Def Leppard w Polsce 2015

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
EVENo

Def Leppard w Polsce 2015

Post autor: EVENo »

Założyłem osobny temat dla tego wydarzenia, ponieważ wiele osób na pewno jest zainteresowanych, a nie warto zaśmiecać ogólnego tematu z koncertami, bo teraz tylko o tym jednym się będzie mówiło.

Zapis rozmowy przed założeniem tematu:
Badmotorfinger pisze:19 maja Def Leppard zagra w Warszawie! Torwar się kłania. Jestem w szoku, przed chwilą napisali o tym na Facebooku
ROCKSTAR pisze:wlasnie czytam podczas intensywnego ataku serca
kikusia28 pisze:Cholera, że oni jeszcze chcą do nas przyjechać Standardowo będę się bała o frekwencje, ale baaardzo mnie ta wiadomość cieszy!!!!!!!!!!!
medicineman90 pisze:Do zobaczenia w Warszawie
prezes1 pisze:Świetna wiadomość! Będę na pewno
EVENo pisze:Oby tylko się nie przecenili. Ktoś się orientuje po ile zazwyczaj chodzą bilety jak grają w Europie? Wszak nie są zespołem, za który jestem w stanie poświęcić każdą kwotę
Smolek pisze:Ja też na pewno zawitam na ten koncert. Choć w ostatnich latach nie słuchałem ich za dużo, to jednak jest to wciąż jeden z moich ulubionych zespołów, i będzie okazja ich zobaczyć na żywo, a lokalizacja jest dla mnie najlepsza jaka mogłaby być. Więc do zobaczenia 19 maja.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Jak byli ostatnim razem nikt nie chciał ich oglądać...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Wnoszę o support w postaci The Andrzej Citowicz Experience! :))
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Hehe dobre. Byłyby jaja, jakby Rockstar z ekipą mieli więcej fanów pod sceną :P. Co nie jest niemożliwe biorąc pod uwagę poprzednią wizytę Def Leppard w Polsce :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

sobol_77 pisze:Hehe dobre. Byłyby jaja, jakby Rockstar z ekipą mieli więcej fanów pod sceną
Damned pisze:Wnoszę o support w postaci The Andrzej Citowicz Experience!
Ahh- piszcie mi tak :D Miod na serce moje :)
Pomarzyc zawsze mozna- a nawet trzeba ;)

Co nieznaczy, ze niechcialbym....
Po BJ, Leppsi to moja ukochana kapela wszechczasow... Odkryta w tym samy tygodniu, co BJ, pamietnego juz A.D. 1989 :))
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

sobol_77 pisze:Hehe dobre. Byłyby jaja, jakby Rockstar z ekipą mieli więcej fanów pod sceną :P. Co nie jest niemożliwe biorąc pod uwagę poprzednią wizytę Def Leppard w Polsce :).
Wypowiedź gościa, który zawsze jeździ na wszystkie koncerty np. Whitesnake, Def Leppard i Bon Jovi !! :D i opowiada jak na nich było :D :D :D W2003 roku blisko 5000 tysi fanów z całego kraju na dwóch koncertach to masakra frekwencyjna , ale wszystko wyszło w ch...wym okresie (kurewski listopad i niecałe 5 m-cy na zakup i organizację koncertów). Myślę, że Torwar w maju się zapełni :)) !! Boska wiadomość plus w przyszłym roku nowa płyta po 7 latach !! Myślę, że zobaczę kilka mordek z tego forum bo o tej do której piłem nie ma szans jak zwykle zobaczyć;/ Wal riposte :bije:

P.S
Musisz temperować wypowiedzi typu "wtedy nikt nie chciał ich zobaczyć". Chyba Ty :whoeva:
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

Obecność obowiązkowa, wiadomość jak grom z jasnego nieba, nikt sie nie spodziewał a tu proszę, kolejne koncertowe marzenie się spełni :D
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Michał, a jakie znaczenie ma, że na Def Leppard nie byłem? Fakty są takie, że frekwencja była marna, a złośliwości w tym z mojej strony nie było żadnej, tylko stwierdzenie smutnej prawdy i obawa, by tym razem nie było podobnie. Akurat to Ty byleś złośliwy, wypominając mi nieobecność na Bon Jovi, bo była to decyzja czysto osobista, bardzo ciężka i akurat Ty, który znasz mnie od 1989 powinieneś wiedzieć najlepiej, czym spowodowane było siedzenie na dupie w Głogowie, a nie darcie ryja w Gdańsku.
Co do chu...ego okresu na koncert - Dream Theater (na którym o dziwo byłem...) zagrali w styczniu, po sylwestrze i świętach, w cholernie zimnej hali, mega mrozy, śnieg i w ogóle - i może 100% frekwencji nie było, ale jednak Arenę zapełnili, mimo dość częstej obecności w kraju - więc nie był to pierwszy, wyczekiwany jakoś specjalnie koncert.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

W tamtych latach była przede wszystkim fatalna promocja tego koncertu. Gdyby nie plakat przed Spodkiem, o niczym bym nie wiedziała. Radio (chyba Flesz), które swego czasu zajmowało się reklamą, kompletnie nie wspominało o tym wydarzeniu. Teraz wystarczy mieć internet i kilku znajomych, którzy mają informacje z pierwszej ręki ;) żeby o wszystkim wiedzieć. Tak więc mam nadzieję, że koncert pod każdym względem będzie udany! :)
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

ja tez pamiętam ze promocji wogole nie było a teraz będzie inaczej!!!mysle ze ponad 10 tys ludzi spokojnie się zjawi. Jestem mega szczęśliwy ze przyjezdzaja to mój drugi ulubiony zespół po bon jovi. będzie rewelacja
kowal
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

adam2311 pisze:ja tez pamiętam ze promocji wogole nie było a teraz będzie inaczej!!!mysle ze ponad 10 tys ludzi spokojnie się zjawi. Jestem mega szczęśliwy ze przyjezdzaja to mój drugi ulubiony zespół po bon jovi. będzie rewelacja
Niestety Adaś na Torwar w zależności od wielkości sceny wchodzi od 5 do 8 tys. ludzi. Jeżeli przyjadą ze sceną jaką mieli w tym roku w stanach to 7 tysi będzie maks :)) Zajebista atmosfera i wykrzyczane wszystkie numery zabiją ;) :jupi: ... cały czas jestem w szoku :o
Let's get rocked!
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

dzięki za info! myslalem ze 10 tys będzie ale i tak się ciesze
kowal
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Bilety 2 x GC EE już jadą !!
Jak nic nie stanie na przeszkodzie to zobaczę moich bohaterów po raz trzeci :)) Szok :x
Let's get rocked!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”