Tenacious D - obciach czy dobry rock?

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Tenacious D - obciach czy dobry rock?

Post autor: Anulla »

Na pewno słyszeliście o duecie Tenacious D, każdy pewnie oglądał "Pick of destiny". Głupie bo głupie, ale ja bardzo, bardzo lubię puszczać sobie ich płyty, bo grają naprawdę świetną muzykę!
Co o nich sądzicie? Zniechęcają Was obrzydliwe gesty i żarty o puszczaniu bąków? :D
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Why so serious?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie znam dokładnie ich twórczości, ale za to mój małżonek jest wielkim ich fanem :) Stąd znam niektóre hity oraz oczywiście film "Pick of destiny". Jest to dosyć nietypowy rodzaj rocka, ale mi osobiście odpowiada. Chwytliwe, głośne i z jajem :) Duża ilość wulgaryzmów czy skojarzeń typowo seksualnych nie przeraża mnie bo uważam, że to po prostu cecha stylu Tenacious D, dzięki temu są wyjątkowi. Jednocześnie używają tego przekazu w na tyle umiejętny sposób, że ich muzyka nie jest sztampowa ani obraźliwa.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Darzę tych panów jakimś dziwnym rodzajem sympatii... :D
Wydurniać się wydurniają, ale że gać potrafią - tego im nie można odmówić. No i Jack Black... Ten to ma kawał głosu!
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Oglądałam film i mi się podobał, piosenki też mają fajne :) Jednak nie puszczam ich sobie sama z siebie na co dzień ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

nie znam. Opis ich "wysublimowanego" poczucia humoru raczej nie sprawi, żebym chciał poznać. Mam jedynie nadzieję, że ich muzyka potrafi się obronić, wówczas można by chyba przymknąć ucho na "niemieckie poczucie humoru", bo chyba o to głównie chodzi w pytaniu Anulli...?
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

Tenacious D to świetny rock, utalentowani ludzie, "niemiecka" oprawa wizualna. Pick of destiny to takie filmo-musical, gdzie grają głowne role (siebie) i mają nieopisanie bez sensu przygody, ale sam soundtrack jest wart tego, żeby obejrzeć - wystepuje i śpiewa tam nawet Ronnie James Dio :)
Zresztą co się będę - próbkę masz tu - sam początek filmu, po którym możesz z grubsza ocenić całość :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”