Koncerty 2022

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Koncerty 2022

Post autor: michael »

Jeżeli faktycznie do Jona Bon Jovi dołączy drugi wokalista Erik Grönwall to "zespół" BJ przepoczwarzy się w cover band. Masakra jakaś. Gdybym nie mógł śpiewać to siedziałbym w domu, ale przecież trzeba ludzi skroić na nietanich biletach żeby żyć w luksusie a nie w pół luksusie. Liczy się pazerność a nie bierność. Brawo Jon :brawo: :ok:
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

michael pisze: 3 kwietnia 2022, o 10:23 Jeżeli faktycznie do Jona Bon Jovi dołączy drugi wokalista Erik Grönwall to "zespół" BJ przepoczwarzy się w cover band. Masakra jakaś. Gdybym nie mógł śpiewać to siedziałbym w domu, ale przecież trzeba ludzi skroić na nietanich biletach żeby żyć w luksusie a nie w pół luksusie. Liczy się pazerność a nie bierność. Brawo Jon :brawo: :ok:
Ten artykuł, to żart na 1 kwietnia. Wspólne zdjęcie, to fotomontaż. Ale fajnie że ktoś dał się nabrać na żart, naszego redaktora Mateusza :PPP
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Koncerty 2022

Post autor: michael »

Ufff... :D ale nie będzie na set liście na pewno „I Believe”, „If I Was Your Mother” czy „Fear” a szkoda bo darcie japy w tych kawałkach jest że hej. W obecnej formie wokalnej to nawet nie byłoby pisknięcie.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Jutro 4 kwietnia 2022 o godzinie 19:00 w Warszawie przy ul. Marii Konopnickiej 6 (Garnizon Sztuki) (mapa https://www.google.com/maps/place/GARNI ... 21.0260754), wystąpi Jan Borysewicz + goście: Piotr Cugowski, Ania Wyszkoni, Dawid Karpiuk, w ramach cyklu SłuchAM powered by Croma. Bilety można jeszcze kupić za 119,00 PLN (29 sztuk).
https://sklep.ebilet.pl/231935380809580811
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/272449535053569
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

michael pisze: 3 kwietnia 2022, o 16:20 Ufff... :D ale nie będzie na set liście na pewno „I Believe”, „If I Was Your Mother” czy „Fear” a szkoda bo darcie japy w tych kawałkach jest że hej. W obecnej formie wokalnej to nawet nie byłoby pisknięcie.
Niech JBJ śpiewa to co może, "I Believe" można posłuchać z innych koncertów. „If I Was Your Mother” i „Fear” nie ma dobrych nagrań koncertowych. Może David by je zaśpiewał. A jeśli chodzi o śpiewanie utworów tych trudniejszych, to David mógłby spokojnie sobie poradzić. Ale też nie o to chodzi. Z wiekiem każdemu z nas się zmienia głos a ja akceptuje to że JBJ z takim co ma obecnie, śpiewa tak jak może najlepiej oraz te utwory które daje rade.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Koncerty 2022

Post autor: Ricky Skywalker »

Bon Jovi pisze: 3 kwietnia 2022, o 15:28
michael pisze: 3 kwietnia 2022, o 10:23 Jeżeli faktycznie do Jona Bon Jovi dołączy drugi wokalista Erik Grönwall to "zespół" BJ przepoczwarzy się w cover band. Masakra jakaś. Gdybym nie mógł śpiewać to siedziałbym w domu, ale przecież trzeba ludzi skroić na nietanich biletach żeby żyć w luksusie a nie w pół luksusie. Liczy się pazerność a nie bierność. Brawo Jon :brawo: :ok:
Ten artykuł, to żart na 1 kwietnia. Wspólne zdjęcie, to fotomontaż. Ale fajnie że ktoś dał się nabrać na żart, naszego redaktora Mateusza :PPP
Zaiste! :D Cieszę się, że choć parę osób dało się złapać :lol: :cfaniak:
Bon Jovi pisze: 3 kwietnia 2022, o 17:57 Jutro 4 kwietnia 2022 o godzinie 19:00 w Warszawie przy ul. Marii Konopnickiej 6 (Garnizon Sztuki) (mapa https://www.google.com/maps/place/GARNI ... 21.0260754), wystąpi Jan Borysewicz + goście: Piotr Cugowski, Ania Wyszkoni, Dawid Karpiuk, w ramach cyklu SłuchAM powered by Croma. Bilety można jeszcze kupić za 119,00 PLN (29 sztuk).
https://sklep.ebilet.pl/231935380809580811
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/272449535053569
Gdybym mieszkał nadal w Warszawie to na pewno bym był na tym koncercie lub dzień wcześniej w Radzyminie. Teraz mnie trochę geografia do spółki z ekonomią (ceny paliwa zniechęcają do częstych podróży) pokonuje niestety, ale cóż - są różne etapy w życiu ;)

Na szczęście tydzień temu widziałem na żywo Janka z resztą zespołu pod domem, to też był zacny koncert. Parę fot i parę słów tutaj: http://wyspa.fm/fotorelacje/209843/nasz ... bydgoszczy
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Ricky Skywalker pisze: 4 kwietnia 2022, o 06:48Gdybym mieszkał nadal w Warszawie to na pewno bym był na tym koncercie lub dzień wcześniej w Radzyminie. Teraz mnie trochę geografia do spółki z ekonomią (ceny paliwa zniechęcają do częstych podróży) pokonuje niestety, ale cóż - są różne etapy w życiu ;)

Na szczęście tydzień temu widziałem na żywo Janka z resztą zespołu pod domem, to też był zacny koncert. Parę fot i parę słów tutaj: http://wyspa.fm/fotorelacje/209843/nasz ... bydgoszczy
Fotorelacja świetna. Ze względu na pracę, nie mogłem być na koncertach. Ale może na jakiś się wybiorę za jakiś czas. Tak myślę, że Michał Sitarski powinien być oficjalnym muzykiem Lady Pank. Z nim jest trochę tak jak z Hugiem było w Bon Jovi. Ja go bardzo cenie za to jak gra na koncertach. Umiejętności gitarowe ma spore.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Jutro 5 kwietnia 2022 o godzinie 20:00 przy 1111 Vel R. Phillips Ave, Milwaukee, Stany Zjednoczone (Fiserv Forum) (mapa https://www.google.com/maps/place/Fiser ... 87.9173862), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $19.50 do $305.00, + dodatkowe opłaty od $26.83 do $81.82.
https://www.ticketmaster.com/event/07005C269FE93FCD
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/674875116849848
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Koncerty 2022

Post autor: Paulska »

Ricky Skywalker pisze: 4 kwietnia 2022, o 06:48 Na szczęście tydzień temu widziałem na żywo Janka z resztą zespołu pod domem, to też był zacny koncert. Parę fot i parę słów tutaj: http://wyspa.fm/fotorelacje/209843/nasz ... bydgoszczy
Ja ostatni raz widziałem LP w sierpniu ub. roku w Łodzi i - tak jak piszesz - wtedy też naprawdę dobrze zagrali. Zastanawia mnie tylko jedno - scenografia - te 3 dzielone ekrany za zespołem - o ile do wyświetlania tła to wygląda całkiem nieźle, bo nie tworzy jednolitej plamy i nie skupia tak wzroku, to wyświetlana z przerwami w słowach nazwa LP wygląda naprawdę słabo. Z Twoich zdjęć widzę, że już od jakiegoś czasu tego nie zmienili.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dnia 8 kwietnia 2022, w piątek, o godzinie 20:00 przy 333 E Trade St, Charlotte, Stany Zjednoczone (Spectrum Center) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $19.50 do $500.00, + dodatkowe opłaty od $20.07 do $126.50;
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 9 kwietnia 2022, w sobotę, o godzinie 20:00 przy 1400 Edwards Mill Rd, Raleigh, Stany Zjednoczone (PNC Arena) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $34.50 do $645.00, + dodatkowe opłaty od $22.23 do $97.84.
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 11 kwietnia 2022, w poniedziałek, o godzinie 20:00 przy 650 N Academy St, Greenville, Stany Zjednoczone (Bon Secours Wellness Arena) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $19.50 do $1297.00, + dodatkowe opłaty od $21.65 do $249.38.
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 13 kwietnia 2022, w środę, o godzinie 20:00 przy 620 Stiles Ave, Savannah, Stany Zjednoczone (Enmarket Arena) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $55.50 do $746.00, + dodatkowe opłaty od $20.33 do $155.05.
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 15 kwietnia 2022, w piątek, o godzinie 20:00 przy 401 Channelside Dr, Tampa, Stany Zjednoczone (Amalie Arena) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $55.75 do $1584.00, + dodatkowe opłaty od $27.35 do $383.23.
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Koncerty 2022

Post autor: Bon Jovi »

Dziś 16 kwietnia 2022, w sobotę, o godzinie 20:00 przy 1 Panther Pkwy, Sunrise, Stany Zjednoczone (FLA Live Arena) (mapa), wystąpi zespół Bon Jovi w ramach Hampton Water Przedstawia. Bilety można jeszcze kupić od $94.75 do $3000.00, + dodatkowe opłaty od $37.60 do $600.78.
ticketmaster.com zakup biletów.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”