Aerosmith

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

A ja dziękuję Bogu, że BJ nie biorą z nich przykładu i nie stoją na wybiegu przez cały koncert. Ludzie koło mnie prawie jak Niemcy, czyli lekko znudzeni. No, ale na szczęście koncert sam w sobie bardzo udany, a Stevie jest po prostu mistrzem świata!

P.S Dawno nie widziałam tak "żywiołowej" publiki :D
https://www.youtube.com/watch?v=plpvmzi6vhs
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2014, o 20:13 przez kikusia28, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Pokazali, czym jest dobry koncert rockowy! :jupi:
Awatar użytkownika
danieleq
It's My Life
It's My Life
Posty: 117
Rejestracja: 14 lutego 2013, o 13:55
Lokalizacja: Polska

Post autor: danieleq »

Ja w ogóle się nie wybierałem na ten koncert i w środę dostałem bilety w prezencie :)
Byłem zaskoczony, że zespół w tak dobrej formie i głos Tylera..... nadal niewypalony :)
Koncert był fajny, choć pierwszy raz nie byłem w GC tylko na trybunach i jakoś tak inaczej na siedzącą, ale dobrze za to było widać.
Pierwsze ciary miałem na solówce Livina (oczywiście On The Edge ;) ) później na I don't want miss thing i największe na Dream On - obawiałem się że tego numeru może zabraknąć, bo w przypadku Aero seta była dla mnie zupełną Enigmą, odwrotnie niż w przyp BJ kiedy niemal codziennie śledziłem relacji przygotowane przez Damned'a :)
Po Rag Doll aż do Janie got a gun czułem lekkie znużenie, nie znałem tych piosenek i jakoś mi się dłużyły i wydawały bliźniacze, ale chyba nie tylko mi ;)
Zabrakło mi Crazy - ale cóż...
Co do sceny to faktycznie takie powinno być Golden Circle :) - to było to!!!, cały zespół (no oczywiście bez bębniarza) biegał po w trakcie całego koncertu!!! :D Po za tym chłopaki zamieniali się też często miejscami na scenie, o czym niestety w przypadku naszego BJ możemy pomarzyć :(
Podobało mi się że na zakończenie koncertu Tyler wspomniał o polskich korzeniach :), no i fakt że kolejny raz odwiedził z grupą nasz kraj, szkoda że naszemu Polish Brotha jakoś to na razie nie wychodzi, ale może kiedyś kto wie...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Te piosenki między Rag Doll a Janie to żelazne klasyki z lat 70, w Stanach norma koncertowa(Toys in the Attic i Same Old Song - gitarowe majsterszyki). A ile hitów nie zagrali? Mają chłopaki z czego wybierać. No ale jak na pierwszy ich koncert jestem szczęśliwy i narzekać nie będę. Rewelacja! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Grając ponad 40 lat na scenie, mają tyle hitów, że jakby mieli zagrać je wszystkie, koncert trwałby 4 godziny.. :)) Fakt, brakowało Crazy, Angel, Pink, trochę What could have been love, Mama Kin i reszty, ale nie narzekam, bo koncert był wspaniały! :brawo:
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

kikusia28 pisze:A ja dziękuję Bogu, że BJ nie biorą z nich przykładu i nie stoją na wybiegu przez cały koncert. Ludzie koło mnie prawie jak Niemcy, czyli lekko znudzeni. No, ale na szczęście koncert sam w sobie bardzo udany, a Stevie jest po prostu mistrzem świata!

P.S Dawno nie widziałam tak "żywiołowej" publiki :D
https://www.youtube.com/watch?v=plpvmzi6vhs
Jak popatrzyłam na ten filmik, to tylko jeszcze bardziej jestem dumna, że stałam w pierwszym rzędzie, niedaleko krańca wybiegu... niezakłócony widok przez cały koncert (pomijam krótkie momenty, kiedy przed nosem stawał pan z kamerą xD) i że to było tak blisko centrum wydarzeń. Steven był parę razy dosłownie na wyciągnięcie ręki, jak się nachylał do publiczności to miałam wrażenie, że to właśnie do mnie i ludzi w pobliżu śpiewa (wybaczcie, Wy którzy byliście dalej, za te słowa! :>), chwilami myślałam, że niewiele brakuje, żebym dostała statywem od mikrofonu w twarz, Perry grający w odległości metra... Niezapomniane przeżycia :) Koncert genialny, Tyler jest w świetnej formie i ma mnóstwo energii i jego głos, który po tylu latach nadal działa jak należy, radość koncertowania itd. :D Długo by wymieniać, więc tylko dodam, że baaaaardzo liczę na powtórkę!!!!
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Ja na koncercie nie byłem, ale cieszę się, że udało się zorganizować w Łodzi, dzień przed koncertem, mini zlot fanów Bon Jovi :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

Frankie pisze:Ja na koncercie nie byłem, ale cieszę się, że udało się zorganizować w Łodzi, dzień przed koncertem, mini zlot fanów Bon Jovi :)
fajnie że wam się udało niestety nie każdy mógł być dzień przed koncertem :/
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Frankie pisze:cieszę się, że udało się zorganizować w Łodzi, dzień przed koncertem, mini zlot fanów Bon Jovi :)
No tak, faktycznie mini. :p Ale małe też jest piękne, to było bardzo przyjemne spotkanie. :)

Sam koncert fantastyczny! Nagrałam sobie kawałek Dream On (akurat najlepszy fragment), ale kiedy Joe przechodził tuż obok mnie, ja... postanowiłam nagrać własną twarz. WHY?
Bardzo miłe towarzystwo, fajnie było Was znów zobaczyć. :)
PS Moim prawie-głównym celem było przekonać się, czy usta Stevena na żywo też są takie wielkie. Następnego dnia zorientowałam się, że nie zwróciłam na to uwagi (dla porównania: jedną z moich pierwszych myśli na koncercie Bon Jovi było: "matko, jego zęby mnie oślepiają nawet z odległości 20 metrów!")

A to mój widok:
Obrazek
(żadnego zooma, naprawdę miałam ich na wyciągnięcie ręki :jupi: )
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

będę wredny! pochwalę się że w sobotę mam powtórkę w Londynie :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Geminiman

Post autor: Geminiman »

Perkusista Aerosmith Joey Kramer ma problemy zdrowotne i wkrótce przejdzie operację serca. W związku z tym zespół odwołał trasę koncertową.
http://muzyka.interia.pl/rock/news/perk ... 2041401,46
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Aerosmith

Post autor: Miracle-BJ »

BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Aerosmith

Post autor: prezes1 »

http://www.eventim.pl/aerosmith-bilety. ... NvbQ%3D%3D

Z jednej strony SUPER, z drugiej szkoda ale wszystko się kiedyś kończy...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aerosmith

Post autor: kikusia28 »

Może kiedyś wrócą na jeszcze jedna wspólną trasę. Różnie bywa z tymi zespołami. Każdy zapowiada koniec, a jednak trudno się pożegnać tak na zawsze :)
Rok 2017 pod względem koncertowym zapowiada się imponująco!
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Aerosmith

Post autor: Fromasz1899 »

To już jest wiadome że wystąpią 2 czerwca 2017 na TAURON Arenie w Krakowie, bilety w przedsprzedaży mają być od jutra (tj.16.11.2016) a do sprzedaży ogólnej od 18.11.2016 od godziny 10 z tego co czytałem :)

niestety to już ostatnia trasa tym bardziej OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!


Obrazek
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”