pracą i kierunkiem studiów ma u mnie piwo, i równocześnie wykluczyć z zabawy Tomkera... xD)
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2013, o 21:49 przez 99-in-the-shade, łącznie zmieniany 1 raz.
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Karcia »

99, świetne, że piszesz o tym, co (jak rozumiem) cię interesuje i wplatasz takie smakowite kąski w postaci wymienionych artystów.
Jak się pisze, o czymś co ekscytuje i na czym się człowiek zna to bez kitu, promotor przyjmie z pocałowaniem ręki. Żeby tylko! Się potem okaże, że konieczna zmiana maila, bo profesor będzie potem nagabywał na jakieś wspólne wyprawy po meandrach rocknrollowego zepsutego świata :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

99-in-the-shade pisze:Politologię, a moja praca magisterska dotyczy Berlina ;)
(Teraz powinnam napisać, że osoba, która odgadnie związek wymienionych powyżej postaci z moją pracą i kierunkiem studiów ma u mnie piwo, i równocześnie wykluczyć z zabawy Tomkera... xD)
no widzicie? Czasami spełnienie się życzenia "chcę wiedzieć więcej" może negatywnie skutkować stratą piwa.
Tak, że uważajcie z tym "chciał(a)bym", bo gdy się coś zyska inne można stracić... ;)
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Karcia pisze:99, świetne, że piszesz o tym, co (jak rozumiem) cię interesuje i wplatasz takie smakowite kąski w postaci wymienionych artystów.
Jak się pisze, o czymś co ekscytuje i na czym się człowiek zna to bez kitu, promotor przyjmie z pocałowaniem ręki. Żeby tylko! Się potem okaże, że konieczna zmiana maila, bo profesor będzie potem nagabywał na jakieś wspólne wyprawy po meandrach rocknrollowego zepsutego świata :D
Haahaha :D Karcia, nie wyobrażam sobie mojego promotora w takiej roli :D W sensie, to jeden z profesorów 'starej daty', może nie tyle metrykalnie co mentalnie. Jakkolwiek gdybym tylko miała możliwość dalszej kariery naukowej, to na jej końcu zdecydowanie chciałabym wyglądać tak jak on (biorąc pod uwagę osiągnięcia, stosunek do studentów i... bibliotekę :D), to kilka semestrów zajęć z nim pozwala mi na ten dreszczyk niepewności, czy aby na pewno te wychuchane popkulturowe wywody będą się jeszcze mieścić w granicach jego wytrzymałości :D

[ Dodano: 2013-07-19, 23:55 ]
Tomker, może nie tyle wątpię, że ktokolwiek zacznie odgadywać, ile wątpię, że ktokolwiek trafi, także spokojna głowa :)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Karcia »

99 mentalna stara data, rozumiem: powaga, na twarzy wypisana kostnica na 60 osób, przez ten mur solidnego profesora z zasadami nic się nie przeciśnie. Ale ty go rozmieciesz w pył, tylko niech może Iggy się na tę okazję ubierze :D

Do tematu: chciałabym posnuć się nocą na motocyklu z kimś kto potrafi ten motocykl prowadzić, a w tle proszę ustawić "Love Is Strong" Rolling Stones'ów.
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Karcia, indeed :D Ów profesor był jednym z czynników, dla których porzuciłam styl ubierania się a'la '80's wiecznie żywe', bo jak mnie widział w obcisłych jeansach, kowbojkach, w koszulce HRC/jakiejś kapeli i z chustką w którymś strategicznym miejscu, to o rany, jak go skręcało. xD Bardzo widocznie. Ale prowadził fantastyczne wykłady (dlatego miał pecha oglądać mnie co tydzień), a na egzaminie liczyła się wiedza, a nie jakieś wyimaginowane uprzedzenia. Naprawdę, mój ulubiony wykładowca. :)

I mogę się podpiąć pod Twoją zachciankę... :D
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”