Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

Tomker pisze:ok, wiele osób powiedziało mi, że czas na "mocny wpis" ;)
Ale będzie bez trolowania, na serio:
naprawdę są tu osoby, które usprawiedliwiają oficjalne publiczne kloaczne chamskie zachowanie?? Szok.
Wśród fanow JBJ? Szok...
Dla mojego pokolenia to coś strasznego. Niezależnie czy krzyczą prostytutki czy przestraszone niedojrzałe kobiety czy inne. Te drugie czy trzecie (bez obrazy) oczywiście też powinny mieć szanse na wypowiedź.
Ale!
Ale styl się musi liczyc; nie można wypowiadac się z poziomu rynsztoka.
Ja, jako stary rockers i tak jestem baaardzo liberalny w kwestii zachowania. Ale... bez przesady...
Mozna protestować przeciwko wszystkiemu. Ale godnie.
Zdaję sobie sprawę z tego, że będę za to wyp.. ony przez wspolczesnych chamskich polgłowków, ale...
sorry, ale "języki" i postawy są różne - to nihil novi- ale warto odróżnić godność od syfu, pamiętajcie o tym
Chyba już wiem czemu "Beg" Seethera Ci się nie podoba :lol:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:
Tomker pisze:ok, wiele osób powiedziało mi, że czas na "mocny wpis" ;)
Ale będzie bez trolowania, na serio:
naprawdę są tu osoby, które usprawiedliwiają oficjalne publiczne kloaczne chamskie zachowanie?? Szok.
Wśród fanow JBJ? Szok...
Dla mojego pokolenia to coś strasznego. Niezależnie czy krzyczą prostytutki czy przestraszone niedojrzałe kobiety czy inne. Te drugie czy trzecie (bez obrazy) oczywiście też powinny mieć szanse na wypowiedź.
Ale!
Ale styl się musi liczyc; nie można wypowiadac się z poziomu rynsztoka.
Ja, jako stary rockers i tak jestem baaardzo liberalny w kwestii zachowania. Ale... bez przesady...
Mozna protestować przeciwko wszystkiemu. Ale godnie.
Zdaję sobie sprawę z tego, że będę za to wyp.. ony przez wspolczesnych chamskich polgłowków, ale...
sorry, ale "języki" i postawy są różne - to nihil novi- ale warto odróżnić godność od syfu, pamiętajcie o tym
Chyba już wiem czemu "Beg" Seethera Ci się nie podoba :lol:
Być może jestem już ostatnim pokoleniem, które wolało dążyć do klasycznego piekna niż brzydoty i uważało, że brzydota jest potrzebna JEDYNIE by mozna było zobaczyć piękno :)
Może to kwestia wychowania - jeden z wielu przykladow, które napiszę na szybko - mój dziadek był zamęczany w niemieckich obozach i nigdy nie uslyszalem by przeklinał i upadlał się jak człowiek z rynsztoka. By protestował niegodnie. Kłania się Pan Cogito, - to nie nierealna postać. On i jego bliscy zachowali ludzką godność, ktorej nikt nie złamał nawet w nieludzkich sytuacjach. Może to jakich mielismy przodków mocno determinuje nasze postawy. Może tu jest klucz ludzkich postaw. Jakby nie było ja nigdy nie wolałem iść na uliczną chamską łatwiznę i to doradzam wszystkim niezależnie czy się z nimi zgadzam czy nie :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Offtop

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:
EVENo pisze:
Tomker pisze:ok, wiele osób powiedziało mi, że czas na "mocny wpis" ;)
Ale będzie bez trolowania, na serio:
naprawdę są tu osoby, które usprawiedliwiają oficjalne publiczne kloaczne chamskie zachowanie?? Szok.
Wśród fanow JBJ? Szok...
Dla mojego pokolenia to coś strasznego. Niezależnie czy krzyczą prostytutki czy przestraszone niedojrzałe kobiety czy inne. Te drugie czy trzecie (bez obrazy) oczywiście też powinny mieć szanse na wypowiedź.
Ale!
Ale styl się musi liczyc; nie można wypowiadac się z poziomu rynsztoka.
Ja, jako stary rockers i tak jestem baaardzo liberalny w kwestii zachowania. Ale... bez przesady...
Mozna protestować przeciwko wszystkiemu. Ale godnie.
Zdaję sobie sprawę z tego, że będę za to wyp.. ony przez wspolczesnych chamskich polgłowków, ale...
sorry, ale "języki" i postawy są różne - to nihil novi- ale warto odróżnić godność od syfu, pamiętajcie o tym
Chyba już wiem czemu "Beg" Seethera Ci się nie podoba :lol:
Być może jestem już ostatnim pokoleniem, które wolało dążyć do klasycznego piekna niż brzydoty i uważało, że brzydota jest potrzebna JEDYNIE by mozna było zobaczyć piękno :)
Może to kwestia wychowania - jeden z wielu przykladow, które napiszę na szybko - mój dziadek był zamęczany w niemieckich obozach i nigdy nie uslyszalem by przeklinał i upadlał się jak człowiek z rynsztoka. By protestował niegodnie. Kłania się Pan Cogito, - to nie nierealna postać. On i jego bliscy zachowali ludzką godność, ktorej nikt nie złamał nawet w nieludzkich sytuacjach. Może to jakich mielismy przodków mocno determinuje nasze postawy. Może tu jest klucz ludzkich postaw. Jakby nie było ja nigdy nie wolałem iść na uliczną chamską łatwiznę i to doradzam wszystkim niezależnie czy się z nimi zgadzam czy nie :)
Coś w tym jest Tom. I mamy kolejny wspólny punkt: mój dziadek siedział przez 5 lat w 3 różnych obozach jenieckich. Nie usłyszałem nawet "cholera" od niego...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

Pewnie włożę kij w mrowisko, ale spytam - czy Hitler zrobiłby to, co zrobił, gdyby ktoś na czas nie kazał mu w*********ć?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:
Coś w tym jest Tom. I mamy kolejny wspólny punkt: mój dziadek siedział przez 5 lat w 3 różnych obozach jenieckich. Nie usłyszałem nawet "cholera" od niego...
Prezesie (!) - dzięki za ten wpis, bo już mialem obawę, że jestem ostatnim wyjątkiem i to byłoby słabe. Bardzo dziękuję za to świadectwo!
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Offtop

Post autor: Bon Jovi »

Od mojej Babci też nigdy nie usłyszałem żadnego przekleństwa, też była w obozie, nawet jak była aresztowana w czasie stanu wojennego, za to że była w AK. Po wyjściu też nie przeklinała. Brzydziła się przekleństw. Od 28 lat nie ma już Jej.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Franciszek Józef I
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:49
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Gliwice

Re: Offtop

Post autor: Franciszek Józef I »

Nie jestem przeciwny protestom, nawet je popieram (nie oznacza to, że popieram panią Lempart), ale od agresji słownej jest bardzo blisko do agresji fizycznej. Nie chciałbym, żeby w Polsce na ulicach działy się takie rzeczy jak w II RP, na Ukrainie podczas Majdanu, czy to co się wyrabia teraz w Gwatemali. Dla kontrastu, aksamitna rewolucja w Czechach i rewolucja róż w Gruzji osiągnęły swój cel i rządy dużo bardziej opresyjne niż pisowski ustąpiły. I jakoś dziwnym trafem nie było tam wrzasków typu j**ać, czy wyp***dalać.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

Franciszek Józef I pisze:(nie oznacza to, że popieram panią Lempart)
Nawet nie wiem kto to.

Nawiązując jeszcze do poprzedniej konwersacji - sięgając pamięcią też nie przypominam sobie, żeby moi dziadkowie przeklinali. W obozach nie byli, bo urodzili się, co ciekawe, podczas wojny, z czego jeden dziadek po drugiej stronie barykady (jedyne zdjęcie pradziadka, jakie mam, to takie w SS-mańskim mundurze - true story). Więc z jednej strony wpływ na zachowanie i kulturę wypowiedzi ma stara data - m.in. wychowanie bez internetu i filmów pełnych przemocy.

Z drugiej zaś - wewnętrzny spokój. Spokój, jakiego doznali Wasi dziadkowie, gdy wojna się skończyła. Oni po prostu najgorsze już przeżyli, ich złoczyńcy stali się przeszłością. Myślę, że to ulga na całe życie. Jeśli przeżyło się obóz, to każdy dzień poza jego murami jest wspaniały, a otaczająca rzeczywistość łatwa do zaakceptowania.

I dlatego moja babcia takiego spokoju ducha nie zaznała. Odkąd tylko pamiętam, za każdym razem, gdy w telewizji pojawia się Leszek Miller, dostaje nerwicy i mruczy coś pod nosem. Nie przeklina, ale i tak nie szczędzi słów. Reaguje na jego widok zupełnie jak na widok Hitlera - dlaczego? Bo Hitlera nie przeżyła na własnej skórze i dla niej Leszek Miller jest złem ostatecznym. Cóż, jakie czasy, taki złoczyńca.

A więc budują się tu dwa skrajne scenariusze: przeżyć piekło, aby zacząć doceniać piękno życia niezależnie od okoliczności albo urodzić się w luksusie i pragnąć jeszcze więcej luksusu.

Więc chyba faktycznie nie ma co się wkoo***** na tych głupków, trza wyłączyć telewizor i co ma być, to będzie. Z głodu przecież nie umieramy :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Re: Offtop

Post autor: KM »

EVENo pisze:
Franciszek Józef I pisze:(nie oznacza to, że popieram panią Lempart)
Nawet nie wiem kto to.

Nawiązując jeszcze do poprzedniej konwersacji - sięgając pamięcią też nie przypominam sobie, żeby moi dziadkowie przeklinali. W obozach nie byli, bo urodzili się, co ciekawe, podczas wojny, z czego jeden dziadek po drugiej stronie barykady (jedyne zdjęcie pradziadka, jakie mam, to takie w SS-mańskim mundurze - true story). Więc z jednej strony wpływ na zachowanie i kulturę wypowiedzi ma stara data - m.in. wychowanie bez internetu i filmów pełnych przemocy.

Z drugiej zaś - wewnętrzny spokój. Spokój, jakiego doznali Wasi dziadkowie, gdy wojna się skończyła. Oni po prostu najgorsze już przeżyli, ich złoczyńcy stali się przeszłością. Myślę, że to ulga na całe życie. Jeśli przeżyło się obóz, to każdy dzień poza jego murami jest wspaniały, a otaczająca rzeczywistość łatwa do zaakceptowania.

I dlatego moja babcia takiego spokoju ducha nie zaznała. Odkąd tylko pamiętam, za każdym razem, gdy w telewizji pojawia się Leszek Miller, dostaje nerwicy i mruczy coś pod nosem. Nie przeklina, ale i tak nie szczędzi słów. Reaguje na jego widok zupełnie jak na widok Hitlera - dlaczego? Bo Hitlera nie przeżyła na własnej skórze i dla niej Leszek Miller jest złem ostatecznym. Cóż, jakie czasy, taki złoczyńca.

A więc budują się tu dwa skrajne scenariusze: przeżyć piekło, aby zacząć doceniać piękno życia niezależnie od okoliczności albo urodzić się w luksusie i pragnąć jeszcze więcej luksusu.

Więc chyba faktycznie nie ma co się wkoo***** na tych głupków, trza wyłączyć telewizor i co ma być, to będzie. Z głodu przecież nie umieramy :)

Hmmm... w moim domu rodzinnym się nie przeklina, a dotyczy to zarówno dziadków z obu stron (jedni przeżyli wojnę łatwiej, drudzy gorzej), moich rodziców, od których nigdy nie usłyszałam przekleństwa (a urodzili się już po wojnie), większości cioć i wujków (z tymi "wżenionymi" do rodziny to już różnie bywa ;-) ). Najgorzej w rodzinie mówiłam ja, używając od czasu do czasu "kurcze" lub "cholera" - i to też true story ;-).
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Offtop

Post autor: aLittleRunaway »

Hejka wszystkim ? co u Was? to chyba dobry temat na offtop ?
Anyways dziś w czasie lekcji online przyszło do mnie na maila powiadomienie z Bon Jovi Official Site, to z filmikiem na którym Jon zakłada perukę i sztuczne wąsy ? zagapiłam się na niego i w sumie przez kolejne pół godziny nie ogarniałam co się dzieje na lekcji ?
"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
Wiki2691
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2020, o 16:16
Ulubiona płyta: Thus house is not fo

Re: Offtop

Post autor: Wiki2691 »

Hejka, u mnie wszystko w porządku! A jak u Ciebie?! Na temat filmiku miałam podobnie jak ty tylko miałam przypał i zapomniałam wyłączyć mikrofon i mowie ,,OMG co przystojniak,, i cala klasa sie śmiała.??
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Offtop

Post autor: aLittleRunaway »

Nieźle ?
no ale jednak jak by nie spojrzeć, z naszego Jasia jest wyjątkowy przystojniak ?

Och i u mnie wszystko ok ? tzn w zasadzie 99% mojego czasu zajmuje wgapianie się w fotki Jona ?
W ogóle trochę słabo że te ferie były przesunięte, akurat teraz przydałoby się trochę wolnego ?
"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
Wiki2691
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2020, o 16:16
Ulubiona płyta: Thus house is not fo

Re: Offtop

Post autor: Wiki2691 »

Och tak❤ nasz kochany Jonuś jest najprzyztojnieszy ❤ Ja osobiście ostatnio też praktycznie przeglądam zdjecia Jona ale ostatnio zachciało mi się oglądać koncertu z Gdańsku i Warszawy❤ Ehhh to były niesamowite dni w moim życiu ❣
aLittleRunaway
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 5 czerwca 2020, o 19:13
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Offtop

Post autor: aLittleRunaway »

Fajnie miałaś że widziałaś ich też w Gdańsku ?
hmm, zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy ta rozmowa to ciągle offtop ?
"...But I'm gonna die believin'
Each step that I take
Ain't worth the ground that I walk on
If we don't walk it
our own way..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”