Harem Scarem

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Smolek gdzie można posłuchać na spokojnie całej dyskografii?
Na deezer mają kilka płyt, w tym Mood Swings ale co dziwne niektóre pojedyncze piosenki nie są dostępne w Polsce np. Saviors Never Cry i Change Comes Around.
Z góry dzięki za pomoc! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Jeżeli nie chcesz ściągać albumów z sieci, myślę, że dobrym sposobem na wysłuchanie byłoby chomikuj.pl. Bo z tego co widzę, nie trzeba się tam ani się rejestrować, ani nawet ściągać piosenek, jeżeli chcesz tylko wysłuchać piosenki. Można tam na luzie posłuchać całe albumy. Jak chcesz mogę Ci wysłać linki na PW.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Nawet ze ściąganiem tych albumów jest problem(chyba że źle szukam). Jak możesz to prześlij linki na PW. Thanx a lot! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Podpinam się jeśli można do prośby prezesa, też mam problem ze znalezieniem :) a z chęcią bym przesłuchała wszystko.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Nie jest tak źle, znalazłem w dwie minuty praktycznie całą dyskografię w jednym pliku. ;) Macie już linki na PW. ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Dziękuje Smolek ! Za całą instrukcje też :)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
MarkSteel
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2013, o 13:35
Lokalizacja: Szkocja / Irlandia / Czechy / PL

Post autor: MarkSteel »

Smolek pisze:
MarkSteel pisze:Zupełnie nie znam tego zespołu, ale widzę, że oceny są pozytywne ;)
Z chęcią zapoznam się z ich płytami i coś na ten temat napiszę.
Widziałem, że mają jakąś nową płytę
Ale proponowałbym tobie najpierw zapoznać się oryginalnym albumem, a potem dopiero z MS II.

W ogóle, gdy po raz pierwszy usłyszałem pierwszą płytę zespołu "Harem "Scarem", a potem drugą "Mood Swings", to był szok dla mnie, bo zmienili kompletnie styl, z AOR na Hard Rock, ale obie płyty uwielbiam. ;)
Dzięki za wskazówki, już namierzyłem płytkę, dzisiaj pierwszy odsłuch :) Obczaję czy są lepsi od Belindy ;) Pozdro!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

monjovi pisze:Dziękuje Smolek ! Za całą instrukcje też :)
Spoko. :) Polecam się na przyszłość. :) Tak w ogóle jak zapoznasz się z albumami studyjnymi zespołu, to polecam Ci wysłuchać płytkę "The Early Years", która jest takim odpowiednikiem "100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong" od BJ. Z tą różnicą, że tu mamy 1 CD, i są to dema z dwóch pierwszych albumów. I oczywiście czekam na twoją opinie na temat albumów HS. ;) Co do linków co podałem tobie i prezesowi, to zauważyłem, że na debiutanckiej płycie "Harem Scarem" jest japońska wersja, na której są 3 bonusowen akustyczne piosenki.
MarkSteel pisze: Dzięki za wskazówki, już namierzyłem płytkę, dzisiaj pierwszy odsłuch :) Obczaję czy są lepsi od Belindy ;) Pozdro!
Harem Scarem to moje TOP 3 ulubionych zespołów/wykonawców, a Belinda TOP 10. I oczywiście muzyka jaką grają różni się. Mood Swings to dla mnie majstersztyk w każdym calu, odsłuchałem ten album wiele wiele razy, i chyba nigdy mi się znudzi. :D

Teraz na BJ.pl na topie jest temat o producentach albumów BJ. Co do Harem Scarem tylko przy dwóch pierwszych płytach był ktoś z "zewnątrz". Reszta albumów została wyprodukowana przez wokalistę, Harry'ego Hessa i gitarzystę, Pete'a Lesperance'a. I ten fakt bardzo mnie cieszy, bo przynajmniej jakiś producent nie popsuje im płytę, tylko sami są odpowiedzialni za wyprodukowanie albumu.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Smolek, you're the man! ;)
Wielkie dzięki za linki i pomoc! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Macie już co słuchać, więc pozostaje mi czekać na wasze opinie. :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Smolek, słucham pierwszej płyty i muszę powiedzieć że jest dobrze! Taką gitarkę lubię, więc z chęcią będę katował ich płyty. Jeszcze raz dzięki! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

prezes1 pisze:Smolek, słucham pierwszej płyty i muszę powiedzieć że jest dobrze! Taką gitarkę lubię, więc z chęcią będę katował ich płyty. Jeszcze raz dzięki! :)
To fajne, że Ci się podoba. :) "Harem Scarem" jest to świetny album, mój drugi ulubiony album HS po Mood Swings, a Pete Lesperance jest moim drugim ulubionym gitarzystą po Samborze. ;) Tą płytkę już wielooookrotnie katowałem, naprawdę kawał świetnej muzyki. :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Smolek, jak na razie the best są pierwsza płyta, Mood Swings, Human Nature, Voice of Reason i Weight of the World! Bardzo mi się podobają te płyty, takie riffy i solóweczki lubię! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Mam wielki news! :D Otóż 20 stycznia, Pete Lesperance na swojej stronie na fejsie wrzucił taki wpis (i zdjęcie): Just spending the afternoon writing for the new Scarem album in the mobile studio. I mean... temporary studio. Ok... it's just the dining room. Rawk!

Obrazek

Tak jak pisałem w "Najbardziej Oczekiwanych Albumach 2014", możliwe, że HS nagrają nową płytę, teraz mamy tego potwierdzenie. :) Oczywiście nie jest na 100% pewne, że płyta już będzie w 2014 roku (ale w tamtym roku mówiło się właśnie o 2014 roku, więc może pod koniec 2014 wyjdzie płytka?), ale najważniejsze, że coś ruszyło, i teraz już niecierpliwie czekam na ten album. :D
prezes1 pisze:Smolek, jak na razie the best są pierwsza płyta, Mood Swings, Human Nature, Voice of Reason i Weight of the World! Bardzo mi się podobają te płyty, takie riffy i solóweczki lubię! :)
Fajnie mi to słyszeć, prezesie ;) Akurat cztery z tych pięciu albumów, co podałeś, to moje TOP4 Harem Scarem. ;)
Ostatnio zmieniony 26 maja 2014, o 09:17 przez Smolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dzięki za newsa Smolek! Dawaj znać o postępach pracy nad płytą. :)
Z przyjemnością będę wyczekiwał nowych nagrań.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”