Aerosmith

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Mi Legendary Child przypadło do gustu :) pierwszy raz usłyszałam oglądając jego premierę w idolu <3 Może szału nie ma ale panowie dali radę! :lol:
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Legendary Child - świetny numer. Bardzo fajny refren. Nie ma się do czego przyczepić. Teraz już tylko czas na nowy album.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

A mi się ta piosenka nie spodobała, nie trafia do mnie.. Zdecydowanie bardziej lubię What Could Have Been Love. Bardzo dobra ballada, do szczęścia brakowało tylko solówki. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=2zqnFUYqJLg
Awatar użytkownika
patcoo
It's My Life
It's My Life
Posty: 106
Rejestracja: 27 marca 2012, o 16:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: patcoo »

Legendary Child - nawet niezły utwór, ale szału nie ma. Może i miło posłuchać, ale do mnie niestety za bardzo nie przemawia :/
Ale jestem ciekawa jakie utwory przyniesie nowa płyta :)
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

"What Could've Been Love" to takie ckliwości na kształt zapomnianych "Avant Garden" czy "Luv Lies". Poniekąd nawiązuje do np. "What It Takes" tyle, że... Takie typical tear jerker. Lubiłem takie kawałki w wieku 15 lat.

Co do Legendary Child - prochu nie ma. Stylowy to może za duże słowo ale... Piosenka jakich wiele. Rozpoznawalny Aerosmith-owski soft. Brzmienie kojarzy się z ostatnim albumem grupy. Prawie jak "Light Inside". Na szczęście jest sporo tego tylerowskiego luzu w wokalu i ten flesh-owy styl Perry'ego. Bez szału. Panom skończyły sie środki na koncie.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Joe Perry potwierdził moje obawy dotyczące końca ery muzyki rockowej i całkowitej zmiany oblicza muzyki rozrywkowej. Gitarzysta Aerosmith twierdzi, że dzisiaj ludzie słuchają muzyki inaczej niż kiedyś. To znaczy, że interesują ich tylko wybrane utwory z płyt, a resztę ignorują. Ponadto wspomina coś o tym, że wkrótce ludzie przestaną słuchać muzyki na żywo. Po tym, co się teraz dzieje w mainstreamie, muszę mu przyznać rację. Muzyki rockowej już nie ma na listach przebojów. Teraz rządzi tam retro-pop, rap, techno i muzyka klubowa. Rockowe granie odchodzi do lamusa, tak samo jak jazz ponad 50 lat temu.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Geminiman019 pisze: Rockowe granie odchodzi do lamusa .....
SERCE MI PĘKA - TO STRASZNE !!!
Niestety światem zaczyna rządzić "sztuczna muzyka". A jedynie rockowe granie jest muzyką czystą, prawdziwą, szczerą i od serca :))
BJ - It's my life - Always !
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Miracle-BJ pisze:A jedynie rockowe granie jest muzyką czystą, prawdziwą, szczerą i od serca :))
Miracle-BJ, nie masz racji. Są inne, mało komercyje gatunki muzyczne, które można nazwać prawdziwą muzyką. Takimi rodzajami muzyki są np: jazz czy muzyka klasyczna. Krzesimir Dębski kiedyś powiedział mniej więcej coś takiego, że na koncercie rockowym kilka tysięcy osob słucha kilku dźwięków, a na koncercie jazzowym kilka osób słucha kilku tysięcy dźwięków. Niektórzy uważają, że jedynie koncerty jazzowe mają sens, ponieważ fundamentem jazzu jest improwizacja, czyli spontaniczne tworzenie muzyki granej na żywo. W rocku element improwizacji niemal całkowicie zanikł, ponieważ koncerty rockowe mają prawie zawsze sztywno ustalone setlisty, które wykonują muzycy. Co to za przyjemność słuchać tego samego, co jest na płytach. Jazz to co innego, ponieważ muzycy jazzowi improwizują podczas koncertów, czyli podczas gry na żywo do widowni tworzą spontanicznie nową muzykę.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Po wielokrotnym wysłuchaniu nowej płyty Aerosmith mogę napisać, że jest zajebista! Stare Dziady, ale to najlepszy amerykański band na świecie. Słychać to na płycie. Przebili nawet Van Halen. tylko pozazdrościć takiego grania :)
Let's get rocked!
EVENo

Post autor: EVENo »

michael pisze:Po wielokrotnym wysłuchaniu nowej płyty Aerosmith mogę napisać, że jest zajebista! Stare Dziady, ale to najlepszy amerykański band na świecie. Słychać to na płycie. Przebili nawet Van Halen. tylko pozazdrościć takiego grania
Ja postanowiłem, że zanim się zabiorę za nowy krążek, najpierw przesłucham wcześniejszą dyskografię, bo nie wszystko znałem (nie wiem jakim cudem wyśmienity Permanent Vacation był jedną z tych nieznanych). A jak kiedyś wspomniałem - po płytach zespołów brnę dalej jak wcześniejsza mi się znudzi. I w ten oto sposób wciąż nie słyszałem Music From Another Dimension! :P

Ale ten dzień już niedługo nadejdzie :P Najpewniej podczas przerwy świątecznej :D
Awatar użytkownika
patcoo
It's My Life
It's My Life
Posty: 106
Rejestracja: 27 marca 2012, o 16:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: patcoo »

Jak same single nie wzbudziły we mnie większych emocji, tak płytę samą w sobie uważam za wyśmienitą!! Dają chłopaki radę :bg: Osobiście najbardziej przypadły mi utwory takie jak "Street Jesus", "Beautiful" czy "Something".
Oczywiście jestem zdeklarowaną fanką ballad, dlatego też nieobojętna pozostała mi piosenka "We All Fall Down", którą z całego serca polecam :)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

We all fall down jest po prostu świetne! Powinien do tego powstać teledysk...
A What Could've Been Love pokochalam od pierwszego usłyszenia... :D
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2012, o 10:55 przez Milla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
patcoo
It's My Life
It's My Life
Posty: 106
Rejestracja: 27 marca 2012, o 16:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: patcoo »

Milla pisze: What Could've Been Love pokochalam od pierwszego usłyszenia... :D
Ja na początku nie byłam przekonana, jakaś taka wymuszona mi się wydawała, ale z czasem przekonałam się do niej i bardzo ją teraz lubię :D

W ogóle cała płyta to dla mnie majstersztyk.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

patcoo, ja ustawiłam to jako dzwonek telefonu i uwielbiam jak ktoś do mnie dzwoni :bg:

a płytę możecie mi na Gwiazdkę kupić :lol:
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

EVENo pisze: Permanent Vacation
Jeden chyba z najlepszych kawałków tego zespołu. Ja go mogę słuchać non stop. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”