Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

EVENo

Offtop

Post autor: EVENo »

Co prawda czasy, w którym wielkie offtopy były na forum codziennością minęły, ale postanowiłem założyć temat, o którym powinien sobie przypomnieć każdy, który chce pisać nie na temat.

O co konkretnie chodzi? Na przykład dam ostatni, jakże błyskotliwy, temat o BJ w Polsce z linkiem do newsa na zupełnie nieznanym nam portalu. Temat został zamknięty, posty nie na temat usunięte. Mimo to uważam, że mogły one dać trochę ubawu, zabawy. Więc czemuż nie kontynuować tego komediowego spektaklu?

Ten temat ma być rodzajem małego chatu, niech każdy pisze co chce, na wybrany temat, nie pasujący do niczego. Jeżeli się postaramy stworzymy mega-zabawny offtop.

Temat tworzę nie tylko z myślą o osobach takich jak ja, którzy chcą pogadać o czymś zupełnie bzdurnym i bezsensownym lub chcą coś powiedzieć, ale boją się bana i tego, że post zostanie usunięty za offtop, ale także z myślą o Tych, którzy naprawdę chcą gadać o muzyce i wkurza ich, kiedy jakieś wybryki natury, takie jak EVENo śmiecą głupimi postami na dobrych tematach.

Na początek chcę przywrócić rozmowę pod zamkniętym tematem o BJ w Polsce.

A więc odpowiedź dla Alniac (która powiedziała, że mam błędne informacje n.t. Pisma Świętego):

A ósmego dnia Bóg stworzył Polskę. A Bóg widząc, że nie była dobra, nakazał Jonowi się tam nie pokazywać do momentu, w którym w kraju tym kościół będzie kościołem, a polityka polityką.
[Księga Rodzaju, 254-256]

I wtem Donald zawitał do Polski. I zawołał do zebranych tam: "Polacy! Niechaj kościół u was kościołem się stanie i od polityki się uwolni, aby ta była osobną rzeczą!" I tak też Polacy uczynili. A przeciwnicy Donalda pod Pałacem się zebrali i wykrzyknęli: "Nie może stać się tak! Albowiem Jon nigdy do nas nie zawita, bo taka wola Boga!"
[Apokalipsa wg Św. Jana, 874-877]

[ Dodano: 2010-10-18, 17:06 ]
Aha i jeszcze jedno: weźcie się postarajcie i spróbujcie odpowiedzieć na moją zagadkę w "Co to za piosenka?".
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ta i znowu usuwający nie miał odwagi się podpisać ;]
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Chciałbym was szczerze przeprosić i coś wyjaśnić jeżeli chodzi tu o moje kwieciste wypowiedzi na temat tego reżysera Marty'ego Callnera. Ja nie miałem żadnych złych czy niejednoznacznych intencji. Mi się po prostu bardzo podobają jego wideoklipy z lat 90, które zrobił dla Aerosmith, ZZ Top czy Bon Jovi. Lubię takie teledyski, kiedy jest pokazywana naprzemiennie fabuła i grający zespół. Mam też zboczenie na punkcie wideoklipów w wersji performance (sam grający zespół). Wiecie że takie wersje zrobił do utworów "Always" i "Lie to Me". Próbuje się także dowiedzieć czy są takie obrazki promujące płytę "Get A Grip" (Livin' on the Edge, Cryin', Amazing) oraz "Breakaway" performance version panów z brodami. Jeżeli chodzi o Aerosmith, to takich wersji najprawdopodobniej po prostu nie ma. Jednak cały czas łudzę się że są gdzieś ukryte w czeluściach Internetu. Bardziej prawdopodobne jest to w wypadku ZZ Top. Podstawowa wersja teledysku jest za długa (prawie 7 minut), ma momentami za mocne sceny (bo historią jest romans śmiertelnika z wampirzycą) a poprzedni teledysk "Pincushion" ma na pewno taką wersję (tyle że wyreżyserował go Julien Temple). Ponadto może to też sugerować okładka tego singla. Ostatnimi teledyskami tego typu są "Here to Stay" i "Thoughtless" Korna z 2002 roku, nakręcone przez braci Alberta i Allena Hughesa. Ponadto jestem osobą mocno wyczuloną na to, jak ktoś do mnie mówi w dwuznaczny sposób i próbuje robić ze mnie jaja.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Hehehe Gem myślę, że nikogo nie uraziłeś, spoko luz... może na początku drażniłeś poszczególne osoby, w tym i mnie, ale chyba wszyscy się już przyzwyczaili do Twojego stylu pisania i co by nie mówić sam czasami lubię poczytać Twoje posty, od razu mam lepszy humor ;)
Widzę, że i tym razem nie wytrzymałeś ;) pierwsze trzy zdania jakiś wyjaśnień, a dalej znowu stara melodia :D Powodzenia w poszukiwaniu zaginionych wersji!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Mnie ostatnio udało się zdobyć teledysk Bed Of Roses tylko i wyłącznie ze studia nagraniowego :) cos pięknego - jak będe miał sprawny serwer to podziele się z wami pijawki ;)
C'mon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Scrooge pisze:Ta i znowu usuwający nie miał odwagi się podpisać ;]
Dzień dobry, to byłam ja (ostatnio tylko ja usuwam posty, więc myślałam że się domyślicie, ale się widać pomyliłam) :) Wystarczająco odważnie? :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Nie no spoko, ale mimo wszystko dobrą tradycją przez jakiś czas było, że usuwający się podpisywał :P
EVENo

Post autor: EVENo »

Scrooge pisze:Nie no spoko, ale mimo wszystko dobrą tradycją przez jakiś czas było, że usuwający się podpisywał :P
Świat się zmienia, ludzie się zmieniają. Jest nawet taka legenda, że Bon Jovi grali kiedyś rocka.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

lubie placki
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Jeżeli chodzi o moje zainteresowanie muzyką, to na poważnie zacząłem się nią interesować na przełomie lat 1995/1996. Wszystko co dotyczyło muzyki w latach 1990-1994 jest dla mnie kompletną czarną dziurą i (prawie) niczego z tego okresu nie kojarzę z autopsji. Dlatego takie wydawnictwa jak "Temple of the Dog", "Czarny Album" Metalliki, "Nevermind" Nirvany, "Use Your Illusion I & II" Guns N' Roses, "Ten" Pearl Jam, "Dirt" Alice in Chains, debiutancki album Rage Against the Machine, "Pablo Honey" Radiohead, "Superunknown" Soundgarden czy "Above" projektu Mad Season znaczą dla mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. To co przed chwilą napisałem jest całkowicie szczere i nic nie ma wspólnego z polityczną poprawnością. Ale co poradzić że mnie muzycznie edukowała Lista 30 Ton, ponieważ nigdy nie miałem (i do dziś nie mam) dostępu do żadnej tematycznej telewizji kablowej czy satelitarnej. Gdy rozpocząłem swoją muzyczną przygodę, flanelarze z Seattle definitywnie zniknęli z mediów, a Metallicę poznałem albumem "Load" (wtedy nawet nie wiedziałem kim był Cliff Burton). Ja zacząłem się interesować na poważnie Bon Jovi (i innymi fajnymi zespołami z lat 80 i 90) dopiero kilka lat temu i mam cały czas potworne zaległości, jeżeli chodzi o moją muzyczną wiedzę. Ja nawet nie mam 30 lat (urodziłem się w 1985 roku) i mieszkam na przedmieściach dużego miasta (tam wszelkie nowinki z zachodu trafiały z dużym opóźnieniem).
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

jovi pisze:Mnie ostatnio udało się zdobyć teledysk Bed Of Roses tylko i wyłącznie ze studia nagraniowego :) cos pięknego - jak będe miał sprawny serwer to podziele się z wami pijawki ;)
O ten teledyski ci chodzi?

http://www.youtube.com/watch?v=jKOjcqoZRRs
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Scrooge pisze:Nie no spoko, ale mimo wszystko dobrą tradycją przez jakiś czas było, że usuwający się podpisywał :P
Zawsze też to czynię. Teraz jednak uznałam, że skoro to JA zamknęłam tamten temat i to JA napisałam w nim ostatniego posta to jest chyba logiczne, że również JA usunęłam zbędne posty :) Nie wypieram się tego.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Jeśli chodzi o teledyski to znalazłem teledysk do These Days, a trochę inny.

http://www.youtube.com/watch?v=-9IfSv5Kc5Q
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Agata BJ pisze: Zawsze też to czynię. Teraz jednak uznałam, że skoro to JA zamknęłam tamten temat i to JA napisałam w nim ostatniego posta to jest chyba logiczne, że również JA usunęłam zbędne posty :) Nie wypieram się tego.
A to widzisz, o tym nie wiedziałem / nie zauważyłem - MÓJ B??D ;) wybacz mi :P
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

O ten teledyski ci chodzi?
Kolejny raz Bon Jovi zrobiło coś "ponad normę". Taka wersja "pseudo performance". Szkoda tylko że piosenka nie jest cała. Chyba wyobrażacie sobie oglądanie tego przez ponad 6 i pół minuty. No i dlaczego tam nie prawie słychać gitary? Czyżby pierwowzór "Lie to Me" Hammond Mix? Poszukacie także wersji hiszpańskiej tej piosenki pt: "Cama de Rosas". Bon Jovi to jednak jedni z rekordzistów jeżeli chodzi o liczbę teledysków. PS: Wiem dobrze że ten teledysk wyreżyserował Wayne Isham.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”