Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: M »

prezes1 pisze: 7 lutego 2022, o 12:22 Limitless to po prostu dziadostwo i tyle...Nie ma co się dziwić i porównywać hehe.
No bez takich😉

Gorsze ścierwa mają po 100,200,300 i więcej baniek wyświetleń...

Trend spadkowy trwa nie od dziś.
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: M »

Z ciekawostek... Black Sabbath... Nie! Black Summer Red Hotów "zrobił" na YT w 1,5 tygodnia prawie tyle co THINFS w... niecałe 6 lat...

Może Richie powinien wrócić 😉
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: Bon Jovi »

Powinien, ale nawet u niego cisza. Minęło 7 miesięcy od wypuszczenia ostatniego fragmentu jednego z utworów a tu cisza. Jego powrót do Bon Jovi, jest chyba oczekiwany przez wielu fanów.
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2022, o 10:10 przez Bon Jovi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: M »

Bon Jovi pisze: 14 lutego 2022, o 00:51 Powinien, ale nawet u niego cisza. Minęło 7 miesięcy od wypuszczenia ostatnie fragmentu jednego z utworów a tu cisza. Jego powrót do Bon Jovi, jest chyba oczekiwany przez wielu fanów.
Jego powrót jest chyba jedynym co może ten zespół reanimować. Nie wiem jak tam od strony biznesowej to wygląda,ale wizerunkowo...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: prezes1 »

Nowi Redhoci wychodzą podobno 1 kwietnia. Ciekaw jestem w jakim kierunku poszli. Może będzie to nowe Californication. :)
A co sądzicie o Slashu? Bo mnie pojedyncze kawałki podeszły na razie. Muszę przyznać, że bardziej przyswajalni byli nowi Ironi hehe.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: M »

prezes1 pisze: 19 lutego 2022, o 11:00 Nowi Redhoci wychodzą podobno 1 kwietnia. Ciekaw jestem w jakim kierunku poszli. Może będzie to nowe Californication. :)
A co sądzicie o Slashu? Bo mnie pojedyncze kawałki podeszły na razie. Muszę przyznać, że bardziej przyswajalni byli nowi Ironi hehe.
Solowy Eddie Vedder (z muzykami RHCP)... świetny. Z gościnnym udziałem niejakiego Eltona Johna. Miałem pewne "obiekcje", ale po drugim odsłuchu wchodzi jak w masło 😉

Zawiódł KoRn, który nie chce, albo nie potrafi złamać wypracowanego konceptu. A może i jedno i drugie. Requiem ma co prawda kilka mocnych fragmentów, ale całości brak elementu zaskoczenia.

Slash z kolei jest tak rzadki, że szkoda czasu by cokolwiek pisać (nawet to zdanie było stratą czasu 😉)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: prezes1 »

No właśnie - Slasha może ze 2 kawałki słucham z przyjemnością. Wymiatacz to z niego przedni ale kompozytorsko to daleko do Axla czy Izzy'ego(czy nawet Duffa, którego solowy słuchałem z przyjemnością).
Solowego Veddera słuchałem na razie raz, niezły ale czy świetny? Może potem ocenię...
Z nowości jeszcze Florence odsłuchuję.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: wranglerek »

Dziś premiera nowego albumu Hammerfall - „Hammer of Dawn“; jest też pierwszy singiel:

https://www.youtube.com/watch?v=5hNSbRhAZlA&t=210s

Na występach w Polsce mają pojawić się we wrześniu w Katowicach jako gość na koncercie Helloween.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: M »

Wyszedł również nowy Scorpions i... kto już słuchał?
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: sobol_77 »

Ja na razie tak "przeleciałem", zapowiada się zacnie.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: Ricky Skywalker »

Mi się udało przesłuchać Scorpionsów póki co tylko raz. Ogólnie zacna płyta, na pewno zbadam ją jeszcze dokładniej! Póki co trochę mam ubaw, że tracklistę otwiera kawałek "Gas In The Tank" - taki chichot losu, biorąc pod uwagę, co się dzieje w tym kraju od czwartku.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: sobol_77 »

Wracając do premier - bardzo czekam na nowy Megadeth, a najbardziej na mojego ulubionego od lat Duńczyka Kinga Diamonda i jego nowe dzieło „The Institute". A tak w ogóle oficjalnie oznajmiam, że po dłuższej przerwie wracam do aktywności na forum, witam starych wyjadaczy takich jak ja (kilku się o stało) i pozdrawiam młodzież 🙂 Adrian, dzięki za natchnienie i inspirację do powrotu🤘 Ricky - raz jeszcze gratuluję wygranej, należało Cię się. Taki offtop, wybaczcie.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: Ricky Skywalker »

wranglerek pisze: 25 lutego 2022, o 11:38 Dziś premiera nowego albumu Hammerfall - „Hammer of Dawn“.
Świetny krążek! Pod koniec stycznia robiłem wywiad z wokalistą zespołu, Joacimem Cansem - opublikowany w ten weekend wraz z premierą płyty, więc absolutna świeżynka :) Polecam: http://wyspa.fm/wywiady/208851/joacim-c ... dzo-dobrze
sobol_77 pisze: 27 lutego 2022, o 18:50 Ricky - raz jeszcze gratuluję wygranej, należało Cię się. Taki offtop, wybaczcie.
Raz jeszcze dziękuję. Wybaczam :lol:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: Paulska »

M pisze: 25 lutego 2022, o 19:46 Wyszedł również nowy Scorpions i... kto już słuchał?
Czekałem i słuchałem, w wersji Deluxe, zawiedziony nie jestem. Te dodatkowe kawałki też są całkiem, całkiem.
Ricky Skywalker pisze: 27 lutego 2022, o 10:55 Mi się udało przesłuchać Scorpionsów póki co tylko raz. Ogólnie zacna płyta, na pewno zbadam ją jeszcze dokładniej! Póki co trochę mam ubaw, że tracklistę otwiera kawałek "Gas In The Tank" - taki chichot losu, biorąc pod uwagę, co się dzieje w tym kraju od czwartku.
Potwierdzam, dobra płyta, przy czym brzmienie jak zwykle tak charakterystyczne, że wiadomo, że to Scorpionsi. I dobrze, myślę, że nie powinni już od nowa prochu wymyślać. Parę kawałków całkiem z niezłym powerem, a jak zwykle w tym wypadku - ballady są mocnym punktem płyty.
Pozdrawiam
Paulska
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2022

Post autor: M »

prezes1 pisze: 21 lutego 2022, o 14:57 No właśnie - Slasha może ze 2 kawałki słucham z przyjemnością. Wymiatacz to z niego przedni ale kompozytorsko to daleko do Axla czy Izzy'ego(czy nawet Duffa, którego solowy słuchałem z przyjemnością).
Solowego Veddera słuchałem na razie raz, niezły ale czy świetny? Może potem ocenię...
Z nowości jeszcze Florence odsłuchuję.

Tak 😉 Vedder świetny. Tyle ode mnie.

Być może wynika to z tego, że nie jestem "typowym" fanem radiowego hard rocka 😉

Co do Scorpionsów - zapętlam jedynie dwa kawałki (najlepszy na albumie "Shining of Your soul" i absolutnie klasyczny "When You Know"). Słychać też echa "Don't Believe Her" (Knock'em Dead) i "China White" (Seventh Son). Jakie staccato! Ogólnie dobrze i to nawet..., bardzo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”