Guns n Roses

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Guns n Roses

Post autor: AxeL »

Moze odejdziemy troche od tematow zwiazanych z Bon Jovi i pogadamy o mojej "2 milosci" czyli i Guns n roses , tej nowej a takze starej (slash i reszta:O) .
Ostatnio bylem na Stronie Polskich Fanow Gunsow i lukalem na newsy oraz forum.Znalazlem tam nawet temat na forum o Bon Jovi http://gunsnroses.com.pl/ . Zle tam o BJ nie pisza. Ale ten temat nie jest o BJ tylko o GnR Co sadzicie o nich ? Jakie piosenki znac i jakie lubicie? Co ich rozni od BJ a co laczy?

Ja osobscie bardzo lubie ten zepol , jest zaraz po BJ u mnie . Zawsze mi sie wydawalo ze fani GnR i BJ to te same osoby xD . Moze dlatego ze ich muzyczny szczyt przypadl mniej wiecej w tym samym czasie.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

hmmm szczerze? graja fajnie ale dla mnie wszystko psuje glos Axla....nie chce tu nikogo urazic ale nie podoba mi sie....muza extra no ale.... Jedyn piosenka od poczatku do konca ktora moge sluchac to One In A Million bodajze. Poza tym z tego co wiem to Axl i Jon qmplami raczej nie sa wiec hmmm moim zdaniem trudno tu polaczyc ich fanow w jednosc ;) pozdro
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Ja sadze ze AxL ma lciekawszy glos od Jona , nie lepszy . Glos AxL'a nie latwo powtorzyc. A to ze AxL i Jon nie sa kumplami , to pewnie przez roznice charakterow , AxL to taki wariat troche:P Jon zas to spokojny rockman , przez male "r". Ale sadze ze ta roznica nie skresla fanow obu grup , jako jednosc . Duzo osob slucha obie kapele .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Powiem tak - moim zdaniem oboje sa rockmanami przez duze R ale dla mnie Jon przy czcionce 72 a Axl przy 16...... :P ale kazdemu moze podobac sie co innego :) wiec spoko. Ja np uwielbiam glos kolesia z The Calling ktory notabene jak sam mowi wzoruje sie min na Bon Jovi.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

1.Dużo osób myli GNRoses , Aerosmith i Bon Jovi. Często dla nich to 3 takie same zespoły.
2.Axel śpiewa bardzo dobrze i ma charyzme.
3.Jon ma lepszy głos
4.Przez cąła kariere Jon pokazywął że jest kompletnym wokalistą. Prezentował się w przeróżnych piosenkach od Metalu (we Rule THe Night) poprzez HRock (Bad MEdicine), Rock (IMLife), Pop (Midnight In Chelsea), country (WSYCGHome), itp
Axel tk różnorodnym wokalista nie jest,
5.Każdy ma swoje plusy i minusy, ale pomijając aspekt muzyczny Jon jest normalny co nie można powiedzieć o Axlu.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Widze ciezka artylerie Adrian wyciagnales.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Powiem tak - moim zdaniem oboje sa rockmanami przez duze R ale dla mnie Jon przy czcionce 72 a Axl przy 16...... :P
No ja bym ustawil tak : Jon 72 , Axl 68 :P
ale kazdemu moze podobac sie co innego :) wiec spoko.
Swieta prawda.
Ja np uwielbiam glos kolesia z The Calling ktory notabene jak sam mowi wzoruje sie min na Bon Jovi.
Powiem ci szczerze ze kiedys ta kapela mnie kusila do przesluchania plyty , ale zadnej jeszcze nie dorwalem . Byl taki syty kawalek jeden ... ich pierwszy hit , nazwy nie pamietam:P. A to ze sie wzoruja na BJ to slyszlaem jak ogladalem gale MTV ponoc z 2003 moze 2004 , byla to era Bounce . Wtedy ten wokalista powiedzial ze zobaczyl Bon Jovi i ze jest w szoku:D
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Szczerze polecam i niekoniecznie najwieksze hity tylko te piosenki o ktorych ledwo co swiat slyszal - sa naprawde swietne a koles ma glos potezny :) a od kiedy sie dowiedzialem ze lubi BJ i sie wzoruje to slucham coraz czesciej ;D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Kiedyś bardzo często zdarzało mi się słuchać Guns'n'Roses. Teraz jakoś mnie to już nie ciągnie, choć z rzadka mi się zachciewa włączyć sobie któryś z ich hitów. Muszę przyznać, że większości piosenek jakoś nie poznałam, raczej pobieżnie prześledziłam ich karierę. Tak czy siak niezły zespół lat 80/90 bo później to już mniej ciekawie to wygląda.
Jeśli chodzi o sam styl muzyki to momentami jest on może i podobny do muzyki BJ, ale nie do końca. Jon i Axl faktycznie się nie cierpią, ale wielu fanów mają wspólnych, znam nawet wielu z nich.
PePe pisze: Ja np uwielbiam glos kolesia z The Calling ktory notabene jak sam mowi wzoruje sie min na Bon Jovi.
Ja również uwielbiam barwę głosu tego kolesia, a dokładniej - Alex'a Band'a. Niesamowity głos, który potrafi powodować ciarki na plecach :D Coś świetnego. Polecam posłuchania tego zespołu, bo myślę, że na prawdę warto. A nie wiedzieć czemu w Polsce gigantycznej kariery i euforii nie wywołali chyba.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

Powiem Wam szczerze ,ze raczej fani Gunsow ktorych znam to fani raczej ciezszej muzy (metal, hard rock) i na fanów Bon Jovi jako zespolu rockowego patrza z przymrozeniem oka. Przede wszystkim dlatego ze Bon Jovi raczej zrezygnowalo z ostrego grania i poszlo w strone pop-rock ...

Aproopo

Dzisiaj kupilem Lost Highways w Porthcawl (Walia) kolo Cardiff
za 9.97£
...and just only rock...
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Co cenie w guns n roses to to ze graja piosenki DLUGIE nawet po 10 min(november rain , coma , civil war ,Estranged!!) Bylo tam (za Slasha ) duzo super gitary , kazda piosenka miala 2 jak nie wiecej solowek.
Powiem Wam szczerze ,ze raczej fani Gunsow ktorych znam to fani raczej ciezszej muzy (metal, hard rock) i na fanów Bon Jovi jako zespolu rockowego patrza z przymrozeniem oka. Przede wszystkim dlatego ze Bon Jovi raczej zrezygnowalo z ostrego grania i poszlo w strone pop-rock ...
Czytalem na forum Polskich fanow GnR i w sumie to co napisali o BJ to prawda . Mowia ze znaja pare piosenek(glownie Bed of roses , livinga , IML , Blaze of glory),czasem sluchaja naszych hitow , ale wola ostrzejsze granie , co nie znaczy ze nie moge sluchac BJ , przeciez takie ostre piosenki u BJ takze sie znajdze.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

GnR to była moja wielka miłośc jak miałam jakieś 9 lat... uwielbiałam Axla i reszte chłopaków... świetne mają utwory, Sweet Child o mine (czy siakoś tak) jest moje ulubione... tak jak Civil War i wiele innych (nie bede wymieniac bo nie chce narobić byków w tytułach)
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

muzycznie lubie, November Rain ulubiony kawałek, osoby axla nie trawie - zwykły psychol, slash zajebisty gitarzysta napewno lepszy od Sambory, obecnie Gunsów juz nie ma, a Velvet Revolver to totalne gówno - miałem nieszczescie ogladac na zywo i powtorze dno!! Porownywania do BJ sa bezzasadne.
Axl
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Axl »

Guns N' Roses i BJ to zupełnie inna bajka. Zgadzam sie w pelni z tym,ze BJ wolal zajac sie poprockiem. Axl ma glos nie z tego swiata i moim zdaniem bije Jona o glowe - jesli mozna ich w ogole porownywac (Jon to grzeczny kotek jednak :PPP ) Jesli chodzi o aparycje: tutaj tez wole nieogolonego, niezadbanego, hasającego po scenie Axla niz sliczniutkiego Jona ...Muzyki nie bede porownywał bo jestem nieobiektywny :PPP No ale GN'R to moja pierwsza milosc, BJ jest w sumie w tle tych najciekawszych, moim zdaniem, kapel ...

A co sadzicie o nowym GN'R ?
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

G'n'R sie skończyło dawno temu...
To nowe to już tylko popłuczyny... Aksle (jak się kiedyś był wraził Lordi :P)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”