Guns n Roses

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Re: Guns n Roses

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Nie wiem czy ktoś z Forumowiczów BJ siedzi też na forum Guns n Roses, więc jako porównanie do naszego konkursu na forumowicza roku wrzucę tu link do "ich" corocznej zabawy na wybór forumowiczów:
http://gunsnroses.com.pl/forum/naje-2015/
Jak dla mnie bardzo fajnie wyglądają takie kategorie jak: "Zaginiony w akcji", "Nadzieja/Odkrycie forum" czy "Najlepszy temat na forum" :)
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Fromasz1899 »

kategorie są spoko, widziałem coś podobnego na forum Coldplay.. ale niestety osób udzielających się na tyle kategorii jest za mało według mnie. forum nam trochę ostygło miejmy nadzieję, że jakiś koncercik czy nowa płyta zmienią to z powrotem i forum znowu będzie pełne życia :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Guns n Roses

Post autor: prezes1 »

Nie wiem jak to Axl zrobił, głos ma jak w latach 90tych! Szkoda tylko że się dziadek połamał... :)
Mam nadzieję że do Europy(Polski?) przyjadą bo jak widać cuda się zdarzają.
Swoją drogą, ciekawe czy Jon będzie miał kiedyś taki głos?


https://www.youtube.com/watch?v=Ua3vNFM4A4g

https://www.youtube.com/watch?v=FOQ6awN ... tml5=False

https://www.youtube.com/watch?v=EkFPE5E_rlQ
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Brand New EVENo

Re: Guns n Roses

Post autor: Brand New EVENo »

Wow, Axl chyba specjalnie udawał, że nie potrafi śpiewać, żeby ten powrót wyglądał bardziej imponująco. Z kolei Slash w ogóle się nie starzeje, nic się w nim nie zmieniło przez te lata.

Z całego Guns N' Roses najbardziej bez formy jest publika. Garstka ludzi ewidentnie czuje klimat, ale na każdego fana podnoszącego ręce dla rock'n'rolla, przypada jeden podnoszący ręce dla smartfona. Mimo to widać, że dla niektórych ten występ to naprawdę wielkie przeżycie.

Jest więc znacznie lepiej, niż się spodziewałem. Przewidywałem typowy powrót dla hajsu, średniej jakości granie dla ludzi, którzy nawet nie wiedzą po co przyszli na koncert, ale wygląda na to, że występ był naprawdę jakościowy. Na pewno przylecą do Europy, nie uwierzę jeśli nie.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Guns n Roses

Post autor: Miracle-BJ »

Właśnie dzisiaj pooglądałam sobie ostatnie występy GnR i jestem pod wrażeniem! Axl ma mocny i wyrazisty vocal :o , energię ma wspaniałą i w ogóle widok tych wariatów razem na scenie bardzo cieszy i uszy i oczy. Mam nadzieję, że chłopaki będą razem objeżdżać świat, grać na maksa i nagrają piękną płytę.
A tak swoją drogą to chłopaki ledwo się zeszli, a już Axl tak zaszalał, że złamał nogę. ;/ Widok siedzącego śpiewającego Axla przez cały koncert toż to najdziwniejszy widok świata wiedząc, że chłopa rozrywa energia. Trzymam kciuki za chłopaków i życzę owocnego i mega pozytywnego grania i cieszenia się ze wspólnego dzieła jakim jest wspólny powrót na scenę. :brawo:

https://www.youtube.com/watch?v=cMjL8M95soI
https://www.youtube.com/watch?v=7d81lUjKE68
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Damned »

Przypomnę tylko, że w nocy z soboty na niedzielę (16-17 kwietnia), odbędzie się zapowiadany od dawna koncert Gunsów na festiwalu Coachella! Jak zwykle nie obejdzie się bez transmisji na żywo przez internet! Co prawda nieopublikowano jeszcze timetable, ale podejrzewam, że zespół pojawi się na scenie ok. 6-7 rano czasu polskiego. Lada dzień wszystko się wyjaśni. W każdym razie, obecność obowiązkowa ;)

https://www.youtube.com/user/coachella

PS. ciekawe, czy Sambora wyrobi się z mixem u Boba, czy też pierwszy raz od kilku lat, zabraknie go wśród festiwalowej publiczności ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: monjovi »

Jak dla mnie szaleństwa nie ma z tym wokalem rudego... November Rain strasznie mizerne, Axl nie ogarnia gry na fortepianie i jednoczesnego śpiewania, lepiej gra niż śpiewa.
Wręcz przeciwnie mam nadzieję, że Jon nigdy nie będzie miał takiego... wokalu :) Ale oczywiście bardzo fajnie, ze jednak chłopaki się zeszli! ;) :D

https://www.youtube.com/watch?v=Y_YoRSD ... tml5=False
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Guns n Roses

Post autor: kikusia28 »

monjovi pisze:Jak dla mnie szaleństwa nie ma z tym wokalem rudego... November Rain strasznie mizerne, Axl nie ogarnia gry na fortepianie i jednoczesnego śpiewania, lepiej gra niż śpiewa.
Wręcz przeciwnie mam nadzieję, że Jon nigdy nie będzie miał takiego... wokalu :) Ale oczywiście bardzo fajnie, ze jednak chłopaki się zeszli! ;) :D

https://www.youtube.com/watch?v=Y_YoRSD ... tml5=False

Taak zwłaszcza 1:54 do 2:00 powala wokalnie! Jakby tak Jon zaśpiewał nie zostawilibyście na nim suchej nitki. Jak można być tak nieobietywnym?!
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Fromasz1899 »

już to piszę wszędzie, nic szczególnego, brał ponoć lekcje śpiewu przed koncertami, nie mieszajcie tu Jona bo piszemy tu o rudym z GnR, bierze kupę kasy za śpiewanie na koncertach więc niedyspozycja i fochy działały by na jego nie korzyść chce zarobić masę pieniędzy i robi to dobrze, nie uwierzę w to że nagle między nimi jest taka wielka miłość. po prostu grają wielkie show i wygląda to dobrze. w interesie Axla jest to żeby śpiewać jak najlepiej więc nad czym tu się zachwycać. tak samo w interesie Jona też jest śpiewać jak najlepiej ale ma chyba bardziej zniszczony głos. dał w między czasie na pewno wiele koncertów więcej więc porównanie na linii Jon - Axl jest nie na miejscu według mnie :P
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Damned »

Fromasz1899 pisze:w interesie Jona też jest śpiewać jak najlepiej ale ma chyba bardziej zniszczony głos. dał w między czasie na pewno wiele koncertów więcej
JBJ zagrał ok. 3x więcej koncertów niż Axl (są rówieśnikami).
To teoretycznie coś nam mówi, ale przecież nie każdy ma taki sam organizm. Jak i repertuar do odśpiewania... swoją drogą, sam nie wiem kto trudniejszy...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Guns n Roses

Post autor: prezes1 »

Widzę że trzeba wyjaśnić dla niektórych co mają problem z czytaniem i rozumieniem z kontekstu, tak więc modyfikuję całą wypowiedź:

'Nie wiem jak to Axl zrobił, głos ma jak w latach 90tych! Szkoda tylko że się dziadek połamał... :)
Mam nadzieję że do Europy(Polski?) przyjadą bo jak widać cuda się zdarzają.
Swoją drogą, ciekawe czy Jon będzie miał kiedyś taki głos ZNÓW JAK W LATACH 90TYCH?

Teraz jasne? Bo bardziej łopatologicznie się nie da... :)
Podsumowując: kawałki otwierające koncert(Its so easy, Mrs Brownstone, ChDemocracy) mają wokal Axla jak za najlepszych lat. I o nich piszę bo takież linki zamieściłem.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Guns n Roses

Post autor: kikusia28 »

prezes1 pisze:Widzę że trzeba wyjaśnić dla niektórych co mają problem z czytaniem i rozumieniem z kontekstu, tak więc modyfikuję całą wypowiedź:

'Nie wiem jak to Axl zrobił, głos ma jak w latach 90tych! Szkoda tylko że się dziadek połamał... :)
Mam nadzieję że do Europy(Polski?) przyjadą bo jak widać cuda się zdarzają.
Swoją drogą, ciekawe czy Jon będzie miał kiedyś taki głos ZNÓW JAK W LATACH 90TYCH?

Teraz jasne? Bo bardziej łopatologicznie się nie da... :)
Podsumowując: kawałki otwierające koncert(Its so easy, Mrs Brownstone, ChDemocracy) mają wokal Axla jak za najlepszych lat. I o nich piszę bo takież linki zamieściłem.
Ta Twoja korekta wypowiedzi, dopiero teraz zmienia jej kontekst. Widzę, że niektórzy mają chyba problem z przekazywaniem swoich myśli w formie pisemnej.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Guns n Roses

Post autor: prezes1 »

Widać tak jest. Przepraszam,postaram się pisać na poziomie przedszkolno-zerówkowym.

[mod="Fromasz1899"]prezes1, :D proszę spokojniej! to ma być kulturalna dyskusja! bez sensu są te kłótnie :)[/mod]
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Guns n Roses

Post autor: kikusia28 »

prezes1 pisze:Widać tak jest. Przepraszam,postaram się pisać na poziomie przedszkolno-zerówkowym.
Nie powinieneś mieć z tym problemu, bo od pewnego czasu właśnie taki poziom prezentujesz.


[mod="Fromasz1899"]proszę spokojniej! to ma być kulturalna dyskusja![/mod]
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Re: Guns n Roses

Post autor: Badmotorfinger »

Może jestem nieco głupi, ale ja przekaz Prezesa jasno zrozumiałem. Nie ma co się dopatrywać złośliwości tam gdzie ich nie ma i dystans to też istotna rzecz czasami. P.S. Dla mnie forma Axla jest rewelacyjna i to bezcenne widzieć jego, Slasha oraz Duffa na jednej scenie!
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”