Aerosmith

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

misiek_93 pisze:Steven Tyler opublikował nową solową piosenkę(chyba jego pierwszą solo) jak i również klip do niej, można zobaczyć go na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=BM39ya_- ... e=youtu.be
Co sądzicie o tej piosence?
Mi się bardzo podoba - fajne rock n' rollowe brzmienie i głos Stevena w świetnej formie. Sam teledysk, kręcony w bardzo ciekawych sceneriach (trochę w cyrku, kilka ujęć panienki na skuterze wodnym i wiele innych), też mi się podoba.
Wokalista Areosmith uważa, że piosenka będzie hitem, być może w USA, ale znając polskie realia to pewnie nie będzie zbyt często grana w najpopularniejszych radiach, gdyż nie jest to piosenka ani trochę pokroju Lady Gagi, Shakiry czy Beyoncé
Podoba mi się, wielkiej rewelacji nie ma, ale jak na obecne czasy Tyler dał radę. ;) A co z nową płytą Aerosmith, nagrywają ją?
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Co sądzicie o tej piosence?
średnio mi odpowiada
a najlepsze ujęcia są ze słoniem, pasują do siebie ze Stevenem, ten sam typ urody :D
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Smolek pisze: A co z nową płytą Aerosmith, nagrywają ją?
Na razie Steven udziela się w American Idol 10 więc chyba dopiero po finale prace nabiorą szybszego tempa. Trzeba przyznać, że jego śmieszne teksty, bez owijania w bawełnę, ale też bez zbędnego obrażania uczestników show ożywiły ten format. Świetnie się odnalazł w roli muzycznego jurora.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

A co sądzicie o ich największym sukcesie komercyjnym, czyli o piosence I Don't Want to Miss a Thing promującej film Armageddon? Dla mnie ta piosenka jest beznadziejna. Powody: pseudosymfoniczna aranżacja, brzmienie wykastrowane, zero energicznych power chordów nie mówiąc o solówce. No i grzech najpoważniejszy: żaden członek Aerosmith nie jest autorem tego "hiciora", bo to była piosenka pierwotnie przeznaczona dla Celine Dion. Tak, autorką IDWTMAT jest Diane Warren, która napisała ponad połowę utworów dla tej kanadyjskiej piosenkarki. Nie obchodzi mnie nawet to, że jest to jedyna piosenka Aerosmith, która doszła do pierwszego miejsca listy Billboard Hot 100. Czy według was ten "hicior z Armageddonu" to takie samo przekleństwo dla Aerosmith jak Baśka dla naszych Wilków?
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Mimo wszystko jednak wydaje mi się, że I Don't Want to Miss a Thing jakos się broni w porównaniu do Baśki ;) Chociaz z drugiej strony panowie z Wilków, na czele z Gwlińskim, twierdzą, że napisali to dla śmiechu - taki tam psikus w ramach reaktywacji. Nie mnie oceniać, czy to prawda, czy jednak komercja. Ale na 4 jest poza tym dużo dobrych piosenek. Oczywiście baardzo daleko jej do Przedmiesci (moja ulubiona), ale da się słuchać niejednokrotnie z przyjemnoscią ;)
Natomiast hit Aerosmith to nic innego jak czysta komercja, a mimo to, moim zdaniem, wyszło lepiej od Baśki ;)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Dla mnie ten hicior z Armageddonu, zablokował twórczo Aerosmith, bo w radiach nie grają niczego z albumów Nine Lives czy Just Push Play. Ileż bym dal gdyby choć raz zagrali Hole in My Soul. Według mnie, większość ludzi to jedna wielka banda dyletantów, ponieważ znają tylko trzy piosenki tego zespołu: Cryin', Crazy oraz I Don't Want to Miss a Thing i to mnie naprawdę bardzo wkurza. Dla mnie Aerosmith zaczęło się od tej płyty z 1997 roku.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Steven Tyler i Oprah Winfrey - clip a poniżej o JBJ :))

http://www.thedailyown.com/oprahs-next- ... cial-place

Znalazłam lepszy link !!!

http://www.thedailyown.com/tag/steven-tyler
BJ - It's my life - Always !
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Obrazek

Tego zestawu perkusyjnego użył Joey Kramer podczas kręcenia wideoklipu I Don't Want to Miss a Thing w 1998 roku. Ten wizerunek na bębnie basowym pochodzi z teledysku Pink i jak dla mnie był tam zdecydowanie nieodpowiedni. Pink to taki groteskowo śmieszny wideoklip, gdzie bawili się programami to tworzenia efektów specjalnych. Natomiast piosenka promująca film Armageddon ma być poważna oraz bez żadnych wygłupów; dlatego więc ten zestaw perkusyjny zdecydowanie tam nie pasował.
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Aerosmith... ech, to jak powrót do przeszłości. Zespół na którym w zasadzie się wychowałem. Ogromny sentyment. Do czasów, kiedy nowością były: "Cryin'" czy "Blind Man"... W Polsce Human z kawałkiem "Polski" (pamięta ktoś ze starych wyjadaczy?), kult Queen'ów, szczyt popularności GnR... Inna muzyka, inny świat. Aerosmith to dla mnie głównie płyty"Toys in the Attic" z rewelacyjnymi "Round and Round" i "Walk This Way", "Rocks" z "Back in the Saddle" czy "Combination", kultowe "Permanent Vacation", "Pump", "Get a Grip" i megaskładanka "Big Ones". Ulubiony utwór to chyba "Crazy" - dla mnie symbol epoki.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

A jakie jest wasze zdanie na temat okresu, gdy znów zaczęli nagrywać dla Sony Music (Nine Lives, Just Push Play, Honkin' on Bobo)? Z tego okresu najbardziej podoba mi się utwór Hole in My Soul. Nie wiem jak wy, ale ta piosenka przypomina mi trochę This ain't a Love Song Bon Jovi (ponieważ jest też autorstwa Desmonda Childa). Pomijam nawet fakt że oba teledyski wyreżyserował Andy Morahan. Czy ktokolwiek pamięta ten wideoklip z 1997 roku, w którym nieśmiały szkolny kujon tworzył klony swojej dziewczyny? Oto link: http://www.youtube.com/watch?v=CCzUolgY ... B792A2752B
KondZik

Post autor: KondZik »

I jak oceniacie nowy singiel Aerosmith?
Płyta w sierpniu a nowy singiel chyba już ponad miesiąc w sieci.
Tutaj na żywo:
http://www.youtube.com/watch?v=H69They3 ... re=related
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Nie wiem jak to ująć inaczej, ale dla mnie ten kawałek jest po prostu denny. Uwielbiam ten zespół, ale jak to ma być singiel promujący płytę to ja dziękuję. ;/ Mam wrażenie jak bym już to wszystko kiedyś słyszał. :zly:
KondZik

Post autor: KondZik »

Dla mnie jak najbardziej słowo denny ma tutaj zastosowanie ;)


A oto i klip:

http://www.youtube.com/watch?v=4iXNwEaQoJU
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Jeszcze jedna rzecz odnośnie utworu Amazing, przy czym chodzi mi o samą piosenkę a nie o teledysk. Na końcu jest jest coś zsamplowanego, jakby swing z lat 30 wyemitowany w radiu (dźwięk wtedy jest mono). Dlatego pytam się o tą wstawkę na końcu tej piosenki, co to jest.
EVENo

Post autor: EVENo »

Geminiman019 pisze:Jeszcze jedna rzecz odnośnie utworu Amazing, przy czym chodzi mi o samą piosenkę a nie o teledysk. Na końcu jest jest coś zsamplowanego, jakby swing z lat 30 wyemitowany w radiu (dźwięk wtedy jest mono). Dlatego pytam się o tą wstawkę na końcu tej piosenki, co to jest.
http://en.wikipedia.org/wiki/Amazing_(Aerosmith_song)

Drugi akapit.

Co do nowego singla - refren bardzo podobny do Sweet Emotion. Piosenka mi się podoba, jak pierwszy raz ją słyszałem, dosyć przypadkowo i niespodziewanie - wchodząc do lałby podczas imprezy leciało tam po cichu Anty Radio. Stanąłem, zacząłem kojarzyć fakty - Aerosmith, nie znam tego, nowy singiel. Uśmiechnąłem się, posłuchałem do końca i uznałem, że jest fajne. W domu na spokojnie wysłuchałem ponownie i dalej uznaje, że jest fajne. Na pewno wolę nowe Aerosmith od nowego Bon Jovi. Póki co, nie wiadomo co przyniesie cały album, a i Legendary Child może mi się szybko znudzić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”