Koncerty 2020

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Koncerty 2020

Post autor: wranglerek »

Oprócz wspomnianego Aerosmith w 2020 roku zawitają też do Polski prekursorzy speed metalu z Niemiec, czyli Helloween. Zagrają w Katowicach 20 października; A i bilety pewnie będą w cenach bardziej osiągalnych jak na Aerosmith; (wg zapowiedzi na Antyradio 160 - 180 zł).
Oprócz nich oczywiście w lipcu ma być Iron Maiden na Narodowym, ale tu bilety tez pewnie od 250 w górę. Chciałoby się być na wszystkich tych wydarzeniach, no ale chyba trzeba będzie wybrać tylko jedno (no może dwa ;) ). Jak dla mnie z tej trójki jeśli będę musiał wybierać to z pewnością będzie IM, ale kto wie może się w totka wygra i wszystkie trzy koncerty obleci.
P.S. A tu jeszcze The Drills w marcu, no ale tu w porównaniu do powyższych to bilety można łyknąć za „kieszonkowe” ;) .
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncerty 2020

Post autor: EVENo »

Z innej beczki - Lao Che zawiesza działalność i w 2020 roku ruszają w ostatnią trasę koncertową :(
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Koncerty 2020

Post autor: M.J. »

Jeśli chodzi o 2020 to z tych potwierdzonych będę na Beth Hart w październiku i Pearl Jam w lipcu. Zabieram też matkę na Celinę ale to już inna bajka. :P

Bilet na Phila kupię w przyszłym tygodniu, myślę nad Aerosmith. Bardzo żałowałam, że nie byłam na ich "pożegnalnym" koncercie w Krakowie, bo tym w Łodzi byłam zachwycona. Zależy to od różnych czynników, w tym kolejnych ogłoszeń... Niemniej ceny na Pearl Jam nawet pozytywnie mnie zaskoczyły, więc może jeszcze coś wyskrobię z dna funduszu koncertowego. :)

Cholera, sporo tych fajnych koncertów w 2020, ciężko się zdecydować. Człowiek niby ma swoje priorytety, ale poszedłby też na coś z czystej ciekawości. :D

A jeśli chodzi o miejscówki to widzę, że monopol mają teraz Kraków i Gliwice. Gliwice to pół biedy, ale Taurona tak nie lubię, że ciężko mi to przełknąć...
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
kmlyna
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 15 września 2019, o 17:54
Ulubiona płyta: Destination Anywhere

Re: Koncerty 2020

Post autor: kmlyna »

A ja sie wybieram na Lenniego,Areosmith i Guns'ów
Bo wiecie ze Gunsi tez będą?Co prawda na wstrętnym Narodowym ale ide...
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Koncerty 2020

Post autor: M.J. »

kmlyna pisze:Bo wiecie ze Gunsi tez będą?Co prawda na wstrętnym Narodowym ale ide...
AC/DC też mają być. Co do Gunsów to byłam w Chorzowie i chyba starczy mi na długie lata. Ewentualnie rozważę piknik pod południową bramą, akustyka lepsza niż na trybunach. ;)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncerty 2020

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bardzo prawdopodobne, że z kilkoma fanami BJ spotkamy się na tegorocznym koncercie Whitesnake.

W oczekiwaniu, pozwolę sobie wpisać cytat z niedawnej fajnej luzackiej wypowiedzi Maestra Coverdale'a na temat Jego spojrzenia na gitarę w zespole i różnic miedzy rockiem, a rock and rollem:D...:

"A lot of the new rock bands don't really have guitar heroes, and, to me, it's fucking synonymous with rock.
And also the sexy 'roll.' I'm not interested in just being a rock band; I wanna be a rock and roll band. I like the sex [element] in rock, which that's the 'roll' aspect. The whole expression 'rock and roll' was [coined] in the blues and jazz days as a sex act: 'C'mon, baby, let's go and rock and roll.' Nothing to do with fucking guitars. [Laughs]"
I powiem tak: lider, ktory mial w zespole takich gitarzystów jak np.
Steve Vai, Adrian Vandenberg czy Vivian Campbell i potrafil zastąpić (z powodów trochę podobnych do odejscia Sambory) świetnego Douga Aldricha na kapitalnego Joela Hoekstra'ę ma chol@rnie dobre spojrzenie na "roll":D...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2020

Post autor: prezes1 »

Jak kogoś interesuje to Cree nagrywa dziś album live w radiu Lublin. Oczywiście będę tam. Start o 19.00. Transmisja online na radio.lublin.pl i pewnie ich Fejsie.
Ok, muszę już wychodzić... :))
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2020

Post autor: prezes1 »

Koncert super! Gitarowa uczta! :)
https://www.facebook.com/RadioLublin/vi ... 574595807/ - link do koncertu dla zainteresowanych.
Nie muszę mówić kto mnie zachęcił kiedyś do słuchania także blues rocka/hard blues rocka, right? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Koncerty 2020

Post autor: Ricky Skywalker »

Właśnie ogłoszono koncert, z którego na pewno ucieszy się Smolek: https://www.facebook.com/events/643362749807921/

...tylko po kiego wuja znowu w zestawie musi być Amaranthe? :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Koncerty 2020

Post autor: M »

Tomker pisze:bardzo prawdopodobne, że z kilkoma fanami BJ spotkamy się na tegorocznym koncercie Whitesnake.

W oczekiwaniu, pozwolę sobie wpisać cytat z niedawnej fajnej luzackiej wypowiedzi Maestra Coverdale'a na temat Jego spojrzenia na gitarę w zespole i różnic miedzy rockiem, a rock and rollem:D...:

"A lot of the new rock bands don't really have guitar heroes, and, to me, it's fucking synonymous with rock.
And also the sexy 'roll.' I'm not interested in just being a rock band; I wanna be a rock and roll band. I like the sex [element] in rock, which that's the 'roll' aspect. The whole expression 'rock and roll' was [coined] in the blues and jazz days as a sex act: 'C'mon, baby, let's go and rock and roll.' Nothing to do with fucking guitars. [Laughs]"
I powiem tak: lider, ktory mial w zespole takich gitarzystów jak np.
Steve Vai, Adrian Vandenberg czy Vivian Campbell i potrafil zastąpić (z powodów trochę podobnych do odejscia Sambory) świetnego Douga Aldricha na kapitalnego Joela Hoekstra'ę ma chol@rnie dobre spojrzenie na "roll":D...
Wiesz... Whitesnake przy całej tej badziewiastej infantylnej otoczce to jednak było gitarowe, techniczne granie, którego kwintesencję zawarto na "Whitesnake 1987".

Z tym, że...

Sambora w Bon Jovi grał przez niemal 30 lat z małą przerwą w 2010... W Whitesnake etat gitarzysty to "gorące krzesło", a i sam dorobek jest przez to niespójny (vide Megadeth).

Mój priorytet w tym roku to oczywiście Pearl Jam... Pewnie skusze się też na Aerosmith... Są jeszcze GnR... Blednie to wszystko jednak przy Pearl Jam.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Koncerty 2020

Post autor: Smolek »

Ricky Skywalker pisze:Właśnie ogłoszono koncert, z którego na pewno ucieszy się Smolek: https://www.facebook.com/events/643362749807921/

...tylko po kiego wuja znowu w zestawie musi być Amaranthe? :P
Piękny dzień nastał. Zobaczę Beyond The Black na żywo! Znam zespół od listopada 2019 roku, ale z miejsca stał się moim nr. 3, wyrzucając z TOP3 Bryana Adamsa, który od ponad 10 lat był najpierw moim nr. 2, potem nr. 3 (gdy poznałem Harem Scarem). W tym roku wydadzą 4 studyjny album, więc tym lepiej. :) Amaranthe znam i lubię, ale bardziej pojedyncze piosenki niż całe albumy. Także fajnie będzie zobaczyć oprócz BtB kogoś kogo od czasu do czasu słucham.

Chciałoby się zobaczyć Harem Scarem na żywo, ale niestety raczej w PL nigdy tego nie doświadczę. Pomimo, że na bj.pl trochę ludzi już namówiłem do słuchania, to wciąż to za mało. Niestety u nas są anonimowi, a w Niemczech będzie kilka koncertów na obecnej trasie, odwiedzą także, m.in. Holandię, Danię, czy Szwajcarię.
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncerty 2020

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

M pisze:
Wiesz... Whitesnake przy całej tej badziewiastej infantylnej otoczce
"badziewiastej", no sorry, ale zaskoczyles mnie totalnie na minus :/ Taka ocena od kogoś kto szczyci się sluchaniem zespołów w ktorych wokaliści nie śpiewają tylko ryczą nienaturalnym diablokozim głosem? :D Ktorzy jak kretyni bawią się w pentagramy, satanistyczne nawiązania itp? No sorry, ale co tu jest bardziej "badziewiastą otoczką"?
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Koncerty 2020

Post autor: M »

Tomker pisze:
M pisze:
Wiesz... Whitesnake przy całej tej badziewiastej infantylnej otoczce
"badziewiastej", no sorry, ale zaskoczyles mnie totalnie na minus :/ Taka ocena od kogoś kto szczyci się sluchaniem zespołów w ktorych wokaliści nie śpiewają tylko ryczą nienaturalnym diablokozim głosem? :D Ktorzy jak kretyni bawią się w pentagramy, satanistyczne nawiązania itp? No sorry, ale co tu jest bardziej "badziewiastą otoczką"?
...
Ostatnio zmieniony 3 marca 2020, o 00:19 przez M, łącznie zmieniany 1 raz.
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncerty 2020

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

M pisze:
Zastanawiam się czy jesteś po prostu uprzedzony albo muzycznie ograniczony
takim tekstem bardziej mi ubliżasz czy sobie? Sam zdecyduj,
ja się takim pozamerytorycznym atakiem (ad personam) nie zamierzam przejmować.

Dopiero co czepiałeś się kogoś kto skrytykował styl BJ, a teraz sam bardzo dziwnie wyśmiewasz zespół, który mial wielu rewelacyjnych gitarzystów i jest prowadzony przez jednego z listy najlepszych wokalistów hard rocka. Cóż, nie ryczy jak półdiabeł-półkoza i nie "robi otoczki" z pentagramów, odwróconego krzyża, nie drze Biblii itp. I dzięki temu wg ciebie jest "cukierkowy" i gorszy? To tak jakby napisać, że zwykly chleb jest "cukierkowy", a np spleśniały lepszy, bo brudny;D
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Koncerty 2020

Post autor: M »

Tomker pisze:
M pisze:
Zastanawiam się czy jesteś po prostu uprzedzony albo muzycznie ograniczony
takim tekstem bardziej mi ubliżasz czy sobie? Sam zdecyduj,
ja się takim pozamerytorycznym atakiem (ad personam) nie zamierzam przejmować.

Dopiero co czepiałeś się kogoś kto skrytykował styl BJ, a teraz sam bardzo dziwnie wyśmiewasz zespół, który mial wielu rewelacyjnych gitarzystów i jest prowadzony przez jednego z listy najlepszych wokalistów hard rocka. Cóż, nie ryczy jak półdiabeł-półkoza i nie "robi otoczki" z pentagramów, odwróconego krzyża, nie drze Biblii itp. I dzięki temu wg ciebie jest "cukierkowy" i gorszy? To tak jakby napisać, że zwykly chleb jest "cukierkowy", a np spleśniały lepszy, bo brudny;D
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”