Bryan Adams

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Bryan Adams

Post autor: misstwisted »

M pisze: Ciekaw jestem jakby brzmiał obecnie duet JBJ i Bryan Adams... Starsi Panowie Dwaj... Zdarte głosy. Siwe włosy...
Nie wiem jak by brzmiał ten duet, bo o ile chrypka Bryana nabrała jeszcze więcej charakteru, o tyle klamerka na nosie Jona nie popuszcza... ;/

Co do wyglądu, na pewno pasowaliby jak ulał. Obydwoje z klasą, gustują w stonowanym ubiorze adekwatnym do wieku, a nie do zawodu. Dają świadectwo, że nie muszą się puszyć jak Steven Tyler mając świat u stóp (tak na marginesie aż się boję pomyśleć jak by wyglądał S.T. gdyby się raz ubrał jak facet i ściął włosy :D ).

A płytę na 99% kupię, mam już na nią odłożone pieniązki. :))
M

Re: Bryan Adams

Post autor: M »

misstwisted pisze:
M pisze: Ciekaw jestem jakby brzmiał obecnie duet JBJ i Bryan Adams... Starsi Panowie Dwaj... Zdarte głosy. Siwe włosy...
Nie wiem jak by brzmiał ten duet, bo o ile chrypka Bryana nabrała jeszcze więcej charakteru, o tyle klamerka na nosie Jona nie popuszcza... ;/

Co do wyglądu, na pewno pasowaliby jak ulał. Obydwoje z klasą, gustują w stonowanym ubiorze adekwatnym do wieku, a nie do zawodu. Dają świadectwo, że nie muszą się puszyć jak Steven Tyler mając świat u stóp (tak na marginesie aż się boję pomyśleć jak by wyglądał S.T. gdyby się raz ubrał jak facet i ściął włosy :D ).

A płytę na 99% kupię, mam już na nią odłożone pieniązki. :))
grrrrrrrrrrRRRRRRRRRrrrrrrrrrr.... Ależ Ty jesteś.... Rrrrrrrrrrrozrzutna! :D

P.S. Wersja PL ma się rozumieć? :D
Tomker pisze:
M pisze:Co też weganizm robi z człowiekiem ;) Postarzał sie Pan Bryan...

Cóż, to juz 25 lat od "Everything I Do"... Jak ten czas leci. Ciekaw jestem jakby brzmiał obecnie duet JBJ i Bryan Adams... Starsi Panowie Dwaj... Zdarte głosy. Siwe włosy...

Kto kupuje płytę?
ah to przez dietę :D ;) Ciekawych rzeczy się tu dzisiaj dowiaduję, nie wiedziałem, że Bryan to taki niejadek ;)

Hej eM! Nie przesadzaj z tym kupnem płyty. Skoro tylko 8 Forumowiczów kupiło nowe Bon Jovi, to raczej Adamsowi nie poprawią statystyk sprzedaży ;)
Spokojnie Tom, nie panikuj. Nie kupię tej płyty ;) Chyba, że nie będę miał pomysłu na inny zakup we wrześniu. Póki co odliczam czas do cukierkowego Slayera ;)

P.S. Co do weganizmu (nie jestem weganinem). Polecam lokal KRO WARZYWA (że niby ŻYWA KROWA) na Hożej w Wa-wie. Najlepsze burgery (bezmięsne) jakie w życiu jadłem. Oczywiście zaraz po moich (też bezmięsnych) ;)
M

Re: Bryan Adams

Post autor: M »

misstwisted pisze:(...)aż się boję pomyśleć jak by wyglądał S.T. gdyby się raz ubrał jak facet i ściął włosy (...)
Jak moja ciotka! :D
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Bryan Adams

Post autor: monjovi »

M pisze:
misstwisted pisze:(...)aż się boję pomyśleć jak by wyglądał S.T. gdyby się raz ubrał jak facet i ściął włosy (...)
Jak moja ciotka! :D
Chodź do cioci, daj buziaczka !
Obrazek

Sorry, nie mogłam się powstrzymać :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
M

Re: Bryan Adams

Post autor: M »

monjovi pisze:
M pisze:
misstwisted pisze:(...)aż się boję pomyśleć jak by wyglądał S.T. gdyby się raz ubrał jak facet i ściął włosy (...)
Jak moja ciotka! :D
Chodź do cioci, daj buziaczka !
Obrazek

Sorry, nie mogłam się powstrzymać :D
Ciociaaaaaaaaaaaaaa :lol: :jupi:
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Bryan Adams

Post autor: kikusia28 »

Bryan wygląda świetnie! Lepszy wychudzony niż utuczony ;)

Teledysk mi się podoba. Theo również (zwłaszcza jak mówi :lol: )
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Bryan Adams

Post autor: misstwisted »

M. teraz już nie wiem komu współczuć - Stevenowi czy twojej ciotce :D (bez urazy dla którejkolwiek ze stron)

Co do teledysku, o dziwo Theo lepiej wypadł w klipie Bryana Adamsa niż w swoim ostatnim "nie-wiadomo-czym" z akcją obsadzoną w dyskotece z jakąś pijaną panną. Chłopak najwidoczniej stworzony jest do melancholijnej prostoty. :D
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Bryan Adams

Post autor: Miracle-BJ »

Jeszcze scena drży! :brawo:
Uwielbiam ten kawałek! :jupi: :jupi: :jupi:

https://www.youtube.com/watch?v=w03RSBJivCg
BJ - It's my life - Always !
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Bryan Adams

Post autor: Miracle-BJ »

Bryan Adams - Brand New Day (Behind The Scenes)

https://www.youtube.com/watch?v=lPZ8FvLxyrY

Jestem w szoku :o :o :o :o

https://www.youtube.com/watch?v=3wSUQy2YxCo
BJ - It's my life - Always !
Szara
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 13 września 2015, o 11:34
Ulubiona płyta: Blaze Of Glory

Re: Bryan Adams

Post autor: Szara »

Też byłam jak to zobaczyłam ale nie oglądałam i nie mam zamiaru.Ciekawe czyj to pomysł. :whoeva:
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Bryan Adams

Post autor: monjovi »

Dla zainteresowanych, nowy album Bryana można już odsłuchać gdzieniegdzie ;)

Po kilku przesłuchaniach mogę powiedzieć, że album jest ''inny''' wyraźnie słychać produkcję Jeffa Lynne'a, kompozycje są bardzo proste i króciutkie, tylko 2 utwory mają powyżej 3 minut, co jest charakterystyczne dla utworów rock' n' rollowych powstałych w latach 50 czy 60 i taki właśnie ma klimat ta płyta. Słychać wyraźne inspiracje Beatlesami czy Royem Orbisonem, prosty rock 'n' roll w bardzo łagodnym wydaniu, przyjemne i minimalistyczne. To niby regularny studyjny album, ja bardziej zakwalifikowałabym tę płytę jako kolejny ciekawy eksperyment Bryana, podobnie jak Tracks Of My Years.
Mam już swoich 3 faworytów - Don't Even try, We Did It All, Brand New Day. Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego, chyba lepszego ? Nie jest źle, ale to płyta nie dla każdego, trzeba lubić taki styl, a samego typowego Adamsa w Adamsie jest bardzo mało.

6/10
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Brand New EVENo

Re: Bryan Adams

Post autor: Brand New EVENo »

Widzę, że temat "feat. Justin Bieber" wraca jak bumerang ;)

Co powiecie na temat singla "You Belong To Me"? Na forum Listy Przebojów Trójki trwa zacięta dyskusja o to, jaki gatunek muzyczny on reprezentuje i najpopularniejszym jest chyba "blues, w którym nie ma bluesa" :P
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Bryan Adams

Post autor: monjovi »

Brand New EVENo pisze:Widzę, że temat "feat. Justin Bieber" wraca jak bumerang ;)

Co powiecie na temat singla "You Belong To Me"? Na forum Listy Przebojów Trójki trwa zacięta dyskusja o to, jaki gatunek muzyczny on reprezentuje i najpopularniejszym jest chyba "blues, w którym nie ma bluesa" :P
Jak dla mnie to rockabilly, mieszanka boogie, rock n rolla no i rythm & blues'a.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Szara
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 13 września 2015, o 11:34
Ulubiona płyta: Blaze Of Glory

Re: Bryan Adams

Post autor: Szara »

Dla mnie też to rockabilly, mieszanka boogie, rock n rolla no i rythm & blues'a. Co do pierwszego odsłuchu narazie tak pół na pół. Podoba mi się We Did It All , Do What Ya Gotta Do.Pewnie zmienię zdanie jak pełna płyta wpadnie w moje łapki.Już się nie mogę doczekać. :))
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Bryan Adams

Post autor: Miracle-BJ »

"Don't Even Try" audio :))

https://www.youtube.com/watch?v=idiYLE1A3Qk

Koncert BA - Hyde Park 2015 w tym 2 kawałki z nowej płyty "You Belong To Me" i "Brand New Day" :jupi:

https://www.youtube.com/watch?v=6HSxY7zOGFo

Ps: No po prosty mega czad jak zwykle! Kocham tego gościa! :brawo:
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”