Bryan Adams

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Bryan Adams

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze: Można było pogadać i o Adamsie i o Bon Jovi i o RSO...Peter, a może w listopadzie na Schenkera do Łodzi?
i o życiu, i o forumowiczach(forumowiczkach) nawet! ;)
Zobaczymy z Schenkerem, najpierw będzie Scorpions w Łodzi w lipcu i to będzie niedziela! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Bryan Adams

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

:D

ok, może być najpierw starszy z braci Schenkerów: Rudolf ze swoimi Skorpionami, nawet logiczna kolejność ;D
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Bryan Adams

Post autor: Paulska »

prezes1 pisze:Widzę, że parę osób było. Szkoda że nie daliście znać że będziecie, można było browarek wypić przed lub w trakcie koncertu. :)
Nawet doktor Kondzik się pojawił! ;) Widzisz Tom? Wstydzili się lub bali się nas... ;) :cfaniak:
E tam od razu się bali ;)
Ja też byłem, ale niestety wracając z majówki zaliczyłem "delikatne" opóźnienie, więc ledwo zdążyłem na sam koncert . A miałem też się zgadać z M.J. :(
No nic, może następnym razem się uda - nad Scorpionsami się zastanawiam.

Co do koncertu - bardzo udany !! To mój trzeci koncert BA (wcześniej Trójmiasto - rocznicowy Reckless i Łódź). W Trójmieście było nieco inaczej, bo jednak motywem przewodnim była płyta Reckless a inne klasyki były dopiero w drugiej części. W Łodzi i teraz podobnie, choć atmosfera (poza duchotą) lepsza na Torwarze (przynajmniej ja się lepiej bawiłem ;) ).
Dla mnie w porównaniu z innymi koncertami miłymi zaskoczeniami było Here I Am, Have You Ever Really Loved a Woman i A Whiter Shade Of Pale. A BA jak to BA - klasa sama w sobie, Keith Scott tak samo. Na kolejny koncert też pójdę, a co !!
Pozdrawiam
Paulska
lukaskupasz
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwietnia 2018, o 12:42
Ulubiona płyta: Pan
Kontakt:

Re: Bryan Adams

Post autor: lukaskupasz »

"Rusz pupę!" – nawoływał po polsku przed jednym z utworów" - serio tak właśnie nawoływał :) ?
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Bryan Adams

Post autor: Paulska »

Nawet dosadniej :D
Pozdrawiam
Paulska
usunięty użytkownik 4858

Re: Bryan Adams

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Paulska pisze:Nawet dosadniej :D
hehe, tak było! :D
Brian przed wystartowaniem z torpedą rockabilly - jakim jest "You Belong To Me" - dopytywał się jak jest po polsku "move your ass". Z Prezesem zaproponowaliśmy "rusz szafę", ale chyba źle usłyszał i krzyknął "russ du pe!" haha ;D Działo się nie tylko przy tym utworze, Adams miał świetny kontakt z publicznością :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bryan Adams

Post autor: Dand »

Haha no i dzieki, cały czas mnie żona przekonuje,że powiedział "pupę" ale ja tą dupe jednak zdecydowanie słyszałem ;p
Adams ma świetny kontakt z publicznością choć zabrakło mi czegoś takiego jak było w Łodzi gdy wybierał osoby z publiczności, które najfajniej tańczyły-jeśli mnie pamięć nie myli-przy The Only Thing That Looks Good On Me Is You.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Bryan Adams

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze:Haha no i dzieki, cały czas mnie żona przekonuje,że powiedział "pupę" ale ja tą dupe jednak zdecydowanie słyszałem ;p
Adams ma świetny kontakt z publicznością choć zabrakło mi czegoś takiego jak było w Łodzi gdy wybierał osoby z publiczności, które najfajniej tańczyły-jeśli mnie pamięć nie myli-przy The Only Thing That Looks Good On Me Is You.
"du" było na pewno, Peter pewnie też może potwierdzić, a jakby to nie wystarczyło to i nagranie znajdziemy! :D
Dand, a ja mam jeden ważny postulat: chociaż przybijmy piątkę przy najbliższej okazji, kojarzę, że na kilku tych samych koncertach byliśmy, a nigdy nie udało się spotkać. A cenię Cię bardzo jako obiektywnego fana BJ i RS :ok:
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bryan Adams

Post autor: Dand »

Tomker, w końcu się uda. Ja na koncertach jestem zazwyczaj z żoną, która nie specjalnie lubi muzykę rockową więc mam z nią umowę - idziemy na koncert ale musimy wcześniej w pełni zwiedzać dane miasto. W Warszawie tak mnie wymęczyła,że ledwo dotarliśmy na koncert :] Jak dogadywałeś się ze Smolkiem to ja łaziłem jeszcze po Łazienkach podziwiając ich piękno ;p
No ale tą piątkę też bym przybił i w końcu przybijemy :) może na RSO ?

sorry za offtop ;p
Obrazek
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Bryan Adams

Post autor: Wojtek »

Dand pisze:Adams ma świetny kontakt z publicznością choć zabrakło mi czegoś takiego jak było w Łodzi gdy wybierał osoby z publiczności, które najfajniej tańczyły-jeśli mnie pamięć nie myli-przy The Only Thing That Looks Good On Me Is You.
To było "If Ya Wanna Be Bad Ya Gotta Be Good".
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bryan Adams

Post autor: Dand »

^^a no tak,tak, rzeczywiście. Super zabawa wtedy była,głównie za sprawą szalonej Pani na trybunach :)
Trochę teraz takiej akcji zabrakło.
Obrazek
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Bryan Adams

Post autor: Paulska »

Dand pisze:Trochę teraz takiej akcji zabrakło.
Z jednej strony tak.
Z drugiej - byłoby to już przewidywalne i to mogłoby być uznane za powtarzanie się, więc ja osobiście nie żałuję, że nie było.

Było za to "russ du..pę" :D i to co mnie podobało się chyba najbardziej - że zapytał kto wycinał serduszka i zagrał dedykację :jupi: (to nie ja wcinałem jakby co)
Zresztą, co tu opowiadać, BA zawsze miał świetny kontakt z publicznością na koncertach, dlatego pójdę na jego następny koncert ;)
Pozdrawiam
Paulska
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Bryan Adams

Post autor: Miracle-BJ »

BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Bryan Adams

Post autor: alniac »

Powoli nadrabiam sobie zaległości i muszę potwierdzić, że było „rusz d*pę” :D Tegoroczny Adams to był mój pierwszy Adams w życiu i szarpnę się na stwierdzenie, że jeden z lepszych koncertów w życiu. Trzyma poziom chłop.

Na specjalne uznanie zasługuje dziewczyna stojąca obok mnie (gdzieś po środku sceny, drugi rząd), która po dobiegnięciu pod barierki, kiedy wszyscy nie mogli wytrzymać z ekscytacji, czytała książkę najspokojniej w świecie, jakby co najwyżej jechała metrem czy chillowała w łóżku.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Bryan Adams

Post autor: Wojtek »

Najpierw wiadomość, że dwóch moich ulubionych artystów rusza razem w trasę po USA, a teraz coś takiego:
https://www.smoothradio.com/artists/bry ... ets-dates/
Trzy klasyczne albumy z lat 80/90 w całości, w tym moje ukochane WUTN i ITF
Dla mnie to tak jakby BJ zagrał w całości NJ, KTF a potem TD ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”