Bryan Adams

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
ipsum
I Believe
I Believe
Posty: 61
Rejestracja: 14 listopada 2007, o 12:56
Lokalizacja: Krakow

Post autor: ipsum »

ech, mam ten sam "problem". tez bj w monachium i wracam dopiero 13.06 ok północy...
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Ja osobiście bardzo cenię sobie tego artystę. Mam kilka płyt. Dla wyciszenia lubię sobie posłuchać Forgive me czy Heaven
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Martaaa pisze:Ja osobiście bardzo cenię sobie tego artystę. Mam kilka płyt. Dla wyciszenia lubię sobie posłuchać Forgive me czy Heaven
Ja nie mam żadnej płyty, ponieważ chcę najpierw skompletować wszystkie płyty Bon Jovi. Może później zdecyduję się na kilka płyt Bryana, którego znam całą twórczość. Ostatnio często słucham piosenki: Depend On Me i Take Me Back. Osoby, które znają tylko jego największe hity mogą nie znać tych piosenek.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Adamsa odkrylem na poczatku lat 90-tych, przy okazji krazka: "Waking up the Neighbours"... No i oczywiscie chwycila mnie ta plyta bardzo ( a, ze przypominala swym brzmieniem dokonania Def Leppard, wiadomym bylo, ze wirowac bedzie w moim odtwarzaczu cd dosc czesto). "Thought I'd Died and Gone to Heaven"," There Will Never Be Another Tonight" czy "Vanishing", to do dzisiaj, jedne z moich ulubionych kawalkow wszechczasow... Zreszta- cala plyta jest niesamowicie spojna i chyba najbardziej rockowa, ze wszystkich dziel Adamsa...

No i jeszcze jedno takie wydawnictwo:"On a Day Like Today" z "Before the Night Is Over" czy "If I Had You" na czele... Piekne wspomnienia...

Ostatnie dokonania Adamsa jakos mnie juz nie porywaja...

Tyle :)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

ROCKSTAR pisze:Adamsa odkrylem na poczatku lat 90-tych, przy okazji krazka: "Waking up the Neighbours"... No i oczywiscie chwycila mnie ta plyta bardzo ( a, ze przypominala swym brzmieniem dokonania Def Leppard, wiadomym bylo, ze wirowac bedzie w moim odtwarzaczu cd dosc czesto). "Thought I'd Died and Gone to Heaven"," There Will Never Be Another Tonight" czy "Vanishing", to do dzisiaj, jedne z moich ulubionych kawalkow wszechczasow... Zreszta- cala plyta jest niesamowicie spojna i chyba najbardziej rockowa, ze wszystkich dziel Adamsa...

No i jeszcze jedno takie wydawnictwo:"On a Day Like Today" z "Before the Night Is Over" czy "If I Had You" na czele... Piekne wspomnienia...

Ostatnie dokonania Adamsa jakos mnie juz nie porywaja...

Tyle :)
Płyta Waking Up The Neighbours jak napisałeś przypominała brzmieniem dokonania DL, może dlatego, że Matt Lunge (ten koleś wyprodukował trzy płyty DL: High 'n' Dry, Pyromania i Hysteria) wraz z Bryanem wyprodukował tę płytę, a w ogóle piosenka z tej płyty Touch The Hand pierwotnie była stworzona z myślą o Def Leppard.

Jest to świetna płyta, jest na niej wszystko: świetne rockowe piosenki, a także piękne ballady. Niesamowicie mi się podoba piosenka Depend On Me, która jest jedną z moich ulubionych piosenek Bryana. Oczywiście nie możemy zapomnieć o legendarnej Everything I Do, z rockowych piosenek podoba mi się najbardziej Touch The Hand, All I Want Is You i Can't Stop This Thing We Started. Kolejne świetne piosenki: Thought I'd Died and Gone to Heaven, There Will Never Be Another Tonight, Do I Have to Say the Words.. Po prostu cała płyta jest świetna. Jednak minimalnie wolę Reckless, ale płytę WUTH polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Waking Up The Neighbours to świetna płyta, ale moja ulubiona to Into the Fire. Genialna.
Posłuchajcie. Same perełki.
Let's get rocked!
karola2210
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 19:28
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: karola2210 »

Z tego co widzę niektórzy z Was wybierają się na koncert Bryana do Rybnika.
Być może już słyszeliście o akcji, jaką przygotowują Polscy fani na powitanie Kanadyjczyka.
W skrócie- chcemy zaśpiewać fragment piosenki "I'll always be right there" w nieco zmienionej wersji, stuningowanej specjalnie na potrzeby koncertu :-)

Tutaj gotowy materiał na nauki (wersja audio + tekst)
http://karola2210.wrzuta.pl/audio/5c2ZC ... _wykonanie

Byłoby miło gdybyście się przyłączyli ;-)
A jeszcze lepiej będzie jeśli prześlecie to dalej, tak aby wiadomość dotarła do jak największej liczby osób :-)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Po ogłoszeniu, że Bryan wystąpi w Polsce jakoś nie paliłem się do wyjazdu na koncert, ale przez ostatni tydzień czas go słucham, i na 99,9% zdecyduję się jechać na koncert (to byłby mój pierwszy koncert w życiu, a myślałem, że będzie nim koncert BJ). ;) W ciągu najbliższych paru dni mam zamiar zakupić bilet ;)

... A kto jest pewny na 100 % z forum BJ, że pojedzie na koncert Bryana Adamsa do Rybnika?
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Bodzio + Marcja - bilety kupione daaaaawno
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
karola2210
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 19:28
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: karola2210 »

Ja mam bilet od lutego :-)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Mnie jakoś ostatnio wzięło na słuchanie płyt 18 Till Die, która nie została dobrze przyjęta przez krytyków, a mi się bardzo podoba. Wszystko jest na tej płycie jak rockowe piosenki: Only Thing That Looks Good on Me Is You, 18 Till Die, We're Gonna Win, (I Wanna Be) Your Underwear czy piękne ballady jak: Have You Ever Really Loved a Woman, Star, I'll Always Be Right There czy Let's Make a Night to Remember (tylko trochę nie pasuje do tych ballad, taki odmieniec dla mnie, ale za to bardzo dobry) czy I Think About You trochę zataczające country, ale bardzo bardzo minimalnie, a piosenka jest jedną z moich ulubionych na płycie. Płyta ma świetny klimat, i nie przejmuję się, że jest krytykowana czy nie jest doceniana, ponieważ dla mnie jest bardzo dobry dziełem. Tylko trochę nie podochodzą mi te teledyski..
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Smolek pisze:Mnie jakoś ostatnio wzięło na słuchanie płyt 18 Till Die, która nie została dobrze przyjęta przez krytyków, a mi się bardzo podoba. Wszystko jest na tej płycie jak rockowe piosenki: Only Thing That Looks Good on Me Is You, 18 Till Die, We're Gonna Win, (I Wanna Be) Your Underwear czy piękne ballady jak: Have You Ever Really Loved a Woman, Star, I'll Always Be Right There czy Let's Make a Night to Remember (tylko trochę nie pasuje do tych ballad, taki odmieniec dla mnie, ale za to bardzo dobry) czy I Think About You trochę zataczające country, ale bardzo bardzo minimalnie, a piosenka jest jedną z moich ulubionych na płycie. Płyta ma świetny klimat, i nie przejmuję się, że jest krytykowana czy nie jest doceniana, ponieważ dla mnie jest bardzo dobry dziełem. Tylko trochę nie podochodzą mi te teledyski..
Smolek, cieszę się że w tak pozytywny sposób mówisz o tym albumie. Bryan Adams dla mnie się zaczął na tej płycie i niejako ma dla mnie symboliczne znaczenie. Jest nim początek mojego zainteresowania muzyką na poważnie.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

BA to dla mnie artysta kompletny. Wokalnie i kompozytorsko. Na koncercie mnie nie będzie z bardzo przyjemnych powodów ;) , ale chciałem z moją żoną pojechać i zobaczyć Mistrza w akcji. Zobaczycie to opowiecie jak było :) Nam pozostaje koncert z Lizbony na DVD (znakomity) :jupi:
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

michael pisze:Nam pozostaje koncert z Lizbony na DVD (znakomity) :jupi:
Zgadzam się z tobą w 100% ;) Oglądałem sobie parę dni temu właśnie ten koncert i także uważam, że jest znakomity, świetny głos Bryana, a końcówka, gdy reszta zespołu wychodzi, a BA zostaje sam z gitarą i z publicznością to coś kapitalnego, a Straight From The Heart zaśpiewał po prostu świetnie.

http://www.youtube.com/watch?v=-ebtjgK8NNU :brawo:
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Niestety- nigdy nie mialem okazji widziec Bryana na zywo, ale za to uwielbiam jego koncertowki:"Live! Live! Live!" czy "MTV Unplugged" ( z przecudnymi wersjami "I'm Ready" czy "Heaven")

Szkoda tylko ,ze... powiedzmy tak od 2004 roku jego plyty juz nie sa takie, jak poprzednie... "Room Service" i "11" juz do mnie nie trafily zbyt mocno... Ale, to oczywiscie moje subiektywne odczucia...

Ale generalnie Adamsa uwielbiam sluchac i ogladac na zywo- nawet z plyt DVD :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”