Sport

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

To może parę słów o mnie... jak chyba większość chłopaków od dzieciństwa interesuję się piłką nożną. Od kiedy pamiętam kibicuję Interowi Mediolan, wciąż pamiętam czasy Ronaldo, Baggio, Djorkaeff'a, Simeone, Zamorano, Ventoli, Pagliuci, Recoby...i do dziś nie potrafię zrozumieć dlaczego tamta ekipa nie zawojowała Europy, no ale za to w tym roku w końcu Inter powalczy o Ligę Mistrzów w finale i myślę, że wygra ;) Drugą drużyną, której kibicuję od ponad 10 lat jest Real Madryt, którym zresztą namiętnie gram w internetowej lidze Fifa 10 :P. Polską ekstraklasą generalnie nigdy się nie emocjonowałem, jedyną drużyną, którą darzę sympatią jest Wisła Kraków - sprawa moim zdaniem już przesądzona - tegoroczny mistrz polski ;)

Poza piłką interesuję się Formułą 1, względnie od niedawna - od kiedy startuje w niej Robert Kubica. No i oczywiście jak chyba każdy w Polsce, zdarza mi się usiąść przed telewizorem gdy skacze Adam ;)
EVENo

Post autor: EVENo »

No to możemy obstawiać kto wygra LM :D Bo ja mam wielką niechęć to wszystkich włoskich klubów, co automatycznie sprawia, że będę kibicował Bayernowi. Tymbardziej, że gra tam mój ulubieniec - Frank Ribery. Ale dzięki José Mourinho Inter gra najlepiej od kilku lat, więc finał zapowiada się emocjonująco (w sumie - kto spodziewał się, że to te dwie drużyny zagrają w finale?)
A ogółem to na pierwszym miejscu zawsze stawiam Chelsea London.

Już w tym tygodniu GP Monako. To może być niesamowicie trudny wyścig z wieloma niespodziankami. Wszystko za sprawą nowych zespołów - dużo samochodów, wielu kierowców, którzy popełniają błędy i to wszystko na ulicach Monako. Będzie się działo :D
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Ja również od małego interesuję się piłką nożną, grałem sporo ale odkąd studiuję czasu i okazji do grania jest niewiele. Odkąd pamiętam jestem kibicem i fanem Manchester'u United (kto pamięta finał LM z sezonu 98/99 z Bayernem Monachium? :D) Porażka w ćwierfinale tegorocznej LM z tymi ciu*ami dość mocno zabolała, a do tego w tym sezonie Chelsea Londyn zgarnęła Mistrza Anglii... :zly: Także EVENo..raczej nie zostaniemy kumplami :cfaniak:
Ponadto obowiązkowo siadam przed TV jak gra Reprezentacja...niezależnie od nastroju jaki obecnie panuje wokół kadry, patriotyzm taki chyba ;]. Miałem okazję być na dwóch meczach Polaków, szczególnie ten w 2008 na ME, na meczu Polska-Austria w Wiedniu był niesamowitym przeżyciem. Chyba każdy pamięta Howarda Webba i jego decyzję z ostatnich minut meczu...niezapomniane uczucie, kiedy 15tys Polaków na stadionie drze mordy: "SęDZIA CH*J" :D

A tak poza tym...Małysz, czasem Kubica, siatkówka i piłka ręczna ;]
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Finału z Bayernem nigdy nie zapomnę byłem wtedy w 5 czy 6 klasie podstawówki i mój najlepszy kolega z ławki był fanem MU hehe, ja również wtedy kibicowałem diabłem jako, że nie cierpiałem Bawarczyków z Khanem, Matheusem i Effenbergiem na czele...

A pamiętasz JJ półfinał Manchester - Real na Old Trafford i genialną akcję Redondo lewą stroną boiska, po której gola zdobył Raul? Chyba do końca życia tego nie zapomnę... btw Redondo moim zdaniem najlepszy środkowy pomocnik w historii, troszkę niedoceniony i po chamsku potraktowany na koniec przez Real...

http://www.youtube.com/watch?v=X9I6rOtCYR0 na końcu w 3 powtórce widać jak 1 zagraniem załatwił 3 asekurujących go graczy MU - genialne ;)
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Dzięki za link, nie pamiętałem już tego. Bramka Beckham'a z tego samego meczu z resztą też niczego sobie ;] Ale faktycznie Real miał wtedy mega ekipę. A potem zaczęło się wielkie kupowanie...Galaktyczni o dupe rozbić :P
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Wszystko wina Florentino Pereza, od kiedy został prezydentem Realu i wprowadził tą beznadziejną politykę wielkich zakupów Real nie jest już tą drużyną co kiedyś... z resztą sam Redondo został na siłę sprzedany do Milanu tylko dlatego, że jako kapitan drużyny w trakcie kampanii bardzo jednoznacznie popierał rywala Pereza - Lorenzo Sanza. Takiego zawodnika brakuje Realowi od lat i dlatego nie mogą nic zdziałać w lidze mistrzów, nie mają prawdziwego lidera, kogoś kto by kierował ich grą chociaż w części tak jak Redondo. Swego czasu pamiętam, że o Gutim mówiło się, że gdy Redondo zakończy karierę (bo nikt nie sądził, że zakończy ją poza Madrytem) to będzie on jego godnym następcom... jak widać nic z tego nie wyszło. W Realu źle się dzieje, zobaczcie jakie cyrki robią z Raulem... człowiek symbol, nie powinno być żadnych spekulacji wokół niego, kiedyś to było nie do pomyślenia Hierro czy Sanchisa zupełnie inaczej potraktowano.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Sport

Post autor: teken020 »

spać mi się chce...
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

No to możemy obstawiać kto wygra LM :D
Pippo mnie zje, ale oczywiście Interrr :D Chociaż numerem jeden w Europie jest dla mnie Real, któremu kibicuję od 13 lat.
kto pamięta finał LM z sezonu 98/99 z Bayernem Monachium? :D
Też to pamiętam! Nawet mam przed oczami te bramki Solskjaera i Sheringhama - coś niesamowitego :D No i rewelacyjny ciemnoskóry atak Dwight York - Andy Cole. To były czasy...
A pamiętasz JJ półfinał Manchester - Real na Old Trafford i genialną akcję Redondo lewą stroną boiska, po której gola zdobył Raul? Chyba do końca życia tego nie zapomnę... btw Redondo moim zdaniem najlepszy środkowy pomocnik w historii, troszkę niedoceniony i po chamsku potraktowany na koniec przez Real...
Małe sprostowanie - to był ćwierćfinał ;)
Jeśli mogę się wtrącić, to takich piłkarzy "niechcianych" w Realu było więcej. Bo jak można pozwolić odejść takim graczom, jak Cambiasso, Geremi, Robben... A ściągać takiego Beckhama, który poza rzutami wolnymi niczym się nie wyróżnia.

A wracając do starych meczów, kto pamięta czasy, gdy Barcelona dostawała lanie na Camp Nou od Dynama Kijów? I hat-trick Szewczenki :)
spać mi się chce...

:whoeva:
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Misiek pisze: A wracając do starych meczów, kto pamięta czasy, gdy Barcelona dostawała lanie na Camp Nou od Dynama Kijów? I hat-trick Szewczenki :)
o taaa Szewa - Rebrov to był atak!!! + Wielki Walery ?obanowski na ławce trenerskiej... dynamo wtedy ostro namieszało ;)
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

co do Pudziana to dobrze będzie jak powali przeciwnika w pierwszych 2 minutach walki, bo im dłużej tym gorzej dla niego.

F1 - Kubica to dla mnie oprócz Alonso najlepszy kierowca w stawce. Tu sie liczy przede wszystkim bolid. Co potwierdza nagła zmiana z przeciętniaków jakimi byli Button i Webber w nagłych wirtuozów kierownicy?!

Od dziecka jestem wielkim fanem Rakowa, a z racji tego, że nie jestem hooliganem i nie uznaję walk wewnątrz miastowych drugi mój klub to AZS Cz-wa.

w Pes-ie najczęściej gram Celtic-iem. To co jest najpiękniejsze w sporcie to jego nieprzewidywalność i wielka gra emocji, dlatego fantastycznie, że Inter ograł Barcelonę Messiego. Dlatego możliwe, że Interowi trudniej będzie ograć Bayern, bo teraz już nie będą występować w roli kopciuszka jak miało to miejsce w przypadku potyczek z Katalończykami.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Pisałem w moim wcześniejszym poście w tym temacie o tym, ze bardzo lubię NFL. Poniżej macie próbkę możliwości zawodników z jajowatą piłką :)

http://www.youtube.com/watch?v=M3Ij18ViQvw


W finale Ligi Mistrzów stawiam na Inter. To będzie pojedynek dwóch świetnych trenerów i dwóch zawodników, których pozbył się Real Madryt, a którzy stanowią o sile swoich nowych drużyn tj. Wesley Sneijder i Arjen Robben.

Pisaliście już o finale Bayern vs Manchester. Tego meczu nie zapomnę do końca życia. Innym z niezapomnianych finałów Ligi Mistrzów będzie dla mnie zawsze ten z 2005 roku. W bramce The Reds cudów dokonywał Jurek Dudek.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
EVENo

Post autor: EVENo »

Za około 2 godziny Kwalifikacje do GP Monaco... Q1 będzie szalone. Miejmy nadzieję, że nie ucierpi na tym Robert. W wyścigu stawiam na Alonso, teoretycznie Kubica jest tuz za nim, więc nadzieje na podium są spore.

[ Dodano: 2010-05-15, 19:06 ]
No i Kubica drugi :jupi:
I moim zdaniem jest faworytem, bo samochód jest ustawiony na wyścig, Robert miał najlepsze czasy na twardszej mieszance opon i jest bardziej bezbłędny niż Webber.

Pech Alonso ;/ Szkoda go, ale dzięki temu Kubik ma znacznie większe szanse na zwycięstwo.

[ Dodano: 2010-05-16, 16:10 ]
Borowczyk miał bardzo przyjemną wpadke podczas treningu i zamiast Bruno Senna powiedzial Ayrton Senna...

Kubik trzeci :jupi:
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

forza Internazionale !!!!!!!!!! yeah :D
For those about to rock - we salute you ;)
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Piękny mecz, genialny Inter, genialny Mou. Po 14 latach kibicowania Interowi w końcu mogłem się cieszyć ze zwycięstwa w LM coś pięknego :D
EVENo

Post autor: EVENo »

Inter nie do przebicia. Jose pokazał jak dobrym jest trenerem i w jak efektowny sposób potrafi wyszkolić drużynę. Defensywa pozwoliła Bayernowi na zaledwie dwie groźne akcje.
Mecz ogólnie pod względem atrakcyjności nie zasłużył sobie na miano Finału LM, ale Inter jak najbardziej zasłużył na Puchar Europy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”