WASZE SUKCESY MUZYCZNE :)

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Tatiana pisze: No a coz zrobic, ze Jon jest wokalista i jest najbardziej charakterystyczny? I chyba stad to 'Jon i reszta".
To czemu nie ma Bruce i spółka, Coverdale i spółka, Heatfield i spółka, Stanley i spółka itd. itp. ??
(takie pytanko retoryczne, bo zapewne nikt na to sensownie nie odpowie, jesli wogóle. :P )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

ja tez kocham bon jovi za calosc za kazdego czlonka co robi dobra muze dla mnie to calos a nie asiek i reszta bo sam jasiek to wiadomo za sam nie osiagnol nic..Bon Jovi to jednosc i tylko razem naprawde sa super muzykami...
Rokitka małe sprostowanie.

"Runaway" - osiągneło sukces chociaż Jasiek nagrał tą piosenke z muzykami sesyjnymi. Sam pisał teksty muzyke i osiągnął sukces najpierw lokalny potem Runaway stało się hitem w stacjach całej Ameryki. I to wtedy kiedy Jasiek nawet o tami Rychu nie słyszał.

Po drugie - Solowe dokonania Jona to około 10 mln sprzedaży. Nr 1 na liscie Billboard i kilka nr 1 na listach Światowych.

Ktoś tu mówił, że Jasiek bez zespołu nie istnieje ?
Jasiek jest typowym liderem. Jest bardzo charakterystyczny i to jest największy problem tej kapeli (a raszej reszty zespołu). No ale to wywody na inny temat.

A moje dokonania muzyczne to kilka piosenek, które potrafie zagrać akustycznie no i pare "wstawek" takich jak bas z KTF, solówki Born TBMB, Always, Początek Wanted itp.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

mi chodzilo o to ze oni wspolne naprawde sa wspaniali a pojedynczo czegos im brak...
mimo ze Jasiek posprzedawal tyle niesty jego pozniejsze solowe nie byly tak samo rockowe i tak samo super jak albumy z Bon Jovi. co do kochyanej runaway to kocham ta piosenke ale dla mnie ona ma sens naprawde tylko wtedy jak graja ja wszyscy a Rysiek i alec graja na gitarkach...
To ze Jasiek jest liderem wiem ale czy to cos zmienia ze i tak z zespolem sie tak naprawde liczy.

koniec watku o Ryskach i Jaskach...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Ktoś tu mówił, że Jasiek bez zespołu nie istnieje ?
Jasiek jest typowym liderem. Jest bardzo charakterystyczny i to jest największy problem tej kapeli (a raszej reszty zespołu).
prosze tylko nie jasiek :P heh mysle ze gdyby naprawde dla reszty bylby to problem to nie graliby razem juz ponad 20 lat ;] widocznei im to nie przeszkadza...a jon bez zespolu.... heh i tak odnioslby sukces.
Rav_Sputnik
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 14
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, o 19:30
Lokalizacja: z lat 80-tych
Kontakt:

Post autor: Rav_Sputnik »

heh... sukcesy? :P

pare lat grania na bębnach, wiele prób za sobą, jeden koncert, troche tam kawałków umiem grać (w tym nawet fajnie mi wychodzi 'live wire' motley crue)... :P :mruga:

co za "sukcesy"... :P
80's - the best fuckin' years of all time!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”