"Modern Rocking" zabiło polskiego rocka

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3523
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Pamiętam jak Skawiński i Tkaczyk reaktywowali Kombi to pani Chylińska gdzie się dało nabijała się z nich że dziadkowie gitary na kołki odwiesili, że wolą grać disco-pop zamiast rocka. Następnie po jakimś czasie sama przebiła tych dziadków. Hipokryzja u niektórych nie ma granic.
A ostatnio właśnie krążą plotki że ONA wróci w 2015. Bo oficjalnie się pogodzili w tym roku.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Ja uważam, że fani nigdy nie wybaczą Agnieszce tej zdrady ideałów, jakiej dopuściła się pięć lat temu. Taki akt hipokryzji, jakim była płyta Modern Rocking, jest absolutnie niewybaczalny.

Jak już wcześniej napisałem, to napisania tego tematu zainspirował mnie felieton Roberta Leszczyńskiego, który zamieściłem w poprzednim poście. Chcę się od was dowiedzieć czy nie zgadzacie się z twierdzeniami Mopmana i dlatego czekam na jakieś argumenty przeciw temu, co on napisał.
EVENo

Post autor: EVENo »

A co powiesz na to Gem? Def Leppard zaprosiło na scenę Taylor Swift tylko i wyłącznie po to, żeby pokręciła dupą.
https://www.youtube.com/watch?v=kxMzhhYPD8A
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Nie interesuje mnie to, ponieważ brzydzi mnie jakakolwiek muzyka rozrywkowa, którą grają na żywo. Ja nie chodzę na żadne koncerty, ponieważ jest to dla mnie zwykła strata czasu, a całą muzykę słucham tylko na kilku urządzeniach (komputer, telewizor, wieża oraz przenośny odtwarzacz plików muzycznych) i to mi w zupełności wystarcza.
EVENo

Post autor: EVENo »

Nie wiem czy słyszeliście nowy singiel Nosowskiej. Nie wiem, jaki ma tytuł, bo słucham tego tylko na liście Trójki. Osobiście nie potrafię przez to przebrnąć, elektroniczne pierdzenie, nie jestem w stanie tego słuchać. Wygląda na to, że i ona zamieniła gitary na jakieś gówno. Piosenka odnosi sukces na LP3 i jest uwielbiana przez wielu, ale sam tego nie kupuje i nie mam zamiaru pozostawiać suchej nitki tylko dlatego, że chodzi o wokalistkę Hey. Wręcz odwrotnie. Jest to jeden z najgorszych numerów, jakie miałem okazję słuchać w swoim życiu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”