Guns n Roses

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Richard Fortus udzielił wywiadu portalowi Juventud Rebeldei i zadano mu pytanie czy możemy się spodziewać nowej płyty GNR?
Odpowiedź: ... "Mamy część nagraną. Kończymy i myślimy o wydaniu czegoś w tym roku. Nie wiem czy będziemy mieć cały nowy album, ale będzie to nowa muzyka. A jeśli chodzi o sytuację w zespole, to zespół ma się świetnie..." :))
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Tak troszke na przekór Ryśkowi Fortusowi powiem - "Axl mówił to samo o Chinese Democracy w 1995 roku" :D :D :D
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Guns n Roses

Post autor: Miracle-BJ »

6 maja 2015r ukazała się biografia "Sex, drugs & rock n'roll i... inne kłamstwa" Duffa McKagana :))
Widziałam dzisiaj w Empiku za 39,90 zł, nie kupiłam ale chętnie bym przeczytała :lol:
Tutaj kawałek na zachętę :D
http://muzyka.interia.pl/artykuly/news- ... Id,1732380
BJ - It's my life - Always !
usunięty użytkownik 4858

Re: Guns n Roses

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Miracle-BJ pisze:6 maja 2015r ukazała się biografia "Sex, drugs & rock n'roll i... inne kłamstwa" Duffa McKagana :))
Widziałam dzisiaj w Empiku za 39,90 zł
w matrasie była za 27,93
gagami
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2015, o 13:26
Ulubiona płyta: Bon Jovi
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: gagami »

Tomker pisze:
Miracle-BJ pisze:6 maja 2015r ukazała się biografia "Sex, drugs & rock n'roll i... inne kłamstwa" Duffa McKagana :))
Widziałam dzisiaj w Empiku za 39,90 zł
w matrasie była za 27,93
Jeżei znajdziesz coś w empiku albo matrasie, to pamiętaj, że gdzieś w internecie jest solidna księgarnia, która tę samą książkę sprzedaje 2x albo 3x taniej. I po kupnie nie wyglądają jakby spędziły lata w antykwariacie.
Wiosna
usunięty użytkownik 4858

Re: Guns n Roses

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

gagami pisze:
Tomker pisze:
Miracle-BJ pisze:6 maja 2015r ukazała się biografia "Sex, drugs & rock n'roll i... inne kłamstwa" Duffa McKagana :))
Widziałam dzisiaj w Empiku za 39,90 zł
w matrasie była za 27,93
Jeżei znajdziesz coś w empiku albo matrasie, to pamiętaj, że gdzieś w internecie jest solidna księgarnia, która tę samą książkę sprzedaje 2x albo 3x taniej. I po kupnie nie wyglądają jakby spędziły lata w antykwariacie.
Jeśli mnie ktoś cytuje... odpowiadam ;D
wątpię, żeby opłacało się sprzedawać ledwo co wydaną książkę "2 albo 3 x taniej" niż cena jaką podałem :D
Ale zaskocz mnie if U can! ;)

P.S. Alec czy Hugh. I dlaczego Alec? :D
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Guns n Roses

Post autor: Miracle-BJ »

Czy wierzycie w cudowne przebaczenie i pogodzenie się ty dwóch jegomości? Ja bym chciała, żecy to była prawda i liczę na coś więcej tzn wspólne granie! :o

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/new ... Id,1873218
BJ - It's my life - Always !
usunięty użytkownik 4858

Re: Guns n Roses

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Miracle-BJ pisze:Czy wierzycie w cudowne przebaczenie i pogodzenie się ty dwóch jegomości? Ja bym chciała, żecy to była prawda i liczę na coś więcej tzn wspólne granie! :o

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/new ... Id,1873218
wg członków Gn'R materiał na nową płytę już jest w większości gotowy, oczywiście tworzył go Axl i jest kompletnie surowy, więc kolejna płyta może wyjść nawet za 20 lat... Dla mnie nie ma najmniejszej różnicy czy partie gitary zagrałby DJ Ashba (pewnie nie zagra bo "odszedł") czy Slash. Wiadomo, że wizualnie, na papierze i sentymentalnie lepiej prezentuje się oryginalny skład. Ale obecni członkowie Gn'R to nie są leszcze, naprawdę potrafią grać. I tylko ciągle od lat brakuje WOKALU pana AXLa. I nowych dobrych kompozycji. Czy powrót Slasha by to zapewnił? Na pewno wraz z jego powrotem Axl nagle nie odzyska głosu. Być może dopuściłby Ukośnika do współtworzenia kompozycji i jedynie to byłby jakiś plus...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Guns n Roses

Post autor: Miracle-BJ »

"Sweet Child O' Mine" - Slash i Doda :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=ZVYz1wXFexY
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Damned »

Miracle-BJ pisze:"Sweet Child O' Mine" - Slash i Doda :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=ZVYz1wXFexY
Hmmm, dosyć zaskakujące przyjęcie ze strony publiczności. Mam na myśli te gromkie oklaski. Slash mógł oprzeć się wrażeniu, że to jakaś nasza polska "diwa rocka"... Krótko mówiąc - słabo (że w ogóle do czegoś takiego doszło). Ciekawe czy organizator zwraca kasę za bilety po tym przedstawieniu :D ;)
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Fromasz1899 »

a na początku nie słychać przypadkiem gwizdów ? :P dla mnie to jakaś tragedia i nie potrafię tego przetrawić :P

a już myślałem że ktoś wkleja te plotki odnośnie "powrotu" GnR na scenę :P
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Guns n Roses

Post autor: Miracle-BJ »

Co do tych plotek o reaktywacji GNR wrzucam kolejną plotkę z innego forum:
" Reaktywacja planowana jest po zakończeniu trasy przez Slash'a, skład będzie następujący Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Richard Fortus (gitara), Frank Ferrer (perkusja), Dizzy Reed (klawisze) :))
BJ - It's my life - Always !
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Fromasz1899 »

mnie te plotki już denerwują. a ponoć Slash powiedział że ni będzie żadnej reaktywacji..
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Brand New EVENo

Re: Guns n Roses

Post autor: Brand New EVENo »

Reaktywacja jest jak najbardziej możliwa, wytwórnie (czy cośtam innego na czym się wolę nie znać) z każdym dniem proponują coraz więcej pieniędzy, a że w Gunsi wyglądają na artystów, którzy grają wyłącznie dla mamony to pewnego dnia się skuszą na grube miliony. Ale lepiej, żeby nie doszło do reaktywacji, wtedy nie stracę szacunku do Slasha.

Btw. Doda zaśpiewała świetnie i dziwi mnie, że Was dziwi jej obecność. Odważę się nawet powiedzieć, że nie ma w tym kraju drugiej osoby, która bardziej by pasowała do tego występu - znana w całym kraju seksbomba bez problemu odnajdująca się w poprockowym repertuarze. Slash nie mógł trafić lepiej.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Damned »

Z owacją przyjąłbym przy Slashu Chylińską. Albo Korę, choć ona to akurat już nie jego pokolenie. Jeżeli miałaby to być koniecznie wokalistka młodsza od niego, to stawiam na Anię Rusowicz, która nie raz udowodniła że potrafi się odnaleźć w różnym repertuarze :)

Doda śpiewa dobrze, ale takich wokalistek jak ona są tysiące. Jej największe atuty leżą gdzie indziej. Jej muzyka od zawsze kojarzy mi się z aranżami bardzo niskich lotów, przez które odruchowo stawiam ją gdzieś pomiędzy disco polo, a słabym popem. Slash, to legenda i muzyk pełną gębą. Jeden z najlepszych gitarzystów w swoim podgatunku, a nie tylko przebieraniec w kapeluszu. Doda pomimo swojego rockandrollowego charakterku, muzycznie pasuje do Slasha jak wół do karety.

Tym nie mniej, z punktu widzenia Slasha, samej interakcji scenicznej i tej zakulisowej raczej nie ma czego żałować :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”