Piosenka dnia

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Piosenka dnia

Post autor: M »

michael pisze:
M pisze:
michael pisze:The 1975 - If You’re Too Shy (Let Me Know) z nadchodzącej płyty.
Pop rock w najlepszym wydaniu.
https://www.youtube.com/watch?v=wYYQpTbBSBM
P.S
Chyba koncert The 1975 w październiku przepadnie... z powodu kataru po noszeniu "zdrowej" maseczki.
Gdybyś co jakiś czas ja prał to może byłaby zdrowsza, a i kataru pewnie by nie było.

Pozdrawiam
????

Tak, masz rację. Spokojnej Majówki
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Piosenka dnia

Post autor: prezes1 »

Moją piosenką dnia będzie '10 lat minęło jak jeden dzień'! ;)
Kawał czasu, szmat życia, potok słów! Thank You all! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Piosenka dnia

Post autor: michael »

prezes1 pisze:Moją piosenką dnia będzie '10 lat minęło jak jeden dzień'! ;)
Kawał czasu, szmat życia, potok słów! Thank You all! :)
Wow jesteś na forum tylko pół roku krócej ode mnie.
To z dedykacją ... co by tutaj ... o mam
https://www.youtube.com/watch?v=nFrviX_Eebc
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Piosenka dnia

Post autor: prezes1 »

michael pisze:
prezes1 pisze:Moją piosenką dnia będzie '10 lat minęło jak jeden dzień'! ;)
Kawał czasu, szmat życia, potok słów! Thank You all! :)
Wow jesteś na forum tylko pół roku krócej ode mnie.
To z dedykacją ... co by tutaj ... o mam
https://www.youtube.com/watch?v=nFrviX_Eebc
Dzięki! Idealna dedykacja! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Piosenka dnia

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Moją piosenką dnia będzie '10 lat minęło jak jeden dzień'! ;)
Kawał czasu, szmat życia, potok słów! Thank You all! :)
:)
Kilka osób z naszego Forum jest nie do zastapienia. (Kropka prawdy!).
Jedną z nich jest nasz "Harry Callahan" ;) ;
Mistrz celnej riposty, kompletny zasób rzeczowych historii o Bon Jovi, świetny kompan na koncertach... itd, itp...
Dobra, starczy tych niczym nieuzasadnionych pochwał... ;D Wszystkiego Najlepszego!
P.S. A zamiast piosenki - i przede wszystkim, żeby nie było za slodko - skojarzyło mi się to...
https://youtu.be/RSAyz5c3JmM
(scene from Dirty Harry) :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Piosenka dnia

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:
prezes1 pisze:Moją piosenką dnia będzie '10 lat minęło jak jeden dzień'! ;)
Kawał czasu, szmat życia, potok słów! Thank You all! :)
:)
Kilka osób z naszego Forum jest nie do zastapienia. (Kropka prawdy!).
Jedną z nich jest nasz "Harry Callahan" ;) ;
Mistrz celnej riposty, kompletny zasób rzeczowych historii o Bon Jovi, świetny kompan na koncertach... itd, itp...
Dobra, starczy tych niczym nieuzasadnionych pochwał... ;D Wszystkiego Najlepszego!
P.S. A zamiast piosenki - i przede wszystkim, żeby nie było za slodko - skojarzyło mi się to...
https://youtu.be/RSAyz5c3JmM
(scene from Dirty Harry) :)
Dzięki Tom, idealny wybór!Nie jest za słodko! :)
Lubię jeszcze fragment: 'Listen punk! To me you're nothing but dogshit...' :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Piosenka dnia

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

You're a class act, Callahan. A real class act
hehh
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 629
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Piosenka dnia

Post autor: Bon Jovi »

Moja piosenka dzisiejszego dnia to Bon Jovi - It's My Life akustyczna wersja z 11.05.2020 roku, wykonana przez cały zespół ze swoich mieszkań. Z Hugh ktoś jeszcze uczestniczy w nagraniu :D

Miłego oglądania.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Piosenka dnia

Post autor: EVENo »

Za każdym razem gdy wydaje się, że nasz prezydent nie może stać już większym pajacem, to wiecie co on robi? STAJE SIĘ JESZCZE WIĘKSZYM PAJACEM! Nie no, szacun, ja bym tak nie umiał.
Najgorsze jest to, że nawet pod tym absurdalnie frajerskim filmikiem on nadal zbiera więcej łapek w górę, niż łapek w dół. Co oznacza, że sondaże nie kłamią - naprawdę więcej ludzi popiera tego błazna, niż chciałoby szybkim ruchem ręcy pozbyć się z jego fałszywej mordy tego tępego uśmieszku.

Z utęsknieniem czekam więc na jakąś nową falę buntowniczych artystów polskich, choć na szczęście i na tych starych można jeszcze liczyć. Kazik to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Piosenka dnia

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

dzisiaj chodzi mi po glosnikach niezla ekipa! Wsrod niej nasz PHIL X, Nuno Bettencourt, Gary Cherone (nawet jak zwykle Ori się wcisnęła ;) ) OK, so...
Let it Be!
https://youtu.be/Qrkc640GsPI
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Piosenka dnia

Post autor: M »

Tomker pisze:dzisiaj chodzi mi po glosnikach niezla ekipa! Wsrod niej nasz PHIL X, Nuno Bettencourt, Gary Cherone (nawet jak zwykle Ori się wcisnęła ;) ) OK, so...
Let it Be!
https://youtu.be/Qrkc640GsPI
Szkoda, że na kilometr zalatuje plastikiem ;-) ale... pewnie tak miało być boys-girls-bandowo... Prawie wigilijnie. Oczywiście bez spiny ;-) Nie piję do czyichkolwiek gustów...

Jednak co do wspomnianych wyżej bohaterów... Phil mnie rozczarował - brzmi po prostu nijako. Ori - świetny sound i wspaniały skill... Betencourt - to już poza konkurencją... ;-)
usunięty użytkownik 4858

Re: Piosenka dnia

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

M pisze:
Tomker pisze:dzisiaj chodzi mi po glosnikach niezla ekipa! Wsrod niej nasz PHIL X, Nuno Bettencourt, Gary Cherone (nawet jak zwykle Ori się wcisnęła ;) ) OK, so...
Let it Be!
https://youtu.be/Qrkc640GsPI
Szkoda, że na kilometr zalatuje plastikiem ;-) ale... pewnie tak miało być boys-girls-bandowo... Prawie wigilijnie. Oczywiście bez spiny ;-) Nie piję do czyichkolwiek gustów...

Jednak co do wspomnianych wyżej bohaterów... Phil mnie rozczarował - brzmi po prostu nijako. Ori - świetny sound i wspaniały skill... Betencourt - to już poza konkurencją... ;-)
bzdura. Żadna szkoda jeśli porownac do tego co robią na przyklad chore na gardło wyjce od death metalu ;D LoL ;)
Poza tym spiny nie będzie, bo po prostu ja widzę bardziej pozytywy, a Ty negatywy. Tak to już jest ;)
Ta blondynka najbardziej psuje efekt, ale to co robi Steve, Glen, Ori, Gary i Nuno to świetna rzecz. Epizod tego blond Johna Jakmutambyło też fajnie wyszedł; dobry wklad w intro. I wg mnie to bylo jasne i też nie musialem przecież pisać, ze Nuno przebił się przez pozostałych. Pozdro M! :)
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: Piosenka dnia

Post autor: M »

Tomker pisze:
M pisze:
Tomker pisze:dzisiaj chodzi mi po glosnikach niezla ekipa! Wsrod niej nasz PHIL X, Nuno Bettencourt, Gary Cherone (nawet jak zwykle Ori się wcisnęła ;) ) OK, so...
Let it Be!
https://youtu.be/Qrkc640GsPI
Szkoda, że na kilometr zalatuje plastikiem ;-) ale... pewnie tak miało być boys-girls-bandowo... Prawie wigilijnie. Oczywiście bez spiny ;-) Nie piję do czyichkolwiek gustów...

Jednak co do wspomnianych wyżej bohaterów... Phil mnie rozczarował - brzmi po prostu nijako. Ori - świetny sound i wspaniały skill... Betencourt - to już poza konkurencją... ;-)
bzdura. Żadna szkoda jeśli porownac do tego co robią na przyklad chore na gardło wyjce od death metalu ;D LoL ;)
Poza tym spiny nie będzie, bo po prostu ja widzę bardziej pozytywy, a Ty negatywy. Tak to już jest ;)
Ta blondynka najbardziej psuje efekt, ale to co robi Steve, Glen, Ori, Gary i Nuno to świetna rzecz. Epizod tego blond Johna Jakmutambyło też fajnie wyszedł; dobry wklad w intro. I wg mnie to bylo jasne i też nie musialem przecież pisać, ze Nuno przebił się przez pozostałych. Pozdro M! :)
W myśl powiedzenia "Twój cyrk - Twoje małpy"... Jak pisałem - nie piję do czyjegokolwiek gustu ;) Tego typu ładne granie, komercyjny szlagier, zaserwowoany w zamerykanizowanej stylistycznie odsłonie jest w teorii przecież czymś naturalnym dla słuchacza takiej estetyki. Dlatego też się nie dogadamy w tej kwestii ;) I to dobrze, bo czasem dobrze jest się posprzeczać o coś tak cukierkowo-plastikowego ;) (Tak, specjalnie Cie prowokuję ;) ) Obecność Avril Lavigne jest najlepszym podsumowaniem tego typu rzeczy.

Ale do rzeczy i zupełnie poważnie... Czasem do pozytywnego odbioru wystarczy zwykłe "granie do tej samej bramki"(w dużym uproszczeniu obecność w projekcie artystów, których cenimy, lubimy) i to akurat jest zrozumiałe.

Muszę stanąć również po stronie death metalowych "wyjców". To właśnie lubię w muzyce. Różnorodność. Nieoczywistość. Gdyby wszyscy grali tak jak ten cover Beatlesów to byłoby po prostu nudno, bo...

... Who says only pretty sound is right?" ;)

Na szczęście nie musimy zawsze być prawicową konserwą i możemy wyrażac się na milion sposobów, słuchać róznych rzeczy ;)
Dlaczego? (Why should we?)
- Because We Can :D

Pozdro! I dzięki za odzew
usunięty użytkownik 4858

Re: Piosenka dnia

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

M pisze:nie dogadamy w tej kwestii ;) I to dobrze, bo czasem dobrze jest się posprzeczać o coś tak cukierkowo-plastikowego ;) (Tak, specjalnie Cie prowokuję ;) ) Obecność Avril Lavigne jest najlepszym podsumowaniem tego typu rzeczy.
(...)
Na szczęście nie musimy zawsze być prawicową konserwą i możemy wyrażac się na milion sposobów, słuchać róznych rzeczy ;)
że co? :D Avril Levis czy jak to się pisze oczywiście znam z imienia. Jej klipów nie oglądam, jej plakatów na ścianie nie mam, więc nie rozpoznalem; przyznaj, ze wśród plasticmusic jesteś bardziej zorientowany, a zawsze zarzucasz to innym ;D
Ale jesli już na Twoją prośbę Brachu mam czuc się "sprowokowany" to... ok podejmuję czelendżhotblondie16 - ta cala aviril (czy jak to się pisze) brzmi tu prawie jak normalna wokalistka country. A nie plastic. Pamietaj, że to Ju-es-ej, a nie dożynki - nawet nie w Mrągowie (bez obrazy hehh ;) )
Obysmy nie stali się lewicową konserwą i nie byli smutasami, ktorzy nigdy nie chcą się z nikim dogadać "bo nie!"; pernamentna opozycja do świata od zawsze. Nawet tam gdzie - bez najmniejszego problemu - można! Co do tego, że kilku muzyków robi tu przewagę to oczywiście pelna zgoda. Dawaj, teraz Ty, CoolChallangeOver30! ;)
usunięty użytkownik 4858

Re: Piosenka dnia

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

a teraz trochę "prywaty" ...
Nowy singiel mojego kolegi z Anglii (świetnego wokalisty, dobrego przyjaciela Eliota z Def Leppard, Hessa z Harem Scarem, Alexa Del Vecchio, muzyka wychowanego na Leppardach i przede wszystkim na Bon Jovi itp...) Nie jest to najlepszy utwor z repertuaru Nicka, który bym polecił, ale... nówka sztuka i z kręceniem teledysku bylo sporo zabawy :) :) :)
https://youtu.be/c5moglLekZg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”