Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Zapakowac, czy na miejscu?
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
EVENo

Post autor: EVENo »

Bartek, no cholera jasna, szybciej! Od rana stoję za Tobą w kolejce!
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Właśnie uświadomiłem sobie, dlaczego współczesna młodzież nie ma dobrego gustu muzycznego. Wszystkiemu winny jest Internet, który jest zupełnie innym medium, aniżeli radio czy telewizja, które należą do starych mediów. Stare media miały taką ogromną siłę kreująca gusta, dlatego że miały charyzmatycznych prezenterów, którzy poprzez swoje gusta potrafili wpływać na masy ludzi. Internet nas wyemancypował, czyli uwolnił od głosów medialnych autorytetów. Teraz każdy może indywidualnie szukać na własną rękę tego czego chce i nie musi ulegać niczyim sugestiom. Najjaśniejszym przypadkiem uwolnienia ludzi od wpływów medialnych autorytetów jest portal YouTube. Ten serwis z filmami należący do giganta Google, nie jest w stanie kreować gustów mas i indoktrynować ludzi, tak jak kiedyś telewizja MTV czy Program 3 Polskiego Radia. Nastąpiła atomizacja gustów, czyli ekstremalna indywidualizacja społeczeństwa, odnośnie tego co lubi. Dziś rola wspomnianych wcześniej stacji jest zdecydowanie trzeciorzędna, a globalna sieć jest głównym promotorem służącym do szukania muzyki. Jednakże brak medialnych autorytetów w Internecie sprawił, że młodzież często zamiast wartościowych rzeczy, znajduje kaszankę najgorszego sortu. W Internecie są zdani wyłącznie na siebie, a jak wiadomo najpopularniejsze są rzeczy reprezentujące wyjątkowo niski poziom.
EVENo

Post autor: EVENo »

Geminiman019 pisze:Najjaśniejszym przypadkiem uwolnienia ludzi od wpływów medialnych autorytetów jest portal YouTube.
Chyba kpisz. Nie przypadkowo Ona tańczy dla mnie lub hiciory Lisowskiej były w "Polecanych" przy dosłownie każdym możliwym filmie na YouTube. Teraz medialnym autorytetem jest dobrze ulokowany produkt.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Geminiman019 pisze:Właśnie uświadomiłem sobie, dlaczego współczesna młodzież nie ma dobrego gustu muzycznego.
Ale zauważ, że dla naszych pradziadków muzyka The Beatles to też był szok, wycie, szarpanie gitary itp oceny :D
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

EVENo pisze:Chyba kpisz. Nie przypadkowo Ona tańczy dla mnie lub hiciory Lisowskiej były w "Polecanych" przy dosłownie każdym możliwym filmie na YouTube. Teraz medialnym autorytetem jest dobrze ulokowany produkt.
A to ciekawe, bo ja się z tym nigdy nie spotkałem. Mówiąc o braku wpływów autorytetów medialnych miałem na myśli to, że w Internecie nie było takich głosów stacji radiowych, jak John Peel, Piotr Kaczkowski czy Tomasz Beksiński, którzy mogliby pokierować gustem mas. Nie mówiąc już o VJ-ach z MTV.
Tomker pisze:
Geminiman019 pisze:Właśnie uświadomiłem sobie, dlaczego współczesna młodzież nie ma dobrego gustu muzycznego.
Ale zauważ, że dla naszych pradziadków muzyka The Beatles to też był szok, wycie, szarpanie gitary itp oceny :D
Nie mogę tego stwierdzić, ponieważ oni nie żyją i nigdy nie miałem okazji ich o to zapytać. Zresztą ich to zapewne nie interesowało. A właśnie, skąd ty jesteś taki mądry, że masz prawo mówić takie rzeczy?
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Z głowy.
A dodatkowo popieram to doświadczeniem. Nigdy nie rozmawiałeś ze swoimi dziadkami?
Po za tym do mojej wypowiedzi nie jest potrzebne żadne prawo, może się mylę?
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Tomker pisze:Z głowy.
A dodatkowo popieram to doświadczeniem. Nigdy nie rozmawiałeś ze swoimi dziadkami?
Po za tym do mojej wypowiedzi nie jest potrzebne żadne prawo, może się mylę?
Primo: moi dziadkowie nie żyją od ponad 10 lat. Secundo: ich jakakolwiek muzyka interesowała tak samo jak zeszłoroczny śnieg. Gdy moi dziadkowie żyli, to sto razy bardziej niż muzyka interesowały mnie inne rzecz, jak np: samochody. Ja tak naprawdę interesowałem się muzyką na własną rękę. Nikt z zewnątrz mi nie pomagał, tylko sam w latach 90 oglądałem programy muzyczne, których w TVP było od groma. Telewizja Polska w ostatniej dekadzie XX wieku dużo bardziej promowała rodzimych wykonawców, niż tych z zachodu. Wszystko przez Wiesława Walendziaka i tych jego "Pampersów", którzy rządzili TVP.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

taaa świetnie, że następcy jak ich pieszczotliwie nazywasz pampersów lansują w TVP muzykę przez duże em, taką którą słuchają dziadkowie, Chińczycy i fani BJ :D
Jest taka piosenka T.Love - jest super, jest super, więc o co ci chodzi. Polska, pampersowa :D
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Tomker pisze:taaa świetnie, że następcy jak ich pieszczotliwie nazywasz pampersów lansują w TVP muzykę przez duże em, taką którą słuchają dziadkowie, Chińczycy i fani BJ :D
Dziś już nikt nie lansuje żadnej nowej muzyki w telewizji. Teraz pokazują badziewne programy talent show typu Bitwa na Głosy czy The Voice of Poland. Wszystko zaczęło się od Idola w 2002 roku. Jednakże pamięć o zwycięzcach takich programów bardzo szybko ulatnia się. Pamiętacie chyba przypadek Alicji Janosz, która wygrała pierwszą edycję Idola? Dzisiaj już nie ma gwiazd wielkiego formatu, tylko coraz większą grupę tabloidowych celebrytów, których na zachodzie najdobitniej reprezentuje Paris Hilton. Istnieją w mediach głównie dzięki skandalom (a tu pokażą za dużo albo zrobią coś niewiarygodnie idiotycznego po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu).
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

nie mam TV
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Tomker pisze:nie mam TV
Szacun, tez nie mam. Jeszcze kilka miesiecy temu moglbym tez powiedziec, ze od dwoch lat dodatkowo nie mialem neta xD I tez bylo zaje%iscie! :D
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Taaa,wbrew pozorom da się bez tego żyć :) I to nawet nieźle :D

natomiast zdaję sobie sprawę, że dla niektórych odłączenie kablówki to jak przecięcie żył... ;)
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Tomker, musisz wiedzieć że telewizja to jedyne medium z którego nigdy nie zrezygnuję. Radio i komórki odrzuciłem, bez komputera i Internetu jest ciężko, ale nie wiem czy dam radę długo bez tego wytrzymać. A właśnie. Pojutrze jest Wielki Piątek i tylko w tym jednym jedynym dniu w roku rezygnuję z komputera, Internetu, magnetowidu, radia i słuchania muzyki z płyt. Tylko sama telewizja wtedy obowiązuje. Jednakże w latach 2006 i 2007 złamałem tą zasadę i siedziałem wtedy przed komputerem. Ja bez telewizji na dłuższą metę nie dam rady.
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

To moze poczytaj w Wielki Piatek ksiazke? Zawsze jakas odskocznia.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”