Sport

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
EVENo

Sport

Post autor: EVENo »

Wszystko wskazuje na to, że takiego tematu jeszcze nie było, więc postanowiłem założyć ogólny temat sportu. Myślę, że nic więcej dodawać nie muszę. Po prostu wszystko, co związane ze sportem, nasze wrażenia i spekulacje możemy kumulować w tym temacie.

Pierwsze co sie nasuwa to dzisiejsza Konfrontacja Sztuk Walki 13. Szykuje się kilka naprawdę ciekawych walk, a głównym daniem ma być oczywiście walka Pudziana z Yusuke Kawaguchim. Osobiście oczekuje kilku dobrych walk i mam nadzieję, że całe KSW 13 będzie godne poświęcenia czasu.

Przed nami również GP Hiszpanii, ale oprócz mnie chyba nie ma żadnych uważnych obserwatorów Formuły 1 (przynajmniej tak mi się wydaje)

No i chyba wielu z was nie może doczekać się wielkiego piłkarskiego święta jakim bedą Mistrzostwa Świata. Te już nadchodzą wielkimi krokami.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Mnie osobiście nie pociągają walki ręczne i inne. Jakoś nie ma dla mnie sensu bicie się po gębie za pieniądze...Za to ubóstwiam siatkówkę, mogę się pochwalić że ''byłam obecna'' przy tym jak Polacy po raz pierwszy zdobyli Mistrzostwo Europy złoto... :D Trochę się jednak zawiodłam kiedy PGE Skra Bełchatów przegrała w fatalnym stylu z Dynamem Moskwą i Klubowych Mistrzostwach Europy ale cóż byli chociaż wśród 4 najlepszych drużyn. Poza siatką to lubię jeszcze piłkę ręczną i piłkę nożną, nie mam jednak w nich takiego obeznania jak w siatkówce :D Czasami zdarzy się że pooglądam tenis czy ''jak Kubica jedzie...'' :P ale to już sporadycznie. Czyli z mojej całej wypowiedzi wynika że kocham siatkówkę, teraz czekam na Ligę Światową :D
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

No to już wiem co to jest KSW 13. (: Co do mnie, to trenuję siatkówkę. Ale to bardziej tak relaksacyjnie, w drużynie szkolnej. Uwielbiam tenis, aczkolwiek nie śledzę aktualnych poczynań zawodowców. Chyba, że liczy się fakt, że wiem kto to jest Tiger Woods i jest chory na seksoholizm? Piłki nożnej nie za bardzo toleruję. Za to mój brat jest wiernym fanem FC Barcelony i takie tam. Wiecie, jak ja mam pierdolca (z góry przepraszam za stwierdzenie, ale "mieć bzika" nie oddałoby tych emocji, które chciałam przekazać) na "nasz" zespół, tak on ma na "jego" klub piłkarski. Kartę pływacką posiadam, bo trudno takowej nie posiadać, jeśli uczęszczało się do podstawówki z basenem (2h tygodniowo przez 6 lat robi swoje). Dalej, biegać nie znoszę, a to co z lekkoatletyki lubię to pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem, piłeczką palantową. Być może dlatego, że mam silne ręce. (:

To by było na tyle, jeśli chodzi o moje "zainteresowania sportowe".
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Gdyby nie ten pierwszy post, nawet bym nie przypomniał sobie, że to KSW jest dzisiaj :P
Nie śledzę za bardzo sportów walki. Pomimo, że raz zdarzyło mi się być na gali bokserskiej - emocje (pomimo że nie była to żadna światowa gala) były niesamowite!!

Ze sportów zespołowych przede wszystkim piłka nożna, więc do mundialu liczę już dni ;) No i godziny do jutrzejszych derbów Rzeszowa (poziom wprawdzie nie ten, ale i tak lubię sport na żywo).
Niestety przyznaję, że nie oglądam wyścigów Formuły 1 - poprzestaję na śledzeniu wyników i wiadomości. Jakoś nie kręcą mnie te bryki :P
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

EVENo pisze:Przed nami również GP Hiszpanii, ale oprócz mnie chyba nie ma żadnych uważnych obserwatorów Formuły 1 (przynajmniej tak mi się wydaje)
Jeden jest :D i liczę, że Renault przygotowało jakieś dobre ulepszenia dla Robka ;)
No i ogólnie dla mnie zawodem sezonu jest dyspozycja Schumachera... pozostaje mieć nadzieje, że może jeszcze pokaże co potrafi.
EVENo

Post autor: EVENo »

Niestety przyznaję, że nie oglądam wyścigów Formuły 1 - poprzestaję na śledzeniu wyników i wiadomości. Jakoś nie kręcą mnie te bryki
Może zabrzmi to głupio, ale jak Ci idzie matma? Bo obserwuje siebie i innych fanów F1 i wszyscy są dobrzy z matematyki. Więc tak sobie myśle - może to ma jakieś znaczenie?
alniac pisze:No to już wiem co to jest KSW 13.
O sorka, nie zajrzałem dziś na shoutboxa. Ale nieświadomie udzieliłem odpowiedzi xD

A jeśli chodzi o mnie to (podobnie jak Hako) uwielbiam sport. Oglądam wszystko (nawet krykiet(!))prócz golfa, hamerykańskich sportow i "sportów z końmi". Nie oglądam polskiej (Ekstra)klasy, bo wole poswięcić ten czas na chociażby ligę niemiecką.
Od lat kibicuje Adasiowi (wiecie jakiemu ;) ), dzięki Robertowi Kubicy zainteresowałem sie sportami motorowymi (jedynie rajdów nie oglądam, ale przeglądam wyniki). Nie potrafię pojąć jak nasi piłkarze jednego dnia potrafią pokonać Portugalię, a drugiego dostać lanie od Irlandii Północnej. Ale co tam - mamy tylu wspaniałych sportowców - po co nam dobrzy piłkarze?
Jeżeli jednak chodzi o "działalność fizyczną" to dużo jeżdże na rowerze, gram w piłkę nożną, koszykówkę, rzadko gram, ale jestem dobry w piłke ręczną, za to nienawidzę siatkówki (jakoś piłka nie chce sie ode mnie normalnie odbić :D ).

W wielu sportach kibicuje również zawodnikom z poza Polski.
W piłce nożnej jest to reprezentacja Francji (oprócz tego w każdym meczu komuś kibicuje, oczywiście temu, kogo bardziej lubie, więc od razu wyznam, że nienawidze reprezentacji Włoch i Argentyny)
W skokach - Thomas Morgenstern
W snookerze - niegdyś John Higgins, ale moze słyszeliście, jakie wieści wokół niego ostatnio krążą
W tenisie - Novak Djokovic, wśród pań - chyba wszystkim :)

[ Dodano: 2010-05-07, 18:51 ]
misiek_93 pisze:Jeden jest :D
No to mamy o czym rozmawiać :D :D :D
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

EVENo pisze:Może zabrzmi to głupio, ale jak Ci idzie matma? Bo obserwuje siebie i innych fanów F1 i wszyscy są dobrzy z matematyki. Więc tak sobie myśle - może to ma jakieś znaczenie?
To chyba zacznę oglądać poczynania Kubicy...
EVENo pisze:wśród pań - chyba wszystkim
Czy to nie sprawka ich krótkich spódniczek, które podczas odbicia piłeczki przez zawodniczkę lekko się unoszą? (sory, ale irytują mnie tenisistki, kiedy ledwo co im ta szmatka dupę zakrywa)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Co do Kubicy to ostatnio słyszałem, że podpisał z Ferrari jakieś tajne porozumienie co do przyszłego kontraktu.

Ostatnio śledziłem spotkanie Manchesteru City, który pogrzebał szanse na Ligę Mistrzów.

Jeśłi o mnie chodzi to jestem maniakiem sportów typowo amerykańskich. W NFL trwa właśnie offseason (przerwa w rozgrywkach), w MLB Metsi radzą sobie w kratkę (baseballem zaraziłem się nie dawno). W NBA trwają playoffs. Niestety już bez moich ulubionych Chicago Bulls, którzy zwolnili trenera i czekają, by w to lato podpisać jedną z gwiazd ligi, której kończy się kontrakt (Wade, LBJ). Trzymam kciuki żeby się udało. Polecam poobserwować trwającą właśnie serię playoffs pomiędzy Boston Celtics i jednym z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa w tym sezonie NBA - Cleveland Cavaliers.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
EVENo

Post autor: EVENo »

Frankie pisze:Co do Kubicy to ostatnio słyszałem, że podpisał z Ferrari jakieś tajne porozumienie co do przyszłego kontraktu.
Takie plotki krążą wokół Kubicy od około trzech lat, więc trudno określić czy to kolejna plotka, czy może coś poważniejszego.
Frankie pisze:Niestety już bez moich ulubionych Chicago Bulls
Tutaj się dogadamy ;) To również mój ulubiony zespół NBA (m.in. ze względu na mój znak zodiaku :D )
alniac pisze:Czy to nie sprawka ich krótkich spódniczek, które podczas odbicia piłeczki przez zawodniczkę lekko się unoszą?
Pośladki nie są jedyną ładną częścią kobiet ;)
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

EVENo pisze:Frankie napisał/a:
Co do Kubicy to ostatnio słyszałem, że podpisał z Ferrari jakieś tajne porozumienie co do przyszłego kontraktu.


Takie plotki krążą wokół Kubicy od około trzech lat, więc trudno określić czy to kolejna plotka, czy może coś poważniejszego.
No jak była ta sprawa z pyłem wulkanicznym to Kubica wracał samolotem Ferrari więc kto wie ;)
EVENo pisze:Bo obserwuje siebie i innych fanów F1 i wszyscy są dobrzy z matematyki. Więc tak sobie myśle - może to ma jakieś znaczenie?
Ja jestem w klasie matematyczno-fizycznej i nie narzekam na matematykę(chociaż oceny miałem lepsze w gimnazjum) więc chyba coś jest w tej Twojej teorii.
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Co do mnie to ja bardzo lubię sport ;D Chociaż na WFie nie wykazuję takiego entuzjazmu xD Lubię (a wręcz kocham) piłkę nożną. Jak tylko jest jakaś większa impreza (np. Liga Mistrzów itp.) to koczuję przy telewizorze ile tylko mogę.
Lubię też pograc w siatkówkę.
Co niedzielę praktycznie siedzę przed TV i oglądam F1 ^^
Lubię oglądac boks, piłkę ręczną i koszykówkę.
Zimą zaś oglądam skoki narciarksie ^^
Przez 2 lata trenowałam pływanie, bieganie i karate, ale niestety treningi skończyły się tym, że o mało nie wylądowałam na tamtym świecie. I starszyzna zabroniła mi się przemęczac.
Teraz przerzuciłam się na kolarstwo rekreacyjne :) Jak tylko jest jakaś lepsza okazja, to zdarza się, że podróżuję ok. 20- 25 km.
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
Marimo
It's My Life
It's My Life
Posty: 115
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 23:21
Lokalizacja: ?osice

Post autor: Marimo »

Mistrzostwa Świata w RPA to będą zawody... Kapitalny atak reprezentacji Argentyny, kto wie czy nie najlepszy w historii, ze wszystkich drużyn jakie kiedykolwiek wystąpiły na turnieju tej rangi. Messi, którego przedstawiać nie trzeba. Do tego liderzy czołowych firm w Europie - Tevez, Milito, Aguero, Higuain. Po prostu kosmos. Do tego zawsze niebezpieczni Brazylijczycy, świetna Hiszpania, nieobliczalni Włosi (najwięksi nudziarze), Anglicy, Portugalczycy. Będzie co oglądać. Całe szczęście, że impreza bez naszych patałachów (Kuby Błaszczykowskiego w to nie wliczam, bo to fenomen). Przynajmniej raz nie będziemy musieli się wstydzić.

Co do dzisiejszego KSW. Pudzianowski skopie dupsko dla Japończyka, i znowu będzie 'noszony' na rękach. Trochę nudne, ale co tam.

A Kubica tradycyjnie powalczy o miejsce w elitarnej 5, patrząc na jego możliwości w samochodzie, którym przyszło mu się ścigać. Szkoda chłopa, bo jest świetny w tym co robi, i gdyby dać mu Red Bulla, ech...
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Może zabrzmi to głupio, ale jak Ci idzie matma? Bo obserwuje siebie i innych fanów F1 i wszyscy są dobrzy z matematyki. Więc tak sobie myśle - może to ma jakieś znaczenie?
Skończyłem polibudę, więc chyba nie jest najgorzej :P
Nie potrafię pojąć jak nasi piłkarze jednego dnia potrafią pokonać Portugalię, a drugiego dostać lanie od Irlandii Północnej.
Bo wtedy nie piją :D Ale to chyba mentalność - "jak wygraliśmy z Portugalią, to już jesteśmy najlepsi"

Co do mundialu - Argentyna ma niesamowitą kadrę, ale... nie ma trenera. Z takimi gwiazdami powinni awansować do finałów bez najmniejszego kłopotu, a jednak musieli się męczyć do samego końca.
Hiszpania może wreszcie przełamie swoją niemoc na MŚ (tyle gwiazd w przeszłości i 0 medali!). Ciekawe, kto będzie "czarnym koniec". Może Amerykanie, chociaż gdyby wykonali założony kilkanaście lat temu plan pod tytułem "USA mistrzem świata 2010", to chyba znaczyłoby, że w sporcie wszystko można zaplanować...
Ale przecież trener Arabii Saudyjskiej też miał plan, jak pokonać Niemców w 2002 :D Niektórzy pamiętają, jak się to skończyło :lol:
EVENo

Post autor: EVENo »

Kubica dziś 7. Znowu bardzo dobrze. Podobno może padać podczas wyścigu. Jeżeli lunie, to oby to pomogło Robertowi.

[ Dodano: 2010-05-08, 21:16 ]
I Andrzej Borowczyk dzisiaj: "Dziesiąte miejsce Kobayashiego nie jest zaskoczeniem, ale jest zaskoczeniem jego dziesiąte miejsce" :D :D :D
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Jak to cała masa naszych udanych komentatorów :P
Nigdy nie zapomnę niejakiego pana Zydorowicza, który pod koniec lat 90. skomentował "?adną akcję zespołu radzieckiego" :D
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”